Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

bizimkentin ordaki camii diyosun şalvarlının arkasında ki :)

evet evet işte orası:) inşaAllah niyetim ramazan boyu teravihlerimi hiç aksatmamak:KK66: kızçemle beraber gidiyorus:)
ayyy bi görseniz maşaAllah subhanAllah oda kendince namaz kılıyo bizimle:) ara salaval-tlarıda ezberledi söölüyo:)
bide herkes sessizleşmiş dua ederken benimkide başlıyo tonlamajlı tonlamajlı şirinlik yaparak "Allahım bütün müslüman kardeşlerime yardım et" diye :))))))
ayşecim reglin bitince eğer istersen beraber gideriz hayatım:KK66:
sonrada beyzuş ablayı rahatsız ederiz, taciz eder çağırırız:)
inan çekiniyorum bu arada beyza ablacım yaa:))
bakmayın hadi hadi diye tutturduğuma yanyana gelince çekinirim ben yinne:):))

Sizleri cok özledim. şirkete bir muhasebeci bulana kadar böyle olacagım sanırım... dün geç saatlere kadar calıstım. sinirimden lahmacun ve pizza yedim. oysaki tamda 89 ları görmüştüm :) bu sabah yine 90 larda cezalandırdı beni tartım :) ögle yemegi için korkumdan evden yagsız taze fasulye getirdim bir dilim ekmegimle onu yiyeceğim :) umarım adım geciyordur. beni unutmayın :) yarın mutlaka bildirim yapacagım bugune ragmen :) çok çok öptüm... hasta olan varsa gecmis olsun. cocuk haberi alanlara hayırlı ugurlu olsun. cocugu olanlarada öyle :) ayyy ne biliyim öyle işte. hiç okumadan bu kadar becerebiliyorum. sizleri cok seviorummmm :) :KK52::KK52::KK52:

aman da aman tatlı dilli arkadaşımızın başı da yoğunmuymuş:) ama bizide bırakamıyomuymuş:) tabiikide adın geçiyo seni unutmadık. o ne biçim söz ööle:KK66: ama kızıpta yeme düzenini bozma yaa sen bilinçlisin:KK66:

kilo bildirimi nezamandı ben yinede kilomu yazayım geçen hafta 98.8 bu hafta 96.7

tabiii vermişsin 2.1 kiloyu:) hemen bildirim yapmak istioysun diiimiiii:) ablacım veren var veremeyen var:KK43:(((
maşaAllah maşaAllah nazar değmesin sağlıkşla gitsin inşaAllah:KK66:

asumannnn bacımmmm yaa sallanıyorum ben tansiyonum düştü acıkıyorum sanırım yetmiyor yemek çarşıya da gittik çok kötü oldum bayılacak gibi oldum:18::18::18::KK17::KK17::KK17::KK17:

yaa benimde hep başım dönüyo, bacaklarım titriyo, acayip halsiz oluyorum:KK43: acıkmıyorum, canım hiç yemek çekmiyo ama halsizliğim hat safhada:KK43: mukabele okurken resmen dilim damağım kuruyo:)) hepsi bi yana da halsizliğim bu ölü gibi halim öldürcek beni:)))
acaba bi vi,taminimi eksik mi yiyorum yaa?????

herkese iyi akşammlaaar
çok yorgun halsiz ve bitkinim spor yapamıyorum.ama teravilere gidiyorum.1 saat sürüyor zaten namaz.sanırım sahurda yedikten sonra direk yattığım için pek kilo veremedimm:KK43:
menümüde yazayım

sahurda;
1 kepçe tarhana çorbası
1 dilim ekmek
2 kaşık z.yeglı taze fasülye

iftarda;
4-5 kaşık kadar etli türlü
3 yemek kaşığı pilav
1 dilim ekmek
1 kase salata

iftardan 15 dk sonrada 1 avuçtan biraz az yer fıstığı

şimdilik bu kadar.öpüyorum hepinizi
simdide teraviye gidicem en azından şu yer fıstığını eriteyim dimi amaa:KK66:

