Ankara'daki Falcılar

:) haklısınız..biraz kafam dağınık kusura bakmayın

meşrutiyet caddesindeki peynirci nin hemen orada meşrutiyet iş hanı var.onun içinde..daire numarasını burada yazmam uygun mu bilmiyorum. forumda yeni sayılırımda. yağmur medyum ajans olarak geçiyor

Bana bakılan fallar nedense son 1 yıldır hiç çıkmıyor.Küçük olaylar çıkıyor sadece. 2 kez tarot baktırdım 2si de aynı şeyleri söyledi falcıların ama hiçbir şey olmadı hala.:çok üzgünüm:
O yüzden tarottan soğudum gibi. Gerçi kahve falları da çıkmıyor..:nazar: Neden böyle olduğunu anlamadım. Halbuki iyi falcılara gittim hep. Buna da bkarım artık. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
umarım gül bilir.. yalnız şunu da söyleyim..bazı falcılar hep böyle güzel güzel şeyler söyler ya..bu ne görüyorsa onu söyler. hatta bir keresinde erkek arkadasın bir kadınla görüşüyor sana bu durumu açıklıcak ve böle böle dicek demişti.. vee sevgilim aynen onun dediklerini dedi bana.. yani iyi kötü ne varsa söylüyor..bunu da belirteyim

Daha iyidir boş yere ümit verip kandırmaktansa. Ama pahalıymış.. Bakalım gidersem yazarım buraya.

Bende sana katılıyorum bana da evleneceksin demişlerdi ama daha 2006 nisanda ama 2010 nisanda geçti hala evlenmedim....Neyse sorun değil birdahada gitmedim

Anlamadım..kafamçokkarıştı Kime gittiniz de dediği olmadı? Bir de yukarıdaki mesaja cevap verirseniz çok iyi olacak.

Yine bir reklam vakası ile karşı karşıya mıyız acaba?? Ankara'da başka iyi falcılar da var(dı).
Sorduğum sorulara da cevap gelmiyor.
Komedi yaa..sempatiksalakcinni

eylülü bende merak ettim şimdi..
bence pahalı deil 30 milyon çünkü dışarda da 15-20 ye bakıyorlar..durmadan hep aynı şeyi söyleyip laf almaya çalışıyorlar..
ay böle konusunca benim yine falım geldi..:)

Evet ben de baktırmak istiyorum aslında. Hep bu son bu son diyorum amaaa..Sonlar gelmedi gitti.30 pahalı geliyor. Çünkü benim müthiş falcım 12,5a bakıyordu geçen yıl. 6 ayda bir giderdim ona. Her dediği oluyordu. O kadar iyiydi ki aylarca falsız durabiliyordum. 3. gidişimden sonra kayboldu ortadan nerede bilmiyorum.
Eylül'ü düşünüyorum ben de. Ya da Ortaköy Cafe'deki Yıldız. İkisinden birine gideceğim Haziran başlarında.
:hulya:

Sakarya Caddesi'nin oradaymış.Ankara Cafe'de. Fiyat konusunda fikrim yok. Ama çok pahalı değilmiş galiba.

Ankara'da hiç fal baktıran yok mu?
Niye bu sayfa bu kadar boş.
Kk'da Ankara'da yaşayan kadın sayısı az herhalde.
Ne büyük şanssızlık. İzmir ve İsatnbul sayfaları dopdolu.
Yeni isimler duymak istiyorumm..
benneyaptımki

evet benimde burada duyduklarım hep bir kaç aynı isim..

ama ben yinede diyorum..benim falcıma da bir bakın...gül..mesrutiyet iş hanı..
en son bana çok güzel şeyler söyledi... inşallah diğer dedikleri gibi bu da çıkaaaar....

evet benimde burada duyduklarım hep bir kaç aynı isim..

ama ben yinede diyorum..benim falcıma da bir bakın...gül..mesrutiyet iş hanı..
en son bana çok güzel şeyler söyledi... inşallah diğer dedikleri gibi bu da çıkaaaar....

Sanırım 30tl vermicem bundan sonra herhangi bir falcıya.:umursamaz:
Hiç değmiyor çünkü. Ben Ortaköy Cafe'deki Yıldız'ı ya da Ankara Cafe'deki
Eylül'ü denemeyi düşünüyorum. Gerçi Yıldız da pahalı olabilir ama çok iyiymiş.
Bilemiyorum tam karar vermedim.
Hem sen de tutturuyor bi şeyler demiştin. O bi şeyleri herkes tutturur bir şekilde.benneyaptımki
Gerçekten iyi bir falcı istiyorum ben.benneyaptımki

bence iyi falcı olmasa sadece ona gitmemki.. dediklerinin yüzde 80nden fazlası çıkıyor..

sırnaşık şeyHerkese sesleniyorum ben eylüle gittim başka falcılarıda dolaştım ankarada ama eylül kadar söyledikleri çıkan ankara da başka falcı bulamadım halada gidiyorum abonesi oldum gibi bişey herşeyi açık açık sölüyor iyi görüyorsa iyi kötü görüyorsa çekinmeden söylüyor bide insanın agzından laf almadan fal bakıyor EYLÜL de aklınızda bulunsun..arkadaşlar

nerde bu eylül kızlar bendde karamel cafeye gittim ama doğru düzgün bi sonuç alamadım burayı önenirseniz hemen hafta içi gideyim adres verseniz

X