Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Diyetisyen Naciye İla Deniz, elma sirkesinin insan bedenini içten ve dıştan tedavi edebilen olağanüstü doğal bir sıvı olduğunu söyledi.

Taşıdığı bikarbonat iyonları sayesinde sindirimi kolaylaştıran tek meyve olan elmanın, sirkesinin de genel sağlık açısından büyük önem taşıdığını söyleyen Deniz, 'Kanı temizleyen, bedeni ve zihni yorgunluklarda yatıştırıcı tesire sahip olan, idrar söktürücü özelliği bulunan, karaciğer ve damar sertliği hastalıklarıyla, hemoroid, egzama ve deri hastalıklarına iyi gelen elmanın sirkesi de, kalp kasları dahil olmak üzere tüm kas yapısının güçlenmesini sağlar' dedi.

Deniz, ılık bir bardak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı bal karıştırılarak yapılan kokteylin sabahları aç karnına içilmesi halinde vücutta biriken fazla yağın atımının kolaylaşacağı tavsiyesinde bulunarak, şöyle konuştu. 'Elma sirkesi, içerdiği çok değerli ve çeşitli maddeler nedeniyle, en sağlıklı sıvılardan biridir.

Elma sirkesi bedenimizi içten ve dıştan tedavi edebilen olağanüstü bir sıvıdır. İçerdiği yüksek orandaki Potasyum sayesinde kas yapısını güçlendiren, strese karşı koyabilecek dayanıklılık kazandıran, grip, soğuk algınlığı gibi üst solunum yolları enfeksiyonlarının hafif geçilmesini sağlayan elma sirkesi, boğaz ağrısı, öksürük ve ses kısıklığına da iyi gelmektedir. Elma sirkeleriyle yapılan salatanın yüksek kolestrole karşı da iyi geldiğini açıklayan Deniz, 'Elma sirkesinin faydaları saymakla bitmez.

Ergenlik sivilceleri, dış derinin sıkılığı, gaz şişkinliği, kabızlık gibi birçok soruna yararı bilinen elma sirkesinin yüksek potasyum nedeniyle böbrek hastaları, asit değerinin yüksek olması nedeniyle de ülserliler ve gastriti olanlar tarafından tüketilmemesi gerekir' diye konuştu.
yerimseniben

alıntıdır

yani şimdi şunu çıkarabilir miyiz form tutmak iştah kesmek isteyenler sabah aç karnına.. yağ yakmak yediklerini hafifletmek isteyenler yemekten sonra öle mi? ben sabah içmeyi uygun buldum hipotiroid dolayısıyla kilo aldım.. iştahımın kesilmesi için sabah içmeli sanki.

ben de malesef hipotroid hastasıyım ben çok ama çok yavaş kilo veriyorum sen de aynı durumdamısın bir türlü hızlanmıyor metabolizmam

arkadaşlar bende 1 ay sanırım içtim yediklerime dikkat ederek 3 kilo verdim ama görenler 10 kilo vermiş gibisin diyorlar.bel bölgesini inanılmaz inceltiyor.yağları yakıyor galiba çünki daha fazla kilo vermiş gibi duruyorum kimseyi inandıramıyorum 3 kilo verdiğime

Cunku ic organlardaki yagları eritiyormus.İceriden ve dısarıdan bir yag yakımı söz konusu anladıgım kadarıyla.Bende deneyecegim bakalım.

ben de malesef hipotroid hastasıyım ben çok ama çok yavaş kilo veriyorum sen de aynı durumdamısın bir türlü hızlanmıyor metabolizmam

Ya bende hiptiroid hastasıyım.Bir ara tebokan adlı gingko bloba tableti kullandım ve 8 kilo verdim hic bir diyet yapmadan.Metobolizmayı hızlandırıyor cunku.Yeniden baslayacagım.Zaten herseye faydalı.

