facebook özel mesaj alımını kapatma

mumder

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2012
691
4
merhaba,

facebook'un bazı ayarları değişmiş. o yüzden yapamadım size danışayım dedim. ben özel mesaj alımını kapatmak istiyorum sadece arkadaşlarımdan gelen mesajları görmek istiyorum. nasıl yapabilirim bunu ?

bak bunu buldumm ..işine yararsa.. bende denicem şimdii

$facebookmesajayarlarkut.jpg

yoksa tam da korktuum gibi mesaj alımını kapatamıyor muyuz:KK5:

galiba öylee.. mesajlar bölümünden mutalk filitreme var bırde temel filitreme ama ben ıkısıne denedım olmuyorrr...okumak ıstemedıgın mesajlar diğer klasörüne gelıyorr.. ama ben onuda istemıyorummmmmmmmm:KK47::KK47::KK47:

galiba öylee.. mesajlar bölümünden mutalk filitreme var bırde temel filitreme ama ben ıkısıne denedım olmuyorrr...okumak ıstemedıgın mesajlar diğer klasörüne gelıyorr.. ama ben onuda istemıyorummmmmmmmm:KK47::KK47::KK47:

aynen ya, güvenlik filan kalmadı artık facebookta. hoş zaten yoktu :)

dondurup fake hesap mı kullansam diye düşünmekteyim :)

herkes mesaj yollayabiliyor değilmi şimdi ne kadar saçma ya, gerçekten kapatmanın bi yolu yok mu

bu sorumuda burdaki kimse görmezki cevap versin:KK53:

Soruna arkadaş listemden denk geldim yazayım dedim :)
Mesaj engelleme yok malesef yeni sistemle değişti. Eskisinde vardı. Şimdi sadece filtreleme var. Oda anlamsız bir olay bana göre.

Soruna arkadaş listemden denk geldim yazayım dedim :)
Mesaj engelleme yok malesef yeni sistemle değişti. Eskisinde vardı. Şimdi sadece filtreleme var. Oda anlamsız bir olay bana göre.

yani hiç bi işe yaramıyoki, ne amaçla böyle bişey yapmışlar anlamış değilim

yani hiç bi işe yaramıyoki, ne amaçla böyle bişey yapmışlar anlamış değilim

Bende dün Facebook yine değişiyor diye bir haber okudum ama eklenen özelliklerde yine mesajla ilgili birşey yoktu :) Facebook sistem olarak zaten pek bilgi gizliliğine saygı duyan ve koruyan bir sistem değil malesef. Görüş sayfasından mesaj konusunu yazayım bakalım geri dönüşte bulunacaklar mı :)

X