70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Günaydın kızlar.
Bugün dr a gittiğim için oruç tutamadım ve bildirime 1 gün kala bu bünye 2 tane börek yedi.
Börek benim neyime dimi?
Kendime acaip sinir oluyorum. Yedim ve pişmanım. :KK47::KK47:
Kızın bana..
Off offff

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlarr herkese hayırlı sabahlarr günümüz çok geçsin bugünnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben ozaman detailarini anlatmayayim :KK9: iyice vazgecersin ozaman :KK9::KK9:
çekiçle kırmaları yetmiyor bide detaylarmı varr :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ben hep senı desteklıyom da sen ....

dınlen canım anlaşılan bütün hafta yoruldun....

burnun konusunda da ablama da dr burnun kemiği eğri amelıyat demiş....nefesı ağızdan alıp veriyosun....burun deliğinin bi tanesını tıkıyo demiş...

ama oda amelıyat düşünmüyo.....32 yaşına kadar böle yaşadım bundan sonrada yaşarım diyo....

karşı komşumun 18 yaşında oglu de yenı burun kemiğini düzelttirdi.....istersen nerde yaptrdı detaylarını sorayım....kontrollere gıdıyo sürekli...

ama onun burnu dışardan bakınca eğri olduğu çok belliydi.....yani içsel bi olay değil......bu arad özel hastaneye gittiysen bıde devlete görun derım.....

eşim özle gıttı burun degıl başka şeyden muayne bıle etmeden bi sürü ıvır zıvır istedıler....devlete gıttı muayene olmadan bunlara gerek yok dedi...muayene sonrası gerekte kalmadı.....

bak sen patlatmazsan ezgiilknur patlatacak ona göre bence kaptırma....

hadı bakem ıkınız yarışın kım kazanacak....
bende dün denedım....valla hazır aldım.....özel bı tatlıcımız var....gecen sene aboneydık her gun.....adam görunce soruyo...tatıle mı gıtıınız görmuyorum sizi diyo......bilmiyo ki ordan geçerken içim cız ediyo....girmemek için ayağımı zor kaydırıyom....allahtan sokagın karşısında .....bide yanında olsa o buram kokuyu çeke çeke....o fıstıklı tatlılara baka baka nasıl geçerim...can dayanmaz ki ama.....dün zaten göxüm hepsine döndü....hepsininde tadını bılıyom ama......yemıycem.....sanırım en masumu güllac.....

bence eve alma kocaman nasıl bitirceksınız bıde denememişsin hiç....artık gunlerce onu bitirmek için yersın....fazladan kalorı.....tanıdık tatlıcın varsa tadına güvendiğin tadımlık al az bişi.....ben mısafır gelmezse asla kıloyla tatlı almam.....isteğimi durdurcak kadar az...sen deöle yap...

hadı ezgı göster kendını

olacak ınşallah...

kız bende sahursuz kalıcam korkusundan gecelerdeyım....

bi tekm farkınız kılolarınız.....tuba çıtır....sen değil....ama olucan....

aynı dertten muzdaribiz
kelebekçinin biride senmıydın?

samatyaya gittim canım...özel deqildi..zaten ameliyat olmayı düşünmüyorum..nefesimde sorun yok..sadece burnum kanadı diye gitmiştim..
özele yazdıklarınla ilgili olarak ben burda senin yazından sonra ters bişey okumadım..log gönderirsen sevinirim..

canım özeline baksana bi mj attım
ne öyle gizli saklı konuşmalarrrrr:KK4: özel yasak kardeşimm:KK24::KK24: falakaya yatıracam sizi heeee:KK33::KK33::KK33:
canımmm sence bu kilolar nasıl geldi bana hıııı tabiki tabak tabak tahin pekmezdennnnnn:KK43:

fıstıksın fıstıkkkkkkk vuvvvvvvv:KK23::KK23::KK23:

canım kilo verdinya o da etkilemiştir.ben lisede hastanelik olurdum çok zayıftım ne zaman ki üniversitede kilo aldım ağrılar azaldı.

canım eline sağlık bennn birinci olmuşummmmmmmm:KK19::KK66: ama regl oldum ben deee ve artıda gözüküyorummmm:KK43:topiğin de regl haftası heeee.

canım bu arada geçmiş olsun.zor diyorlar burun ameliyatı için.başka bişey çıkmadığına sevindimmmm....

