Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

insallah cnm bu arada videoda kadinin 16 tane cocugu var yaaa inanamiyorum...ve digeride tedavsiz 3 bebege hamile kaliyo 3 ayri yumurtadan cok ilginc rabbim ol dedinmi oluyo iste rabbimin guzellikleri...
İNŞ BİZİDE ÜCÜZ DÖRDÜZLERİMİZ OLUR
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:
neden tartıştın kettyword, bu oldu olmadı meselelerinden mi

canım bizim msjlar birbirimize geç gelip gidio farkettinmi bizim meselemiz çok vurdum duymaz benden baska herkesin sorunlarıyla ilgilenir ama diorumki bak bu hafta yumurtlama günlerim hiç oralı olmuyo takmıyo bile ya dün aksam hiç konusmadı aramızdaki soğukluğa bakarmısın yemeğini yedi baktım koltukta uyumus ben yumurtlama günüm die bas bas bağırıyorum adam yapmak istemiyo sanki çoksoğudum ya

Son düzenleme:
neden tartıştın kettyword, bu oldu olmadı meselelerinden mi

canım bizim msjlar birbirimize geç gelip gidio farkettinmi bizim meselemiz çok vurdum duymaz benden baska herkesin sorunlarıyla ilgilenir ama diorumki bak bu hafta yumurtlama günlerim hiç oralı olmuyo takmıyo bile ya dün aksam hiç konusmadı aramızdaki soğukluğa bakarmısın yemeğini yedi baktım koltukta uyumus ben yumurtlama günüm die bas bas bağırıyorum adam yapmak istemiyo sanki çoksoğudum ya

mesaj konusunda haklısın galiba:)

canım bak şöyle söyleyeyim benim ilk dr. görüşmem 15 ağustosda oldu, doktorum erkeklerin bu konulardan bir süre sonra
sıkıldıklarını kendilerini görev gibi hissetmeleri nedeniyle gergin hissettiklerini söyledi

ben bu konuda bizim bir sorun yaşamayacağımızı sanıyordum

eşim bu çalışmalara başlama konusunda bir mecburiyet hissetmedi, o da bende istiyoruz öyle deli gibi çocuk özlemimiz yoktu

ama artık zamanının geldiğine inandığımızdan başladık

aaa inan bana o günden bugüne kadar ki topu topu 5-6 kez denemelerimiz, her ne kadar istekli olsak da ikimizde de bir görev bilinci yaratıyor

ben kendimi zorluyormuş gibi hissediyorum, o da fiziksel olarak hazır olmak durumunda hissediyor

bu duygu nasıl aşılır, ne yapılır bilmiyorum ama daha çok çok başında olmamıza rağmen bu sürecin bize zarar vermesinden de korkmuyor değilim

sizlerin tecrübeleri, deneme süreçleriniz ne kadar zaman bilmiyorum elbette insanın sabrının zorlandığı anlar oluyordur

dolayısıyla şuna karar verdim acele etmek yerine zamana bırakmak

zira klomen + çatlatma iğnesi kullanmama rağmen zamanında ilişki olamadı eşimin işi sebebiyle

o gün boşa gitti anlayacağın, süreç çok uzun ve zormuş henüz 1 ay olmasına rağmen okuduklarımdan, yorumlardan bunu anlıyorum

belki de zamanın değerli olduğunu, şansın zaten çok az olduğunu biraz daha çaba ile anlatman lazım eşine

umursamazlığının gerçek nedenini sormak en iyisi, belki de fiziksel olarak hazır olmadığından umursamıyormuş gibi olabilir

bizim için konu basit ama onlar için öyle değil, bunu da kabul etmek belkide anlayışlı olmak lazım ( bu çok zor osa da)

inşallah herkes için en hayırlı zamanda olur...hayırlısı canım

mesaj konusunda haklısın galiba:)

canım bak şöyle söyleyeyim benim ilk dr. görüşmem 15 ağustosda oldu, doktorum erkeklerin bu konulardan bir süre sonra
sıkıldıklarını kendilerini görev gibi hissetmeleri nedeniyle gergin hissettiklerini söyledi

