kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

herkese selam, kontess deri ceketini ben de çok beğenmiştin, tam da böyle bişey ararken bana da fikir oldu teşekkür ederim. ayrıca saçla iligili formullerini de not aldım muhakkak deniycem harika görünüyo çünkü :) pırlanta84 senin de çok zevkli olduğunu söylemeden geçemicem :) çok fazla girmiyorum siteye fırsatım olursa ben de eklerim giyemediklerimi.

çok çok yakın birinin düğünü için giyilmez (kuzen,kardeş vs)
ama dıdının dıdısı olan düğünlerde giyebilirsin benceekaydirigubbakcemile2
çok da şık olur

tanislardan birine giyerim diye aklima geldi. gündelk icin tülü tercih etmiyorum cünkü..

takilar nasil olmali sence ?

dün şu eteği görmüş ve bi süre hayran hayran bakmıştım,keşke benim de olsa bundan diye...
kalbimin temiz anına denk gelmiş olmalı ki bugün karşıma şu çıktı :kedi:

ve artık benimmmmmm:dance:

Son düzenleme:

dün şu eteği görmüş ve bi süre hayran hayran bakmıştım,keşke benim de olsa bundan diye...

etek süper canim, kombinini merak ediyorum hos olur eminim.
ben de dün alisverise ciktim, aradiklarimi bulamadim ama iki sey aldim, bir chino pantolon (sonunda ben de aldim birtane) ve cord-etek kombin icin yardimlarinizi istiycem ama önce iresmini cekmem gerek:KK66:

sendeki daha güzell güle güle giyybayanssulusmile

kkontess; Eteğine bayıldım! Diğer topikte üzerinde nasıl durduğunu da gördüm. Seni süper zarif ve zayıf göstermiş.

kkontess etek süpermiş güle güle kullan :) güzel bir seçim sandık yakalı yada önün hafif açık yarım düğmeli badilerle güzel olur krem bir üst hoş olur bence...

çek ekle bakalım :asigim:

ahanda ekliyorum, etegin kemeri krem rengi olan, bence siyah daha iyi uyuyor ama.. ne dersiniz ? Bunlari nasil kombin edeyim help please babies

Eklentiler

• $P1000705.jpg
    $P1000705.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 25
  • $P1000708.JPG
    $P1000708.JPG
    61 KB · Görüntüleme: 30
  • $P1000709.jpg
    $P1000709.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 27
  • $P1000711.JPG
    $P1000711.JPG
    44,2 KB · Görüntüleme: 28
aygirl canim pantalonun zaradan mi benzeri bendede var bende nasil kombimleyecegimi bilmiyorum???

aygirl canim pantalonun zaradan mi benzeri bendede var bende nasil kombimleyecegimi bilmiyorum???

evet canim zara´dan ikiside.. aslinda aklimda iyi birsey vardi. gecenlerde güzel bir mavi gömlek aldim, alttan citcitli olanlardan onunla hos olur diyordum ama benim problemli yerim karnim ve belim ve hos durmadi sanki, cünkü odak noktasi bel oldu..

ben bu tarz giyinmiyorum canim, yani acik bu bana göre. bu kesimlerde birsey olabilir ama, tesekkür ederim

daha kapalısını giyersin
gögüs kısmını kapar ama bol kesim olduğundan göbeğini de saklamış olur?
bi kısmını dışarı çıkarır bi kısmını içeri sokarak kemerini gösterirsin:nazar:

ne kdra aldın o pantolonu kuşum,merak ettim?
ben siyahımı 15tl ye almıştım lcw'dan:KK66:
geçen bi tane daha beğendim krem-gri arası bi renk,85tl dedi:KK36:

X