Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

kızlar aklıma birşey geldi arkadaşım zamanında doktora gitmişti hormonlarında sorun vardı doktor hormon tedavisi için ilaç verdi size yemin ederim kızın 75 ken 85 oldular kendi gözlerimle gördüm şok oldum ama yaklaşık 6 yıl önceydi ve kız şuanda evli göremiyorum şehirdışında telide yok ama bulucam doktorada sormak lazım

evet bencede asında bi doktora gidip baktırsak bişeler olabilir banada çok diyen oldu git göster hormonla ilgil olabiliri diye çnkü benimkilerharbi yok:1no2:

bende zaten kullanın demiyorum sadece söylüyorum yazdığım önceki yazımdada doktora sormak lazım demiştim.düşündümde sanırım tüyleri için kullanıyordu ama bomba gibi olmuşlardı:)

Aslında benim de bir arkadaşım üniversitedeyken bi ilaç kullanıyordu, doktor kist ve tüylenme için vermişti. Kızın göğüsleri de dolgunlaşmıştı.. Bazı hormonal ilaçların yan etkisi olarak göğüste dolgunlaşma olabiliyor.

evet bencede asında bi doktora gidip baktırsak bişeler olabilir banada çok diyen oldu git göster hormonla ilgil olabiliri diye çnkü benimkilerharbi yok:1no2:

Gitmeni tavsiye ederim ama gerçekten seni ciddiye alacak bir yere git. Çünkü ben çocuğum diye doktor "daha büyürler" deyip göndermişti beni ve büyümediler. senağlama
Yaz geliyor bikini bulma sıkıntısı başlayacak yine.

kızlar aklıma birşey geldi arkadaşım zamanında doktora gitmişti hormonlarında sorun vardı doktor hormon tedavisi için ilaç verdi size yemin ederim kızın 75 ken 85 oldular kendi gözlerimle gördüm şok oldum ama yaklaşık 6 yıl önceydi ve kız şuanda evli göremiyorum şehirdışında telide yok ama bulucam doktorada sormak lazım

peki klio alarak mı o hale geldi

arkadaşlar biliyorum hepiniz bendeki gelişmeyi duyunca ümitlendiniz ama bu arda sizlerdede gelişmeler oluyo şunu da belirteyimki ben cumartesi gününden itibaren çok düzenli kullanamıyorum cuma akşamından itibaren burda sürekli deprem olduğu için herkes tedirgin durumda günde 1 kez ancak sürebiliyorum 3-5 dk. arayla 1-2 saat aryla filan sürekli sallanıyoruz ve bu psikolojiyle inanın bana ne krem aklıma geliyo ne göğüs ölçüm aklımda sürekli oğlum var ve bize bişey olur oda şans eseri kurtulurmu acaba kurtulursa bizsiz ne yapar diye düşünüyorum:çok üzgünüm::a015:

arkadaşlar biliyorum hepiniz bendeki gelişmeyi duyunca ümitlendiniz ama bu arda sizlerdede gelişmeler oluyo şunu da belirteyimki ben cumartesi gününden itibaren çok düzenli kullanamıyorum cuma akşamından itibaren burda sürekli deprem olduğu için herkes tedirgin durumda günde 1 kez ancak sürebiliyorum 3-5 dk. arayla 1-2 saat aryla filan sürekli sallanıyoruz ve bu psikolojiyle inanın bana ne krem aklıma geliyo ne göğüs ölçüm aklımda sürekli oğlum var ve bize bişey olur oda şans eseri kurtulurmu acaba kurtulursa bizsiz ne yapar diye düşünüyorum:çok üzgünüm::a015:

bitanem aklina kotu seler getirme ne olursun. isallah Yuce Rabbim hepimizi, seni de cocgunu da tum aileni de korur canim, aklina kotu seyler getirme ne olursun, cok uzuldum bebegim ya. senağlama

bitanem aklina kotu seler getirme ne olursun. isallah Yuce Rabbim hepimizi, seni de cocgunu da tum aileni de korur canim, aklina kotu seyler getirme ne olursun, cok uzuldum bebegim ya. senağlama

teşekkür ederim tatlım ama malesef insanın aklına geliyo ister istemez artık hepimiz bir bekleyiş içindeyiz daha büyük deprem için bir Allah'ın kuluda çıkıpta açıklama yapmıyo herkes diken üstünde çantalarımız falan hazır artık bekliyoz yapacak bişey yok diye düşünüyorum

teşekkür ederim tatlım ama malesef insanın aklına geliyo ister istemez artık hepimiz bir bekleyiş içindeyiz daha büyük deprem için bir Allah'ın kuluda çıkıpta açıklama yapmıyo herkes diken üstünde çantalarımız falan hazır artık bekliyoz yapacak bişey yok diye düşünüyorum

canim korkmayin, uzmanlar hep ufak tefek sallantilarin iyi oldugunu soylluyorlar, ufak tefek sallantiyla cok sallanma engelleniyormus diyorlar, isallah bunlar da gecer canim, cok sabirli ve tedbirli ol ne olur, aklim sende kaldi canim. seni cok seviyorum

