Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım yedirme yaaa sende tutsaydın kendini keşke...
şimdi nasıl yedirmemeyi başaracaksın bilmiyorum ama bence sen başka bi yemek yap...

sağol canım benim :KK70:
Valla mı kız bende bu akşam aç aklıcam onu düşünüyordum :KK1:
Yesin tabi kız bi kereden ne olacak hergün etmi yiyor sanki. Boşver oda şifa olur öyle düşün. Tamamen kesilmiyor zaten kırmızı et canım benim kociş sözde kesti ama yinede yiyor yanş arada.
Oda şifa olur can ım yedir adamın boğazından et geçsin :KK1::KK1:
canlarım aklım iyice karıştı ne olcak şimdi bahar bu et çokmu zararlı nedenini pek bilmiyorum sadece yedirmemem gerektiğini biliyorum en azından eşimde soruyor nedenini kendisine açıklarım.:KK34::KK34:

olacak tabi arkadaşı ama 15 yaşında cahil zamanı adamda ilgi gösterdiyse kızda şımarmış demekki
ayy ne bilim ya yorum bile yapmak çirkin böyle insanlara:KK47:

canım bende onu diyorum git yaşıtın insanlarla arkadaş ol...
sana onca hakkı geçmiş ablanın kocasıyla değil...
rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı...

doğalgaz sayacımı:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
heeee doğalgaz sayacı bizimkisi tam kapının önünde eve girerken çıkarken tak tak atıyor
tamam yaşı küçük 15 yaşında...
şimdi tam ergenlik zamanı tabiki beğenilmek isteyecek arkadaşları olacak...
ki çevresinde de varmış bi sürü kişi...
kaç kişiyle çıkıyormuş...
ama insan eniştesinede bakmaz yaaa...
yaşına uygun arkadaşlarınla arkadaşlık et...
neyine gerek evli ablanın kocasıyla birlikte olmak hemnde bir de yiğeni var :KK5:
ya aile bozuk zaten balık çoktan kokmuş benimde kardeşim var insaNIN MİDESİ KALKIYOR uf ya çok köyü
yok şekerim bizde malesef zamn yok giyinemiyom adama :KK1::KK1:
zor geldiğinden değilde işte fırsat bulamıyorm:KK1:
şeytanın hilelerini bende dinledimm her an yanımızda bu şeytann:KK47:

bacım en sonunda ben gelip giydircem ne var onda pijama yerine giy gitsin

allah muhafaza ne insanalr var rabbim bizden uzak etsin böyle kişileri.benimde birgün telefonum çaldı yanlış aramış adam sonra tekrar aradı kusura bakmayın ben sesinizi çok beğendim arkadaş olabilirmiyiz dedi ağzıma geleni söyledim kapattım telefonu .tekrar aradı açmadım arka arkaya mesaj çekti bu sefer telefonumu tamamen kapattım.5 dakika sonra eşim ablamın telefonundan aradı neden telefonun kapalı dedi bende şimdi açarım dedim durumu geçiştirdim adam tekrar aradı benimde eşim beni alıp yemeğe götürecekti hazırlandım eşim kapıyı çalınca telefonumu eşime verdim eşimde açtı adamın ağzının payını verdi sapık birdaha aramadı.deli evli olduğumu bile bile arıyor daha iyi gönül eğlendiririz ne var bunda demezmi gerizekalı bende evliğim ne var bunda diyor birde:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

canım benim rabbim düzgün insanlar çıkarsın karşımıza...
ne insanlar varya allah onları bildiği gibi yapsın inş :KK47:

canlarım aklım iyice karıştı ne olcak şimdi bahar bu et çokmu zararlı nedenini pek bilmiyorum sadece yedirmemem gerektiğini biliyorum en azından eşimde soruyor nedenini kendisine açıklarım.:KK34::KK34:

canım kaan hoca mümkün olduğunca yemeyin dedi kocişe...
spermler için iyi değilmiş...
eğer normalde pek yemiyorsa bidefalık yedir...
ama ara ara yiyorsa bence artık yedirme kocişine...
nak yakında tedaviye başlayacaksınız sizin için daha önemli bu günler...

bence yesin canım bi kerelikten bişi olmaz süreklide et yemiyor sanırım bugün yesin canım.
allah şifa verir öyle düşün...