kesinlikle tavsiye ediyorum bu karışımı 6 aydır sabahları aç karınına içiyorum tabii sporumu aksatmıyorum gram yağ kalmadı,şuan ideal kilomdayım sadece bu karışımı içmek elbette yeterli değil,yediklerimize dikkat edip egzersiz yapmak şart,

ya bende hiptiroid hastasıyım.bir ara tebokan adlı gingko bloba tableti kullandım ve 8 kilo verdim hic bir diyet yapmadan.metobolizmayı hızlandırıyor cunku.yeniden baslayacagım.zaten herseye faydalı.
arkadaşlar tiroid rahatsizliği olanlar için yaziyorum bunu lütfen uygulayin
20 adet cevizin iç perdelerini alin,2 litre suda karanlik yerde 7 gün bekletin ve hergün için bu şifali su prof.dr.ahmet mayanki hocanin tarifi bende uygulamaya başliycam bunu

Ya bende hiptiroid hastasıyım.Bir ara tebokan adlı gingko bloba tableti kullandım ve 8 kilo verdim hic bir diyet yapmadan.Metobolizmayı hızlandırıyor cunku.Yeniden baslayacagım.Zaten herseye faydalı.

bende euthyrox kullanıyorum.ilk kullanmaya başladığımda 6 kilo verdim diyet falan yapmadan ama daha sonra sigarayı bıraktığım için ve hemen ardından da peş peşe 2 aşılama yaptırdığım için 10 kilo aldım ama şimdi vermekte çok zorlanıyorumkötükedihüso

arkadaşlar tiroid rahatsizliği olanlar için yaziyorum bunu lütfen uygulayin
20 adet cevizin iç perdelerini alin,2 litre suda karanlik yerde 7 gün bekletin ve hergün için bu şifali su prof.dr.ahmet mayanki hocanin tarifi bende uygulamaya başliycam bunu

ben dereotunu kullanmaya başladım yemeklerden 15 dk önce alındığında troidi dengeliyor iştahı kesiyormuş.dr ma sordum bilimsel kanıtlanmış birşey değil ama kullanmanda sakınca yok dedi.ama cevizli suyuda deniycem

ewet bende yaptım faydasını gördüm hemde diet bile yapmadım ama sabahları ac karnına içiyom bide göz kararı yapıyorum karışımı

arkadaşlar bu karışımı düzenli kullanıp gercekten kilo veren ne kadar zaman da ne kadar kilo verdiğini yazacak biri varmı şu an

arkadaşlar bende kulandım 1 buçuk ay diyet yapmadım ama yediklerime dikkat etim biraz çoğu zaman kaçırdım aslında hihoyyyt3 kilo verdim ayrıca vucudumun sıkılaştığını hissetim:nazar: artı sinirlerim çok gergindi bunu içtikten sonra biraz olsun düzeldim ayrıca cildiminde canlandığını hissediyorumhihoyyyt şiddetle tavsiye ederim çok güzel diyetle ve egzersizle desteklenirse daha ii sonuç alınacağından eminim :icecream:test edilip onaylanmıştır:sm_cool:

arkadaşlar geçen sene bende denemiştim ama aç karına olan tarifi 1 hafta sonra midemde dayanılmaz sancılar başladı bıraktım arkadaşımın eşi uygulamıştı adam önce zayıfladı bırakınca kilo aldı.

ben ballı içemiyorum sadece ılık su ile elma sirkesi içiyorum bi haftadır daha yağ filan erimedi :KK43:(

valla ben de on gün olacak içiyorum ama bi fark göremiyorum. galiba ramazanda olmuyo diye düşündüm ama ben tadını çok seviyorum. ayrıca cilde de çok iyi geliyomuş sirke

Bende yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum..Tartıda veya görüntümde değişiklik yok..Gerçi ramazan dolayısıyla kaçamaklarımı biraz abarttım sanırımgamyoncuiremsuSirke mevzuna gelince bence öle 1 hafta 10 günde bi değişiklik olmaz en azından büyük bir değişiklik olmaz gibime geliyor..Ağrı sancı vs yapmadığı sürece 1 ay sonunda değişim yapıp yapmadığına bakmak ve ona göre devam etmeye veya etmemeye karar vermek gerekir diye düşünüyorum..Yani ben öle yapıcam..1 ay bitince bir karara varıcamsositososito

X