Saç Rengi ve Saç Boyama Evde Platin sarısını nasıl elde ederim?

hazirann

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
102
0
Kızlar benim sorum evde platin rengini nasıl elde edebiliriz.
Platin rengi boya koyu kumral sacı karamel yapabiliyor ancak..
Ama acaba Platin rengi boyanın içine oriel katsak istediğimiz kadar acabilirmiyiz..
Benim istediğim sac rengi acık platin sarısı..
Ama kuaföre gitmek istemiyorum...

kuaförsüz çok zor o tonu elde etmek....oriel kullanmak o kadar kolay değil. volümünü ayarlayamazsanız
saçınız elinizde kalır.

İşte ne kadar oriel katmalıyım acaba deneyen yada bilen varsa söylerse sevinirim

canım platin sarısı kesinlikle evde deneme saclarını mahvedersin en iisi bitkisel boya ile git bi kuafööre yaptır o riski göze alma derim

sacında boya varmı o önemli.. herhangi bi acıcı alırsın sacını acarsın orası kolay ama sonuc olarak biyer cok acılır bi yer cok koyu kalır.. sonra yamalı bohca gibi olur saç.. (kendim cok denedim uyguladım tecrübeliyim) sonra acılmayan yerleri tekrar acmak zorunda kalırsın.. yada yamalı halini görünce tekrar boyamak istersin bu sefer bi yere farklı bi yer farklı olur. en önemlisi platin renk diyorsun kesin feci halde yanar sacın.. yıpranır mahvolur.. kuaföre yaptırmak en iisi.. bu kadar acık renkler imkanı yok evde olmuyor.. acılmaz demiyorum belki acarsın sacını bellide olmaz ama sac saclıktan cıkar..

canim hic saclarini riske atma derim,acicinin volümünü tutturmak cok zor..sonra saclarin kalmayabilir maalesef..bence ilk defasinda kuaföre yaptir,diplerin gelince boyayla yapmak daha kolay olur senin icin...birde boya falan varsa ve cok gürse saclarin o zaman diplere ulasmak ve tam rengi tutturamayacagin icin alabula olur saclarin...

evde platin olmaz.. hatta sacinda boya varsa kuafordede olmaz ilk seferde.. benim saclarim suan platin ama 4. boyada tam istedigim rengi aldim..cunku daha once baska renk boya vardi. olmamisti onlar kesilerek gitmeyince tam platin tutmadi

Bence sakın kendin yapmaaa mahvedersin ben o hataya düştüm daha önce...

üzerinde yazıo tatlım sac acıcı pudralı boya dıe

Tşk ederim sacımda gölge var platin sarısı rengine yakın ama kendi saçım koyu kahverengi palettenin röfle setini aldım gölgenin üstüne yaptım ve sacımın rengi soğan kabuğu rengine döndü..
Şimdi senin bu dediğin boyayı mı denesem acaba sacımı acar mı?
Netten arastırdım ama bulamadım herhangi bir link..
Sağol canım önerin için..a.s.

X