Sayfa: 1/8 123 ... SonSon
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bioxcin Şampuan Kullananlar

 1. Konu Sahibi : fatoşşş_ #1

  Onaylıyorum Bioxcin Şampuan Kullananlar

  Bioxcin Şampuan Sac Dökülmesi Sorunu Olanlar icin


  BIOXCIN:
  Bioxcin Şampuan, saç dökülmesi problemi olan yada saçlarını korumak ve daha güçlü,dirençli saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş bitkisel şampuandır. İçeriğindeki bitkilerde doğal olarak bulunan aktif maddeler ile saçların dökülmesine karşı etkilidir.Saçları daha canlı,parlak ve hacimli hale getirir,saç ve saçlı deriye daha sağlıklı bir görünüm kazandırır. Etkinliği klinik testlerle onaylanış Bioxcin, üstün performansının yanı sıra diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında, kullanımı son derece kolay ve zahmetsizdir. Aktif maddeleri kimyasal değildir, %100 bitkisel kaynaklıdır ve hiçbir yan etkisi yoktur.

  BIOXCIN NASIL ETKİ EDER?
  Bioxcin, içeriğindeki %100 bitkisel aktif maddeler ile 5-alfa redüktaz enziminin hem tip 1,hemde tip 2 izoenzimini inhibe eder ve bu etkisi ile saç kökünün cansızlaşmasına neden olan DHT oluşumunu engeller. Böylelikle saç dökülmesine engel olur, saç tellerini kalınlaştırır, güçlendirir, düzenli ve sürekli kullanımda ölmemiş saç foliküllerinin canlanmasına yardımcı olur.

  BIOXCIN SAMPUAN' daki %100 bitkisel aktif maddeler!
  * Flavonidler (Myricetin,Kaempferol ve Apigenin)
  * Doymamiş yağ asitleri (Linoleic acid ve Oleic acid)
  * Betasitosteroller *Vitaminler (A , B1 , B2 , B5 , E vitaminleri ,Folic Acid gibi)
  * Mineraller (çinko,magnezyum,potasyum,kalsiyum,demir gibi)
  * Bioxcin Şampuan,içerdiği flavonoidler (Myricetin ve Kaempferol), doymamış yağ asitleri (Linolenic Acid ve Oleic Acid),betasitosteroller ve cinko sayesinde 5-alfa redüktaz enzimini inhibe eder ve böylelikle DHT olusumunu engeller. Myricetin, 5-alfa redüktaz enziminin özellikle tip 1 izoenzimini, Kaempferol ise tip 2 izoenzimini inhibe ederek etkisini gösteririr.
  * Bioxcin Sampuan içerdiği Apigenin isimli flavonoid sayesinde,saç diplerindeki kılcal kan damarlarını düzenleyerek saç dökülmesine engel olur
  * Bioxcin, içerdiği vitaminler (A, B1 , B2 , B5 , E vitaminleri,Folic Acid gibi) ve mineraller (çinko,magnezyum,potasyum,kalsiyum,demir gibi) sayesinde,saçın beslenmesini ve sağlıklı olmasını sağlar.

  BIOXCIN'İN KANITLANMIŞ SONUÇLARI
  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı' nda, bitmiş ürün ile yapılan
  Etkinlik Testlerinde;
  * Sürekli ve düzenli kullanımda saç dökülmesinin engellendigi,
  * Zayıflamış saç köklerini canlandırıp,saça direnç,dolgunluk,parlaklık ve canlılık kazandırdığı
  * Kepeği azalttığı ve yeniden oluşumunu önlediği
  Güvenlik Testlerinde;
  * Yan etkisinin olmadığı,
  * pH değerinin saç derisine ve cilde uyumlu olduğu,
  * Alerjik bir reaksiyona neden olmadığı, *Gerçekleştirilen melanin ve eitem ölçümleri ile dermatolojik olarak güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.

  BIOXCIN KULLANIMI:
  Islak saça hafif masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın.Yağlı saçlar için hergün, Kuru-Normal saçlar için ise iki günde bir kullanılması önerilir.

