Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

kızlar bende az önce kiremitte kaşarlı alabalık yaptım... çok leziz oldu..herkese tavsiye ederim, çok da basit, çok da restoranımsı bir yemek :KK53:
tarif isteyene detaylı yazabilirim...

$2014-08-09 16.53.00.jpg $2014-08-09 16.50.59.jpg $2014-08-09 16.58.46.jpg $2014-08-09 17.01.42.jpg $2014-08-09 17.50.04.jpg

selam kızlar kimse uğramıyor mu artık diyeceğim ama ben de uzun zamandır bakamadım
pek yemek yaptığımı da söyleyemem

balıkla süt ürünleri tüketilebilir yeter ki balık taze olsun birçok mezede süt ürünleri mevcut. biz çok tüketiyoruz balık üstüne de sütlü tatlı yiyoruz mesela

bacılarımmmm inşallah herkesler iyidir... aus bacım nasılsın nasıl gidiyor.. gozde sen nasılsın.. uzun süre oldu böyle mutfaktanda uzak durunca şu 20 gündür nete bol bol girince hemen aklıma da geldiniz... açıkcası canım çok çekmesin diye de pek bakmıyorum linkinize :KK66:
ee hamileliğim zor bir süreç olarak geçti ve geçmekte.. sizlerde ehrşey fazlasıyla yolundadır inşallah görüşürüz... güzel yemekli hoş sohbetli sofralar diliyorum...

muhteşem bir arşiv var burada, teşekkürler emekleriniz için

evet keşke yeniden canlansa topik.. burda az mı saatlerimiz geçti hey gidi günler hey :)

bacılarımmmm inşallah herkesler iyidir... aus bacım nasılsın nasıl gidiyor.. gozde sen nasılsın.. uzun süre oldu böyle mutfaktanda uzak durunca şu 20 gündür nete bol bol girince hemen aklıma da geldiniz... açıkcası canım çok çekmesin diye de pek bakmıyorum linkinize :KK66:
ee hamileliğim zor bir süreç olarak geçti ve geçmekte.. sizlerde ehrşey fazlasıyla yolundadır inşallah görüşürüz... güzel yemekli hoş sohbetli sofralar diliyorum...

gökçecim epeydir görüşmüyoruz nasılsın canım?
şu topiği tekrar canlandırsak yaa :KK43:

bu topiği çok özledim

bendeeee :KK43:((

X