kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

heh alıntılayınca açıldılarr
ilk olan ceket çok tatlıııı, krem rengi pantolonla (içine de dantelli bir bluz) ya da içinde pembeler olan uzun maxi elbise ile giyebilirsin bencee

ikincisi hiç tarzım olmadığından aklıma pek bi şey getirmiyor,eşofman ile giyilemez mi ki?:26:

üçüncüsü siyah yüksek bel pantolonla,uzun kolyelerle kombinlenebilir gibime geldi:86: içine de krem ya da tatlı bi kırmızı bluz giyilebilirr:KK69:

jean ceket içinse yine aklıma uzun maxi etekler ve elbiseler geliyorr.kısa elbise de olur...çiçekli cıvıl şeylerr
altına da dolgu topuk ayakkabıı:KK23:

saol tatlım,ama bazılarını yapamıcam çünki tesettürlüyüm ben :KK1:
ya da ev içinde deneyebilirim :KK12:
ceketleri elbiseyle giymeyi seviyorum zaten,çiçekli maxi bi elbise alıyım bu sene en iyisi :KK34:

Selam yine ben.Hani şu düğün için leopar desenli elbise arayan tesettürlü kız: ) Ben düğün için elbisemi buldum ama leopardan vazgeçtim.Parlement mavisi çok güzel bi elbise aldım..

Şimdide kına gecesi için takık vaziyetteyim.

yüksek bel etek ,saten gömlek giymeye karar verdim ama uzun yüksek bel bulamıyorum,,Onun için diktiricem.Begendiğiniz modeller varsa yardımcı olurmusunuz??

Selam yine ben.Hani şu düğün için leopar desenli elbise arayan tesettürlü kız: ) Ben düğün için elbisemi buldum ama leopardan vazgeçtim.Parlement mavisi çok güzel bi elbise aldım..

Şimdide kına gecesi için takık vaziyetteyim.

yüksek bel etek ,saten gömlek giymeye karar verdim ama uzun yüksek bel bulamıyorum,,Onun için diktiricem.Begendiğiniz modeller varsa yardımcı olurmusunuz??

ahaha kendini hatrlatma şekline koptumm canım:KK60::KK60::KK60:

bir çok etek modeli buldum senin için, düğmeli olan beyaz etek favorim:KK31: $1160_1-1327.jpg $1185_1-6876.jpg $4bfaf21ca584659c79d8d31.jpg $79772_in_dl-9323.jpg $61855_in_dl-1673.jpg

şu elbisem için ayakkabı ve çanta önerisi istiyorum bayanlar:KK59:
elbisede siyah yok hiç,koyu yeşil o siyah gibi çıkan yerler.
kendisi ipekimsi kaygan bir kumaş,kolları şifon:KK71:

$CIMG023011.jpg

şu elbisem için ayakkabı ve çanta önerisi istiyorum bayanlar:KK59:
elbisede siyah yok hiç,koyu yeşil o siyah gibi çıkan yerler.
kendisi ipekimsi kaygan bir kumaş,kolları şifon:KK71:

Eki Görüntüle 159650

bence kırmızı rugan bi ayakkabı hiç sevmesem de artık rengi rengine ayakkabı çanta modası yokmuş o yüzden koyu yeşil bir çantada alabilrsin cnm ama minik böle elde taşımalık :KK16:

bence kırmızı rugan bi ayakkabı hiç sevmesem de artık rengi rengine ayakkabı çanta modası yokmuş o yüzden koyu yeşil bir çantada alabilrsin cnm ama minik böle elde taşımalık :KK16:

kırmızı asla kullanmam sanırım:18:
bi de elbisedekiler kiremit rengi canım,kırmızı çok bozar diye düşündüm:KK59:

efsuncum çanta hoşmuş ama elbisemdeki kırmızı değil işte
kiremit renk
daha bi turuncu gibi
o yüzden kırmızı olmaz diye düşünüyorum:26:

buyur canım...