öncelikle hoşgeldin.yaramış ayrılık sana güzelimm.hoşgeldin 6 lı rakamlara...

kızzz ben bu gün yaptım gel yiyeeeekkkkkkk.misafirlerim çok sevdiiii.:KK56::KK56:ben de çok sevdimmmm:KK56:normalde süt çok sevmem ama gülsuyu katıyorum haifi muhteşem oluyoooo:KK68:
teşekkür ederim seherim..yok canım zaten olmayı düşünmüyorum..
ayyyy çok sancim var yyaaaaaa ağrı kesici aldımmm biraz hafifledi gidip yatim barii.benim gibi bi eş var mı yaaaa regl olduğum halde eşime sahurhazırlıyommmm kocacımmmmm kıymetimi billll.bu arada kızlar yarın gündüz arkadaşla dışarı çıkıcaz akşama iftara davetliyiz.perşembe yıldönümümüzzzzzzzzz(4. yıl bitttiiiiiii hoşgeldin 5. yıllll)))
yani bi kaç gün yokummmm.arada girer yazarımm görüşürüzzz....
nice 5 yıllara canım...yıldönümüz kutlu mutlu olsun...balayınamı çıkıyosunuz ramazan ramazan qıııı:KK23::KK23::KK23:
kızmaz yaa hangi birimize yetişsin ki arada kaynarım belki diye umuyorum ufak tefekte değilim ama:KK33::KK33: şaka maka kaptan bana dur de yaaa kıs banaaa kaptann bağırrr acı sözler de :KK60::KK60: yoksa ben durduramıcam kendimii:63::63:
bilqecim senin neyine kızayım fıstık...50li kilolardasın neredeyse göremicez seni :KK69:
Günaydın kızlar..
Kiloşlar nasıl
Bildirime son 1 gün kala
Senacım canım bende bildireyim
Belki boğazımı tutarım kız olmayacak böyle
Her gün artıştayım:KK52::KK52::KK52:

tabiki canım bildirim yapmak istersen listeye eklerim..bence hamilelik kilo vermeye engel deqil..ve hatta saqlıklı beslenildiqi zaman hem kilo verilir hemde bebek saqlıklı beslenmiş olur..bu bebekten sonrada çalışmayı düşünüyormusun cnm..

kızlar size bişey sorcam ama gülmayin bak tamammı
aranızda bir bacağı diğerinden daha kalın olan varmı benim sağ bacağım sol bacağıma göre daha kalın soldan bakıyorum incecik sağdan bakıyorum daha büyük ay gülmeyin dedim ama kendim gülüyorum tabi eşimde zayıfladıkça dahada bariz belli oluyor:KK60:bende sağ bacağımı daha fazla çalışıtırıyorum ama yapım böyleyse sağ bacağa haksızlık yapmış oluyorum galiba solu 50 defa yapıyorsam sağı 100 defa yapıyorum :KK1:varmı aranızda benim gibi ayarsız orantısız :KK60:

Günaydın kızlar.
Bugün dr a gittiğim için oruç tutamadım ve bildirime 1 gün kala bu bünye 2 tane börek yedi.
Börek benim neyime dimi?
Kendime acaip sinir oluyorum. Yedim ve pişmanım. :KK47::KK47:
Kızın bana..
Off offff

bazen kendimizi tutamadıqımız zamanlar olabiliyor cnm..sende bu zamanlardan birirni yaşamışsın..akşama kadar dikkatli beslen ve çok su iç atsın vücut..bende çok kaçırdım bu aralar akşamki menüm 1 bardak sütle 2 kaşık müsli :KK56:[/B]

Günaydın arkadaşlar...

2-3 gündür yoktum, büyük dayım vefat etti akşamına yola çıkıp memlekete gittik bu sabahta döndük..
Çok iyi, dininde ibadetinde kimseyi bir kere kırmamış melek gibi bir insandı, çok imrendim kimbilir ne kadar huzurludur yerinde ne kadar şanslı dedim.
ya biz ne olacaz diye çok düşündüm... Allah herkese ölümün bile güzelini, temizini nasip etsin...

umarım herkes iyidir, bir yaramazlık yoktur...

günaydın arkadaşlarr herkese hayırlı sabahlarr günümüz çok geçsin bugünnnnnn :KK16::KK16::KK16:
tabiki canım bildirim yapmak istersen listeye eklerim..bence hamilelik kilo vermeye engel deqil..ve hatta saqlıklı beslenildiqi zaman hem kilo verilir hemde bebek saqlıklı beslenmiş olur..bu bebekten sonrada çalışmayı düşünüyormusun cnm..

