İstanbul'da Fal - Falcılar

size falcı tavsiye etmeyeceğim ama süper bir müzk grubu tavsiye ediyorum
dinleyenler muhakkak vardır ama dinlemeyenlerde bir youtube da dinlesin MODEL
harikalar

Bende seviyorum bu grubu Pembe Mezarlık favorim bu aralar :KK51:

ama fulya bana daha kartları açmadan bile ona gelmediğim sürede neler olduğunu söylüyor.mesela en son bir kaç hafta önce gittiğimde yine aynını yaptı şaşırdım.gittiğim falcılarda iş yok sanırsam.bilen biliyor.tabi fulyada her zaman geleceği tam bilemiyor ama an ve geçmişte çok başarılı.

ben bazen şey bile düşünmeye başladım.burayı okuyorlar çoğu.ve burda okuyan onların fanatikleri var üyeler.herkes değil ama yapanlar vardır.şimdi bunların etkisiyle başıma bela almıyim diyorum .ama diyorum uzaktan olacak iş değil.yapan,ileten,kötülük düşünen belasını bulsun başlarına dolansın.varmış öyleleri bir forumda okumuştum.falını beğenmedim diye yazanlara öteki üyeler tarafından numaraları verilenlermi ,falcılara şikayet edilenlermi neler dönüyormuş ya hastamı millet.belki çocukça düşünce benimkisi ama okuduklarımın etkisinde kaldım.zaman kötü.

Tatlim cok yeni bir olay oldu ve Elmira'ya sordum kimsenin haberi yoktu bu olaydan, arkadaslarimla bile paylasmadan sordum.. dedigi gibi oldu. Ayrica gecmisimde yasadigim karisikliklarida kimse bilmiyodu ve bildi. Yani alakasi yok bence. Arkadasima bakti o yurtdisinda yasiyor ve kaldiki foruma bile takilmaz, hani bizimkisini bildi diyelim onunkisini nasil bildi ki o zaman? An ve gecmis'e aldanma bu arada, zihin okuyanlar var cinlerden yardim alanlar var onun cesitleri cok.. ama gelecek cikarmi dersen? belki :)

Arkadaslar Soganlık Emınenın numarasını bana bırınız gonderebılırmı acaba? bırde gıden arklardan deneyımlerı hakkında yazabılırlermı onemlı cnku bırkac arkdas gıdılecek..

Deepsimply,
Bana Soganlık Emınenın numarası lazım,sende vardırr,Haydiiiiiii arkadaslarrr gönderinnn sabırsızlanıyoruzzz:)

Kestane Şekeri,Tesekkur ederım mesaj atmıssın,Insallah bızde memnun kalırız..Yarın gıtmeyı dusunuyoruz,Yorumlarımı paylasırım Sızlerle..

Kestane Şekeri,Tesekkur ederım mesaj atmıssın,Insallah bızde memnun kalırız..Yarın gıtmeyı dusunuyoruz,Yorumlarımı paylasırım Sızlerle..

Valla bende yok işallah beğenirsiniz taa soğanlıkta yavvv bide :KK34:

internette bir yere denk geldim ve bir arkadaşıma numarayı arattım. şarlatanın biri bakım yapıyormuş ve 5000 eurodan başlıyormuş yurtdışındaymış.buyrun burdan yakın.tabi bunada gitmek isteyenler vardır .bende saf saf tarotmu diyorum.ne bakımı olduğunu sonradan anladım .adam milletin anasını ağlatmak için bişiler yapıyor gerçi yapmıyordur boşuna o kadar para veriyorlardır. neyse bir kaç falcı ismi daha gördüm ben hiçbirine gitmeyi düşünmüyorum sadece kendiminkine bir kaç ayda bir baktırma kararı aldım çünkü inancım kalmadı bu şeylere.ilgilenenler için isim bilgisi olarak sizlerle paylaşmak istiyorum.

methedilen bir kaç kişi: taksimde benetton mağazasının içindeki handan içeri girince 3. katta botanik cafe varmış.Hande varmış.bir kaç kişi mehtetmiş.bunu bana bir kız daha söylemişti kadınlar kahvesinde pelini beklediğim esnada.şimdi aklıma geldi gayet başarıl ıdemişti.

Yasemin varmış şu ara üsküdarda bakıyormuş onada çok iyi demişler.adres olarak bir link verilmiş.orayı tıklayınca okuduğun bloğa üyelik çıkıyor.galiba üye olunca adres görünüyor.tarot kahve birarada bakıyormuş enerjisi iyiymiş.

Taksim ayhan ışık sok. damlalar kafede barış varmış iyi diyorlar.daha girdiğin an derdini söylüyormuş falan.

bu kadar.

