2011 Ekim Anneleri

tüh yakalandık mı :) oysa üstüme görünmez yapan çarşaf attıydım.. becerememişim demek :)
sohbetiniz çok hoş.. hep böyle devam edin.. :) bende kardeş geldim ara sıra takılırım :p cicilerinize bakarım..
bir arkadaşınız Kraftın park yatağını alıyor galiba..
eltim exorbaby aldılar 200liraya hepsiburada'dan, kahverengi .. çok güzel duruyor :) ama bebek içinde minnacık kalıyor :)

hahayyy o çarşaf burada işe yaramıyyyyy

Kızlar merhaba :) umarım hepiniz çok iyisinizdir!Ankara' da yaşayan arkadaslar, bana önerebileceginiz iyi bir jinekolog var mı? Yurtdışından geldim su an Ankaradayim ve ayrıntılı ultrason yaptırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :)

canım merhaba ben prof. özgür deren'e gittim cinnahta muayenehanesi. tavsiye ederim...

yaaaa ne vardı bır mucıze olsaydı ve ben su son senemde son sınavımda su arapcadan gecmıs olsaydım...:84:cok canım sıkıldı yaa hepsınden gecmısım ama arapca FF of offffffffffffffff seneye nasıl gecıcem ben bu dersı..bır ders yuzunden harc yatır mezun olama bıde...arapca ölsün istıyorummmmmmmmmmmmmmmmmm:95::95::95::95::95::95::95:

canım ya sende mi ilahiyat okuyosun...
bende :) bu sene başladım...
bende hadis ölsün istiyodum :KK47::KK47::KK47:
ama şükür geçmişim yaaa...
bakalım seneye napcam oğlumla beraber çalışırım artık... :KK9::KK9::KK9:
inş. oğlum 2.5 aylıkken falan gircem sınavlara ...
artık kapıda beklerler beni bir an önce çıkiim die :KK9::KK9::KK9:

yok kızzz hiççç zevkli olmuyor baksana bize hala tartışıyoruz :KK1:keske sadece ben karar virsem:KK60:

dün çok kötüydüm sinirlerim harap oldu kayınvalidem kızımızın ismini melissa olsun diye tutturdu nişanlıyken bile melissa diyordu bizde tamam melissa olsun kalbi kırılmasın dedik neyse her ona oturmaya gittigimde bi ton isim sıralamaya basladıyok mehtap yok melek vs. hani melissa istiyordun dedim olsun bu isimlerde güzel dedi bende 50 tane kız dogursam hiç birini koymam dedim dalga geçti resmen benimle her ay biz kızımızın ismini degiştircez galiba çok sinirliyim hala...

dün çok kötüydüm sinirlerim harap oldu kayınvalidem kızımızın ismini melissa olsun diye tutturdu nişanlıyken bile melissa diyordu bizde tamam melissa olsun kalbi kırılmasın dedik neyse her ona oturmaya gittigimde bi ton isim sıralamaya basladıyok mehtap yok melek vs. hani melissa istiyordun dedim olsun bu isimlerde güzel dedi bende 50 tane kız dogursam hiç birini koymam dedim dalga geçti resmen benimle her ay biz kızımızın ismini degiştircez galiba çok sinirliyim hala...

ahh şu kayınvalideler :KK1::KK1: benimkide tutturdu yağmur da yağmur diye halbuki ben azra istiyorum ve diyormuş ki bebek doğsun ben geline vermicem ben bakıcam :KK53: yok anasının gözü töbe yaa ilk torunu olcak yani anlayacağınız benim çoook işim var bu kaynanayla çoook:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

ahh şu kayınvalideler :KK1::KK1: benimkide tutturdu yağmur da yağmur diye halbuki ben azra istiyorum ve diyormuş ki bebek doğsun ben geline vermicem ben bakıcam :KK53: yok anasının gözü töbe yaa ilk torunu olcak yani anlayacağınız benim çoook işim var bu kaynanayla çoook:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