Tabi canım malesef çalışmalıyım...
Bana kalsa oturacağım evde ama
4 çocuk ikimiz çalışmadan olmaz gibime geliyor
Ama 1 yıl ücretsiz izin almayı düşünüyorum
Sonra devam tekrar
Eşim ek iş yaparsa anında istifa edeceğim ama
Kafamda hain planlar kuruyorum
Acaip evcimenim ben
Evde durayım da başka bişey yapmasam olur
YArın bildirim yapacağım canım o zaman

kızlar size bişey sorcam ama gülmayin bak tamammı
aranızda bir bacağı diğerinden daha kalın olan varmı benim sağ bacağım sol bacağıma göre daha kalın soldan bakıyorum incecik sağdan bakıyorum daha büyük ay gülmeyin dedim ama kendim gülüyorum tabi eşimde zayıfladıkça dahada bariz belli oluyor:KK60:bende sağ bacağımı daha fazla çalışıtırıyorum ama yapım böyleyse sağ bacağa haksızlık yapmış oluyorum galiba solu 50 defa yapıyorsam sağı 100 defa yapıyorum :KK1:varmı aranızda benim gibi ayarsız orantısız :KK60:

Canım bende böyle bişey yok
Bu konuyla ilgili doktora göründün mü

Günaydın arkadaşlar...

2-3 gündür yoktum, büyük dayım vefat etti akşamına yola çıkıp memlekete gittik bu sabahta döndük..
Çok iyi, dininde ibadetinde kimseyi bir kere kırmamış melek gibi bir insandı, çok imrendim kimbilir ne kadar huzurludur yerinde ne kadar şanslı dedim.
ya biz ne olacaz diye çok düşündüm... Allah herkese ölümün bile güzelini, temizini nasip etsin...

basınız saolsun canım, Allah gerı de kalanlara uzun saglıklı omurler versın ınşş :KK59:

canim gren gibi bende merak etim albumu gercekten hic 71 kilo gibi durmuyon ben 68 kiloyla senin iki katin duruyom
supersin ...

charmkız gerçekten çok hoş fiziğin olmuş hemde 71 kiloda şaştım haa,ben 71de bukadar değildim heralde,, boyumuzda yakın 1.68 benimde uzun boylu olmanın avantajları dediğim gibi ,,sen 61 olunca gör,manken gibi olursun iicene:21: [/B]

charm kuzum senın neren 70 ya ben 68 oldum senın ıkı katın duruyom......çok kıskandım balım ya...maşş. nazar etmeyım.....spor mu yaptın ?,,,,,kemıgın mı ınce anlamadım ya....kız yoksa tartın 10 kılo fazla mı gösterıyo sen 60 sında 70 mı gösterıyo.....

:nazar::nazar::nazar::nazar: harikasin canim ya bayildim resimlerine süper sen bide 6 lara dusersen bomba oolursun vallahi buarada söylemessem icimde kalacak yatak odana bayildim gördügüm kadariyla harika:KK9::KK9::KK9::KK9:

charm fotoğraflarına baktım. harikasın. diyecek birşey bulamıyorum.
valla kızlar ben charmı çok beğendim. oğlum olsa alırdım :)

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, hem buradaki hemde profildeki yorumlarınız için..
Güzel bakan gözleriniz saolsun.. yoksa dediğim gibi daha 12 kilo var önümde..
sizin baktıgınız o resımdekı elbısenın bedeni xl yani manken gibi filan değilim işin gerçekçi tarafı o.. :)
ama yinede çok saolun sizden iyi moral kaynağı olmaz..

