Doğuma Hazırlık Lamaze Çıngıraklı Patik ve Bileklik

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Mira_m

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
47
3
Arkadaşlar elimdehiç kullanılmamış çıngıraklı patik ve bileklikler var. İlgilenenler bana ulaşsın. Piyasa fiyatı 40 tl. Ben 28 e veriyorum. Hareket ederken çıkardığı sesler sayesinde bebeğin hareketleri hızlanıyor, eğlendiriyor. Ayrıca Renkleri çok canlı olduğu için çok ilgi çekici, benim kızım çok hoşlandı bu patiklerden. Saatlerce oyun oynuyabiliyor. Resimlerini ekliyorum.

Aşağıdaki adresten de alabilirsiniz:

ht Renkli olan model: [url]

Eklentiler

• $gg.jpg
    $gg.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 300
  • $ff.jpg
    $ff.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 197
  • $bbb.jpg
    $bbb.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 196
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimdehiç kullanılmamış çıngıraklı patik ve bileklikler var. İlgilenenler bana ulaşsın. Piyasa fiyatı 40 tl. Ben 25 e veriyorum. Hareket ederken çıkardığı sesler sayesinde bebeğin hareketleri hızlanıyor, eğlendiriyor. Ayrıca Renkleri çok canlı olduğu için çok ilgi çekici, benim kızım çok hoşlandı bu patiklerden. Saatlerce oyun oynuyabiliyor. Resimlerini ekliyorum.

canım nerde oturuyosun

Ürünler çorap ve patik olarak ayrı ayrı da satılmaktadır. 1 cift çorap fiyatı 15, 1 çift bileklik fiyatı 15 tl dir. Bilginize

kullanılmamış kutusu açılmamış ürünler mi bunlar şehir dışına gonderiyor musunuz? kargo ücreti size mi ait?

kullanılmamış kutusu açılmamış ürünler mi bunlar şehir dışına gonderiyor musunuz? kargo ücreti size mi ait?

Kullanılmamış sıfır ürünler hepsi. Yurt dışından geldiği için kargo parası az tutsun diye ürünlerin kutusu açılıp ambalajlanıp bana gönderilmiştir. Şehir dışına gönderiyorum, kargo parası bana ait.

Ürün elime satın sldıktan bir gün sonra ulaştı:) hızlı kargo için teşekkürler. Bebeğim 3 aylık oyuncağın renkleri onu baya heyecanlandırdı, sesi biraz daha yüksek olabilirdi ama böyle de güzel başım şişmiyor:) sanırım 1 kaç ay sonra ayakşarı ağzına gittiğinde daha fazla ilgisini çeker şimdilik daha fazla bilekliklerle oynuyoruz. Ürün gerçekten güzelmiş ama teşekkürler

Ürün elime satın sldıktan bir gün sonra ulaştı:) hızlı kargo için teşekkürler. Bebeğim 3 aylık oyuncağın renkleri onu baya heyecanlandırdı, sesi biraz daha yüksek olabilirdi ama böyle de güzel başım şişmiyor:) sanırım 1 kaç ay sonra ayakşarı ağzına gittiğinde daha fazla ilgisini çeker şimdilik daha fazla bilekliklerle oynuyoruz. Ürün gerçekten güzelmiş ama teşekkürler

Ben teşekkür ederim. Bebeğiniz büyüdükte daha fazla dikkatini çekeceğine eminim. Oyuncağın sesi yenidoğan bebeklerde oynayabilsin diye az. Biliyorsunuzdur yeni doğan bebekler siyah beyaz ve kırmızı renkleri görebiliyorlar ilk önce. Benim en çok hoşuma giden özelliği o olmuştu. Bebeğim 1 aylıktan beri sıkılmadan oynuyor:) bu arada başka değişik ürünlerde getirtiyorum. Facebook sayfama bakarsanız belki ilginizi çeker. Malum çocuk çoluk insanın paraya ihtiyacı oluyor.:) ben de yurt dışından bebeğime aldığın ürünlerin satışına başladım. Daha yeni. Beğenirseniz sevinirim.

Beğendim ama gittigidiyorda çok daha fazla ürününüz var onları çok beğendim. Özellikle organik olanları. Aldım zaten 1 ser görebilirsiniz. Kolay gelsin size güzel ürünler gerçekten

Yeni Linkler

Siyah- Kırmızı Model:

[

Renkli olan model:

X