canım ben doğma büyüme ankaradayım haliyle seviyorum ankarayı iyi komşularla karşılaşırsın inşallah ben çoluk çocuk sıkılma fırsatı bulamıyorum
ankara ayrancıda oturuyorum ben sen nerdesin belki yakınızdır

ben bahçelievlerde oturuyorum.edremitliyim aslen bizim oralarla kıyaslayınca bana biraz boğucu geldi.ama kendi memleketin olması başka sonuçta heryeri biliyosundur bi sürü tanıdık var çocuklarla da zaman geçiyordur.ben de 4 aydır çalışıyorum artık sıkılmaya vakit olmuyo ev işi vs derken.lakin bi deniz havası aramıyo değilim.burda tatile gitmek kelimesini bile yadırgıyorum bizde hep tatil havası malum..:KK51::21:

iftarda sanırım fazla fazla çok fazla kaçırdım:KK43:
bi yaziim da hemen çıkıyorum:KK66:

ne kadar oplduğunu bilmediğim haşlanmış brokoli:)
4 köfte
100 ml yoğurt
1,5 dilim ekmek
5 tane mantı:) eşime yapmıştım dayanamadım:)
100 ml meyve suyu

başından 1 lt suyu da içmiştim

ne diyosunuz şimdi bu yaramazlığıma:)))

Ya atkadaslar, super az yiyosunuz bi de kacirdim filan diyorsunuz....

Hepiniz 10 kilo vereceksiniz heralde ay sonuna.... Bu ne ya, civcivim 5 adet manti yemis yaramazlik diyo.. 90 kiloyuz kizim biz, bi oturusta yarim paket makarna yedigimiz gunleri unutunuz mu?

asumannnn bacımmmm yaa sallanıyorum ben tansiyonum düştü acıkıyorum sanırım yetmiyor yemek çarşıya da gittik çok kötü oldum bayılacak gibi oldum:18::18::18::KK17::KK17::KK17::KK17:
Semirancım öyle oldunmu şekerini ölçtür belkide düşüyordur dikkat et kendine.

evet evet işte orası:) inşaAllah niyetim ramazan boyu teravihlerimi hiç aksatmamak:KK66: kızçemle beraber gidiyorus:)
ayyy bi görseniz maşaAllah subhanAllah oda kendince namaz kılıyo bizimle:) ara salaval-tlarıda ezberledi söölüyo:)
bide herkes sessizleşmiş dua ederken benimkide başlıyo tonlamajlı tonlamajlı şirinlik yaparak "Allahım bütün müslüman kardeşlerime yardım et" diye :))))))
ayşecim reglin bitince eğer istersen beraber gideriz hayatım:KK66:
sonrada beyzuş ablayı rahatsız ederiz, taciz eder çağırırız:)
inan çekiniyorum bu arada beyza ablacım yaa:))
bakmayın hadi hadi diye tutturduğuma yanyana gelince çekinirim ben yinne:):))

aman da aman tatlı dilli arkadaşımızın başı da yoğunmuymuş:) ama bizide bırakamıyomuymuş:) tabiikide adın geçiyo seni unutmadık. o ne biçim söz ööle:KK66: ama kızıpta yeme düzenini bozma yaa sen bilinçlisin:KK66:

tabiii vermişsin 2.1 kiloyu:) hemen bildirim yapmak istioysun diiimiiii:) ablacım veren var veremeyen var:KK43:(((
maşaAllah maşaAllah nazar değmesin sağlıkşla gitsin inşaAllah:KK66:

yaa benimde hep başım dönüyo, bacaklarım titriyo, acayip halsiz oluyorum:KK43: acıkmıyorum, canım hiç yemek çekmiyo ama halsizliğim hat safhada:KK43: mukabele okurken resmen dilim damağım kuruyo:)) hepsi bi yana da halsizliğim bu ölü gibi halim öldürcek beni:)))
acaba bi vi,taminimi eksik mi yiyorum yaa?????
Vitamin eksikliğinden çok tansiyon ve şeker düşmesi yapar insanı öyle dikkat et kendine sarıcivciv.

