Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Saphiracım,

Ben benzeri birşeyi denemiştim hem tadı pek hoş olmadı hem de sulanmıştı buzluktan çıkınca:-(
hımm anladım canım..yok zaten herkes aynı fikirde.buzluğa atmayacağım
Offf tarifler uçuşuyorrr :KK17:
Ben öğle yemeğinde etli kereviz yemeği yedim, yanında da naneli yoğurt ve roka,domates ve salatalık salatası ile.. :)
Bu diyette her öğünde illaki et,balık,tavuk olmalı mı? protein şartmı yani dukan gb?
afiyet olsun canım.hayır öyle bir şart yok ama protein sebzeden daha fazla tok tutar.o açıdan seçim senin
:KK1:sağolasın aminnn
valla çok iyi geldi benden herkese tavsiye:KK34:
özlüyor insan be:KK16:
ooh afiyet olsun arkadaşımm
canım persembe aksamı yap cumartesıye bayatlamaz stecle sar buzdolapta dursun bayatlamıyor hamur olmayınca yanı daha bıle guzel oluyor bence :KK53:

kızlar ben hergun tartıya cıkarım wc den sonra bugun de 63. 9 cıktım mükemmel 63 ü gördüm bi ara cok yavstı kılo vermem bayrama bıle göremem dıyordum ama sımdı 62 yı görcemı dusunuyorum bayrama limonlu su cok ıse yarıyor için

aslında 1 gece bekleyince bence de daha güzel olur,tüm kek ve pastalar gibi.ama bir komşum ertesi güne tadı değişiyor güzel olmuyor deyince,düşündürdü beni.neyse canımcım ya parşembe akşamı yaparım ya da cuma yaparım artık.limonlu su ben de içiyorum.öncesinde de zaten maydanoz-limon kürü yapıyordum

sağolun kızlar hepiniz :KK16:

saphiracım menün epey zengin davetlin kalabalık sanırım.hayırlısıyla güzel geçirirsin o günü inşallah.
kızlar ben 10 sıkı protein yedim dukanın atak evresine benzedi.3,5 kilo verdim.şimdi gevşettim biraz ama akşam 5-5,30 dan sonra bişey yememeyi prensip edindim kendime.güzel de gidiyor.akşam da yeşil çayımı mutlaka içiyorum.
keten tohumu alıcam bugün ama sanırım öğütülmüş olmayacak yalnız diğerinin de bağırsaklara battığını duymuştum bu konuda fikri olan var mı?
omega 3 kapsülümü de başladım yeniden içmeye inşallah bu hafta da güzel sonuçlar alırım geçen hafta 1 haftada 2,5 kilo verdim

çok güzel inş hep böyle devam eder keten tohumu hıç kullanmadım ben maydanos kuru yapıyorum bıde çok su içiyorum 5 lt suyu 1 bucuk gunde bıtırıyorum ve benım kabızlık sıskınlık sorunum pek olmuyor keten tohumu tarzı şeyler insanlarda bagımmlılık yapmazmı bu yuzden bu tur seylerı kullanmaktan çekınıyorum

Kızlar merhaba :KK64::KK64:
arada girip çıkıyorum ama uzun süredir menülerimi paylaşamadım yoğunum biraz ama diyete devam ediyorum yavaş da olsa kilo vereceğime inenmaya karar verdim ama çok kasmadan yapıyorum diyettteyim psikolojisinden kurtulmak için biraz esnek davranıyorum hoş katı olduğumda da bariz bir kilo farkı görmedim anladım benim vucud yavaş cevap veriyor ben de ağırdan alıyorum ama sizinleyim kızlar beni de unutmayın burayla bağımı koparmak istemiyorum motivasyon şart ben de sizlerin kilo verişini takip ediyorum :KK58::KK58:
spor katı diyet esnek devam ediyorum aranızdayım kızlar:KK66::KK66:

çok güzel inş hep böyle devam eder keten tohumu hıç kullanmadım ben maydanos kuru yapıyorum bıde çok su içiyorum 5 lt suyu 1 bucuk gunde bıtırıyorum ve benım kabızlık sıskınlık sorunum pek olmuyor keten tohumu tarzı şeyler insanlarda bagımmlılık yapmazmı bu yuzden bu tur seylerı kullanmaktan çekınıyorum

ben ilk hafta suyu 2 lt nin altına düşürmedim ama bu hafta az biraz hemen farkedecek diye düşünüyorum.
bir de bende sık sık baş ağrısı oluyor arada baş dönmesi de aceba değerlerim yerine gelmedi henüz ondan mı bilemiyorum böyle sorun yaşayan var mı aranızda.bir de pazar sabah kahvaltıda bozdum biraz öğle de nar yedim epey tatlıydı .sonrasında bana bir ağırlık çöktü anlatamam etkisi iki gün sürdü şimdi neyseki iyiyim.oysa karatayla öyle dinçimki sabahları çok rahat uyanıyorum ve kendimi hafif hissediyorum

