Tüp bebekte cinsel ilişki

ADAM

ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
1.191
4
45
AY KIZLAR 3. İĞNEMİ VURULDUM BUGÜN TÜP BEBİŞ İÇİN
AMA EŞİMLE ŞEY ETTİKTEŞeniz
ACABA BİŞİ OLMUŞ MUDURsenağlama senağlama senağlama
EŞİME KIZDIM AMA NAPİM Bİ AN BEN DE HAYIR DİYEMEDİM kaydirigubbakcemile
ACABA ZARARI OLUR MU? :nazar:

Ben de şu an tüp bebek için iğnelerimi vuruluyorum. İğnelere başlamadan önce hastanede kesinlikle cinsel ilişki yasak dediler. Çünkü spermler yumurtanın gelişimini engelliyor. Fakat bozulma olmaması için erkeğin bir kaç günde bir boş..lması gerekiyormuş. Bence tedaviyi riske atmamalısın. Çünkü tedavi için çok zorlu yollardan geçiyoruz.

ayy ne ayıpp yaa hiç caiz değil içinde bi sürü bebek varken utanmıyonmuçok kınadım seni süprizzzzz

biz ALlahtan korumalıyız eşiöin spermleri hastanede donduruldu ,
bize yasak diil ama canım istemiyor beee

AMA BENİM EŞİMİN SPERMİ YOK Kİsırnaşık şey
AZOSPERM DE KENDİLERİ:1shok:

benimkide azosperm delikafadulden
ilk denememi adamım

ilkmi yani ? neden transfere gecemediniz bizde 2. yaıcaz benim herifinde spermi yok ,

ilkmi yani ? neden transfere gecemediniz bizde 2. yaıcaz benim herifinde spermi yok ,

BOŞVEEEERRRRRkaydirigubbakcemile2
BAZI ŞANSIZLIKLAR OLDU İLERİYE BAKMAK LAZIM......vereliniortak
ACABA YUMURTALARA BİŞİ OLMUŞ MUDURalkisalkisalkis

Ya kızlarrrrrrr....Dr bana bu konudan hiç bahsetmedi..:eek:klava: Ben kendim transferden sonra yasak diye biliyordum....Herşeyi biz kendimiz mi öğreneceğiz, niye adamakıllı herşeyi söylemezler?:eek:klava:
Bizim de transferden önce bi kez oldu ama hangi gün hatırlamıyorum..senağlama
Anaaammmm ...........

:eek:kızlar kımdemış çok ılgınç ılşkı yasağı sadece çetletma iğnesı olduktan sonra başılyo toplamadan sonra yıne serbest yapan yapar.......sonra transferden sonra yasak sonuç bellı olana kadar tedbırlı olmak lazım..................bunun dışında ılk başta ığne olmaya başlanınca yasak değıl bı kere.............ben 4 defa tedavı oldum hıçbır doktor bunun aksını sölemedı benım canım ıstemez bu ayrı çunku tedavıye başlayınca stres ve heyecanla ben kendımı kıtlıyorum ama yınede bekleme suresı uzun olacağı ııçın yasak olmayan donemlerde bız ypmıştuk................hayırlı tedavıler arkadaşlarrrrrrrrrr

kız feraye evet yasak transferden sonra ..bebek tutunmalı............sakın sonuç bellı olup keseler gorulrnr kadar aslımda enıyısı tedbırlı olmak bu sureç uzun ama bebek için herşeyyyyyyyyyyyyyyy

Muallim canım bundan sonra zaten hayatta yapmam da , dedim ya transferden önce bi gün olmuştu, acaba çatlatma iğnesinden sonra mıydı onu bi türlü hatırlayamıyorum...Ne gibi bi zararı olurmuş ki?
Keseler görülene kadar yasak di mi?

evet daha garantı ..tutunma ıyıce olsun duşuk tehdıdıd olmasınnnn..dıye ................yetrkı kucağımıza alalım ben dokuz ay yapmasam umrum değıl adamkarda katlansın ne yapalım çekılenler kolay değıllllllllll

benimde şuan hiç canım çekmiyo , ama transfer olunca durum değişiyo bendedede yaaa

Bende durum hiç değişmiyor, ben hep böyleyim...Ateşli aşk kadını hiç olmadım...kaydirigubbakcemile

X