Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

merhaba arkadaşlarrr:) akşam yemeğince sabah mutlulukla uyandım :))
geç uyandığımdan az önce kahvaltımı yaptım ama haftasonları böle oluo:)
kahvaltıda abartmadan ama istediğimden yiyorum kızlar yaa nutella falan da yani bikaç kaşık..
kahvaltımı ii yaparsam gün içinde acıkmıyorum çünkü..
siz akşam 6dan sonra yememek dışında bişi yapıo musunuz?

merhaba lethem hoşgeldin aramıza.
ben 6 dan sorna yememek dışında
pilav makarna ekmek bunlara dikkat ediyorum normalde hamburger yasak bana yasakladım yani. bu hafta yedim ama akşamları hep dikkat ettim.
umarım başarırız. sen kaç kilodasın???

hoşbulduk canım.. benim olduğum yerde fast food yok zaten o bakımdan ii oluo. makarna ekmek falan bende yememeye çalışıyorum ama işte kahvaltıda canım ne istiosa abartmadan yiyorum..
inş canım başarıcaz :)
ben tam tartılamadım yarın bulursam tartılcam ama en son 51-52 arasıydım. ama boyum kısa baya:/
1.55 civarı boyum o yüzden 45-46 olmak istiyorum..

iyi akşamlar arkadaşlaropuyorumnanaktanben 18den sonra yememek dışında hiç bişey yapmıyorum (yapamıyorummafoldumben)özellikle sabah kahvaltısını bazen çok abartıyodum ona biraz daha dikkat ediyorum inşallah hepimiz istediğimiz kiloya geliriz AMıN AMıN AMıN...

Ayyy çok motıve oldum arkadaşlar.bende başlıyorum geldim aranıza şu an 87 kg size verdikçe yazacağım.Akşam 18 den sonra hiç bişey yokk çok heyecanlandım çokk

evvveeeeeet büyüdükçe daha güçlü olucaz ve başarımızı garantilemiş olucaz opuyorumnanaktan

en son yemeğimi akşam 6 dan önce yedim...
1 saat önce de yarım portakal,1 mandalina
ve şu an müthiş açlık hissediyorum...bu kadar olmamıştım hiç yaa kıvranıyorum resmen açlıktan
ama yemicem...
sabah kalkıp yaşıyacağım pişmanlık tüm günümün kötü geçmesine neden oluyor..
bunu düşünüyorum uzaklaşmaya çalışıyorum yem dürtüsünden..
en iyisi kitap okumak..
sonrada yatarım artık
yarın erken kalkıcam..
daha hafif daha mutluzemuszemus

süperiz arkadaşlar devam. motive olan arkadaşlar bende ilk akşam öyle heyecanlıydım. süper duygu :)

5i bi yerde bitki çayı içtim bende.. bende iştah kapatıcı etki yapıo o çay:s
akrep33 sen de deneyebilirsin..
yemiyoruz arkadaşlar, sabah daha mutlu uyanıcazz, 1 aya kadar da farkı görecezz :)

besibiryerde cayi kabizlik siskinlik yapiyor ilerde kilo yapiyor altidan sonra cay kahvedemi icmiyorsunuz

bilmiyorum cnm da ben de iştah kesiyo.. 6dan sonra o çay dışında bişi yiyip içmiyorum ben..

besibiryerde cayi kabizlik siskinlik yapiyor ilerde kilo yapiyor altidan sonra cay kahvedemi icmiyorsunuz

canım kendi adıma ben çay içiyorum..kahve hiç sevmem zaten içmiyorum..
ve meyve yiyorum
tabi abartmadan
mesela bugün yarım portakal,1 mandalina yedim..sindirim sistemine acaip faydası oluyor..
başka da bişii yok..
ama gün içinde istediğimden yiyebiliyorum
yasak olmadığından sanırım aklım yemekde kalmıyor her saniye ne yesem diye düşünmüyorum hatta öğünlerde bile önceki gibi yiyeceklere saldırmıyorum...
çabuk doyduğumu hissediyorum..evet benim için çok güzel bir duygu bu
doyduumu hissetmek..
demekki öneleri gözüm açmış

ben beşi biryerde içmiyorum..
normal çay
bazende ıhlamur karanfil tarçın limon karışımı yapıp içiyorum..
zayıflama adına sevmediğim tatları içmeye zorlamıyorum artık kendimi..
hoşuma gittiği için ve soğukalgınlığına gribe karşı koruyucu olması adına içiyorum..
normal çayıda açık ve bol limonlu içerim zaten

Arkadaşlar iyi akşamlar. Yeni gelen arkadaşlarımız hoşgelmişler. Sefa getirmişler. Paylaşımlarımız daha çok artıyor ve çoğalıyoruz. Ne güzel :)))
Bende akşamları 18 den sonra yemiyorum. Cuma akşamı midemin gurultusundan uyuyamadım ama pes etmedim ve yemek yemedim. =))) Yılmadan pes etmeden devam arkadaşlar.