ben ilk hafta suyu 2 lt nin altına düşürmedim ama bu hafta az biraz hemen farkedecek diye düşünüyorum.
bir de bende sık sık baş ağrısı oluyor arada baş dönmesi de aceba değerlerim yerine gelmedi henüz ondan mı bilemiyorum böyle sorun yaşayan var mı aranızda.bir de pazar sabah kahvaltıda bozdum biraz öğle de nar yedim epey tatlıydı .sonrasında bana bir ağırlık çöktü anlatamam etkisi iki gün sürdü şimdi neyseki iyiyim.oysa karatayla öyle dinçimki sabahları çok rahat uyanıyorum ve kendimi hafif hissediyorum

benımde oluyor halsızlık başağrısı başdönmesi su andada yuzumde sankı şişlik var gıbı gelııyor bana dun mantı yedem bence ondan oldu hem tuz fazlaydı hem sarmısak o etkıledı dıye duşunuyorum baş agrısı nedenıde bende ogun atlatınca oluyor

arada vucudu şaşırtmak gerekır derler ya hep.ben bılerek yapmadım ama sanırım kılomu asagı cekmeyı başardım...pazar gunu mısafılıge gıttık.yahu dıyet yamıyorum ben saglıklı beslenıyorum dıyorum ınsanlara sankı küfür edıyormusum gıbı cvplar verıyorlar bana...yemıcem işte ılla zorluyorlar.eşim de artık kızmaya basladı gıttgın heryerde şu yeme problemını acma dıyor.mısafılıge gıdılınce yenilirmiş...uyuz oluyorum bu duruma.neyse velhasıl ben pazar gunu sabah normal kahvaltımı ettım karataya uygun ama sadece kahvaltı uygun gerısıne bakın.öglen 1 sımıt ayranla beraber...ögleden sonra mısafırlıkte 1 gözleme....akşam patateslı tavuk yapmıslardı.ondan yedım az..yogurtlu mantı vardı of daha da var.sonrasında yaşpasta ve meyve....bıraz mecburıyetten bıraz da kendı istegımle saldırdım valla... 2 aydır ılkkez butun gun istedıgımı yedım....of beeeee.itiraf ettım sonunda...kılom 65.5 dı pazar gunu sabah.bugun 64.8...ii oldu vucudum şaşırdı...haftalardır 65 den dusmuyordu gram gram da olsa 64 rakamını görmek mükemmel bişey:KK70:
aynı seyı bende yasıyorum mısafırlıklerde ye ye dıye ısrar edıyolar un ve seker yemıyorum dıyorum bır afra bır tafralar ulan sıze ne yemıyosam ben yemıyorum dıyet yapan bırı bana gelse hıc mevzuyu uzatmam guzel bır sebze yemegı yada fırında tavuk tarzı bsey yaparım bolda salata oh mıs gıbı ne o magdur olur ne ben ama bızım mıllette anlayıs yok malesef
Ekmek yemessenız yılda kac kg verecegınızı sız bulun.

masalllah tebrık edıyorum darısı basıma

Kızlar merhaba :KK64::KK64:
arada girip çıkıyorum ama uzun süredir menülerimi paylaşamadım yoğunum biraz ama diyete devam ediyorum yavaş da olsa kilo vereceğime inenmaya karar verdim ama çok kasmadan yapıyorum diyettteyim psikolojisinden kurtulmak için biraz esnek davranıyorum hoş katı olduğumda da bariz bir kilo farkı görmedim anladım benim vucud yavaş cevap veriyor ben de ağırdan alıyorum ama sizinleyim kızlar beni de unutmayın burayla bağımı koparmak istemiyorum motivasyon şart ben de sizlerin kilo verişini takip ediyorum :KK58::KK58:
spor katı diyet esnek devam ediyorum aranızdayım kızlar:KK66::KK66:

hoşgeldin canım.kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle uygula diyetini.sporu fazla yapıyor olman da çok güzel bence.hatta böylesi daha sağlıklı :KK16:

Süper bir görüntÜ
Ayda en kötü ihtimalle 500 gr versek yılda 6 kg eder hadi kızlar motivasyonumuzu kırmadan devam edelim.
Sabırlı olmalıyız,benım de yolum uzun.