daha 2 kere giymeye fırsatım oldu bu eteği,ama fikir verir diye düşünüyorum:KK31:
Eki Görüntüle 153195 Eki Görüntüle 153194

tatlım ya benimde var böyle siyah cepli bir eteğim sunum için almıştım ama seniğ görünce boyunu biraz kısalttırsam mı dedim benimkisi dizin hemen yukarısına denk geliyor :78: günlük olarak da giymek istiyorum ama gömlekten başka birşeyle iyi gitmiyor sanki bu tür etekler o da çok klasik gösteriyor sunumdan sunuma da giymek istemiyorum ama napsam ki :97:

tatlım ya benimde var böyle siyah cepli bir eteğim sunum için almıştım ama seniğ görünce boyunu biraz kısalttırsam mı dedim benimkisi dizin hemen yukarısına denk geliyor :78: günlük olarak da giymek istiyorum ama gömlekten başka birşeyle iyi gitmiyor sanki bu tür etekler o da çok klasik gösteriyor sunumdan sunuma da giymek istemiyorum ama napsam ki :97:

valla ben gayet giyiyorum günlük olarak :86:
biraz kısaltırsan daha hoş durabilir bence de:KK69:

fena değil canım ama sanki lacivert bir jean ile ya da beyaz bir pantolon ile daha iyi duracak:KK3:

ana-oğul boyarlar ilkbahar kreasyonu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bu 20 mart 2011

bu da benim annem değil :KK60::KK60::KK60::KK60:
çünkü kendime göre hiç elbise bulamamıştım, rahat diye bunu aldım
hiç mi hiç tarzım değil ama lcw den almıştım XL :KK43::KK43::KK43::KK43:
çok da giydim o zaman napimmm :KK30::KK30::KK30::KK30:

10 ocak 2010

konteskooooo
arada fark varmııı geçen kışkii halimm :KK53::KK53::KK53:
o aşağıdaki annem değil haa, benim :KK60::KK60::KK60::KK60:

dünki kombinde
bu gri çorapı çok sevdim giydim böyle ama nasıl olmuş hırkanın grisinin açık tonu

birde dün senin penti yırtık gibi olan modelini aldım
onunla da güzel olur sanırım siyah babetle :26::26:

Son düzenleme:
ula olive döverim seni:KK53:
fark var mı diye utanmadan soruyo musun bi de:KK60:
alttaki fotodan 2 tane sen çıkar şimdi:KK60:

siyah çorapla daha iyi olur bence üstteki kombin,hem koyu renk daha ince gösterir bacaklarını:KK19:

ula olive döverim seni:KK53:
fark var mı diye utanmadan soruyo musun bi de:KK60:
alttaki fotodan 2 tane sen çıkar şimdi:KK60:

siyah çorapla daha iyi olur bence üstteki kombin,hem koyu renk daha ince gösterir bacaklarını:KK19:

:KK60::KK60::KK60: doğru söylüyorsun canım yaa
vahimdi yanii :KK53::KK53:

ya bahar geldi yaa, heryer güllük güneşlikti, enerjimi yansıtim didim
elim bu gri çoraba gittii

birde dün batikten hardal sarısı dantel bir bluz aldım
çok farklı bir renk benim için eşim gıcık ediyor :KK57:
o kadar şeyin içinde bula bula bu mok rengini mi buldun diye :KK19::KK19:
çok hoşuma gitti yaa :KK69:

kahve tonları, koyu yeşil tonları ile giyilmez mi allah aşkına
az içimi ferahlat kız :KK53::KK53:

bu mankenin içindeki bluz işte tam model yok nettee
çok hoş bir şey yaa :78::78::78:
http://1.bp.blogspot.com/_c1H0atL2hrg/TOUmNsmPs6I/AAAAAAAAJrw/WqCyl8NpFxo/s400/batik1.jpg için Google Görsel Sonuçları

X