Bacak dolgusu yaptıran var mı?

cevap verme nezaketinizden dolayı çok teşekkür ederim , sakın yanlış anlamayın ama iyiki 15 yıllık evlisiniz, keşke ben de en azından 10-15 yıl öncesi gelmiş olsaydım hayata; çünkü şu devirdekilerin düşünceleri çok daha farklı ve hiç de böle anlayışlı deiller neyazıkki. sanki bizim tercihimiz bu durumda olmak :KK43:(

bence insan sevdikten sonra sağına soluna bahane bulmaz.bende 11 yıllık evliyim.2 sene önce söyledim eşime.bu yaz izmirde veya ankarada yaptırabileceğimi söyledi.bense nazım durak yada hasan fındık'a gitmek istiyorum.yani eşin izin verse bile bu sefer sende kararsızlık başlıyor.yağ mı,silikon mu,hangi dr.....vs.bu devirdeki insanlar derken:bizler çok yaşlı değiliz.ben 30,eşim 35 yaşında.önemli olan "İNSAN" bulabilmek.umarım sizde iyi insanlarla karşılaşırsınız.....

kızlar
ben de anladım ki( ghost12092006 gibi))) evlilikten kaçma nedenim bacaklarım...evlenince saklamak imkansız. evet beni bacaklarım için sevecekse hiç sevmesin,ama insan giyinemedikten sonra istediği gibi ne kadar mutlu olur ki..:KK43:(
size belki saçma gelebilir ama bazen evleneceğim insanın da birazcık olsun aksak olmasını istiyorum gerçekten. :KK43:((
yaz mevsimi olması beni üzüyor... arkadaşım birlikte tatile gidelim diyor, ama ben net bir cevap veremedim. yalan atmaktan dolayı da iğreniyorum artık kendimden:KK43:(

Arkadaslar yuzune yag enjeksiyonu yaptiran arkadaslarin yazilarini okudum, sikayetci olanlar cok. Yuzun bir kismi eriyormus, bir kismi da kaliyormus. Yani yamuk yumuk yuzle kalan, daha yasli gorunen kadinlar varmis neticede. Asimetri ihtimali bacakta da olabilir. Tabi varis corabi bu anlamda ise yariyordur ama her zaman bence asimetri olasiligi var. Boyle bir sorunu olan var mi? Lutfen arkadaslar, ameliyat olanlar bize daha fazla yardimci olsun! Bazen doktorlar cok fazla vaatlerde bulunup insanlari ikna yoluna gidiyorlar, cunku bu tip ameliyatlar cok pahali. Herkes kendini dusunuyo, gununu kurtarmaya bakiyo. Iki uc sene once ameliyat olanlar da var mi acaba? Gerci simdi onlara ulasmak zor ama... Tesekkurler...
selam zor diil burda bak biri:))2007 de nazım durak bacağıma protezleri koydu sagolsun ben liposuction için gitmiştim ama senin proteze ihtiyacın var dedi bende napim en iyisini doktor bilir dedim koydurdum cok agrılı bir süreç en az iki ay kendinize gelemiyorsunuz bi ara sakat kalcam sandım.sol bacağımla sag ayağım arasında cok büyük bir fark var sol cok kalın artık nereye yerleştirmişsee.cok pişmanım çokk heves kırmak istemem yağda asimetri olur diyosunuz ya bunda da var o risk.umarım hersey istediğiniz gibi olur kızlarr.izlerde cabası tabii..

ZERDALİ55 2007 de ameliyat olmuşsunuz. Üzerinden 4 yıl geçmiş. Şimdi sağlık durumunuz nasıl? Ağrılarınız varmı? Etek yada elbise giyebiliyormusunuz? Cevaplarsanız çok sevinirim...

selam zor diil burda bak biri:))2007 de nazım durak bacağıma protezleri koydu sagolsun ben liposuction için gitmiştim ama senin proteze ihtiyacın var dedi bende napim en iyisini doktor bilir dedim koydurdum cok agrılı bir süreç en az iki ay kendinize gelemiyorsunuz bi ara sakat kalcam sandım.sol bacağımla sag ayağım arasında cok büyük bir fark var sol cok kalın artık nereye yerleştirmişsee.cok pişmanım çokk heves kırmak istemem yağda asimetri olur diyosunuz ya bunda da var o risk.umarım hersey istediğiniz gibi olur kızlarr.izlerde cabası tabii..