Eklentiler

• $1.p%C4%B1jamaL%C4%B1%20hal%C4%B1m%20,27%20k%C4%B1lo%20verd%C4%B1m,120%20k%C4%B1loydum,ayda%204%2.jpg
    $1.p%C4%B1jamaL%C4%B1%20hal%C4%B1m%20,27%20k%C4%B1lo%20verd%C4%B1m,120%20k%C4%B1loydum,ayda%204%2.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 46
bugünkü menüm...

sabah
2 yumurta
3 yeşil zeytin
biraz peynir(1 kk kadar)
1 kupa süt

öğle
1 kase yoğurt
2 dlm elma
1/2 mandalina
1 tabak bulgurlu yeşil mercimek yemeği

bugün çerez yemedim,yanımda gettirmemişim..
acıktığımı hisediyorum şu anda:KK31:
akşama dersim var,eve gelmem 8.30u bulur..
bu akşamda aç yatıcammmm sanırım:KK31:

saphiracım menün epey zengin davetlin kalabalık sanırım.hayırlısıyla güzel geçirirsin o günü inşallah.
kızlar ben 10 sıkı protein yedim dukanın atak evresine benzedi.3,5 kilo verdim.şimdi gevşettim biraz ama akşam 5-5,30 dan sonra bişey yememeyi prensip edindim kendime.güzel de gidiyor.akşam da yeşil çayımı mutlaka içiyorum.
keten tohumu alıcam bugün ama sanırım öğütülmüş olmayacak yalnız diğerinin de bağırsaklara battığını duymuştum bu konuda fikri olan var mı?
omega 3 kapsülümü de başladım yeniden içmeye inşallah bu hafta da güzel sonuçlar alırım geçen hafta 1 haftada 2,5 kilo verdim

hiç duymadım ya bu keten tohumu olayıını ben kvurdum ıraz cıtır cıtır yıyorum dovulmuşu ya gözünün ününde öğüttür al yoksa bıseyler katıyorlarmış

canan hocaya soru sormustum tam soru degıldı aslında

soru canan hanım ben 1 aydır karatay diyeti yapıyorum kitabınızı okudum. bir köyde öğretmenim benım için kolay oluyor. 3 kılo verdım kadınlar kulubundeyım. size sorum tahlıl yaptıracagım hangılerını yaptırmalıyım kontrol amaçlı . etrafımda olumsuz yorumlardan sıkıldım işte tüm hersey normal demek istiyorum :) hayat boyu asla bırakmıyacam saldırma duygum bıttı yıyeceklere normalde herseyı ac tok farketmez hep yerdım su an 64 kıloyum sizi seviyoruzz.omega 3 seven seas kullanıyorum dogrumu acaba

cevap Rahatsanız, iyi ve mutluysanız tahlil yaptırmanıza gerek yok bence. Köydesiniz, yani hepimiz özlediği lüks içinde, doğallıklar içindesiniz. KEYFİNİZE bakın.

Temiz hava bol doğal gıda!!! Omega-3 seven seas iyidir. İçinde omega-6 olmamalı, ben bilmiyorum. Bol bol köy tavuğu, köy tereyağı, yoğurdu ve yumurtasını bizim yerimize de yemelisiniz. Sevgilerimle,

Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

ve kızlar bugun tahlıl yaptırdım
kolesterol en yuksek 200 olmalıymıs benım 234
hdl en yuksek 60 olmalıymıs benım 81
trıglıserıt enyuksek 200 olamlıymıs benımkı 100 düşük iyi yani
ldl faydalı kolesterolum hıc bu kadar yuksek olmazdı en yuksek 160 olmalıymıs benım 133 bu kolesterol ıyı olan dıgerını dusuruyor aslında olumlu bı sey
tsh ım yuksek en yuksek 4.2 olmalıymıs benım ki4.79 buda metabolızmamın yavas oldugunu tıroidlerimin az calıstıgını gösterıyormus(ben daha öncede bu sorunla karsılasmıstım:KK5:

bunlar benım yorumlarım tabıkı yarın doktora göstercem canan hanımada yolluycam

Sabırla degısıyor ınsan.
balonu dusunsene sısıp solunca pörsümüz oluyor. cılt de kısmen elstıkıyetını kaybedıyor asla bu kadar büyük beklentiye girmemeliyşz bence ha agırlıkla spor yapılırsa belkı ama cok kısa surede ımkansız bu resımdede subat 2011 ve temmuz agustosmu neydı 2011 arasını almıs yalan bence

Sabırla degısıyor ınsan.

tebrikler güzel kilo verıyorsun:nazar:

bu kadar olunmaz sanırım ya zannetmıyorum :26::26: ben bıle su an 63 um ilk resımdekı gıbı olmaz karnım dıyorum

bence bu resım sahte,en iyi ihtımalle de estetik yaptırmıstır.ilk resım subat 2011,son resım temmuz 2011. 5 ayda ıstedıgınız kadar dıyet spor yapın bu hale gelmek ımkansız<<:KK50:

pepetıcım sonuclarının yorumunu bende merak ettım paylasırsan sevınırım
kacamak yapıp yıne de kılo almayanlar bravo metebolızma calsyor demek:))topricim tarıflarını beklıyorum
menüm
7.00-muz süt-8 zeytın-cay bardağı
ceviz-kuru erik omega32
12.oo-mantasote yogurt-az kabak
17-tavuk sulu sehriye,2 tavuk pırzola (ama 2 tabak!)
yuruyuse cıkıcam yaklasık 40 dak
benımsorunum wc!zor :KK17:

X