Aşılama Acıbadem hastanesi aşılama fiyatları hkk. bilgisi olan var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

wavy

Guru
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
4.715
8
Arkadaşlar merhabalar. biz yaklaşık 9 aydır bebiş için uğraşıyoruz ama olmuyor maalesef. eşimin morfolojisi %2 bu nedenle hep başarısız oluyoruz. doktorlar aşılamada %80 şans verdiler. ben daha önce acıbadem kadıköy hastanesine gidiyordum ama hiç aşılama fiyatlarını sormamıştım. şimdi medical park göztepeye gidiyorum fakat oranın şu an açılmış bir tüp bebek merkezi yok. Ağustos 15 gibi açılacakmış. yeni açılan bi yerde kobay olmakta istemiyorum..bu nedenle tekrar acıbademe gitmeyi düşünüyorum. gelecrek ay inşallah başlayacağız.kendimizi hazırlamak açısınıdan fiyatlarını öğrenmek istedim. yardımcı olursanız sevinirim.

Bana İstanbul Anadolu yakasında önereceğiniz başka yer varsa onlarıda öğrenmek isterim. Çünkü Deneyim herşeyden önce gelir...

Herkese şimdiden teşekkürler..a.s.

bıraz once acıbadem hastanesınn sıtesıne gırdım oradakı tup bebk bolumunde fıyatlar yazıo bakabılırsın

aşılama ve %80 şans !!!!!
bukadar şans vermesi çok ilginç geldi bana açıkcası.neredeyse tüpbebekte bile kimi zaman bukadar şans olmaz.. aşılamada şans taş çatlasın %30 u geçmez diye biliyorum ..

AŞILAMADA VERİLEN ŞANS %10 %20 DİR %3O LARI GEÇMEZ canım tüpbebektede%45 lerde dir çoğu zaman abartıyolar rakamları canım .biraz ticari görüyorlar maalesef işte durumumuz ortada,ama denemelisin mutlaka acıbadem iyi hastanedir tavsiye ederim canım sitesine girip araştır..

aşılamada %80 şans imkansız cnm kesinlikle abartmışlar 3 aşılama geçirdim hiçbir zaman bu kadar şans vermediler ve uğraşan araştıran biri olarak söyleyeyim %20 en fazla şans veriliyorki tüp bebekte bile en fazla %60 diyor doktorlar çok iyi araştır cnm

kızlar çok sağolun. Bunu bana acıbademde söylemediler.medical park gözxtepe deki doktorum söyledi. hatta o biraz daha normal yolla denememizi söyledi ama ben daha beklemek istemediğim için aşılama ve tüp bebekte şansımızı sordum öyle söyledi. bilmiyorum bu konularda biraz cahilim sanırsam.:KK43: belki doktor abartmıştır

bıraz once acıbadem hastanesınn sıtesıne gırdım oradakı tup bebk bolumunde fıyatlar yazıo bakabılırsın

canım bu topiği açarken bende bakmıştım o siteye ama ordaki fiyatlar tüp bebek fiyatları. ben aşılama fiyatları görmedim. :uhm:

Ben nisan ayında acıbademde aşılama yapacaktım. 1200 fiyat vermişlerdi.

İlaçlar hariç bu arada.Onlarda 600 lira tuttu.

canım bende tam ilaçlarlamı diye soracaktım. çok sağol verdiğin bilgi için. piyasaya göre biraz pahalı sanırsam dimi? peki sen acıbademde mi yaptırdın, başarılı oldu mu canım..

nasıl sana % 80 lerde şans verdiler % 17 veriyo bütün doktorlar aşılamada tüp bebektede %45 en fazla diyolar bence senin doktorun abartmış doktorunuda degiştir bana kalırsa.bak ben karşıda oturuyorum ama anadolu yakasında doktorum istersen onu önerebilirim sana çok iyi bi doktordur bende aşılamamı ona yaptırdım.tabi bizim sonuç olumsuz oldu ama :) inşallah 2.de olur ama bence sen doktorunu deişitir canım

X