ben bu konuda bizim bir sorun yaşamayacağımızı sanıyordum

eşim bu çalışmalara başlama konusunda bir mecburiyet hissetmedi, o da bende istiyoruz öyle deli gibi çocuk özlemimiz yoktu

ama artık zamanının geldiğine inandığımızdan başladık

aaa inan bana o günden bugüne kadar ki topu topu 5-6 kez denemelerimiz, her ne kadar istekli olsak da ikimizde de bir görev bilinci yaratıyor

ben kendimi zorluyormuş gibi hissediyorum, o da fiziksel olarak hazır olmak durumunda hissediyor

bu duygu nasıl aşılır, ne yapılır bilmiyorum ama daha çok çok başında olmamıza rağmen bu sürecin bize zarar vermesinden de korkmuyor değilim

sizlerin tecrübeleri, deneme süreçleriniz ne kadar zaman bilmiyorum elbette insanın sabrının zorlandığı anlar oluyordur

dolayısıyla şuna karar verdim acele etmek yerine zamana bırakmak

zira klomen + çatlatma iğnesi kullanmama rağmen zamanında ilişki olamadı eşimin işi sebebiyle

o gün boşa gitti anlayacağın, süreç çok uzun ve zormuş henüz 1 ay olmasına rağmen okuduklarımdan, yorumlardan bunu anlıyorum

belki de zamanın değerli olduğunu, şansın zaten çok az olduğunu biraz daha çaba ile anlatman lazım eşine

umursamazlığının gerçek nedenini sormak en iyisi, belki de fiziksel olarak hazır olmadığından umursamıyormuş gibi olabilir

bizim için konu basit ama onlar için öyle değil, bunu da kabul etmek belkide anlayışlı olmak lazım ( bu çok zor osa da)

inşallah herkes için en hayırlı zamanda olur...hayırlısı canım
canım ben anladımki bizim evliliğimiz daha yerine oturmamıs dediğin gibi acele ederek sinir stres yaparak olacağı varsad olmuyo zamana bırakmak en iyisi herseyi daha 1.5senelik evliyiz ama sanki 10 mutsuz bi evliliği sürdürmüs gibiyim çocuk olmuyo on stresi eşimin anlamaması beni ilgisizliği bunlare bitek benim tek basıma göğüs germem beni çok cabuk yordu hırpaladı anlıyosun dimi beni kocam elimden tutupta sorunlarımıza ortak olmadı zaten bebişimiz olmuyo bi de ortaya kendi sorun çıkartıyo psikoloğa gitmem lazım ahhhhhhh ahhhhhhh çok doluyum.

canım ben anladımki bizim evliliğimiz daha yerine oturmamıs dediğin gibi acele ederek sinir stres yaparak olacağı varsad olmuyo zamana bırakmak en iyisi herseyi daha 1.5senelik evliyiz ama sanki 10 mutsuz bi evliliği sürdürmüs gibiyim çocuk olmuyo on stresi eşimin anlamaması beni ilgisizliği bunlare bitek benim tek basıma göğüs germem beni çok cabuk yordu hırpaladı anlıyosun dimi beni kocam elimden tutupta sorunlarımıza ortak olmadı zaten bebişimiz olmuyo bi de ortaya kendi sorun çıkartıyo psikoloğa gitmem lazım ahhhhhhh ahhhhhhh çok doluyum.

kendi başına halledemediğin sorunların varsa tabiki profesyonel bir destek alabilirsin, bunun sana iyi geleceğine eminim

herkes eşiyle rahat konuşamayabilir, konuşma 1 dk. sonra kavgaya dönüşebilir

bizim duymak istediklerimizle onların söyledikleri aynı şeyler olmuyor çoğu zaman

ama bu her konuda böyle, erkeklerin tahammül sınırı bizimkinden daha kısa

onun da böyle hırçın davranmasının sebebi belki de çare bulamıyor olmasındandır

güzel güzel konuşmalı ve ne yapmanız gerektiğini söyleyip ona sen yol göstermelisin belkide