bencede canımzayıf olsun kilolu olacağına, bana iki tane muz yediriyorlarmış sürekli sağlıksız beslenmişim , hala öyle annemler aşırı yağlı yemek yapar sürekli kızartma köfteler balıklar (babam yemez illaki zararlı olacak, şimdi ben herşeyimi ayrı yapıyorum oraya gittiğimde salata bile zeytn yağında yüzüyor)çocukluğumdan beri çekiyorum birde herkeden laf işitirdim ağlayarak sofradan kalkardım...yeğenine çok üzülüyorum o yüzden ..

üzme tatlı canını demekki vakti saati varmış beni düşün moral bul canım .....

iyi tatiller mutlu...inşallah bu sene veririz bu kiloları...naz çok sağlıklı bir çocuk kıpır kıpır cin gibi boyuda uzun, ben kiloluyum ya ondan öle söylüyor herkez ben kilo istemiyorum zaten ama ada olsa sabah kahvaltısını yese öğle akşam yemeğini yese sadece sütle yaşıyor yavrum ...kilolu olsaydı kendine benzettin derlerdi....
Aynen canım onuda çok ağlatıyolar ama teyzesi 1 kilo verdi hergün dışarı çıkıyoruz bisiklet sürüyor koşuyor 2 saat parklardayım onunla olsun versinde bugün arkadaşları dondurma almış yasak ya bana bakıyor ne olur der gibi bende izin verdim napıyım zaten buzlar varya onlardan insan üzülüyor hepsi yerken o baksa daha kötü olucak psikolojisi.

kilo bildirimi nezamandı ben yinede kilomu yazayım geçen hafta 98.8 bu hafta 96.7
Fadime süper bak gidiyor kilolar maşallah.

herkese iyi akşammlaaar
çok yorgun halsiz ve bitkinim spor yapamıyorum.ama teravilere gidiyorum.1 saat sürüyor zaten namaz.sanırım sahurda yedikten sonra direk yattığım için pek kilo veremedimm:KK43:
menümüde yazayım

sahurda;
1 kepçe tarhana çorbası
1 dilim ekmek
2 kaşık z.yeglı taze fasülye

iftarda;
4-5 kaşık kadar etli türlü
3 yemek kaşığı pilav
1 dilim ekmek
1 kase salata

iftardan 15 dk sonrada 1 avuçtan biraz az yer fıstığı

şimdilik bu kadar.öpüyorum hepinizi
simdide teraviye gidicem en azından şu yer fıstığını eriteyim dimi amaa:KK66:
Biumut çok güzel inan eriticek bişey yok sen bu ramazan ericen emin ol tabi kaçırmassan.:nazar::emir_bebek:

iftarda sanırım fazla fazla çok fazla kaçırdım:KK43:
bi yaziim da hemen çıkıyorum:KK66:

ne kadar oplduğunu bilmediğim haşlanmış brokoli:)
4 köfte
100 ml yoğurt
1,5 dilim ekmek
5 tane mantı:) eşime yapmıştım dayanamadım:)
100 ml meyve suyu

başından 1 lt suyu da içmiştim

ne diyosunuz şimdi bu yaramazlığıma:)))

Kız ne yaramazlığı süper bir öğün olmuş okadar mantıdan hiç birşey olmaz afiyet olsun canım.......................................

Hepiniz 10 kilo vereceksiniz heralde ay sonuna.... Bu ne ya, civcivim 5 adet manti yemis yaramazlik diyo.. 90 kiloyuz kizim biz, bi oturusta yarim paket makarna yedigimiz gunleri unutunuz mu?

ayy ne çok güldürdün beni camiye gider ayak yarım paket makarna heee hemide kıyymallııı:KK34:

Ben bugün oruçlu değildim doktora gittim kan verdim.Yediklerimi yazıyım
Sabah domates salatalık peynir 1 dilim ekmek çay.
Öğlen 6 köfte 1 dilim ekmek diet cola.
Ara 2 tatlı kaşığı tavuk sote 2 yudum şeftali.
Akşam 6 köfte salata 1 kase yoğurt 1 dilim ekmek ama ekmek biraz büyüktü sanki.
Yatmadanda meyva yada süt yada bir kaçamak dondurma ama acaba onu yarınmı yesem tartıdan sonra.

