Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Benim de gözüküyor birşey ben de asit sürmüştüm siğil diye. kaydirigubbakcemile3 Kızlık zarı olduğundan eminim. aklinialirimsmile Doğum koltuğunda mı alıyorlar hemencecik peki? :kedi:

muayene masasında ikiarada alıverdi anlamadım bilehihoyyyt

günaydın kızlar daha öncede sormuştum ama bir daha sormak istiyorum.küçük dudakların altında başlayıp belli yerler böyle dilin yapısı gibi pütürlümü?yoksa düzmü orası.minik minik noktacıklar var mıı

aaayy valla baydın kuzucum kafamçokkarıştı
kıs git garik bi dr a.sende kurtul bizde kaydirigubbakcemile3
gerçi kafana taktığın şey büyük ihtimalle gayette normal ama
git bi dr a içini feraklat opuyorumnanaktan

slm kızlaaar...

bakalım yanık yerlerim iyileşmeye başladı yavaş yavaş ama paranayok olduğum için ne görürsem basıyorum asitli ilacı :p sıyırdım sanırım bu arada GNC marka ÇİNKO takviyesi önermişlerdi bazı arkadaşlar onuda aldım bugün aynı zamanda immunekse de devam edicem umarım iyi gelir kızlar şimdi yara yerlerim iyileşsin ALDARA krem alıcam bide onu deniycem...veee aldara kullanan arkadaşlar nasıl kullandınız biraz anlatırsanız banaaaa yani siğil varken mi sürüyosunuz siğil olmadan kullanılıyomu çıkmasını önlemek amaçlı mesela ve memnun kalanlar varmı???? kendinize cici bakın kızlaaar...opuyorumnanaktan

canım benim yaaŞeniz
bende seningibi olmadık yerlere sürdüm asidi.
kendimi maffettim ,meğer bende siğil bile yokmuş.
dikkat et sende bozarsın cilt yapını ablacım.
sanırım aldara belirgin olmayan küçük siğillerde etkili
deri altında gizlenenleri çıkarıyor.yara yokken sürmelisin canım.kaydirigubbakcemile5

evet canım kimse dikkat etmemiştir kesin :) sanırım birde siğil o kadar minik bit gibi olmaz o yapısı :KK43: gidicem tatlım doktora en yakın zamanda

kaydirigubbakcemile3 çok şekersin laktozcuuum :ecrin_bebek:

muayene masasında ikiarada alıverdi anlamadım bilehihoyyyt

aaayy valla baydın kuzucum kafamçokkarıştı
kıs git garik bi dr a.sende kurtul bizde kaydirigubbakcemile3
gerçi kafana taktığın şey büyük ihtimalle gayette normal ama
git bi dr a içini feraklat opuyorumnanaktan

canım benim yaaŞeniz
deri altında gizlenenleri çıkarıyor.yara yokken sürmelisin canım.kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3 çok şekersin laktozcuuum :ecrin_bebek:

kaydirigubbakcemile3 ya napim işte :) az kaldı gidicem dr a bişey yok ama içim rahatlasınn stres altınd:sinifsinif:ayım.kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ya napim işte :) az kaldı gidicem dr a bişey yok ama içim rahatlasınn stres altınd:sinifsinif:ayım.kaydirigubbakcemile3

canim ben seni bu konuyla ilgili doktora gittin diye hatirliyorum.bi ara yine boyle kafana takmistin,sonrada dr a gittim onlar sigil degilmis,normal yapisiymis dememismiydin?

aldara krem ne öyle ya poşetin içinde cok az dr vajinal bölgesine hafta ikikez her yerine sür dedi 4 ay devam edecekmişim sğil belirgenleşirsede vuural losyonu sürecekmişim smr testi normal cıkmıştı bide başka dr gitm prof mercekle bakmıştı görünürde birşey yok içinde demişti ama icimden fırcayla rahimi kanatı bişe aldı sonucuna bakalım ona göre aşı olursun dedi sonucta cıkamadı daha of yaaaa bekle bekle bi hal oldum ilacı sürdügüm yerler yara oldu yaaaaaaaaaaa bıktımmmmmmmmm şu siğilerdeeeen

slm kızlaaar...

