Doktor 1 ayda 17 kilo verdim dedi

koşu bandı aldım 1150tl ye 1 haftadır her gün yarım saat 5 seviyesinde veya 5.5 seviyesinde tempolu yürüyorum. arada dayanabildigim kadar 7 seviyesinde koşuyorum ama 1-2 dk yı gecmıyor şimdilik. 78 le başladım 76 küsür üm şu an. diyetisyene de başladım bir haftadır ama çok adapte olamadım ya. çikolataya filan hala saldırıyorum. bu benim insülin direncimle ilgili olabilir mi acaba? ya da hipotiroidiyle?

arkadaşlar koşma işini pek yapmayın..çünkü eklemlerinize olduğunzdan daha fazla yük bindiriyosunz..1 kiloya dize 6 kilo ağırlık olarak biiniyor..bunu fizik tedavi doktoru söylemişti..ileri de diz veya kalça ekleminde problemlere yol açarmış..onun için en iyisi yürüyüşmüş...aklınzda olsun kaş yapayım derken göz çıkarmayın..sabırlı ve istikrarlı olmak gerekiyor zayıflarken acele acele olmaz..

çok özendiiiim :) bütün aile az yediğimi söyler ama yine de 5-6 kilo fazlam var sanırım hareketsizlikten :KK43: becerebilirsem ben de istiyorum biraz asosyal oldum bu ara dışarı çıkmak zulüm geliyor ma böyle de geçmeyecek bi yerden başlamam lazım :)

Ben de kilolu bayanların koşmasının tehlikeli olduğunu duymuştum. Vücut fit olmadan fazla kilo ile koşmak hem kalbe çok baskı yapıp nabzı aşırı hızlandırıyor,hem de dizlere ve bele aşırı baskı yapıyor. Erkekler genelde daha şanslı, çok daha çabuk forma giriyorlar.

Kızlar bende size bir şey anlatayım. Ben spor salonunda bir kızla tanıştım. 3 ayda 85 kilodan 50 kilo ya inmiş ve sadece koşarak ve hiç bir yerinde sarkma olmadan tabi yiyeceklerinede dikkat etmiş. Şu anda arkadaş 48 kilo şimdi kilosunu korumak için koşuyor ve yeme tarzını değiştirmiş.Önceleri inanmadım bana resmini getirdi üzerinde tarihde yazıyordu ve kendisini tebrik ettim. Sizlerle paylaşmak istedim.

3 ayda 85 ten 50 ye insem yemin billah yoksul doyurucam, sadaka vericem, yasin-i şerifler okucam , okadar bitik bir psikolojideyim :KK43:

3 ayda 85 ten 50 ye insem yemin billah yoksul doyurucam, sadaka vericem, yasin-i şerifler okucam , okadar bitik bir psikolojideyim :KK43:

lajverdi süpersin yaa :KK34: valla bende 3 ayda 90dan 60 a insem sadaka vercem :KK43: hergün 5.5 bazen 6 da 1 saat +20 dk felan tempolu yürüyorum ama koşmaya hiç geçemedim geçebileceğimide pek zannetmiyorum ya inşallah hepimiz istediğimiz kiloya tez zamanda geliriz bazende ip atlıyorum o da çok iyi diyorlar özellikler selülitlere

lajverdi süpersin yaa :KK34: valla bende 3 ayda 90dan 60 a insem sadaka vercem :KK43: hergün 5.5 bazen 6 da 1 saat +20 dk felan tempolu yürüyorum ama koşmaya hiç geçemedim geçebileceğimide pek zannetmiyorum ya inşallah hepimiz istediğimiz kiloya tez zamanda geliriz bazende ip atlıyorum o da çok iyi diyorlar özellikler selülitlere

İp atlamak kesinlikle mükemmel özellikle selülitlere gözle görülür bir şekilde inceliyor insan. yavaş yavaş başladım ben şu anda günde 1000 tane atlıyorum. Ayrıca insan kendisin acayip enerjik hissediyor.

X