Günün Sözü ?

Akıllı adamlar söyleyecek sözleri olduğu için, aptallar illa konuşmak zorunda oldukları için konuşurlar.

kahpelerin ve de şerefsizlerin dünyasında inadına yaşıyorum. kilit vurdum hislerime, nefretle doldum taşıyorum Bu saatten sonra gerekene değer veririm.gerekmeyenede yol veririm. Herkez aynıyken ben farklıyımdır. Şimdi herkez fark peşinde;ama ben aynıyım..Kimine göre gerçeğim kimine göre yalanım. Herkez; rahat olsun ben adamına göre \"İNSANIM\"...

Kimse pahalıdan satmasın kendini,biz biliriz herkezin indirimli günlerini. gidene üzülme başkasına gidiyodur. gelene sevinme başkasından geliyodur.BİZ 3 KİŞİYİZ BEN, KEYFİM VE KAHYASI.......beni tanıyan bilir anlayan susar anlamayan uzarrrrrrr

Attığın kazıkları bir bir saklıyorum ki günün birinde dönüp geldiğinde oturtacağım yerin olsun.

Son düzenleme:
gidene üzülme başkasına gidiyodur. gelene sevinme başkasından geliyodur.
BİZ 3 KİŞİYİZ BEN, KEYFİM VE KAHYASI.......

bu sözleri çok sevdim. .....gelene sevinme başkasından geliyordur. ... her zaman yeni bir aşk taraftarıyım ...

kıymetimi bilen bilir bilmeyenle işim olmaz.

İyi bir kadın bir erkeği etkiler, zeki bir kadın onda ilgi uyandırır, güzel bir kadın büyüler, anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur. Helen Rowland ...

Eskiden derdim ki; İnsanın başına gelebilecek en kötü şey, bir gün 'yapayalnız kalmasıdır' Öğrendim ki; Hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şey: 'Yapayalnız hissetmesine neden olan insanlarla yaşamasıdır....

Sır "Secret" alıntıdır!
"GERÇEKTEN İSTEDİĞİNİZ ŞEY NEDİR SADECE ONA ODAKLANIN!"

"İnsan düşündüğü şey olur!"

"buna gücüm yetiyor istediğim Herşeyi satın alabilirim."

sen kendini bildikten sonra kendini bilmezlerin lafları anlamsızdır
unutma gereksiz eleştri sadece gizli hayranlıktır

Son düzenleme:
çok seviyorum bu sözü ne zaman birinin lafına kızsam aklıma geliyor

Son düzenleme:
Bizi güçlü yapan yediklerimiz değil,hazmettiklerimizdir.Bizi zengin yapan kazandıklarımız değil,muhafaza ettiklerimizdir.Bizi bilgili yapan okuduklarımız değil,kafamıza yerleştirdiklerimizdir. BACON

kendilerini herşeyin üstünde ULAŞILMAZ görenler bilirmisinizki
OYUN BİTİNCE ŞAHLARIDA PİYONLARIDA AYNI KUTUYA KOYARLAR!!!!!!

X