serpi yatak odam içinde teşekkür ederim canım..
sudem hiç sanmıyorum keşke öyle olsa 10 kılo fazla gosterse ama tartı ne gosterırse gostersın ayna en doğruyu gösteriyor :)

kızlar bana mesaj yazanlara ve yeni gelenlere cevap yazmıştım ama uyarıdan sonra konu ile ilgili iyi kötü içerik barındıran mesajlar siliniyormuş. ben de tam açığa kavuşturdum derken tabii mesajım silindi. böyle bir kuraldan ne yazık ki haberim yoktu. şimdi anlıyorum bazı keyiflerin nasıl birden yerine geldiğini. neyse. allah yukarıda, o biliyor. ne yazık ki geç kaldığım için geçmişte kalan tatsız bazı mesajlara cevap hakkımı kullanamıyorum. bu rahatsız edici. ben izninizi isteyeceğim. bazı çirkinlikler gerçekten mideme dokundu ve iştahımı kesti. yani kilo konusunda da faydalı oldu. bu hiçbir konunun devamı ya da cevabı değildir. bu mesaj neden uzaklaşmak istediğimin kapalı bir açıklamasıdır. yalnız isterdim ki ayşabahar ona yazdığım son mesajımı okumuş olsun, ama sanırım okuyamadı. sağlık olsun. burada zaman gerçekten güzel ve dolu dolu geçiyordu. çok sevmiştim burayı ve hepinizi. uzun yıllardır aynı ortamı paylaştığım dostlarımdan ayrılıyor gibiyim. tabii ki girip arada takip edeceğim, hedeflerinize nasıl ulaştığınıza tanık olacak ve sizinle sevineceğim.. ama bana buralardan gitmek düştü. bu kadar üzüleceğimi tahmin etmezdim kızlar. beni şuan gözyaşlarına boğacak kadar kendinizi sevdirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. sağlıcakla kalın..

Canım üzüldüm böyle tartışmanıza ve gitmene... herkesin fikri, yorumu o kadar farklı ve çeşitli ki aynı olmasını beklemek anlamsız olur..
tabı insan elinde olmadan sinirleniyor atışmalar yaşanınca.. ama baktık kı ayı fıkırde değiliz daha da diretmemek lazım bu ortamın olmaması için..
herkes kendi aklıyla fikriyle hür.. neden böyle yaptın şimdi niye gittin üzdün bizi.. umarım en kısa zamanda dönersin..

günaydınn bebeklerrr :)

yeni makinamın siftahını yaptımmm gelsin tazee resimlerr :)

yorumlarınıız bekliyoom hee :)

Eki Görüntüle 237547 Eki Görüntüle 237548 Eki Görüntüle 237549 Eki Görüntüle 237550

Harikasın demeyecezde ne diyecez şimdi... çok güzel görünüyorsun canım..
saç renginde çok yakışıyor bu arada ya iyice oturmuş renk seninle bütünleşmiş..
resımler net değil ya pek hadiseyi andırdın bana :)

Günaydın arkadaşlar...

Allah rahmet eylesin Charm..
Yokluğun belli oluyor inan
Allah mekanını cennet eylesin
Ne iyi bir insanmış bak dayın...

Günaydın arkadaşlar...

başınız sağolsun canım sende hoş geldin

:92: herkese gunaydınnnnn :92:
sanada günaydın

Sonra devam tekrar
Acaip evcimenim ben

doktora gitmek hiç aklıma gelmedi sağlığıma etkisi yok diye herhalde peki görünmek gerekirmiki ağrım acım yok sadece görüntü o kadar

Günaydın güzel bayanlar:KK34:
Sonunda regl oldum dün bütün günümü masada sızlanarak ve kıvaranarak geçirdim akşam da duş alıp erkenden uyudum.Niyetli değilim doğal olarak da sahura da kalkmadım kahvaltıda yapamadım çünkü geciktim,bir bardak süt ve 2 bardak su içtim geldim ofise herkes oruçlu yemek yiyemem canım da istemiyor zaten biraz geçmişe bakayım ya yarın bildirim yapcaz ama ben çok şişkinim fazla çıkarım hadi hayırlısı neyse haftaya artık :KK61:

Günaydın avukat hanımm =)

Günaydın arkadaşlar...

Başınız sağolsun.. Söylenecek söz kalmıyor maalesef ölümün adı geçince.
Bende merak etmiştim seni.

bazen kendimizi tutamadıqımız zamanlar olabiliyor cnm..sende bu zamanlardan birirni yaşamışsın..akşama kadar dikkatli beslen ve çok su iç atsın vücut..bende çok kaçırdım bu aralar akşamki menüm 1 bardak sütle 2 kaşık müsli :KK56:[/B]

Tamamdır kaptannn aldım önüme 1,5 litrelik sürahimi bende müsli falan yer geçiştiririm bu günü.
Ramazan başladığından beri 1 lokma pide-ekmek yemeyen ben gittim 2 dilim börek yedim işte.
İnş. yarın çok çıkmam bide regl haftama girmiş bulunmaktayım.
Bakalım görcezz.

hoşbulduk belenaycım teşekkürler...

