Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba arkadaşlar,bu kanda test için adet tarihi geçmesi mi lazım?Adet tarihinden öncede yaptırsak olur mu?

saol canım verdiği ilaçları içmedim başka bir doktora daha görünecem banada çok saçma geldi enfeksiyondan hcgnin yüksek çıkması :) adet leke leke oldum olmadım gibi bişi 5güne bitti ama son iki günü sadece silinince geliodu normalde 7gün dolu geçer.kist varmı dedim yok dedi temiz dedi ultrasonda baktı hani kist olsa o yaptı dicem ama neyse dedin gibi canım hayırlısı olsun varsa yicek ekmeği dünyada gelir herşeye rağmen.

berenices nasılsın canım bende şimdi doktordan geldim kese görünmedi dedi vajinal ultrason dedi kafayı yiyecegim psikolojim bozuldu şu an dış gebelik dedi kafayı yiycem ya aglamaktan bi hal oldum

berenices nasılsın canım bende şimdi doktordan geldim kese görünmedi dedi vajinal ultrason dedi kafayı yiyecegim psikolojim bozuldu şu an dış gebelik dedi kafayı yiycem ya aglamaktan bi hal oldum

bende ii değilin canım ya kafam bi dünya ölaesef tatlım sakın vajinal muayne olma varsa düşebilir böle şeyler çok oluo bekle canım biraz daha ama ii bi doktora git sende istresen sıkma canını dicem mümkün olmuo malesef canım ya ağlama nolur ardır bi hayır die düşün bitanem.:Saruboceq::Saruboceq:

oh aldım güzel haberi gördüm bebegimi saglıklılıymış canım ya

gördünmü keseyi kalb ben sabahtan gittim kese göründü minicik ama daha bebişimizi göremedik zaten doktorum vajinal muayene yapmıyo bi düşüğüm olduğu için ama geç döllenmeymiş benimki 5+2 dedi 15 gün sonra tekrar çağırdı ilk fotoğrafını da verdi elimize :)sen başka bi doktoramı gittin ilk başta nasıl gözükmedi anlamadım

gördünmü keseyi kalb ben sabahtan gittim kese göründü minicik ama daha bebişimizi göremedik zaten doktorum vajinal muayene yapmıyo bi düşüğüm olduğu için ama geç döllenmeymiş benimki 5+2 dedi 15 gün sonra tekrar çağırdı ilk fotoğrafını da verdi elimize :)sen başka bi doktoramı gittin ilk başta nasıl gözükmedi anlamadım

hiç sorma gözdecim ilk devlette devam ediyordum gerizekalı görmedi bebegi kist var dedi dış gebelik dedi korktum snra nyse ney özele gttim vajinal muayne yaptı bebegimi gördüm on gün snra kalp atışlarını duyucam allahın izniyle canım benimde 5+2 bizde aldık ilk fotografımızı herşey normalmiş saglıklıymış

kızlar 2 gün önce 2,70 olan değerim bugün 3,11 olmuş. ne düşünüyorsunuz? hamilelik mi acaba? bana biraz az yükselmiş gibi geldi ama tam bilmiyorum da başlangıçta yükselme hızı nasıl oluyor.

hiç sorma gözdecim ilk devlette devam ediyordum gerizekalı görmedi bebegi kist var dedi dış gebelik dedi korktum snra nyse ney özele gttim vajinal muayne yaptı bebegimi gördüm on gün snra kalp atışlarını duyucam allahın izniyle canım benimde 5+2 bizde aldık ilk fotografımızı herşey normalmiş saglıklıymış

çok sevindim canım biz bebeği göremedik vajinal bkmıyo bana bi düşük olunca normal ultrasonla baktı sadece keseyi gördük beni de 15 gün sonra tekrar çağırdı

kızlar 2 gün önce 2,70 olan değerim bugün 3,11 olmuş. ne düşünüyorsunuz? hamilelik mi acaba? bana biraz az yükselmiş gibi geldi ama tam bilmiyorum da başlangıçta yükselme hızı nasıl oluyor.

bencede biraz az yükselme 5.40 falan olmalıydı sanırım ama yükselmiş olması bile bi ümittir ama bence sen adet gecikmedini bekle benim adete 2 gün kala 3.75 ti adet gectikten 5 gün sonra 603 olmuştu bugünde keemizi gördük çok şükür tutunmuş yani.sende adet gecikmesini bekle derim ben

merhaba arkadaşlar;

son adetim 12 mayıs 6 haziranda idrarda yaptım ikinci çizgi silik çıktı kanda baktırdım değeri 45.12 çıktı normalde 28 günde bir regl oluyorum cumartesi doktora gidicem hamilemiyim sizce.beta hcg değeri çok mu düşük

sağolun kızlar cevaplar için. çok sevindim gözdecim bu arada. bebeğini sağlıkla kucağına almanı bekliyoruz. :) bana da tıp merkezindeki doktor bir hafta sonra kesin gel, hamilelik olabilir dedi. beklicem artık :)

merhaba arkadaşlar;

son adetim 12 mayıs 6 haziranda idrarda yaptım ikinci çizgi silik çıktı kanda baktırdım değeri 45.12 çıktı normalde 28 günde bir regl oluyorum cumartesi doktora gidicem hamilemiyim sizce.beta hcg değeri çok mu düşük

canım hamilesin. ama tabi ki kan tahlilleriyle hcg deki yükselmeye bakılacak. içini ferah tut. hayırlı olsun :) değerin de düşük değil bu arada. benim kuzenimin ilk ölçümünde 98 çıkmıştı. 6 gün sonra 1300 olmuştu. merak etme :)

X