Ortalama Burun estetiği fiyatları

İstanbulda fiyatlar ne pahalı benim bir arkadaşım adana da oldu özelde hemde 1000 tl kardeşide 800 tl ye çok memnunlar 2 sene oldu ve ikinci bir ameliyata da gerek yok yazın bi arkadaşım aynı yerde sordu burnu çok kötüydü kırığı falan vardı onada 1200 tl gibi birşey demişler. İstanbul uçmuş

kızlar özür dilerim ama her konuya bunu ekleyeceğim mesaj sayımı doldurmalıyım

ben de düşünüyorum ameliyat olmayı ama benim burnumda daha önce deviasyon vardı ve 2 sene önce ameliyat oldum. yani bu ikinci ameliyatım olacak. acaba bi sorun olur mu. burnum çok güzeldi hokka gibi ve yüzüme çok yakışıyodu ama deviasyon ameliyatı olduktan sonra resmen düştü kemer kısmında çökme oldu ve şimdi sanki uç kısmı ek gibi duruyo. aslında ben o kadar da rahatsız değilim ama hem dışarıdan gelen yorumlar canımı sıkıyo hem de eski burnumu istiyorum ynede. bu konuda bilgisi olan varsa noooolur paylaşın kızlar. ben kastamonuda yaşıyorum ankaradan doktor ismi verebilecek olan varsa da çok iyi olur tabi fiyatı çok uçuk olmasın :p

teşekkür ederim şimdiden...

Ben de Muhittin Eski 'ye ameliyat olmayı düşünüyorum. 4,000tl ücret verdi bana. yeri ankara gop da

3 hafta önce ameliyatımı ege üniversitesinde burun estetiği operasyonu geçirdim cildimde sorun vardı onu da yaptırdım doç dr yiğit özer tiftikçioğlu doktorumun adı kızlar burun ameliyatı 2 milyarı geçmedi ve sonuçtan o kadar memnun kaldım ki anlatamam plastik cerrah asistan arkadaşlarım var onlar bile yiğit beye yaptırdı avusturalyadan arkadaşım da gelip 3. Ameliyatını yaptırdı çok uygun fiyata çok güzel oldul profilimde hepimizin resimleri var ne kadar pahalıymış özeller ben çok şanslıymışım:))

3 hafta önce ameliyatımı ege üniversitesinde burun estetiği operasyonu geçirdim cildimde sorun vardı onu da yaptırdım doç dr yiğit özer tiftikçioğlu doktorumun adı kızlar burun ameliyatı 2 milyarı geçmedi ve sonuçtan o kadar memnun kaldım ki anlatamam plastik cerrah asistan arkadaşlarım var onlar bile yiğit beye yaptırdı avusturalyadan arkadaşım da gelip 3. Ameliyatını yaptırdı çok uygun fiyata çok güzel oldul profilimde hepimizin resimleri var ne kadar pahalıymış özeller ben çok şanslıymışım:))

yigit bey çeneye protez koyuyormu acaba burun amelıyatıyla aynı anda

mrb quote.. yapan kişi asıstan mı? ayrıca fotolarını gormek ıstyrm nasıl gorebılırım ?

yigit bey çeneye protez koyuyormu acaba burun amelıyatıyla aynı anda

Yiğit bey aynı ameliyatta bana iki operasyon yaptı annemede aynı anda göğüs göbek yaptı iki operasyon uygunsa bir arada yapıyo ona ameliyat ol bi kere görüş bana teşekkür ediceksin canım sorun olursa yardımcı olurum:)

mrb quote.. yapan kişi asıstan mı? ayrıca fotolarını gormek ıstyrm nasıl gorebılırım ?

Canım ege üniversitesinde ana bilim dalı başkanı doç. Dr. Yiğit özer tiftikçioğlu yaptı ameliyatımı muayene ücreti yok çok da ilgili bir ay oldu bana hala seni haftada 1 göreyim diyo burnumu içini dışını kontrol ediyo masaj yapıyo :)

Yiğit bey aynı ameliyatta bana iki operasyon yaptı annemede aynı anda göğüs göbek yaptı iki operasyon uygunsa bir arada yapıyo ona ameliyat ol bi kere görüş bana teşekkür ediceksin canım sorun olursa yardımcı olurum:)

sana yapılan 2 amelıyat burun ve çenemi cnm :) bu çene büyütme protezleri var her doktor yapmıyor. Eger yapıyorsa Can Kopalla Yigit hocayı araştırıcam fiyatını felan çene ve burun :)

sana yapılan 2 amelıyat burun ve çenemi cnm :) bu çene büyütme protezleri var her doktor yapmıyor. Eger yapıyorsa Can Kopalla Yigit hocayı araştırıcam fiyatını felan çene ve burun :)

Canım valla dün sormuş olsaydın bugün doktorun yanındayım sorardım ama yarın sorayım sana bilgi vereyim belki kendi yapmasada bi ameliyata iki doktor girebiliyo çene cerrahı girer belki ben bunu bi sorayım canım nette çok hakkında bilgi bulamayabilirsin reklamı olan bi doktor değil Ege üniversitesinin doktoru hastanede yaptığı için dışardakine oranla çok uygun olur fiyatı ben yanağımdan bi operasyon geçirdim burnumla aynı anda:)

Canım valla dün sormuş olsaydın bugün doktorun yanındayım sorardım ama yarın sorayım sana bilgi vereyim belki kendi yapmasada bi ameliyata iki doktor girebiliyo çene cerrahı girer belki ben bunu bi sorayım canım nette çok hakkında bilgi bulamayabilirsin reklamı olan bi doktor değil Ege üniversitesinin doktoru hastanede yaptığı için dışardakine oranla çok uygun olur fiyatı ben yanağımdan bi operasyon geçirdim burnumla aynı anda:)

merhaba cnm burnunda nefes alma ile ilgili bi problem varmıydı yoksa estetik amaçlımı yaptırdın

X