Tüp Bebek Merkezleri Ankara Hacettepe Hastanesi Deneyimleriniz..

Rahel

ŞÜKÜRLER OLSUN
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.931
0
Arkadaşlar..Ankara Hacettepe Hastanesinde tüp bebek tedavisini yaptıranlar..Bilgilerinizi ve geçirdiğiniz aşamaları en başından yazarsanız sevinirim..LÜTFEN

kızlar neden kimse cevap vermiyor? Hiç kimse Hacettepe de tedavi görmüyormu yoksa?

merhaba canım.2 olumsuz denemeden sonra yeni bir tedaviye hacettepeden prof timur gürgan,ın tüp bebek merkezinde yeni bir tedaviye başlıtacağım.bende henüz acemsiyim.umarım hayırlısı olur canım bizim için.deneyimlerimizi paylaşalım burdan.inş ii sonuç alırız.

............................................................

Son düzenleme:
timur beyle bende tanıştım iyi bir doktor hatta kendisinin türkiyedeki tüpbebek prof.larının hocası olduğunu öğrendim.

Arkadaşlar..Ankara Hacettepe Hastanesinde tüp bebek tedavisini yaptıranlar..Bilgilerinizi ve geçirdiğiniz aşamaları en başından yazarsanız sevinirim..LÜTFEN

2002 yılında Hacettepe de tedavi gördüm drlarım Hakan Yaralı ve Tarık Aksu idi. ilk denemede bir kızım oldu, yaşım 33 idi. Geçen yıl 38 yaşında bir kez daha gittim Hakan Bey Anatolıa Tüp Bebek Merkezine geçmiş, bu yıl Tarık Bey de başka bir hastaneye gitmiş, ben bu yıl 4. denemeyi yaptıracağım nisanda Anatolıayaya gidiyorum, önce Allaha sonra doktorlarına inan güver, gerisi Allah Kerim:teytey::teytey::teytey:

ne güzel ya genelde timur beyin hastasıyız.deneyimlerimzi paylaşalım arkadaşlar.hatta belki orada görüşürüz bile.sizde sorun neydi arkadaşlar ben pko hastasıyım.hepimize şimdiden bol şanslar.

kızlar teşekkür ederim.. şu an tedaviye henüz başlamadım. Sorun eşimde olduğu için onun bir takım testlerini bekliyoruz. İnşallah hayırlısı olur

arkadaşlar bahsettiğiniz timur beyin ayrı bir hastanesi var sanırım. Yoksa yanlışmı anladım. Ben hacettepe devlet hastaneine gidiyorum. Doktorum gürkan bey.

ama hacettepe üniversitesinin profösörü canım.ordada görev yapıyo

anladım canım teşekkürler..peki gürkan bey hacettepede görev yapıyor mu? kendi hastalarını kliniğemi yönlendiriyor?

bizde yeni başlıyacağız.bu benim 3.olacak

canım pardon ya timur yazacağıma kendi doktorumun adını yazmışım özür dilerim. Senin içinde hayırlısı olsun canım. İnşallah bu sefer bebeğine kavuşursun

merhaba arkadaşlar benim 3 aşılama izmirde yapıldı şimdi kısmetse mikro enjeksiyon yapılacak ben de gürgan clinic te timur bey'in hastasıyım, dolayısıyla hacettepenin. ben geçen ay gittim hem kontrol için hem de ileri planlar için. merkezden çok memmun kaldım, tüm personeliyle yetkin bir kuruluş gibi geldi bana. güvenmekde çok önemli tüp bebek tedavisinde.

evet canım.bende görüşmeye gittim ve çok memnun kaldım bayağı uzmanlar bu konuda.bakalım ne olacak.inş hepimizinde hayırlısıyla olur bebişlerimiz bu sefer.buradan ii haberler alırız hep inş.deneyimlerimizi ve yaşadıklarımızı paylaşalım eminim yardımcı olucaktır birbirimize manevi açıdan.

arkadaşlar bahsettiğiniz timur beyin ayrı bir hastanesi var sanırım. Yoksa yanlışmı anladım. Ben hacettepe devlet hastaneine gidiyorum. Doktorum gürkan bey.

Hacettepede hasta sayısı çok ama hamile kalanlar çok, önemli olan senin yaşın ve yumurtalık cevabın eşinin birazcık spermi olması yeterli. Önemli olan bayanda sorun olmaması:asigim:

X