ya aile bozuk zaten balık çoktan kokmuş benimde kardeşim var insaNIN MİDESİ KALKIYOR uf ya çok köyü

evet canım sorunlu bi aile...
ama ona bakan fedakarlık eden bi ablaya yapılmaz bu...
benim annemde çalışıyordu...
evin en büyüğü benim...
erkek kardeşim 5 yaş küçük benden kızkardeşim 9 yaş küçük...
hep ben baktım onlara hele kız kardeşim benim çocuğum gibiydi...
küçük yaştan beri sen benim ikinci annemsin küçük annem der...
yani kıymet biliyor onun için yaptıklarımı unutmuyor...
bunları küçük yaştan beri söylüyor hemde...
insan biraz kıymet bilecek...
rabbim inş hatalarının farkına varmasına ve bundan sonra aynı hataları tekrarlamamasına yardım eder...

Son düzenleme:
Benim eşim masajı çok sever geçen gün abisine gittik yiğenine masaj yaptırıyor.uzanmış oda onun üstüne oturmuş herkes orda annesi babası ben.neyse eve geldik bir paraladım onu senin karın yokmu neden ona masaj yaptırıyorsun diye.oda ne olacak sen yorulma yiğenindir yapsın ne var bunda dedi.bende olmaz çıkmış üstüne hiç hoşlanmadım dedim.geçen gün yine gittik kız sınaşıyor öpüyor sarılıyor falan eşim hemen yerine oturttu yiğenini.yiğeni daha küçük 10yaşında birde ayıp değil günah değil yinede hoşuma gitmedim eşimde tavrını koydu hemen.ben daha yeni evliğim dayımın oğlu daha 14 yaşında elimde büyümüş onlara yemeğe gittik kuzenim yanımdaki sandalyeye oturdu diye eşim benimle ayrılmayı bile düşünmüştü.sen niye ona yakın oturdun benim yanımda oturmadın diye.bende eşime tavır yaptım en sonunda:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ALEYNA-----------------------------------------
ANEMON---------------------------------------
ASİ---------------------------------------------
BAHAR-----------------------------------------1 yasin
BETÜL------------------------------------------
BEYAZMELEK----------------------------------
CANSUNİDA-----------------------------------
CEMREM---------------------------------------
CERVAN----------------------------------------
ÇİÇEK------------------------------------------
ESESLİM---------------------------------------2 yasin
ESMA------------------------------------------
FLZASK----------------------------------------
GELİNCİK--------------------------------------
HEP---------------------------------------------
HERDEMK--------------------------------------
HMTNZL----------------------------------------1 yasin
İSTİYORUMBEBEĞİMİ------------------------
İLKNUR----------------------------------------
JKLM-------------------------------------------
KADER-----------------------------------------
KUNDAK---------------------------------------
LAMYAY----------------------------------------
MASAL ----------------------------------------
MASAL1981-----------------------------------
MELAYT----------------------------------------
MESLEKİ_TEACHER---------------------------
NUREFSAN-------------------------------------
NURSEN---------------------------------------
NZLYN-----------------------------------------
SEDA_ECRİN----------------------------------
SEVAL------------------------------------------
TOANA-----------------------------------------
TROBLED--------------------------------------
TWİLİGHT-------------------------------------
VCK--------------------------------------------1 yasin
YNZ--------------------------------------------
ZCU--------------------------------------------
ZAKKUM---------------------------------------
ZAMAN-----------------------------------------
ZEYNEP----------------------------------------

arkadaşlar 7 yasin 7 meryem suresi okuyoruz herkese... 2 yasin 7 meryem suresi kaldı… okumak isteyenler bu listeyi kopyalasınlar ve hangi sureden kaç tane okuyacaklarını isimlerinin karşısına yazsınlar.
kızlar lütfen önce listedeki kişiye okuyun biri bitmeden diğerine okuyup ortalığı karıştırmayın:))))

Rabbimiz buyurdu ki "Bana günahsız bir ağızdan dua edin." Bunu bildiren Peygamber Efendimiz'e (a.s.m) Sahabeler : "Ya rasulullah biz günahsız değiliz ki." Bunun üzerine Peygamberimiz (a.s.m) : "Mü'minin mü'mine duası günahsız bir ağızdan yapılmış gibidir."

ah keşke görmeseydim ya hem ben üzüldüm hem siz...
rabbim güç kuvvet versin o kadına...
inş evladı için ayakta kalmaya devam eder...

aminnn canım valla çok zor ayakta kalmak için gücü toplaması lazım kayınvalidesi babası yanındaymış inşallah kısa sürede atlatır. çok zor durum....