inşallah herşey istediğin şekilde gelişir canım

kendi başına halledemediğin sorunların varsa tabiki profesyonel bir destek alabilirsin, bunun sana iyi geleceğine eminim

herkes eşiyle rahat konuşamayabilir, konuşma 1 dk. Sonra kavgaya dönüşebilir

bizim duymak istediklerimizle onların söyledikleri aynı şeyler olmuyor çoğu zaman

ama bu her konuda böyle, erkeklerin tahammül sınırı bizimkinden daha kısa

onun da böyle hırçın davranmasının sebebi belki de çare bulamıyor olmasındandır

güzel güzel konuşmalı ve ne yapmanız gerektiğini söyleyip ona sen yol göstermelisin belkide

inşallah herşey istediğin şekilde gelişir canım
inşallah canım allah ağzından duysun.

canım bilmiorum nasıl etki eder ama bal tarçın çörek otunun ne yae faydası var acaba bilmek isterim.eğer i geliosa sana bende kullanim.

yumurtaların büyümesini sağlıyo canım. doktor senin ilaçla büyümüyo iğneye geçelim demişti ama büyüdü :))

ayyy çok iyi ya benimkilerde çok iyi gelişmiyor.incir kürü yada bal tarçın çörek otu kürü ikisinden birini deneyecem. yalınız bal tarçın çörek otunu kim bulmuş ibrahim saraçoğlumu
bilmiyorum ki kim bulmuş :) ben incir kürünü içemedim çok tatlı midem bulandı. bunun daha iyi geldi tadı.

kızlar çok heyecanlıyımmmm hala kanda baktırmaya gidemedim.Okula gidip geliyorum mini mini birleri okutuyorum. nasip olursa cumartesi özelde baktıracağım ama o güne kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum....o güne kadar kese oluşmuş olur mu acaba?? gebelik hesaplayıcılarına göre son adet tarihimi girince 4 hafta 6 günlük hamilesiniz yazıyor.kese oluşmuşmudur???

Artık çok fazla giremiyorum iş yerinde yasak evde vakit yok, anca böyle arasıra bakıp çıkıyorum, yeni hamileler var ne güzel arkadaşları tebrik ediyorum, Allah kucağınıza almayı nasip etsin İnşallah. Gelelim bana ve benim gibi hamile kalmaya çalışanlara, aslında ben artık vaz geçmiş kafamdan tamamen silmiştim, aylardır gün saymıyor, yumurtlama günlerini takip etmiyordum, buna rağmen yine olmadı yine olmadı ama okadar alıştım ki artık üzülmüyorum adet oluşlarıma, işte durum böyleyken arkadaşlar bir mucizeye şahit oldum ve tekrardan umutlandımmmmmmm. Çok bilmiş bir komşumuz vardır, uzun zamandır bebeği olmayan bir akrabasını sordum hamileymiş doğrumu diye, tüp bebeğe rağmen yıllardır olmuyordu ve şu an hamile, Hacca gidenlerden buğday istemiş bizim komşumuz, orda kuşlara atılan buğdaylardan getirmişler, kadında hem akrabasına hem kızına yutturmuş ( eşlerin ikiside birer tane yutuyormuş) o ay ikiside hamile kalmış, şimdi hamile kalmakta çok zorlanan kalıncada düşük yapan bir komşumuz var onada verdi bakalım sonuç ne olacak, ben kusur kalırmıyım kendim içinde ayırttırdım ama daha gidip alamadım, içimden bir ses olacak diyor arkadaşlar, gerçekten inanarak yaparsak olacak buna inanıyorum. Allahın mucizesi işte Rabbim ol derse olur belkide bu vesile olur, bu ay adet olmama 1 hafta kaldı, adet olayım hemen bende deniycem, Yüce Rabbim nasip eder İnşallah.
İşte böyle arkadaşlar, kaç günden beri bunu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyordum, İmkanı olan denesin lütfen, bende sonucu bildiririm. Allah isteyen herkese nasip etsin. Aminnnn.