Son düzenleme:
Saskinbakkal nostradamus cafede ankayi tek gecerim gelmis gecmis en buyuk medyumlardan bi tanesi bence.. Difpger cafedekilerin hepsini sallar.. Ankanin icerigini ogrendim. Kibris asilli degil sadece kadin kibrista kalmis isini yapmis.. Geecekten iyi ve guvenilir falci arayanlar buraya mutlaka ugrasin.. Su falini siddetle tavsiye ederim..

siz baktırdınız sanırım.biraz detay verin çünkü burdaki üyelerin bazıları hiç memnun kalmadıklarını yazmışlardı :KK66:

siz baktırdınız sanırım.biraz detay verin çünkü burdaki üyelerin bazıları hiç memnun kalmadıklarını yazmışlardı :KK66:

Kahve ve tarotundan ne anladık da suyuna baktırıcaz bi de... Dediklerinin tam tersi oldu bende...
Şuan gidişata göre gerçekten bende net bilmiş 3 falcı var...
Angels Burcu: tanımadığım çocuğun burcunu ve ismindeki harfleri bana aylardır her baktırdığımda söylüyor, eskisi adam olmaz diyor...
Cıvıltı cafe Suna: Tanımadığım çocuğun mesleğini bana aylar önce söylemişti, atıyor demiştim tabiki... Seninkini adam etmen zor, mantığını kullanıcan demişti...
La porte cafe Ayhan: Çocuğun tipini, yaşadığı yeri, karakterini tarif etmişti Ocak, şubat gibi tanıcaksın demişti... Eskisiyle ilgili de en acımasız yorum ondan gelmişti...

Evet bu 3ünün dedikleri oldu, Cıvıltı Cafe Suna'nın bi çok dediği havada kaldı meslek konusunda nokta atışı yapmıştı... Ama gene de fena değildi...

Esas yani eski oğlanla yıllar süren davamız bitti bu sefer çok net bitti... Bunun biteceğini de söyleyenler bu 3 kişiydi... Diğer gittiğim bir çok (20'yi bulur sayısı) falcı hep dönücek vs vs... Kaderin bu senin fln demişlerdi...
Anka da inatla bunla devam edeceksin başkasını görmüyorum, düzelicek ciddi bişey isticek demişti...
Gel gör ki tamamen bitti ve evet bu 3 falcının aylar önceden tarif ettiği gibi biriyle tanıştım...
Takdir sizin herkese tutturabilen falcı da başka tabi...

Son düzenleme:
internette bir yere denk geldim ve bir arkadaşıma numarayı arattım. şarlatanın biri bakım yapıyormuş ve 5000 eurodan başlıyormuş yurtdışındaymış.buyrun burdan yakın.tabi bunada gitmek isteyenler vardır .bende saf saf tarotmu diyorum.ne bakımı olduğunu sonradan anladım .adam milletin anasını ağlatmak için bişiler yapıyor gerçi yapmıyordur boşuna o kadar para veriyorlardır. neyse bir kaç falcı ismi daha gördüm ben hiçbirine gitmeyi düşünmüyorum sadece kendiminkine bir kaç ayda bir baktırma kararı aldım çünkü inancım kalmadı bu şeylere.ilgilenenler için isim bilgisi olarak sizlerle paylaşmak istiyorum.

methedilen bir kaç kişi: taksimde benetton mağazasının içindeki handan içeri girince 3. katta botanik cafe varmış.Hande varmış.bir kaç kişi mehtetmiş.bunu bana bir kız daha söylemişti kadınlar kahvesinde pelini beklediğim esnada.şimdi aklıma geldi gayet başarıl ıdemişti.

Yasemin varmış şu ara üsküdarda bakıyormuş onada çok iyi demişler.adres olarak bir link verilmiş.orayı tıklayınca okuduğun bloğa üyelik çıkıyor.galiba üye olunca adres görünüyor.tarot kahve birarada bakıyormuş enerjisi iyiymiş.

Taksim ayhan ışık sok. damlalar kafede barış varmış iyi diyorlar.daha girdiğin an derdini söylüyormuş falan.

bu kadar.

Bunu yazma gereği duydum.aman ha bu hande denilen hiç kusuruma bakmasın kimse sahtekarın teki..falla alakası yok.karşına oturuyor aklına gelen herşeyi anlatmaya başlıyor...zaten bu botanik kafeden kovulmuş...face de reklamı dönüyor.numarası var.çok iyi çok müthiş diye bahsediliyor..yok efendim ertesi gün falı varmış fal filan.ben cok merak ettim.bayram günüydü.kasımdaki..aradım dedi nerdesin geleyim atladı geldi..ben hayatımda bu kadar saçma sapan laflar duymadım.bir ara gülmeye başladım sinirden...bana dedi ki ya beni yazsana faceden iyidir.müthiştir diye dedi...nasıl yani dedim...sen yaz yaz dedi..neden yazayım.ben kandırıldım başkalarının kandırılmasına neden vesile olayım..tam şarlatan..
ertesi gün falı varmış..8 kagıt seçtiriyor..diyorki 1 yarın bir arkadaşınla görüşebilirsin.2-sevdiğin bir insanla telefon konuşması yapabilirsin..3 bir yere ödeme yapabilirsin..yada kendine birşey alabilirsin4.eve misafir gelebilir..5-6-7-8'i saymıyorum bile.böyle saçma sapan bir şeyler uydurdu en sona..insan hayatında olabilecek olasılıklar...buna utanmadan ertesi gün falı diyor..
Ben den uyarması..Lütfen deneyen olursa o da yazsın buraya...Böyle şarlatanlara prim vermeyelim....

