Sivilceli Ciltler Uzun süre geçmeyen sivilce ve izleri için..!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
B

b_u_y_c_u

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi b_u_y_c_u
İlk öncelikle neredeyse 3 yıldır bu sorunla uğraşıyorum.Çok acıdırki 3 yıl önce çıkan sivilcelerimin izleri hafifde olsa hala durmakta.2 yıl önce cildiyeye gitmiştim o zaman faydası olmuştu ama bugünlerde arttığı için dün tekrar gittim.Eğer sivilce kistleşmişse yani çıktığı zaman uzun bi süre geçmiyo ve izi kalıyosa bunun için ilaç tedavisi şartmış. Doktor bazı testler yaptıktan sonra 6 aylık bi antibiyotik vericek bunu kullan tamamen kurtul rahatla dedi.İlk haftadan itibaren etkisi başlıyomuş ilk aydan sonra siyah noktalarıda azaltıyomuş.İnşallah faydası olur izlerede iyi gelicekmiş öyle dedi.Sivilceleri böyle olanlar mutlaka doktora gitsinler çünkü içtende tedavi gerçekten çok önemli.İlacı kullandıkça ben etkilerini yazarım tekrar..:kahve:

• Konu Sahibi b_u_y_c_u
bu ilac dediğn .....olmasın??

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi b_u_y_c_u
o ılac basıt bı antıbıyotık denıldıgı gıbıde ılk haftada degıl 1 ayın sonunda sıvılcelerın azalmasıyla etkı goruyosun monodoks ılacın adı muhtemelen dıılsede onun ıslevını goren muadili olacaktır

• Konu Sahibi b_u_y_c_u
kullanacagn ilaç büyük ihtimalle roactuane.. Ama dikkat edilmesi gerekn bi ilaçtr bayagı yan etkileri var hem geçtkten sonra yine tekrarlıyabiliyo. 2 yıl önce bende kullandm ve ilaçtan dolayı psikolojik sorunlar yaşadm ve 4. ayımda bıraktm şu an yine çıkıo fazlada olmasa iz bırakıyo işte hiç bi ilaçta etki etmıyor artk...

X