vah güzelim.. acıdım haline.. allahtan bizimki 8numara :KK1:
ama eşim de kıymetlisi.. bakalım bizde nasıl başedicez.. allahtan evlendi kaynanam da.. fazla sık bizde bulunmaz herhalde (diye umit ediyorum)
eltiminkini sevmeye gitmiş cumartesi.. hırpalayarak sevmiş bebeği.. ayol daha 3 günlük bebe.. öyle mi sevilir pat küt diye.. yok ben dayanamam .. yolarım saçını başını

vah güzelim.. acıdım haline.. allahtan bizimki 8numara :KK1:
ama eşim de kıymetlisi.. bakalım bizde nasıl başedicez.. allahtan evlendi kaynanam da.. fazla sık bizde bulunmaz herhalde (diye umit ediyorum)
eltiminkini sevmeye gitmiş cumartesi.. hırpalayarak sevmiş bebeği.. ayol daha 3 günlük bebe.. öyle mi sevilir pat küt diye.. yok ben dayanamam .. yolarım saçını başını

:KK60::KK60::KK60::KK60: sorma canım ya ama bi yandanda üzülüyorum ilk torunu diye ne bileyim işte:KK59:
büyümüşsünüz canım 13 haftalık olmuşsunuz :nazar: :KK49::KK49:

:KK60::KK60::KK60::KK60: sorma canım ya ama bi yandanda üzülüyorum ilk torunu diye ne bileyim işte:KK59:
büyümüşsünüz canım 13 haftalık olmuşsunuz :nazar: :KK49::KK49:

evet teyzesi :) kovalıyoruz sizi :) içim ısındı bu topiğe 7,5aylık mı doğuracam neyse artık :) babası gibi sabırsız olursa belli mi olur.. gelir vallahi.. :)

evet teyzesi :) kovalıyoruz sizi :) içim ısındı bu topiğe 7,5aylık mı doğuracam neyse artık :) babası gibi sabırsız olursa belli mi olur.. gelir vallahi.. :)

yok ya benim yiğenim sabırlıdır tam gününde doğcak inş.. cinsiyet belli olur yakında..

kesınlıklee sebamedd neler alıcağımı seçtim bile

benım bütün yeğenler sebamed le büyüdü

bizdee en miniklerdenizz yarın 21 haftamız bitiyorr

kızlarrr dün kanz dan hastane çıkışı aldık kızımıza çokkk güzellll

fatoş un battanıyesınıde cıvılde gördüm aldım hemen bır de unnadoda alt açma mınderı vardıya 34 tl ayıcıklı onuda cıvılden aldım ama 32 lıraydı bırı burda demıstı cıvıl de 17 tl dıye ama yanlış hatırladı galıbaa
çok mutlu olduk kızımıza ciciler alınca artık gözüm bebek odasında onu alsamda aldıklarımı yerlestırsem ama önce oda-nın boyanıp yapılması gerek

ooo maş. sen tamamlamışsın canım kızının çeyzini:KK1::KK1:
canım sebamedin hangi ürünlerini ve kaça aldığını yazabilir misin??

yok beaa özlemişiz gözlerimiz arıyo sizi ondan farkettim hemen:KK1::KK1:

ne yalan söyleyim.. bende çok özlüyorum sizi.. artık takipçiniz oldum :) kim nerdeyse oraya ayak atıyorum :)

yok ya benim yiğenim sabırlıdır tam gününde doğcak inş.. cinsiyet belli olur yakında..

inşallah zamanında gelir, özele gitmeye başlıyacağım sanırım.. gittiğim hastaneden memnun değilim.. kuzumun resmini bile vermediler kağıt kısıtlı diyipte.. o kağıdı kimseye vermiyceksen.. turşunu mu kuracaklar orda..
kadına diyorum ki illa özele mi gitmem lazım... sıradaki diyor..

o zaman 2 isim koyun kızlarrrr sizin koydugunuz ismi olsun gaynanada göbek adı koysun siz ne derseniz o olur gene:KK1:

X