Canım ya resimlerine baktım şimdi fıstık gibisin valla amma çok resim baktım bu ara ben de istiyorum ya çok beğendim vücut tipimiz çok benziyor bu arada ben de 1,70im ve ben 60 olmak istiyorum çok kiloluyum dediğim zaman bana da herkes aynı tepkiyi veriyo sen 60 kiloda kemik torbası gibi olursun diye:KK1:sanırım kemiklerimiz ağır ne biliyim anlamadım ben de ben mi abartıyorum bakıyorum kendime şişkoyum yani :KK1: bacakların filan süper elbise çok yakışmış valla maşallah nazar değdircem :nazar::nazar:

Günaydın arkadaşlar...

canım başınız saqolsun Rabbim kabir rahatlıqı versin ailesinede sabır versin...yaşı kaçtı hastamıydı yoksa ani ölümmü cnm..
günaydın talışımmmm...

Sonra devam tekrar
Acaip evcimenim ben

bikaç gündür bende yine eşime karşı duygusallık başaldı...abartmanda yıldızımızın hiç barışmadıqı bir komşumuz var..16-17 yıldır hep mesafeliyiz..biz tatildeyken gelini doqum yaptı..üstümüzde oturuyor gelini...eve geldik bebek sesi falan duymuyoruz..yaz olduqu için camlar açık gece sahura kalkılıyor ama yinede bebeqin sesi gelmiyor..çok merak ettik..bigün evde oturuyoruz eşim salonda ben oturma odasındaydım..birden eşim yanıma geldi..gözleirnin içi yıldız yıldız ışıl ışıl parlıyordu..heyecandan sanki gözleri yerinde çıkıcaktı..duydum bebeqin sesini duydum dedi bana..ban kaldım böyle :KK53: sanki bizim bebeqimiz olmuşçasına mutluydu..nerde bebek görse çok etkileniyor..geçen yıl gözleri bile doluyordu..artık bana bişey söylemiyor..bebek istemediqimi biliyor..ama ben onun bu hali karşısında ezilmeye başladım..ideallerim var.çalışmak istiyorum..yeni bi ev almak istiyorum..bebek olursa bunlar kalır..hiçbir zaman gerçekleştiremem..yoksa bir bebek daha isteyen eşimi kırmak istemezdim..

mywish canım saolasın....

2 -3 gündür düzenim bozulmadı bu sefer çok şükür inşallah yarın güzel sonuçlar alırım...
otobüsün kliması çarpmış gidince anladım sırtım öksürdükçe parçalanıyordu dün ilaç aldım bugun daha iyiyim..
ben biraz dinleneyim arkadaşlar yine gelirim özlemişim sizi...

Canım ya resimlerine baktım şimdi fıstık gibisin valla amma çok resim baktım bu ara ben de istiyorum ya çok beğendim vücut tipimiz çok benziyor bu arada ben de 1,70im ve ben 60 olmak istiyorum çok kiloluyum dediğim zaman bana da herkes aynı tepkiyi veriyo sen 60 kiloda kemik torbası gibi olursun diye:KK1:sanırım kemiklerimiz ağır ne biliyim anlamadım ben de ben mi abartıyorum bakıyorum kendime şişkoyum yani :KK1: bacakların filan süper elbise çok yakışmış valla maşallah nazar değdircem :nazar::nazar:

evet canım bende anlamadım ama kemiğim ince değil orası kesin..
belkide ondan fazla kiloda az gibi duruyordur yani az dediysek illaki kilolu görnünüyorumda oldğumda görünmüyorumdur..
inşallah ikimizde 60 ı görür ve koruruz canım...

canım başınız saqolsun Rabbim kabir rahatlıqı versin ailesinede sabır versin...yaşı kaçtı hastamıydı yoksa ani ölümmü cnm..

hastalıkta vardı ama hala ayaktaydı iş görmekten kendini alamazdı dayım bir anda kötüleşmiş işte.. 3-4 gün sonunda da vefat etti..,
yaşı var 80-83 arası, Saol canım amin...

Son düzenleme:
X