Lekeler, Çiller Yzne limon sren var m?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar ben 1haftaqdır gece yatmadan önce yüzüme limon sürüyorum biraz yanıyo ama çok memnunumhihoyyyt ten rengim açıldı...olan sivilceler kısmen söndü..cildim daha güzel..şimdilik izlere çok belirgin bi faydasını göremedim ama daha erken ve bırakmaya hiiiç niyetim yok:sm_cool:

benimde hafif çillerim var.bu limon suyu çillerimide yok edermi?ve ileride zararı olurmu acabaCADIARZU

bende gece yatarken limon sürüyorum eğer iltihaplı sivilceniz falan varsa sabaha çıkmıyor kuruyor :) bence deneyin

Kesinlikle cildinize doğrudan limon sürmemelisiniz. Sivilceler için önerim ACNE MED. Tüm sivilcelerinizin yok olması için birebir.

bende denedim limonu bunu ama cok yaktı benim yüzümü,
yine burda görmüştüm,yogurtla-limon karısımı onu denedim.
yüzüm cok kızarıyo o zaman da..
onu da bıraktım..
ne bitmez çilemiz varmış bizim yaa.. :roflol::roflol::roflol:

merhaba arkadaslar.

benim yüzümde kizarikliklar var ve gözeneklerde acik :çok üzgünüm:

bu limon suyu acaba kizarikligida giderirmi ? :sm_confused:

canım benim cildim de aşırı hassas kızarır sürekli ben doğrudan limonu cildime sürmüyorum Allah muhafaza kezzap dökmüş gabi yakar.ben zeytin yağı ile limon suyu karışımını cildime sürdüm hassas olmasına rağmen herhangi bir yanma kızarma olmadı çok şükür.2 gün önce yanağımın tam ortasında kocaman kıpkırmızı bir sivilce çıkmıştı sürdüm akşama hemen şişkinliği ve kızarıklılığı gitmişti biraz ayrıca bu karışımı ellerimede sürüyorum pamuk gibi oluyor:lepi:

taze limonmu yoksa limon suyumu kullaniyorsunuz kizlar

cildim kuru oldugu icin limonun yani sira bal ve sut de kattim
cildim cok yumusak ve aydinlik oldu..
kuru ciltlere oneririm..

Ben bir sitede okumuştum... Limon sivilceleri kurutup, gözenekleri sıkılaştırıyormuş. Yoğurtta cildin nemlenmesini sağlayıp, kurumasını engelliyormuş.

Ama o sitede bu karışımın haftada bir yapılması gerektiği yazıyordu....

birkaç damla limon suyu ve bir yemek kaşığı yogurdu karıştır hem sivilcelere iyi geliyo hemde siyah noktalara ... bunu haftada en fazla iki kez uygulayabilirsin..

bende aklıma geldikçe limon sürerim yüzüme.yıllardır.lekeri yok ettiğini söleyebilirim.yoğurtlusunu yapmadım hiç.

bende yapıyodum haftada bir iyide geliyodu ama bıraktım çünkü üşeniyodum:1closedeyes:-tatlicadiarzu-

ben de sivilceleri geçirsin diye limon sürüyodum yüzüme
tamam kurutuyo ama bi taraftan da yeni sivilceler çıkmaya devam ediyo
ayrıca izler de aynen devam.benneyaptımki

Ben bir sitede okumuştum... Limon sivilceleri kurutup, gözenekleri sıkılaştırıyormuş. Yoğurtta cildin nemlenmesini sağlayıp, kurumasını engelliyormuş.

Ama o sitede bu karışımın haftada bir yapılması gerektiği yazıyordu....

bende limon ve yogurt maskesi yapıyorum yüzüme düzenli kullanamıyorum ama gerçekten faydalı cildi kurutmadan sivilcelere ve lekelere iyi geliyo tavsiye ederim banada bi arkadaşım tavsiye etmişti haftada birkez yapılması gerekiyormuş zaten düzenli yapıldığı taktirde faydasını gösteriyormuş

limonu da arada yapıyorum
aslında kızlar tam faydasını görmek için düzenli kullanmak gerekiyo
ben bazen unutuyorum bazen üşeniyorum bazende aman boşver yarın yaparım diyorum
düzenli yapsak mutlaka faydası olur ya

bn daha dün denemeye başladım her gün yatmadan önce sürüyorum
bakalım artık her yöntemi denicem:KK43:

X