bakalım yanık yerlerim iyileşmeye başladı yavaş yavaş ama paranayok olduğum için ne görürsem basıyorum asitli ilacı :p sıyırdım sanırım bu arada GNC marka ÇİNKO takviyesi önermişlerdi bazı arkadaşlar onuda aldım bugün aynı zamanda immunekse de devam edicem umarım iyi gelir kızlar şimdi yara yerlerim iyileşsin ALDARA krem alıcam bide onu deniycem...veee aldara kullanan arkadaşlar nasıl kullandınız biraz anlatırsanız banaaaa yani siğil varken mi sürüyosunuz siğil olmadan kullanılıyomu çıkmasını önlemek amaçlı mesela ve memnun kalanlar varmı???? kendinize cici bakın kızlaaar...opuyorumnanaktan

ay canım bende aynı durumdayımmm ya cok fazla ilac almıyalım ya aa mideyi mahvedecez bu gidişle aldara krem al kulan 4 ay kulanacaksın icinde 12 tane küçük poşetler var hafta ikikez tüm vaşinaya sürüceksin bağışıklık kazandroymuş ama 130.00 tl dör ayda 3 kutu alıyorsun işe yarıyomu bilmiyorum bende iki haftadır kulanıyorum salı ve cuma günleri ılık suyla yıkanıp kremi sürüyosun 8 saat vucudunda kalmak suretyle ama yatarken sürüyosun sabah kalkıp yıkıosun ben bide taze sarımsak tüketiyorum virüslri yok ediyomuş bakalım hayırlısıııııı galip gelicezzzzzz :lepi: bizim olucakkkkk

kızlar bişy sorcam , hafta sonu dr a gidicem yine ama yine kullanmam için bi ilaç vermezse ben şu padofilm i alsammı bilemiyorum.. makatta çıkanlara süremezsin demişti bana :KK43:( madamçiçek in dediği gibi popomun arasında sirkeli pamukla uyudum iki gün tahriş etti ama siğil gitmedi :KK43:( yine bayıltıp yakıcaklar aldara padofilm haplar kremler aşıyı da temizlenmeden kullanmaya başlayabilirmiyimm??

Birkaç ay sonra evleniyroum bu lanet şeylerin içime soğru ilerlemesini istemiyorum......:kızgın:

tatlımsende siğil varmıydı

benimki uzun hikaye tatlım 2 yıl önce ne oldugunu bile bilmeden gittim yaktırdım sora tekrar cıktı ve çoğalana kadar gitmedim dr a araştırmamıştım çünkü aptallık!! sonra bir araştırdım ve çok korktum hemen gittik ameliyathanede yaktırdım.. sora popomda 2 tane unutulmuşş :kızgın: önce 1200 vermiştim sora 2 tane için 300 daha verdim ve dr önce siğillri temizleyelim sora aşıya bakarız dedi.. neyse aradan 2 ay geçti yine çıktılar ..hafta sonu kontrole gidicem şimdi.. yine yakıcaz dicek zaten evlilik hazırlıklar maddi acıdan zorluyo bide sürekli para istiyo bu hastane nefret ettim bi sürü de vitaminlere macunlara boğdum kendimi .. millet macunu yiyo geri gidiyo siğiller benimkiler çıkmaya devam popmda olduğu içinde krem kullanamazsın diyo dr ..