Benim eşim masajı çok sever geçen gün abisine gittik yiğenine masaj yaptırıyor.uzanmış oda onun üstüne oturmuş herkes orda annesi babası ben.neyse eve geldik bir paraladım onu senin karın yokmu neden ona masaj yaptırıyorsun diye.oda ne olacak sen yorulma yiğenindir yapsın ne var bunda dedi.bende olmaz çıkmış üstüne hiç hoşlanmadım dedim.geçen gün yine gittik kız sınaşıyor öpüyor sarılıyor falan eşim hemen yerine oturttu yiğenini.yiğeni daha küçük 10yaşında birde ayıp değil günah değil yinede hoşuma gitmedim eşimde tavrını koydu hemen.ben daha yeni evliğim dayımın oğlu daha 14 yaşında elimde büyümüş onlara yemeğe gittik kuzenim yanımdaki sandalyeye oturdu diye eşim benimle ayrılmayı bile düşünmüştü.sen niye ona yakın oturdun benim yanımda oturmadın diye.bende eşime tavır yaptım en sonunda:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

akrabada olsa işte herkesle bir mesafa olmalı bence.
benim eltimin kardeşi var 23 yaşında bikaç kere eşimi şap şup öptü hoşgeldin anlamında. bende ne o samimiyet diye kızdım surat yapytım orda sonra eve geldim konuşmadım küstüm haklısın dedi özür diledi hep şimdide tokalaşmaz bile:KK9:

kızlar etten bahsetmişsiniz canım nasıl çekti söyle kızgın yağda kızartılcak of of olsada yesem demicem birazdan çıkartıp peteğin üstüne attınmıydı tamamdır
önceden karalahanın kokusuna bile tahammüledemezdim annem yapsa kıyamet koparırdım eve bile girmezdim ama oldu şimdi ben pişiriyorum ve oturup koca bir tabak yemeye başladım hayatta aslalar yokmuş onu ögrendim onun için dikkatetmek lazım nolursa olsun

canım hoşgeldin topikte herşey yolunda allaha şükür...
anemonun eşinin sperm sayısı 2 milyona çıktı ve 100 bin sperm donduruldu...
tüp bebek tedavisine başladılar hayırlısıyla :KK16:
seda ecrinin eşinde de 20000 in altında sperm çıkışı olmuş...
varikosel ameliyatı olalı 3 ay olmuş...
dr 9 ay daha beklemelerini istemiş durumlar böyle canım :KK16:
darısı hepimizin başına :KK52:

oyy baharım bunlar ne güzel haberler böyle onlardadamı azo vardı acaba neler kullandılar acaba inşlh tedavide herşey yolunda gider ve bebeklerine kavuşurlar darısıda bizlerin başına olur inşlh cnm çok sevindim ...

oyy baharım bunlar ne güzel haberler böyle onlardadamı azo vardı acaba neler kullandılar acaba inşlh tedavide herşey yolunda gider ve bebeklerine kavuşurlar darısıda bizlerin başına olur inşlh cnm çok sevindim ...

canım darısı hepimizin başına inş...
evet onlarda azoydu...
kendileri gelince neler kullandıklarıyla ilgili seni bilgilendirirler...

hoşgeldin canım benim :KK71::KK71::KK71:
iyi etmişsiniz canım ne gerek var 15 gün önce test yaptırmaya...
kıyamam korktun mu sen keşke ben yanında olsaydım :KK70:
bende dün kanıtı izledim o bitti hala uykum gelmedi zar zor uyudum...
ben hiç korkmam allaha şükür...
senin kocişin nöbetleri sık oluyor mu canım sen hep böyle tedirgin mi oluyorsun :26:
kocişinle iyi yapmışsınız ooohhh sefanız olsun bebekim :21::21::21:
sana kolay gelsin canım öpüyorum bende :KK54::KK54::KK54:

Keşke olabilseydin be fıstık.Çok değil ayda 1 ya da 2 oluyo ama 2aydır hiç tutmayınca yine unuttum yalnız kalmayı.Kanıt korkunç bişiy değil mi izlemedim hiç ama onun için uyuyamamışsındır belkide

X