Semirancım öyle oldunmu şekerini ölçtür belkide düşüyordur dikkat et kendine.

Vitamin eksikliğinden çok tansiyon ve şeker düşmesi yapar insanı öyle dikkat et kendine sarıcivciv.

Aynen canım onuda çok ağlatıyolar ama teyzesi 1 kilo verdi hergün dışarı çıkıyoruz bisiklet sürüyor koşuyor 2 saat parklardayım onunla olsun versinde bugün arkadaşları dondurma almış yasak ya bana bakıyor ne olur der gibi bende izin verdim napıyım zaten buzlar varya onlardan insan üzülüyor hepsi yerken o baksa daha kötü olucak psikolojisi.

agzınn bal yesin kuzumm emi..ama çok şişkinlik hissediyorum iftardan sonra
bu arada ben tlfndan gryrm nete camiye geldim şimdi kimse yok erkencym

Biumut çok güzel inan eriticek bişey yok sen bu ramazan ericen emin ol tabi kaçırmassan.:nazar::emir_bebek:

lo verdi hergün dışarı çıkıyoruz bisiklet sürüyor koşuyor 2 saat parklardayım onunla olsun versinde bugün arkadaşları dondurma almış yasak ya bana bakıyor ne olur der gibi bende izin verdim napıyım zaten buzlar varya onlardan insan üzülüyor hepsi yerken o baksa daha kötü olucak psikolojisi.

agzınn bal yesin kuzumm emi..ama çok şişkinlik hissediyorum iftardan sonra
bu arada ben tlfndan gryrm nete camiye geldim şimdi kimse yok erkencym

Biumut çok güzel inan eriticek bişey yok sen bu ramazan ericen emin ol tabi kaçırmassan.:nazar::emir_bebek:[/QUOTE]

:KK1:

çok doğru dedin leah kardeş.listelere bakıyorum da maşallah gayet iyi gidiyoruz.adı diyet olunca böle çok mu yedim oluyo ister istmez ama kiloları alırken hangimiz düşündük böle :KK45:hehe :KK34::KK30:

fadimecim cnm tebrikler güzel kilo vermişsin de bu hız neee ayoll hem cumaları veriyorduk unuttunmu belki yarın sabaha 100 200 daha gitmiş olacak yarın yokmusun yoksaa hem de sanırım oruçluyuz diye cuma öğleden sora bildirim yapılacakmış ole konuşulmuştu tam bilmiyorum ama şimdiden sen yaptın hadi hayırlı olsun bayağı vermişsin dereceye gireceksin bu hafta gibi :KK19::KK19::KK9::KK9::KK9:
yarın ögleneyse belki biraz daha gider çorap sökügü gibi başladı inşallah hep böyle devam eder inşallah yarın temizlik günüm saat kaça kadar bildirim yapmam lazım

Slm kizlar
kilo bildirimi iftardan önce yapilacak sonuclarda
yena iftardan sonra ayarlayabilirim ancak dedi

Ben az evvel tatlı yeme girişiminde bulundum 2 çatal aldım gerisini yememek için üstüne salça döküp çöpe attım yoksa garantili yiyecektim adet öncesi sendromum başladı hemen kendime bir nescafe yaptım içinede 5 sakarin attım ohh tatlı yerine geçti valla.

