Şampuan ve Saç Kremleri Şampuanınaza ;elma sirkesi, gül suyu, sarımsak : süper saçlar

psikolojik degil ben geçen yıl şampuanıma bal katmıştım oda çok etkili olmuştu o yüzden eminim.. herkes şampuana sarımsak katın diyordu kattım gül suyu kokusu için oldugundan kattım ema sirkeside parazitleri önleyip saçı güçlendiriyor .. ayrıca kıvamı çok cıvık olmadı çünkü koca şişeyi çok etkilemedi ama tercih sizin ben sadece paylaştım

teşekkürler paylaştığın için

ya ben de bugün şampuanımın içine koydum söylediklerinizi kokusu iğrenç oldu çok tiksindim nasıl yıkayacağım saçımı onunla.yıkadıktan sonra koku gitmezmiş gibi geliyor.

ya ben de bugün şampuanımın içine koydum söylediklerinizi kokusu iğrenç oldu çok tiksindim nasıl yıkayacağım saçımı onunla.yıkadıktan sonra koku gitmezmiş gibi geliyor.

evet kokusu biraz kötü olabilir ama yıkarkende biraz kokar ama kuruyunca hiçç koku kalmıyor garanti verebilirim...vede egerki şampuanın kokmamasını istiyorsanız güel kokulu bir yag falanda ekleyebilirsin

evet kokusu biraz kötü olabilir ama yıkarkende biraz kokar ama kuruyunca hiçç koku kalmıyor garanti verebilirim...vede egerki şampuanın kokmamasını istiyorsanız güel kokulu bir yag falanda ekleyebilirsin

evde menekşe yağı var ondan koysam olurmu

şampuanı bugün kullandım yıkarken zor oluyor ama kuruduktan sonra gerçekten hiç koku kalmıyor.

Bende sarımsak kullanmak istemiyorum ama saçım gürleşsinde bende denicem sarımsağı

Kokusundan dolayı bende deneyemiyorum.Gerçi duruladıktan sonra koku kalmıyor ama psikolojik olarak etkileniyorsunuz.Ama faydasını gören çok arkadaşım oldu hatta biri 2-3 diş sarmısağı rendeleyip onu saç diplerine sürüp sabahtan akşama kadar bekletmişti ve 1 yapmada inanılmaz değişim olmuştu.Gür ve parlak saçlar için tek çözüm sanırım bu.

Sarımsaklı şampuan saçlarınızı döküyor mu ???? Bende sarımsaklı şampuanla yıkıyorum yıkarken saçlarım aşırı dökülüyor.

Sarımsak sürüp beklet sonra yıka normal şampuanla canım.Dökülmenin sebebini öğrenmiş olursun böylece

SArımsak yağı katsak aynı işlevi görür mü acaba.:26:

sarımsak yagınında aynı işe yarıyacagını pek düşünmüyorum ama genede bir kaç damla damlatırsan iyi gelebilir

Sarımsak artık saçlarımı dökmüyor saçlarımda gürleşme oldu, saçlar kuruduktan sonra da sarımsak kokusu hiç kalmıyor.:KK66:Elma sirkesini şampuanıma katmamıştım onu da deneyeceğim.:KK69:

X