  NEDEN BIOXCIN?
  * Bioxcın Sampuan, içeriğindeki %100 bitkisel kaynaklı aktif maddeler ile saçların dökülmesine karşı etkilidir,saç tellerini kalınlaştırır, güçlendirir, saça hacim ve direnç kazandırır. Sürekli ve düzenli kullanıldığı taktirde ölmemiş saç foliküllerinin canlanmasına yardım eder.
  * Bioxcin Şampuan, saç ve saçlı deriyi nazikçe temizlenirken aynı zamanda içeriğindeki vitaminler ve mineraller ile besleyip böylelikle saçların canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.
  * Etkinliği ve güvenirliği İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'nda,bitmiş ürün ile yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.
  * Saça uygulanan birçok şampuandaki bazı kimyasal maddeler saç dökülmesinin nedenlerinden biridir.Bioxcin Şampuan' ın aktif maddeleri tamamen bitkiseldir ve hiçbir yan etkisi yoktur.
  * pH degeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji,tahriş ve iritasyona neden olmaz.
  * Kepeğe karşı etkilidir, yeniden oluşumunu engeller.
  * Formulasyonunda sağlığa olumsuz etkileri olduğu bilinen, buna rağmen diğer şampuanlarda yaygın olarak kullanılan SLS(Sodıum Lauryl Sulfate) ve SLES (Sodium Laureth Sulfate) içermez. Bu nedenle cildde iritasyona ve alerjik reaksiyona neden olmaz. Formulasyonunda bu maddelerin yerine sağlığa zararlı olmayan Magnezyum Laureth Sulfateve sodıum Myreth Sulfate kullanılmıştır.
  * SLS cilt üzerinde iritasyona ve alerjik reaksiyona neden olur.kanıtlanmış kansorojen bir maddedir. Kanda,kansere yol açan sayısız maddenin dolaşmasına neden olur.SLES de cilt üzerinde iritasyona neden potansiyel kanserojen bir maddedir.
  * Renklendirici içermez.
  merhaba arkadaşlar ben bir süredir saç dökülmesi şikayetinden dolayı bioxin şampuan kullanıyordum. kullandığım süre içinde memnun kaldım fakat son sefer şampuan bittiğinde hemen yenisini almadığım için 1-2 defa normal şampuanla saçımı yıkadım. banyoda bir tutam saç resmen elimde kaldı o kadar moralim bozuldu ki anlatamam. babam da bioxin kullandığı için ona da sordum o da aynı şeyi söledi yani kullanırsan sorun yok ama bi kesersen saçlarına da veda et.. ben bırakalı baya oldu saçlarım daha yeni yeni kendine geliyor.. benzer şampuanların da aynı olduğunu düşünüyorum. satış politikası bence bu.. bu arada doktor olan hocama da sordum o da çevresindekilerin de aynı problemden şikayetçi olduğunu söledi.. böyle bir şeyi paylaşmak boynumun borcu kızlar lütfen siz de dikkatli olun.. öpüyorum..:asigim:
  Düzenleyen: Kuzey Düzenleme Tarihi : 21-01-2009 Düzenleme Saati :18:38 Sebep: Icerik tanitimi girdi...


 2. Konu Sahibi : fatoşşş_ #2
  Bilgi verdigin için sagol,umarım kullanmak isteyen arkadaşlarımız bir kere daha düşünür almadan evvel...
  Düzenleyen: damllaa Düzenleme Tarihi : 26-10-2008 Düzenleme Saati :14:36

 3. Konu Sahibi : fatoşşş_ #3
  Geçmiş olsun canım,umarım en kısa sürede saçların düzelir.Benim de bir arkadasımın saçları dökülüyordu,iyi olacagını ümid ederek bu ürünü kullandı ve resmen kel kaldı...Bu ürün tanıtıldıgı gibi bir ürün degil...

 4. Konu Sahibi : fatoşşş_ #4
  Giriş tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  345
  ben de geçen sene üç kutu bioxin ampul ve altı yedi kutu da şampuan kullandım.önce şampuan artı ampul şeklinde uyguladım sonra da ampulleri bitirip uzun süre de şampuana devam ettim.kullandığım sürece saç dökülmem azaldı ve yeni saçlar da çıktı.bıraktıktan sonra da tekrar aşırı dökülme gibi bir sorun yaşamadım.ben çok memnun kaldım ancak çevremde bazı kullanan kişilerden bir işe yaramadığına dair şikayetler de duydum açıkçası.kişiden kişiye göre etkisi değişebiliyor bence.kullanmadan önce yanlış saç boyası uygulamaktan dolayı tepem de resmen kellik oluşmuştu.bioxin ile onu kapatmayı başardım.