zerdali55 merhaba nasılsın,

yazını okudum da ben de senin durumdayım. Nazım Durak a bacak implantı oldum ve hiç memnun değilim.bacağımın biri kalın diğerine göre, artı bileklerim çok ince. garip bacaklarım oldu. diz kapakların altından bahsediyorum, yarısı kalın yarısı ince, çok kötü oldu. yani ameliyattan sonra da etek, sort.. vs giyemiyorum hala :KK43:( hatta çıkarttırsam ve yağ enjeksiyonu mu yaptırsam. yaz da geldi.. ne yapıcam hala detliyim. senin bu konuda düşüncen nedir cnm. yanii bundan sonra bişey yapmayı düşünüyo musun?

ben döndüm herkese merhaba. fotoğraf ekledim.
1 ameliyattan önce varis çorabını denemeye çalışırken çekmiştim, o yüzden biri çoraplı diğeri çorapsız.
2 ameliyattan sonra korseli, 2. 3. günler sanırım.
3 4üncü gün sanırım banyo yaptıktan sonra korseyi çıkarmıştım.
4 ve 5 de bir hafta dolduğunda çektiğim fotoğraflar.
bunlar tabi son hali değil, 3 ay dolduğunda gerçek durumu belli olacak o yüzden çok dikkate almayın şimdilik.

1 ameliyattan önce varis çorabını denemeye çalışırken çekmiştim, o yüzden biri çoraplı diğeri çorapsız.
bunlar tabi son hali değil, 3 ay dolduğunda gerçek durumu belli olacak o yüzden çok dikkate almayın şimdilik.

amaaanbe...hoşgeldin....

Bacakların çok düzgün görünüyor...ama eski halini bilmiyoruz tabi.
Resimler ilk hafta çekilmiş...şimdi bir fark görüyormusun? gerçi,görseydin söylerdin heralde....
Valla ne diyim..onca zaman araştır...üzül büzül..karar ver..yaptırmak için eziyet..acı çek...
sonuç güzel olur da,mutlu olursak...mutluluk devam etsin diye dua etmekten başka çare yok.
Allahım...sen bizlere acı...mutluluğun daim olsun canım...inşallah hiç erimez.
.

Amaaanbe bacaklarin cok guzel olmus, insallah erimezler,eteklerini hic cikarma! Acaba eski hali nasildi o da onemli! Arkadaslar bu operasyon doktordan doktora degisiyo mu ne dersiniz bazilari digerlerine gore daha mi basarili oluyor, yoksa asagi yukari yapilan islem ayni mi?:44:

zerdali55 merhaba nasılsın,

yazını okudum da ben de senin durumdayım. Nazım Durak a bacak implantı oldum ve hiç memnun değilim.bacağımın biri kalın diğerine göre, artı bileklerim çok ince. garip bacaklarım oldu. diz kapakların altından bahsediyorum, yarısı kalın yarısı ince, çok kötü oldu. yani ameliyattan sonra da etek, sort.. vs giyemiyorum hala :KK43:( hatta çıkarttırsam ve yağ enjeksiyonu mu yaptırsam. yaz da geldi.. ne yapıcam hala detliyim. senin bu konuda düşüncen nedir cnm. yanii bundan sonra bişey yapmayı düşünüyo musun?

aynı senin gibi ben implant için gitmemiştim ama önceden eğri meğri giyordum etek şimdi evde bile giyemez oldum bırak dısarda giymeyi sol bacak saga göre cok kalın üst bacak benim ince zaten cok tuhaf görünüyor anlıcan.4 yıl oldu neredeyse korkuyorum ama cıkarttıracağım yağ enjeksiyonu yaptırmayı düşünüyorum ama benim kesikler cok kötü onlara ne yaparım bilmiyorum.nazıma bi daha töbe gitmem..allah yardımcımız olsun haberleşelim olur mu..

ZERDALİ55 2007 de ameliyat olmuşsunuz. Üzerinden 4 yıl geçmiş. Şimdi sağlık durumunuz nasıl? Ağrılarınız varmı? Etek yada elbise giyebiliyormusunuz? Cevaplarsanız çok sevinirim...

allaha çok şükür iyiyim ama cok yürüyünce yada uzun yola gidince eskiye nazaran daha cok şişiyor ayaklarım.onun dışında hiç bişi yok.saglık durumum gayet iyi ama kesikler cok rahatsız edici.ne etek nede elbise giyebiliyorum maalesef kışın bile giyemiyorum..biri digerine göre kalın oldugu için çizmeden bile giyince belli oluyor...

ben döndüm herkese merhaba. Fotoğraf ekledim.
2 ameliyattan sonra korseli, 2. 3. Günler sanırım.
Bunlar tabi son hali değil, 3 ay dolduğunda gerçek durumu belli olacak o yüzden çok dikkate almayın şimdilik.

amaaanbe bacaklarımız birbirine benziyo bülent hocabı yaptı bacım.

adı "1" olan resim ameliyattan önceki hali zaten:))) bir bacağım çoraplı öbürü çorapsız olan. hiç fark yok mu hahahah:)) orda dikkat ederseniz epey bi açıklık var, gerçi ameliyat sonrası resimlerde de açıklık var ama korse sıktığından galiba. iç kısma bilekten dize kadar yağ koyuldu, dış kısmındaki fazla yağlar da alındı.
gülerer ahmet karacalar yaptı.