malta1977
uyarın için teşekkürler.internete öyle bir yazıyorlarki artık bunları yazanların kendileri olduğundan iyice eminim.kafede bana öven kızda zaten hiç tutmadığım pelini beğeniyordu ordan belliymiş frekans bozukluğu.

denizden
ben anladım zaten bu kişi kendisi olabilir gelmiş reklamını yapıyor.kızlar beğenmemişlerdi.illa su su ne bu ya herkesi suya çağırıyor.suyun parası çoktur.bu da ella gibi çıktı ama onuda beğenenler vardı bilmiyorum..zaten iyi falcı illa gel demez.hatta gelmeyelim daralmasın diye gelme der.iyi bir falcı bana 3 sene önce sık gelmede olayları göreyim demişti.La porte cafe Ayhan ı duydum ama nerde kaça bakar bilmiyorum.

Son düzenleme:
malta1977
uyarın için teşekkürler.internete öyle bir yazıyorlarki artık bunları yazanların kendileri olduğundan iyice eminim.kafede bana öven kızda zaten hiç tutmadığım pelini beğeniyordu ordan belliymiş frekans bozukluğu.

denizden
ben anladım zaten bu kişi kendisi olabilir gelmiş reklamını yapıyor.kızlar beğenmemişlerdi.illa su su ne bu ya herkesi suya çağırıyor.suyun parası çoktur.bu da ella gibi çıktı ama onuda beğenenler vardı bilmiyorum..zaten iyi falcı illa gel demez.hatta gelmeyelim daralmasın diye gelme der.iyi bir falcı bana 3 sene önce sık gelmede olayları göreyim demişti.La porte cafe Ayhan ı duydum ama nerde kaça bakar bilmiyorum.

La porte cafe Ayhan, kadıköyde benetton'un sokağından giriyorsun cafelerin olduğu bi sokak var, onun sonundan sola dönüyorsun zaten görüyorsun La porte'yi... 25 liraya bakıyor... Cafenin bodrum katına iniyorsun yalnız başına orda bakıyor... Ben beğenmiştim benim durumumu çok iyi anlatmıştıi karakter analizleri çok iyiydi, gelecekle ilgili de dedikleri çıkacak gibi görünüyor... Ama artık hepimiz falcı tavsiyesinde bulunmaya korkar olduk, çünkü gerçekten birine tutan diğerine tutmuyor... 25 falcıya gittim beğendiğim çok nadir... Ki çoğu da burada beğenilen kişilerdi...

gaziosmanpaşa birsel ve kocamustafapaşa çiğdem nasıllar? zuhuratbaba orhan'a gidenler yazabilir mi çıkıyor mu söyledikleri? mari varmış bi de duyanınız var mı?

Kahve ve tarotundan ne anladık da suyuna baktırıcaz bi de... Dediklerinin tam tersi oldu bende...
Şuan gidişata göre gerçekten bende net bilmiş 3 falcı var...
Angels Burcu: tanımadığım çocuğun burcunu ve ismindeki harfleri bana aylardır her baktırdığımda söylüyor, eskisi adam olmaz diyor...
Cıvıltı cafe Suna: Tanımadığım çocuğun mesleğini bana aylar önce söylemişti, atıyor demiştim tabiki... Seninkini adam etmen zor, mantığını kullanıcan demişti...
La porte cafe Ayhan: Çocuğun tipini, yaşadığı yeri, karakterini tarif etmişti Ocak, şubat gibi tanıcaksın demişti... Eskisiyle ilgili de en acımasız yorum ondan gelmişti...

Evet bu 3ünün dedikleri oldu, Cıvıltı Cafe Suna'nın bi çok dediği havada kaldı meslek konusunda nokta atışı yapmıştı... Ama gene de fena değildi...

Esas yani eski oğlanla yıllar süren davamız bitti bu sefer çok net bitti... Bunun biteceğini de söyleyenler bu 3 kişiydi... Diğer gittiğim bir çok (20'yi bulur sayısı) falcı hep dönücek vs vs... Kaderin bu senin fln demişlerdi...
Anka da inatla bunla devam edeceksin başkasını görmüyorum, düzelicek ciddi bişey isticek demişti...
Gel gör ki tamamen bitti ve evet bu 3 falcının aylar önceden tarif ettiği gibi biriyle tanıştım...
Takdir sizin herkese tutturabilen falcı da başka tabi...

canım cıvıltı cafe sunayı daha öncede duydum yazılıyordu burda nerde yeri?

Saskinbakkal nostradamus cafede ankayi tek gecerim gelmis gecmis en buyuk medyumlardan bi tanesi bence.. Difpger cafedekilerin hepsini sallar.. Ankanin icerigini ogrendim. Kibris asilli degil sadece kadin kibrista kalmis isini yapmis.. Geecekten iyi ve guvenilir falci arayanlar buraya mutlaka ugrasin.. Su falini siddetle tavsiye ederim..

Yeni üye ilk yorum, hımm :)

X