Kiz fadime durdun durdun, yiktin ortaligi masallah!!!
tartıda eksileri görmek ne kadar mutlu edici artık elim yanlış şeylere gitmiyor iftarda anca su içtim canım karpuz çekmişti karpuz peynir yedim hemen doydum ben iftarda 3 bardak suyla iftar açtım zaten doydum sahura yemek hazırlıcam daha

iyi akşamlar kızlar

ancak haftada bir defa girebiliyorum artık

işlerim çok yoğun ve kafam çok karışıkk

o yüzden fazla gelemiyorum.....

hemen kilo bildirimi yapıp kaçıcammm

geçen hafta 74.600

bu hafta 73.900

700 gramcık...

kızlar dün televizyonda dinledim yaban mersini çok acayip yağ yakıyomuş şu meşur diyetisyen varya adını unuttum saat 3 te falan başlıyo o söyldedi ben bugün aldım başladım hadi hayırlısı sonucu size yazarımm:KK24::KK17:

Kızlarrrrrrrrrrr az kayında benim totoşuma da yer kalsın :KK60::KK60::KK60:

Deminden beri geçmişi okudum biraz gözlerimi yordu ama iyikide okumuşum paylaştığınız ramazan menüleri gerçekten süpermiş her gün birine uysam hiç düşünmme gerek kalmıycak. Paylaşan herkesin ellerine ve emeğine sağlık :KK54:

Merak edenler için söylim bugün bizim Turist Ömer ve Ayşeciğin yeni maceraları yok :KK60:
Daha doğrusu onlar bugün annemlerle köye ( subaşı ) gittiler anannemi ziyaret etmeye bende evde dört bacağımı uzattım yattım desemde inanmayın :KK60: temizlik yaptım ütümü bitirdim birazda cücük kızımla koltukta keyif yaptım. Tabi cadı beni uyutup koltuktan inip ablasıyla oynamaya başlamış.
İki gündür ne zaman buseeee küçük kuzum sen beni bugün hiç öpmedin desem hemen geliyor dudağıma yapışıyor.
Tabi nezle olduğu için arada sümükleride geliyor tuzlu tuzlu :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Gece annem aradı biz geldik diye iftarı dışarda yapmışlar. Teyzemin gelininden laf açıldı çok kolluyor diye dedim ikinizinde iyiki gelinleri var anasını satim sanki altın kaplama şeyleri ( afedersiniz :KK60:) lan dedim benimki tenekemi :KK60: nasıl gülüyor kız diyor senin sesin fazla çıkmaya başladı dedim susma sustukca sıra sana gelecek :KK60::KK60::KK60:
Bundan sonra böyle işine gelirse bundan sonra kimse beni susturamaz senelerdir ağzımı açmıyorum herkes beni kum torbası niyetine kullanıyor ama artık yok öyle. Acayip şaşırdı dedim ne şaşırıyorsun seninde suyun ısındı sen oğluşunla gelinin gitsin o zaman da bak ben seni ne yapıyorum canım cicim çekersen dedim. Gülüyor cadı :KK60::KK60::KK60:
YOk anam yok bizim sülalenin kodu bozuk bence :KK60: kadına neler söyledim hep makara yapıyorum sanıyor daha doğrusu ciddi olduğumu biliyor anlamamazlığa geliyor.

Şükür bugünümüzede! Rabbim herkese ne diliyorsa 2 katını versin. Kendinize çok iyi bakın Arkadaşlar. Bu ara gündüz nasıl yoruluyorsam artık devamlı gözler kayıyor yorgunluktan
Anam bu alamncılar beni çok yordular üstelik daha 3 hafta var. Anaaaaa valla bu sene mısırı kocanıyla yedim demekki :KK60::KK60::KK60:

Aklım devamlı burada ama ne yapalım idare edicem artık. Sizi çk ama çok özledim. Unutmadan ben kilo bildirimimi gece gec saate yapsam olurmu yarın yani cünkü sabah şiş olurum diye düşünüyorum gündüzde evde olamıyorum.
Neyse olmadı sabah tartılırım işime gelirse bildiriirim işime gelmezse akşama kadar eccük daha vermeye uüraşırım :KK60::KK60::KK60::KK60:

Herkese Hayırlı Akşamlar ve şimdiden Hayırlı Cumalar
Kendinize iyi bakın
Yarın gece görüşmek üzere :KK3::KK3::KK3::KK3:

X