Merhaba sizler gibi çarpık bacak sorunum var.En son lisede etek giydim.Tatillerse eziyet.Evli ve bir çocuk annesiyim. 3 aydır bu forumu takip ediyorum. Eşimi tam olarak ikna edemedim. Takıldığı nokta bayan doktor olsun ve ikinci bir işlem yaptırma şansım yok. Protez yaptırmayı düşünmüyorum, Yağ transferi istiyorum. Bu operasyonu yapan Dr. Meltem Çilingirle telefonda görüştüm.Muayene etmeden tam bir fiyat veremesede piyasaya göre normalde olsa fiyat benim için yüksek . Temmuz başında yağ transferi yaptırmak istiyorum.Bir kaç yıl önce yağ transferi yaptırmış ve forumu takip eden deneyimli arkadaşlardan yağların ne kadarının erimeden kaldığını öğrenmek istiyorum...

adı "1" olan resim ameliyattan önceki hali zaten:))) bir bacağım çoraplı öbürü çorapsız olan. hiç fark yok mu hahahah:)) orda dikkat ederseniz epey bi açıklık var, gerçi ameliyat sonrası resimlerde de açıklık var ama korse sıktığından galiba. iç kısma bilekten dize kadar yağ koyuldu, dış kısmındaki fazla yağlar da alındı.
gülerer ahmet karacalar yaptı.

AMAAANBE sizin ameliyattan önceki bacaklarınızda problemli görünmüyor. Ameliyat sonrası daha güzel olmuş tabiki. Umarım erimez ve gönlünüze göre olur. Siz 30 nisanda ameliyat olmuştunuz değil mi? Şuan sağlık açısından nasılsınız? Morluk , ağrı ,sızı varmı?

Merhaba sizler gibi çarpık bacak sorunum var.En son lisede etek giydim.Tatillerse eziyet.Evli ve bir çocuk annesiyim. 3 aydır bu forumu takip ediyorum. Eşimi tam olarak ikna edemedim. Takıldığı nokta bayan doktor olsun ve ikinci bir işlem yaptırma şansım yok. Protez yaptırmayı düşünmüyorum, Yağ transferi istiyorum. Bu operasyonu yapan Dr. Meltem Çilingirle telefonda görüştüm.Muayene etmeden tam bir fiyat veremesede piyasaya göre normalde olsa fiyat benim için yüksek . Temmuz başında yağ transferi yaptırmak istiyorum.Bir kaç yıl önce yağ transferi yaptırmış ve forumu takip eden deneyimli arkadaşlardan yağların ne kadarının erimeden kaldığını öğrenmek istiyorum...

ERİMESİN7 en sağlıklı cevapları geçmiş sayfaları okuyarak bulabilirsiniz. Ameliyat sonrası bazı arkadaşlar memnun kaldı ,bazıları hemen eridi dedi. Ama işin acı tarafı ilk yaptıran arkadaşlardan kimse yok şuan. Yani uzun sürede eridi mi erimedi mi bilmiyoruz. Mesela ben ahmet karacalara ilk yaptırdığında memnun olan ASLILI yı çok merak ediyorum. Acaba nasıl şuan. Yine MELİKE vardı. O ahmet karacalara 2. kez olmuştu ve 2. de memnun kalmıştı. Şuan nasıl onuda bilmiyoruz. Siz geçmiş sayfaları okuyun mutlaka... Ona göre karar verirsiniz...

valla arkadaslar yag transferi oldum cop bacaklarim kalin olmadi 50 tane dr ye gittim 50 taneyle konustum hepside kalf implantinin zararli olmadigini hatta bunun okadarda zor ameliyat olmadigini soyledi sakat kalma gibi bi ihtimalin cokcok az oldugunu sadece dolasim bozuklugu olan hastalarda az ihtimal olsada olabilecegini soylediler ben 2 haftaya kalf implanti taktiracagim deneyimlerimi sizinle paylasmaya calisacagim

X