kızlar çok heyecanlıyımmmm hala kanda baktırmaya gidemedim.Okula gidip geliyorum mini mini birleri okutuyorum. nasip olursa cumartesi özelde baktıracağım ama o güne kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum....o güne kadar kese oluşmuş olur mu acaba?? gebelik hesaplayıcılarına göre son adet tarihimi girince 4 hafta 6 günlük hamilesiniz yazıyor.kese oluşmuşmudur???

canim tebrik ederim, insallah vardir.bende heycandan hemen gitmistim doktora kan tetslerinde bhcg hep yükseliyordu hamileydim ama kese bir türlü görünmedi.dis gebelik diye operasyona alacaklardi hazirladilar.son kontrollerde annesinin yavrusu göründüüüüüü... megerse gec döllenme sonucu bebisimin kesesi gec olusmus.o yuzden söyle bi kac gun daha bekle benimkini 5+3 ken ama cok zorla gördüler.sürekli ultrasona giripde bebeginide kendinide benim gibi huzursuz etmesinler.sayet allah koruusn hafta sonu kanaman asiri siddetli agrin olmadiktan sonra pazartesiye git bence .varsa büyür zaten,tam görünür.birde bazi doktorlarin ultrason cihazlari o kadar eskiki dürbün gerekiyor görmeleri icin :) beklerken sinir olyuosun.insallah güzel haber verirsinde bizde hep beraber seviniriz burda.

ya kızlar, ben 2 aydır glifor kullanıyorum. bu ay klomene başladım. ama bugün glifor u içmeyi unuttum. paket bitmiş almayı unutmuşum evden. bişi olurmu bi gün içmesem gliforu? polikistik over çıktığı ve bebekistediğimiz için vermişti doktor gliforu.

ya kızlar, ben 2 aydır glifor kullanıyorum. bu ay klomene başladım. ama bugün glifor u içmeyi unuttum. paket bitmiş almayı unutmuşum evden. bişi olurmu bi gün içmesem gliforu? polikistik over çıktığı ve bebekistediğimiz için vermişti doktor gliforu.

klomen falan unutmuş olsaydınız kesinlikle içmen lazım derdim ama gliforu 1 gün içmezseniz birşey olmaz.

Merhabalar...
öncelikle friendliy canım..video bi harika..cok duyğulandım..Allaha ne kadar tefekkür etsek az..böyle bir yaradılış gerçekten tüyler ürpertiyor..
yeni güzel haberimiz yok bu aralar..şöyle her gün olmasa da her hafta güzel bir haber alsak keşke..
bende salı günü gittim yine doktora...klomen başlayamazdım cünki adetimin 10. günü olmuş idi zaten..hoş olmasada doktorum ilaca başlamayacağım dedi..gerek yokmuş...rahim filmi cekilen ay hamile kaldığım için gerek yok dedi..ultrasondan baktı yumurtalar olgunlaşmış..çatladı çatlayacak gün aşırı ilişkiye devam dedi..benim bu ayki incirler işe yaramış anlaşılan..evet kızlar böyle işte..bundan sonra tedavi yok dedi bana..bekleyeceğiz dedi..ama ben beklemek istemiyorum her kez gibi...ne yapacağım bilmiyorum..başka doktor da yok ki gideyim..bir iki ay bekleyeyim olmassa...sonra yine aşındırırım doktorun kapısını..olmadı başka bir ile gidip başka bir doktora görünürüm..moral moral diyor sürekli...ama moral nerde ki..yorumdum bende her kez gibi...bu süreç ck yıprattı...heleki çalışma dönemleri tam bir kabus...Allah yardımcımız olsun..

kızlar selam;

bu ay ilk defa KLOMEN tedavisine başladım. Doktoruma gittiğimde yumurtamın kendiliğinden çatlaığını söyledi.
Bu iyi bişey mi?
Söylediği günlerde ilişkiye girdik..
Şimdi adetim 4 gün gecikti. Hiç regl olcakmış gibi değilim.. kasıklarımda biraz ağrı var o kadar.Dün test yaptım, negatif çıktı.
Klomen adet gecikmesi yapar mı ? Çok acil yardım edin bana..

X