kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

Ewet canım bende netten yorumlara baktım gerçekten abartıldıgında hoş durmuyo..onun için ya elbisede yada aksesuarlarda kullanmak istiyorum

güzel fikir. ben leoparda seyi de seviyorum kalem etek stilinde üst yada alt kismi leopar, diger taraf siyah. hos duruyor.. mesela su elbisenin üst kismi tüllü leopar olsa da hos dururdu

221185.jpg

buda cok hos, ipeksi seyleri seviyorum yaa.

image1xl.jpg

kontesim cok tesekkur ederm cnm önerilerin için en sondakı bağyanı coook begendm bnmde pntlnm ona benzıor:KK23: fakat ben dha 17 yasındaym yanı bunlar bna braz dha agır kacıo gıbıme geldı ama genede ck tskkr ederm canım.

Son düzenleme:
sondan önceki cokkkk güzelmis beee. Pantolon, gömlek, canta, durus. Süppper...

kontesim cok tesekkur ederm cnm önerilerin için en sondakı bağyanı coook begendm bnmde pntlnm ona benzıor:KK23: fakat ben dha 17 yasındaym yanı bunlar bna braz dha agır kacıo gıbıme geldı ama genede ck tskkr ederm canım.

bu nasil Jivall ?
kikiredskinny1.jpg

cizgili siyah beyaz shirtle de süper olur

bu kizin blogunu takip ediyorum kombinleri her zaman sahane, kirmizi pantolonlu bu kombini geldi aklima.. sizlerle de paylasayim :)
hippiestyle-flares-und-stickereien-bluse-503.jpg

topuklu yerine babet giyersen o sorun ortadan kalkar canım

güzel fikir. ben leoparda seyi de seviyorum kalem etek stilinde üst yada alt kismi leopar, diger taraf siyah. hos duruyor.. mesela su elbisenin üst kismi tüllü leopar olsa da hos dururdu

221185.jpg

buda cok hos, ipeksi seyleri seviyorum yaa.

image1xl.jpg

Kalem etek düşünüyodum aslında ilk başta ama çok kararsız kaldım.Boyum uzun oldugu için daha uzun görünmek istemiyorum.

Sanki daha uzun gösterir gibi geliyo bana

Kalem etek düşünüyodum aslında ilk başta ama çok kararsız kaldım.Boyum uzun oldugu için daha uzun görünmek istemiyorum.

Sanki daha uzun gösterir gibi geliyo bana

Daha uzun göstermez ama aslinda dogru, ihtiyacin yok. kiyafetini olusturdugunda haber et merak ediyorum ne giyceni...

kızlar yardımlarnız için cok tesekkur ederm kırmızı pntolonumu faaliyete gecrdm sanırım bir iki takıyla hallolacak cok mutlu oldum yaa cok saolun :KK8:

X