Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

merhaba arkadaşlar;

son adetim 12 mayıs 6 haziranda idrarda yaptım ikinci çizgi silik çıktı kanda baktırdım değeri 45.12 çıktı normalde 28 günde bir regl oluyorum cumartesi doktora gidicem hamilemiyim sizce.beta hcg değeri çok mu düşük

hamişsin cnm benimde ilk 31 çıkmıştı gözünaydın

cnm tşk ederim bir türlü sevinemiyorum o kadar çok istiyordumki aksilik olacak diye korkuyorum dr a gidip ultrasonda görmeden içim ferahlayamayacak sanırım bugünde baktırsam mı hcg acaba

cnm çok kafaya takma hamilesin tadını çıkarmaya çalış değerlerin iki gnüde bi ikiye katlayacak önümüzdeki hafta falan keseyi görürsün bende inanamamıştım bol bol deinlen iş falan yapma annesi tutunma aşamasında bebeğin dikkat et

cnm çok kafaya takma hamilesin tadını çıkarmaya çalış değerlerin iki gnüde bi ikiye katlayacak önümüzdeki hafta falan keseyi görürsün bende inanamamıştım bol bol deinlen iş falan yapma annesi tutunma aşamasında bebeğin dikkat et

kızlar nasılsınız

cnm çok saol içim ferahladı biraz bu cumartesi gel dedi dr çok küçük hamilelik başlangıcı dedi bi bakalım kesesine dedi ama bir türlü günler geçmiyor heyecandan sanırım :eek:

cnm çok saol içim ferahladı biraz bu cumartesi gel dedi dr çok küçük hamilelik başlangıcı dedi bi bakalım kesesine dedi ama bir türlü günler geçmiyor heyecandan sanırım :eek:

seni çok iyi anlıyorum hamile olduğumu öğrendiğim halde iki güne kana baktımaya devam ettim günler geçmek bilmedi bende bi sorun olcak diye çok korkuyodum keseyi görene kadar inanmadım hamiş olduğuma benim 4+6 kese göründü kalp atışı içinde 6 hafta olcakmış yarın 6 oluyo bakalım kalp atışını inş duyarız allah kucağımıza almayı nasip eder inş

seni çok iyi anlıyorum hamile olduğumu öğrendiğim halde iki güne kana baktımaya devam ettim günler geçmek bilmedi bende bi sorun olcak diye çok korkuyodum keseyi görene kadar inanmadım hamiş olduğuma benim 4+6 kese göründü kalp atışı içinde 6 hafta olcakmış yarın 6 oluyo bakalım kalp atışını inş duyarız allah kucağımıza almayı nasip eder inş

inş.cnm allah her isteyene sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.seninde yeniymiş hayırlı olsun allah tamamına erdirsin:nazar:

herkese merhabalar sizler deneyimlisinizdir arkadalar adetime 4 gün var dün dayanamayıp idrar testi yaptım negatif cıktı ama biliyorum cok erken 5 gün önceden cıkma ihtimali cok düsük.kan testi yaptırmak istiyorum adetime 3 gün kala yaptırsam sonuc cıkarmı acaba

herkese merhabalar sizler deneyimlisinizdir arkadalar adetime 4 gün var dün dayanamayıp idrar testi yaptım negatif cıktı ama biliyorum cok erken 5 gün önceden cıkma ihtimali cok düsük.kan testi yaptırmak istiyorum adetime 3 gün kala yaptırsam sonuc cıkarmı acaba

şenolcum canım çıkar yaptırsan gebelik inşallah hamişsindir

cnm herkese göre değişir durum bence acele etme benim 6 gün geçti çok belirsizdi 10 geçince kanda çıktı döllenmeye göre yanii inş hamişsindir

kızlar selam ben cumartesi yaptırdığım teste değerim 196 idi şimdi 473 olmuş burdaki doktorum yavaş ilerliyo ama sonuçta ilerleme var dedi tüp bebek dktorum değer duşuk fazla ümitlenme dedi ne yapcam böle olupta bebişini eline alan varmı cok zormuşş bu yaa

Selam arkadaşlar,
Ben devamlı kadınlar klübü forum kısmını takip ediyorum.Hatta geçen hafta adet geçikmesi yaşadığımdan ve de bebek istediğimizden dolayı her gece tüm forumları okudum nerdeyse.
Bugün test aldım yaptım, pozitif cıktı.Kan tahlılı yaptırdım beta HCG değeri 2800 cıktı.4 hafta 6 gunluk hamıleyım.Doktora gidip gitmeme konusunda kararsızım siz ne dersiniz?Ayrıca bu değer normal mi? dış gebelik ya da kimyasal gebelik olabilir mi?
Ayrıca çift çizgiyi görmek bu duyguları yaşamak çok harika tarif edilemez bir duygu.
Bu duyguyu burdaki tüm yaşamak isteyen bayanların yaşamasını tüm kalbimle diliyorum.Allah hepimize sağlıklı bebişler versin..Benım gıbı mutlu haberler alsın herkes....

cevabınızı beklıyorum....

Selam arkadaşlar,
Ben devamlı kadınlar klübü forum kısmını takip ediyorum.Hatta geçen hafta adet geçikmesi yaşadığımdan ve de bebek istediğimizden dolayı her gece tüm forumları okudum nerdeyse.
Bugün test aldım yaptım, pozitif cıktı.Kan tahlılı yaptırdım beta HCG değeri 2800 cıktı.4 hafta 6 gunluk hamıleyım.Doktora gidip gitmeme konusunda kararsızım siz ne dersiniz?Ayrıca bu değer normal mi? dış gebelik ya da kimyasal gebelik olabilir mi?
Ayrıca çift çizgiyi görmek bu duyguları yaşamak çok harika tarif edilemez bir duygu.
Bu duyguyu burdaki tüm yaşamak isteyen bayanların yaşamasını tüm kalbimle diliyorum.Allah hepimize sağlıklı bebişler versin..Benım gıbı mutlu haberler alsın herkes....

cevabınızı beklıyorum....

öncelikle hayırlı olsun cnm allah kucağına almayı nasip etsin inş değerlerine gelince çok anlamıyorum aslında ama kendimi söylemek istedim ben 4 hafta 6 günlükken değerim 5600 dü senin şu an kese görünür zaten doktora başla derim sorunsuz geçer umarım

mrb kızlar eve daha yeni geldim .açılış yaklaştı valla bebeğim hızlı yaşıyo hayatı :) çok korkuyorum ama bu dönemde bişi olmaz diye eve gelince hemen ayağımı dikip yatıyorum ama bugün saah 9 dan beri dükkandaydım umarım bi sorun olmaz bu durumdan dolayı
sizler napıyosunuz bu arada merak ettim bugün hep sizden haberleri

X