bana bişeyler söyleyin kullanılırsa eğer sürücem asiti ama bu seferde ince deri hemorois kanallarına zarar verirsem ne olur bilmiyorum.. canım sıkkın oofffff :sm_confused:

ay canım bende aynı durumdayımmm ya cok fazla ilac almıyalım ya aa mideyi mahvedecez bu gidişle aldara krem al kulan 4 ay kulanacaksın icinde 12 tane küçük poşetler var hafta ikikez tüm vaşinaya sürüceksin bağışıklık kazandroymuş ama 130.00 tl dör ayda 3 kutu alıyorsun işe yarıyomu bilmiyorum bende iki haftadır kulanıyorum salı ve cuma günleri ılık suyla yıkanıp kremi sürüyosun 8 saat vucudunda kalmak suretyle ama yatarken sürüyosun sabah kalkıp yıkıosun ben bide taze sarımsak tüketiyorum virüslri yok ediyomuş bakalım hayırlısıııııı galip gelicezzzzzz :lepi: bizim olucakkkkk

bende sizin gibiyim kızlar midem agrıyo artık ilaçlardan :KK43: bi faydasınıda görmedim ya neyse .. sadece dısardan bişey sürmüyorum. da bişey dicem bu aldara cıkmış belirginleşmiş siğile iyi geliyomu?? yoksa sadece temizlendikten sora cıkmamış yerleri kuvvetlendirmek içinmi sürülüyo anlamadım

canim ben seni bu konuyla ilgili doktora gittin diye hatirliyorum.bi ara yine boyle kafana takmistin,sonrada dr a gittim onlar sigil degilmis,normal yapisiymis dememismiydin?

yok canım onu ben kendim dedim öyle yapısı sanırım diye.nasipse haftaya gidicem.inş siğil değildir inşşş

kızlar yıne soyluyorum siğiiller için ve sıgılı bıtıpte yıne cıkmasından korkanlar için defne doga markasının kırmızı kantoron yagı! sıgıllerınıze kulak çöpu ıle bastırarak surun aynı kulak çöpunu kullanmayın..olmayan bolgelerıde gazlı beze damlatıp pansuman yapın yıkamayın gecelerı yapın bol çamaşır gıyın..ben 4 kere koter oldum bırtane yanık izim kalmadı..1 yıldır sıgılım yok lutfen sızde kullanın..ınanın ve sabırlı olun..savaşın onlarla..kantron yagı bır mucızeeee

kızlar yıne soyluyorum siğiiller için ve sıgılı bıtıpte yıne cıkmasından korkanlar için defne doga markasının kırmızı kantoron yagı! sıgıllerınıze kulak çöpu ıle bastırarak surun aynı kulak çöpunu kullanmayın..olmayan bolgelerıde gazlı beze damlatıp pansuman yapın yıkamayın gecelerı yapın bol çamaşır gıyın..ben 4 kere koter oldum bırtane yanık izim kalmadı..1 yıldır sıgılım yok lutfen sızde kullanın..ınanın ve sabırlı olun..savaşın onlarla..kantron yagı bır mucızeeee

çok geçmiş olsun canım çok uzun zamandır siğilin yokmuş büyük ihtimal yenmişsin.ömrün boyunca bir daha uğramasın.sadece dıştamıydı yoksa içerdede varmıydı tatlım

canım sen , koter yanıklarınımı diyosun yoksa asitle kendi yaktıklarını mı anlamadım. . benimde tekrarladılar ya hafta sonu yine dr a gidicem yine yat bakalım bayıltalım yakalım dicek sinirim bozuluyo hem bi sürü para vericem yine hem yaktırıcam hemde narkozdan sora saçlarım dökülüyo ona da sinir oluyorum:KK43: şu çinkoyu bende alıcam ımuneks ide kullanıyroum ama iksii bir arada fazla olmasın zaten macunda yiyorum hergün 3 kere... Milletin macun yiyince çıkmışlar geri gidiyo ben yokken başladım yine çıktı ne kadersizim yaaaa:KK43:((

canım ben ilk defa yaktırdığımda koterle oldu 1 ay sonra tekrar çıktı :KK43: ilk kez koter yapan doktorum başka bir doktor arkadaşına yönlendirdi beni işte biopsi falan istenmişti smear testi sıkıntılı çıkınca ona gittim biopsi aldı sonra tekrar çıkan siğilleri canthacur adlı bir ilaçla yaktı...ondan 15 gün sonra tekrar çıktı sonra ben kendim aynı ilaçla yaktım yine tekrarladı benim sinirimi bozan çok çabuk tekrar ediyor olması bu nedir anlamadım valla ya göremiyoruz çok ufaklarını gözden kaçıyor yada bende ki deli gibi çoğalma eğilimi gösteriyor bakalım 15 gün önce LEEP yapıldı bana biopsi sonucum CİN 2 çıktı diye onunda sonuçları 25 mayısta çıkıcak alıp doktoruma görünücem ama bu sefer adam gibi konuşucam çünkü bugün çok ufak 3 tane daha çıktığını gördüm bilmiyorum ne olcak...

