Spermde Ileri Hareketlilik Sorunu

canım eşinin dğerleri düzelmiş sanırım neden tüp bebek yapıyorsunuz peki normal yolla olma şansınız yokmu canım.....

ah keşke sorun sadece eşimde olsaydı. ben pko hastasıyım. Genelde aylarca yumurta gelişmiyor, adetler düzensiz. ancak ilaçla yumurtlayabiliyorum. aşılamalar tutmayınca bir sonraki adım tüptü.

Günaydin Arkadaşlar... Benim Eşimde 3 Ay önce Varikosel Ameliyati Olmuştu.... Ameliyattan önceki Değerleri Oldukça Düşüktü Sayi 8 Milyon Ileri Hareket %10 Morfoloji %5 çikmişti.... Eşime 3 Ay Boyunca Keçi Boynuzu Yedirdim. 4 Gün önce Tekrar Test Yaptirdik Eşime Ve Sonuçlar Harika :)))
Sayi 81 Milyon Ileri Hareket %30 Morfoloji %35 Olmuş.... Bizede Doktorumuz Eşinin Değerleri Düzelmezse Aşilama Yapariz Demişti Ama Bakalim şimdi Ne Diyecek...

keçi boynuzuna kanım iyice kaynadı benim. sonuçlar süper olmuş:nazar:

kızlar güzel katılımlarınız için çoooooooook teşekkürler. deneyenler lütfen sonuçlarınızı yazın olur mu?

şimdi doktor ve hemşireler hiç bir şekilde yükselmeyeceği konusunda hem fikirler bende onlardan daha inatçıyım. herşeyin bir çaresi (hastalık olarak) varsa bi gün bulunabilir. bu yüzden fikirlerinizi almak istedim. çooook teşekkürler
biz apar topar microya geçtik bu yüzden.
ilk duyduğumda ağladım ama sonra bi ferahlık geldi. Rabbim mutlaka bi yerlere şifasını koymuştur ama dimi?

tabi arkadaşım yeterki inanalım gönülden isteyelim allah büyüktür hayılısını versin

bize de deneyen arkadaşlarım keçiboynuzu kürünü tavsiye etti. e vitamini selenyum tablet çok iyi geliyor. tabi arısütünü de unutmamak lazım. bide üroloğ bi arkadaşım kabuğu kırılmamış badem ceviz fındık yemek gerektiğini söyledi. tabi bunları yiyeceğiniz zaman kıracaksınız:)bakalım bu ay sonunda tahlil yaptıracagız sonuçları yazarım

Benim Eşimde De Hareket Yavaşliği Sorunu Var Oda E Vitamini Içiyor Ve Havuç çok Iyi Geliyor Bol Bol Havuç Yesin Eşler En çok üreyen Hayvan Yavşanmişşş

Ayyyyyyy çok Komik Olmuşş Tavşanmişş Diycektimm

selam arkadaşlar, ben daha önce varikosel ile ilgili sorlar sormuştum, eşimde 4.varikosel vardı ameliyat olmak için çok araştırdık doktora gittik vs. vs ama ameliyat olmadan 11 ayda normal yollarla hamile kaldım şimdi 8 haftalık hamileyim, bu mesjı umutsuzluğa kapılmamanız için yazıyorum, eşimin sperm degerli hareketli 17. milyondu yani bu degerlerle hamile kaldım, inşallah bebek isteyen herkese Rabbim bebek verir, en büyük desteğiniz dua, ve sabır....
arkadaşlar lütfen kendinizi sıkmayan rahat olun, bize doktorlar neler söyledi neler ama sonuç farklı lütfen rahat olun

ARKADAŞLAR AYRICA SİZE TAVSİYEM: hepimiz bebek istiyoruz ama aceleci olmayın, eşinizle oturup bu günden en az 6 ay sonrası için bebek düşünün , her ay oldumu , olacakmı vs gibi takıntıları girmeyin, uzun süreli plan yapın bu sizi rahatlacaktır, ayrıca eşiniz üzerindeki baskıyı azaltacaktır, kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın, değerleri okuyorsunuz varikosel olupta bebeği olan yüzlerce insan var , hatta bir çoğu varikosel oldugunu bilmiyor ve bu sebeble çok rahat ilişkiye giriyorlar, ayıca ilişki biter bitmez mutlaka kalcalarınıza yastık koymanız çok faydalı olacaktır, hepinizi öpüyorum, dualatrım sizinle ............................
özel sorularınız olursa mail adresim nurelifnur@mynet.com

X