 5. Konu Sahibi : fatoşşş_ #5
  Giriş tarihi
  Jul 2008
  Mesajlar
  2,520
  ya aslına bakarsanız bazı ürünlerde sürekli devam edersen hiç bir sorun yok ama bırakınca sorun başlıyor.....bu da demek ki böyle bir ürünmüş..ayrıca bioxin şampuan kullanan bir tanıdığım bana saçlarda faydası olduğunu ama vücutta da tüylenmeye neden olduğunu söylemişti. sonuçta banyoda kimyasal madde vücuda da bulaşıyor yıkanırken...bilmiyorum ama tam olarak

 6. Konu Sahibi : fatoşşş_ #6
  bioxcin bende kullandım bahsedildiği kadar etkili değil özellikle saç çıkartma konusunda çok başarısız ama mevcut dökülmeyi azalttığı doğru..ama şuda bir gerçekki hiç bir saç ürünü kalıcı çözüm yaratmaz hepsinin etkisi bıraktıktan sonra geçicidir dünyanın hiç bi yerinde bi kaç kere kullanınca bi daha dökülme olmasını önleyecek bi ürün yok maalesef...
  saçlar konusunda bu kadar başarısız bir ürün vücutta nasıl kıllanma yapmış onu aklım almadı..şampuanı düzenli kullanıp her yıkamada bi süre saçımızda beklettiğimiz halde saça faydası yokken damladığı yerde tüylenme yapması imkansız ,kaldıki içinde kimyasal hiç bir ürün yok.bence o kıllanma kullanılan başka bir şeyden kaynaklanıyordur..

 7. Konu Sahibi : fatoşşş_ #7
  eşimin saç dökülme problemini önlemek için yaptığım araştırmalar sonucu arkadaş tavsiyesi ile bıoxcini alma karar verdik. kullanıma başladığımız ilk günden beri gözle görüşülür şekilde etki görmeye başladık. ilk etapta dökülme fazlalaştı gibi oldu ama daha sonra dökülme azaldı ve yeni saçları çıkmaya başladı. bu kladar etki alacağımızı hiç tahmin etmiyorduk ve gerçekten çok şaşırdık. bıoxcinden o kadar memnunuzki....

 8. Konu Sahibi : fatoşşş_ #8
  bizde kızım için geçen hAFTA aldık ve başladık bioxin kullanmaya yerimseniben
  ilerlemeye yada şikayetlerimizi yazıcam kızlar yerimseniben

 9. Konu Sahibi : fatoşşş_ #9
  bende kullanmaya başladım 5. günüm gayette memnunum şuanda tamamaen kesmesini beklemiyorum ama gözle görülür bir sonuç var bunuda inkar edemem ...saç dökülmem yarı yarıya indii:):)

 10. Konu Sahibi : fatoşşş_ #10
  merhaba arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bioxcin ama şampuanı kullanmayı bırakıldığında dökülme artıyormuş çok tereddüt ediyorum saçımı bu tür şampuanlara bağımlı yapmakta istemiyorum..ama şu ara dökülmesi arttı napabiirm?

Sayfa: 1/8 123 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Restorex Şampuan Kullananlar...
  By DingiltereKralicesi in forum Şampuan ve Saç Kremleri
  Cevaplar: 49
  Son Mesaj: 18-07-2014, 18:44
 2. Sebamed Repair Shampoo - Onarıcı Şampuan Kullananlar
  By berfinbilgen in forum Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 17-06-2013, 11:53
 3. Selesta life ısırgan ve defneli şampuan kullananlar
  By EU3 in forum Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 09-10-2012, 17:02
 4. Loreal Elseve Yoğunlaştirici şampuan Kullananlar
  By izmirliii in forum Şampuan ve Saç Kremleri
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 15-11-2010, 13:00
 5. revivogen şampuan kullananlar
  By zlmm in forum Şampuan ve Saç Kremleri
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 10-09-2009, 16:40

Yetkileriniz

 • Yeni konular gönderemezsiniz
 • Mesajlara cevap yazamazsınız
 • Mesajınıza eklentiler ekleyemezsiniz
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
Önemli uyarı, mesajlaşma yöntemi dönem dönem yönetim tarafından kontrol edilmektedir !
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.