Gebelik testi kullananlar buraya

slm kızlar adetim 5gün geçti fakat benim fsh hormonum yüksek 20lerde bugün test yaptım T çizgisi tam görünür kırmızı ama C çizgisi silik kırmızı normalde C çizgisinin net olması gerekmiyor mu testi mi yanlış yaptım hamile miyim anlamadım yardım edin bu nedemek

slm kızlar adetim 5gün geçti fakat benim fsh hormonum yüksek 20lerde bugün test yaptım T çizgisi tam görünür kırmızı ama C çizgisi silik kırmızı normalde C çizgisinin net olması gerekmiyor mu testi mi yanlış yaptım hamile miyim anlamadım yardım edin bu nedemek

Resim gormek lazim canim atma sansin varsa at ona gore yorumluyalim

benim 1 hafta olacak neredeyse kahverengi lekelenmem devam ediyor kan testi negatif idrar testi negatif adetim 1 gün geçti. geçen hafta yaptırmıştım kan testini

20161007_151925-1-1.jpg kizlar bunuda yorumlayin lutfen ikinci cizgi slikmi yoksa benmi hayal goruyorum

Günaydın kizlar, adetim 3 gun geçti sabah ilk idrarla test yaptım,idari damlası damlatmaz t çizgisi hemen belirdi sonrada c belirdi fakat 2 dk so ra felan giderek kayboldu, ve şuan hiç çizgi yok sanki bu ne demek acaba bilen varmı

Kızlar mrb dün idrar testi yaptım yani adetime 8 gün kala testte dün bişi görmedim attım sonra Bakim bi dedim netten araştırdım biraz sonra pozitif oluyormuş geç döllenmeden dolayı baktım böyle çizgi var sizde görüyormuşsunuz sizce varmıdır bebiş ?

Eklentiler

• IMG_3509.JPG
    IMG_3509.JPG
    75,9 KB · Görüntüleme: 857
Kızlar mrb dün idrar testi yaptım yani adetime 8 gün kala testte dün bişi görmedim attım sonra Bakim bi dedim netten araştırdım biraz sonra pozitif oluyormuş geç döllenmeden dolayı baktım böyle çizgi var sizde görüyormuşsunuz sizce varmıdır bebiş ?
Cnm evet çizgi var gibi görüyorum ama fazla heveslenme 3 4 ay once benimde aynı böyle olmuştu ve sonuç hüsran,sen bence adet tarihini bekle

Cnm evet çizgi var gibi görüyorum ama fazla heveslenme 3 4 ay once benimde aynı böyle olmuştu ve sonuç hüsran,sen bence adet tarihini bekle
Hayırlısı olsun Can'ım yarın tekrar yapacağım testi bakalım ne çıkacak :KK43:

Arkadaşlar merhaba benimki de böyle çıktı. Uzun zamandır bekliyoruz. Test bozuk da mı böyle rengi dağıldı anlamadım. Bugün gecikmenin 2. Günü. Var mı anlayan aranızda?

Eklentiler

• IMG_9507.JPG
    IMG_9507.JPG
    21,2 KB · Görüntüleme: 628
  • IMG_9508.JPG
    IMG_9508.JPG
    17,1 KB · Görüntüleme: 637
Arkadaşlar merhaba benimki de böyle çıktı. Uzun zamandır bekliyoruz. Test bozuk da mı böyle rengi dağıldı anlamadım. Bugün gecikmenin 2. Günü. Var mı anlayan aranızda?
Canim benim bata 8 gun kala aynen boyle cikti ve cok merak ediyorum sonucunu cunku daha 6 gun var adet tarihime. Cok merak ettm tekrarladin mi testi

Canim benim bata 8 gun kala aynen boyle cikti ve cok merak ediyorum sonucunu cunku daha 6 gun var adet tarihime. Cok merak ettm tekrarladin mi testi

Hayır yarın gidicem. Sabırsızlıkla bekliyorum. Kendini çok iyi hissediyorum hiçbir sorun belirti filan yok.

Arkadaşlar değerim yükseldi. Tahlillerim güzel sorun yok gibi inşallah. Duasına beni alan herkese teşekkür ediyorum ve darısı inşallah tüm bekleyenlerin başına..

Kizlar birer gun arayla yapilmis iki test kafam cok karisik :KK43: Hamile olma ihtimalim var mi

Eklentiler

• 20170818_153232-1.jpg
    20170818_153232-1.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 570
  • 20170819_141537-1.jpg
    20170819_141537-1.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 619
Arkadaşlar Merhaba sizce bu test bozuk mu? Idararı kesinlikle fazla koymadım bu arada.şimdiden teşekkür ederim.

Eklentiler

• 20171221_164441.jpg
    20171221_164441.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 588
Arkadaşlar Merhaba sizce bu test bozuk mu? Idararı kesinlikle fazla koymadım bu arada.şimdiden teşekkür ederim.
Test bozuk degil bence. Idrari damlattiktan sonra test cubugunu yerinden kaldiriyosaniz hemen boyle oluyo. Idrari 5 damla damlatin asla fazla damlatmayin. Ve cubugu 15 dakka hic egik bi sekilde elinize almayin koyduğunuz yerde kalsin. Yoksa boyle kayiyo. Elinizde varsa bir tane daha yapin cunku gebelik var gibi

Merhaba Detect quick test kullanan var mı sonuçları yanlış mı veriyor acaba ne zaman denesem yatay şekilde çizgi oluşuyor sonra kontrol çizgisi çıkıyor

X