bendede ara ara bişi çıkıyo böyle fındık büyüklüğünde çiban gibi amaa ucu yok sadece kabarıklık bikeresinde elimle sıktım bu ne diye iltihap gibi sonrada kan geldi 2 gün öncede çıktı pişik olmuş gibi gezdim resmen ama şimdi acımıyor hiç ellemedim bu siğil olmuyo dimi

çok geçmiş olsun canım çok uzun zamandır siğilin yokmuş büyük ihtimal yenmişsin.ömrün boyunca bir daha uğramasın.sadece dıştamıydı yoksa içerdede varmıydı tatlım

canım benım vajına dudak agız encokda makat bolgesınde doluydu ınanılmazdı:1shok: eşimle ayrıldım belkı ondan yendım bılemıyorum..belkıde olayım bttı tabı bu hastalık varken ben hamıleydım..

canım ben ilk defa yaktırdığımda koterle oldu 1 ay sonra tekrar çıktı :KK43: ilk kez koter yapan doktorum başka bir doktor arkadaşına yönlendirdi beni işte biopsi falan istenmişti smear testi sıkıntılı çıkınca ona gittim biopsi aldı sonra tekrar çıkan siğilleri canthacur adlı bir ilaçla yaktı...ondan 15 gün sonra tekrar çıktı sonra ben kendim aynı ilaçla yaktım yine tekrarladı benim sinirimi bozan çok çabuk tekrar ediyor olması bu nedir anlamadım valla ya göremiyoruz çok ufaklarını gözden kaçıyor yada bende ki deli gibi çoğalma eğilimi gösteriyor bakalım 15 gün önce LEEP yapıldı bana biopsi sonucum CİN 2 çıktı diye onunda sonuçları 25 mayısta çıkıcak alıp doktoruma görünücem ama bu sefer adam gibi konuşucam çünkü bugün çok ufak 3 tane daha çıktığını gördüm bilmiyorum ne olcak...

canım bı oncekı sayfada aşagılarda bı yazı yazdım onu okurmusun kantoron yagı ıle ılgılı uygulayın lutfen içim yanıyor boyle gordukce sizi..hepınız kurtulun ıstıyorum

gerçekten canım ya senin siğiller biraz inatçıymış ama geçicek böle böle azalıp biticek.ufak demişsin toplu iğne başı kadarmı oluyor tatlım

canım benim yaaŞeniz

ablacımmm ama geldiler yani bu kadar sık tekrar ediyor olması deli ediyo beni napıyım bilimiyorum valla ama şu aldara işini bir deniycem söliycem doktoruma gerçi ben neden söylüyorsam oda bir başka soru kendi akıl edemiyormu bilmiyorum yaaaw o taktı illa asitli ilaçla yakıcak ama olmuyor yani pıt pıt çıkıyolar bu nedir böleee....

canım benım vajına dudak agız encokda makat bolgesınde doluydu ınanılmazdı:1shok: eşimle ayrıldım belkı ondan yendım bılemıyorum..belkıde olayım bttı tabı bu hastalık varken ben hamıleydım..

canım bı oncekı sayfada aşagılarda bı yazı yazdım onu okurmusun kantoron yagı ıle ılgılı uygulayın lutfen içim yanıyor boyle gordukce sizi..hepınız kurtulun ıstıyorum

valla canım çok iyi atlatmışsın içeri sıçramadan.tekrar geçmiş olsunzemuszemus

X