canım benim ya sana gerçekten içim okadar çok ısınmıştıki şimdi yanılmadığımı daha iyi anlıyorum inanırmısın senin siteye tekrar girdiğini görünce eşimi arayıp tuana geri döndü diye nekadar heyecanlı söylediysem eşim seni kıskandı ben gelsem bu kadar sevinmezsin demişti yerimseniben buarada dediğin gibi küçük sarsımtılar iyi ama hep kçük değilki dün öğle saatlerinde 4.1 lik sarsıntı oldu diğerleri 3 civarında en büyüğü 4.5 şuanda o da bayağı sallıyo ayyy neyse ya korkmaya başlıyorum yine seni çok çok öpüyorum tekrar sağol tatlım :1hug:

ebru ablacım çok geçmiş olsun:1hug:aklına kötü şeyler getirme olurmua.sRabbim sizi birbirinize bağışlasın...inşallah geçer bu sıkıntılar ki ben inanıyorum geçecek:1hug:Allaha emanet ol ablacım öptüm:1hug:

kızlar ben 1 ay önce doktora gittim ve tahlil yaptırdım..ünv hastanesinde...pazartesi sonuçları doktora göstericem.sizleri mutlaka haberdar ederim canlarım:1hug:bu arada kremin etkisi hala geçmedi:dance:yaşasın ACTİBREAST:teytey:a.s.

canım cok büyük geçmiş olsun,bu deprem korkusu gercekten insanı mahvediyo.ama küçük artçılar inan bizim için iyi.Rabbim sizi,hepimizi korusun.sen içini ferah tut,kötü düşünme insallah böyle küçük artçılarla atlatırız Allahım bir daha yasatmasın bize öyle bir acı,öpüyorum seni kendine iyi bak.

ay canımsın bende çok korkuyorum bu depremler sarsıntılar ama allah ne yazdıysa o olacak.bekliyoruz işte elden birşey gelmiyor lütfen aklına kötü şeyler getirme çok üzüldüm herzaman yanındayız bunu unutma olurmu

Canım lütfen böyle şeyleri getirme aklına :1hug: Oğlun seninle ve babasıyla birlikte büyüyüp koca adam olucak, daha torunlarını falan seveceksin..

kızlar ben 1 ay önce doktora gittim ve tahlil yaptırdım..ünv hastanesinde...pazartesi sonuçları doktora göstericem.sizleri mutlaka haberdar ederim canlarım:1hug:bu arada kremin etkisi hala geçmedi:dance:yaşasın ACTİBREAST:teytey:a.s.

Sonuçları merakla bekliyoruz canım :)
Kremin etkisi hala geçmedi derken?? Kısaca özetler misin kremi ne zaman kullanmaya başladın, nasıl kullandın, başka takviyeler yaptın mı, nasıl bir gelişme oldu. Yaşasın dediğine göre gelişmeler çok güzel :dance: Ben de alıyorum maaşımı aldıktan sonra inşallah..

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok çok çok çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum inanın yazıları okurken gözlerim doldu ne mutlu banaki sizin gibi harika insanları tanıdım dost edindim sarsıntılara gelince evet nihayet birileri açıkladı korkulacak birşey yokmuş ama yinede insan tedirgin oluyor bugün tam bir hafta oldu ve hala devam ediyo vede ben geceleri hiç uyuyamıyorum velhasılkelam herkese çok çok teşekkür ederim desteğiniz içina.s.:enbuyukkk:

ebrucum allah kolalık versin arkadaşlar söylencek herşeyi söylemiş. bu arada eğer okadar kötü bir durum yoksa kendinide ihmal etme bence boşa gitmesin okadar emeğin hevesin:)

ebrucum allah kolalık versin arkadaşlar söylencek herşeyi söylemiş. bu arada eğer okadar kötü bir durum yoksa kendinide ihmal etme bence boşa gitmesin okadar emeğin hevesin:)

teşekkür ederim canım korkulacak birşey yok diyolar bilmiyorum bu sabah yine peşpeşe 2 ayrı deprem daha oldu haliyle tedirginiz ama kremimi artık ihmal etmiyorum dünden itibaren yine düzenli olarak sürmeye başladım

Annelik ne kadar tuhaf bir şey öyle değil mi.. İnsan kendini unutup başka bir varlığa hayatını adıyor. Bu yer yüzündeki en güzel duygu bence.

arkadaşlar uzun zamandır forumu ve konuyu takip ediyorum ama yazmak şimdi kısmet oldu...bende dogumdan sonra göğsü deforme olan gruptanım oglum 8 aydır emmiyor oldugu gibi kaldı gögüsler..
kremi kullanmayı düşünüyorum fakat aklıma takılan şu oldu..3 ayda sonuc aldıktan sonra bu etki kalıcı olacakmı yoksa ömür boyu ara ara bu krememi devam etmek zorunda kalacagımız??
küç de mesela öyleymiş bilmiyorum kafam karıştı

bende de dolgunlasma var ama kremle birlikte küç ve arı sütü poleni yemege basladım ondan mı bilemiyorum. benimde 1 haftaya kadar 1. kutu biter. bende 2. kutuyu sipariş verecem.

X