evet canım..
farkettim ki akşam ne kadar çok şey yermişim meğer...
gündüz o kadar yemiyorum aslında
akşamsa tam tersi oluyormuş
formül çözüldü sanırım...
formulü bulduk kızlar...
istediğimiz kiloda olma hayalimiz gerçek oluyor artık

slm kızlar..güzel haberlerinizi okudum ve çok mutlu oldum.iyice alıştık heralde 6 dan sonra yemek yememeye ne güzel :)) ancak ben eşim geç geldiği için eve geç yatıyorum açlıktan mideme kramplar giriyo gece 11-12 gibi o zaman 1-2 yeşil elma yiyorum ufacık boylarından..kötü bi etkisi olurmu acaba ya?? gerçi bu bahsettiğim ayda 5-6 gün oluyo vardiyadan dolayı...
neyse iyi geceler..

slm kizlar iste 1 haftalik sonuc 0 gram bile veremedim coooooooooook sukur kilo almadim gercekden cok etkili 6 dan sonra yememek neden veremedime gelirse 1 hafta tatildeydim sabah patlayana kadar kahvalti ogle burger cips kola aksam kebaplar 6 dan sonra hicbirsey allaha cok sukurler hic kilo almadim 4 yil sonra bayram ettim bir hafta bugun diyete basladim bakalim 1 hafta sonra ne olacak zaten kilo versem diyet yapan arkadaslara haksizlik olurdu ye ye kilo ver oh ne guzel

Günaydınlar herkese,,,,,

Sayımız arttıkça, motivasyonumuzda artsın inş...............

Yılmadan devam edersek, başarırız kızlar. Bi de şu haftasonları akşam davetleri olmasa, daha bir güzel olacak.:umursamaz:

Kilolarla resmen bedenimize haksızlık yapıyoruz :mymeka:

Umarım hepimiz dilediğimiz kiloya düşeriz.

Herkeslere iyi haftalar,,,,, Hepimiz için güzel bir hafta olsun. opuyorumnanaktan

slm kızlar..güzel haberlerinizi okudum ve çok mutlu oldum.iyice alıştık heralde 6 dan sonra yemek yememeye ne güzel :)) ancak ben eşim geç geldiği için eve geç yatıyorum açlıktan mideme kramplar giriyo gece 11-12 gibi o zaman 1-2 yeşil elma yiyorum ufacık boylarından..kötü bi etkisi olurmu acaba ya?? gerçi bu bahsettiğim ayda 5-6 gün oluyo vardiyadan dolayı...
neyse iyi geceler..

Bir veya iki tane yeşil elmanın bi zararı olacağını düşünmüyorum. Çünkü yeşil elma diğerlerine göre daha az şekerli. Zaten iki küçük elma bir porsiyon meyve yapıyor. Diyetisyenlerde akşamları bir porsiyon meyve veriyorlar...

evet canım..
farkettim ki akşam ne kadar çok şey yermişim meğer...
gündüz o kadar yemiyorum aslında
akşamsa tam tersi oluyormuş
formül çözüldü sanırım...
formulü bulduk kızlar...
istediğimiz kiloda olma hayalimiz gerçek oluyor artık

İnşallahhhhhhhh =)))

slm kizlar iste 1 haftalik sonuc 0 gram bile veremedim coooooooooook sukur kilo almadim gercekden cok etkili 6 dan sonra yememek neden veremedime gelirse 1 hafta tatildeydim sabah patlayana kadar kahvalti ogle burger cips kola aksam kebaplar 6 dan sonra hicbirsey allaha cok sukurler hic kilo almadim 4 yil sonra bayram ettim bir hafta bugun diyete basladim bakalim 1 hafta sonra ne olacak zaten kilo versem diyet yapan arkadaslara haksizlik olurdu ye ye kilo ver oh ne guzel

İlahi sera81. Ama okadar yemeye kilo almamak süper. Akşamları yemeyince insan hem mutlu oluyor hem formunu koruyor. Sabah dikkat ederse kilo veriyor =))

Günaydınlar herkese,,,,,

Sayımız arttıkça, motivasyonumuzda artsın inş...............

Yılmadan devam edersek, başarırız kızlar. Bi de şu haftasonları akşam davetleri olmasa, daha bir güzel olacak.:umursamaz:

Kilolarla resmen bedenimize haksızlık yapıyoruz :mymeka:

Umarım hepimiz dilediğimiz kiloya düşeriz.

Herkeslere iyi haftalar,,,,, Hepimiz için güzel bir hafta olsun. opuyorumnanaktan

Günaydın Pasaklı. Evet her geçen gün sayımız artıyor. Dedidğin gibi hafta sonları olmasa keşke yada biz kendimizi tutabilsek. Bu hafta ben kendimi tuttum ama gün içinde çok kalorili şeyler yedim. Sabah gözleme. öğlen mantı. Akşam pide. Bütün hamurları mideme doldurdum. 17.30 da ağzımı kapattım. :eek: Bu sabah tartıldım kilo almamışım. 100 gr vermişim :eek:

X