Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Dün 3 adet kurabiyeye kurban gitti :KK43:
Sabah çok güzel başlamıştı oysa kurabiyeleri yiyince yazmak istemedim :KK43:
Regl dönemi meşur tatlı istekleri :S
Ama dün akşam çok güzel ve diyete uygun bir tatlı yaptım ve sabah kahvaltıda afiyetle yedim. Diyeti de bozmadım :KK66:

Kahvaltımı yazıyorum ;
1 tam + 1 yumurta beyazı olmak üzere 1,5 yumurta
cevizli tulum peyniri bir parça
8 adet yeşil zeytin
1 fincan güllü yeşil çay
1 fincan incir uyutması

:KK66:

Öğle menüm de zeytinyağlı kereviz ve yoğurttan oluşacak..

herkese afiyet bal şeker olsun ve kilolar korksunnn :KK66:

Son düzenleme:
akşam 1 lüfer fırında bol salata ama pişene kadar 4 kuru incir biraz fııstık 3-5 zeytin
hala yanlarım ağrıyor.
bugün inşalah yürücem
sabah kahvaltı yapamadım 2 muz yarım armut

1. öğün
2 yumurtalı menemen
10 zeytin
bi avuc peynir
1 çay b. ceviz.
1çk. ketn tohm yagı
1 tane 1000 mg omega 3

2. menü
2-3 tabak bugdaylı yeşil mercimek
1/2 soğan
1/2 kase yoğurt
1 çk. ktn tohm. yagı
1 tane 1000 mg omega 3

saat 10 da yürüyorum diye şişko komşum kıskancından çatladı önce kocasını gönderdi sonra polis çagırdı.. tabii kendisi haksız çıktı şimdi evde bağrışıyorlar birbirlerine.. şehir hayatından haberleri yok.. istanbulda işten dönen pek çok insan o saatte yürüyüşünü yapıyor... ama küçük yerlerdekilerin çogu bunu ya anlamıyor ya kıskanıyor... bilmiyorum... :KK25:
ay cok ılgınc polıs cagıracak kadar zoruna gıtmıs demekkı yurumen:KK1::KK1::KK1:gecmıs olsun canım salla gıtsın

günaydınn arkadaşlarrrr:KK16::KK16:
bugün daha iyi hissediyorum kendimi 2 günlük kar tatili benim hastalığa yaradııı:KK9::KK9: bol bol dinlendim.
bugün doğruu okulaaa:KK55::KK55::KK55:
daha kahvaltı yapmadım cnm istemiyor dahaaaa:KK19::KK19::KK19:
tekrar gecmıs olsun canım kuzular senı bekler kos okuluna bakem:)))

kahvaltımı yaptım cayımı ıcıp sızı okuyorum menumu arz edeyım

2 kayısı kıvam yumurta(yumurtadan sıkılacagım yerde hergun dahada sevıyorum hatta dozunu arttırıyorum):KK1:
5 zeytın,b.peynır,2ceviz,az tahın helva,kıvırcık,taze sogan,acı bıber,az yogurt,yesılcay,omega3

bugun ne yapıp edıp yurumem lazım 2 gundur yurumedım eksık gıbıyım.

kızlar cok cok ozur dıleyerek konumuzla hıc alakalı degıl ama bırsey sormak ıstıyorum onerısı olan varsa lutfen yazarmı.netten arastırdım bırsuru farklı bılgı var.bızzat kullanan varsa en dogru bılgıyı o verebılır dıye dusundum.mutfaga su arıtma cıhazı taktırmak ıstıyorumda kullanan varmı aramızda:26:

canım şimdi gördüm ama yazmak isterim arkadaşımda var müthiş birşey kesinlikle tavsiye edilir

selam kızlar karatay diyeti ile güzel kilo verilebiliyor mu? bazı arkadaşların kilo çizelgeleri müthiş çünkü.:KK52: acaba tüm kilolarınızı bu diyetle mi verdiniz? ne kadar sürede veriliyor. bende kendimce yediklerime dikkat ediyorum. ama yarın ya karatay ya da dukan bakayım daha kararsızım. her iki diyet içinde kitap siparişi verdim ama daha elime kitap geçmediğinden okuyamadım. sizler ne kadar zamanda bu diyetle ne kadar kilo verdiniz acaba..

veriliyor canım kesinlikle mükemmel bir beslenme düzeni

1----- ekmek ve türevleri yokk
2----- tatlı ve türevleri yok
3-----tereyağ ve zeytin yağı fındık yağı dısında yağ yasak. bunlar serbest kasık kasık yağ yiyemeyeceğimiz için :KK1:
4-----en az 20 dk yürü yada kolbasta oyna

bu kadar bunları tam yaparsan vermeme ihtimalin sıfırrr.

Fırında tahin helvasını nasıl yapılıyor acaba:KK31:

Çok geçmiş olsun, dikkatli ol bence bende ilk aylarda kolumu ağrıtmıştım şimdi ara ara hep ağrıyor,bi de büyüdükçe ağırlaşıyorlar benimki de 9 aylık şimdi

canım koskaa nın fırında tahin helvası var. fırına atıyon oluyo dün a101 de gördüm de ama evdede yapılıyor

1. öğün
2 yumurtalı menemen
10 zeytin
bi avuc peynir
1 çay b. ceviz.
1çk. ketn tohm yagı
1 tane 1000 mg omega 3

2. menü
2-3 tabak bugdaylı yeşil mercimek
1/2 soğan
1/2 kase yoğurt
1 çk. ktn tohm. yagı
1 tane 1000 mg omega 3

saat 10 da yürüyorum diye şişko komşum kıskancından çatladı önce kocasını gönderdi sonra polis çagırdı.. tabii kendisi haksız çıktı şimdi evde bağrışıyorlar birbirlerine.. şehir hayatından haberleri yok.. istanbulda işten dönen pek çok insan o saatte yürüyüşünü yapıyor... ama küçük yerlerdekilerin çogu bunu ya anlamıyor ya kıskanıyor... bilmiyorum... :KK25:
polis çağırma nedeni ne anlamadım :26::26:hemşoo konyanın neresindensin nerde yasıyosun simdi konyadamı

günaydınn arkadaşlarrrr:KK16::KK16:
bugün daha iyi hissediyorum kendimi 2 günlük kar tatili benim hastalığa yaradııı:KK9::KK9: bol bol dinlendim.
bugün doğruu okulaaa:KK55::KK55::KK55:
daha kahvaltı yapmadım cnm istemiyor dahaaaa:KK19::KK19::KK19:
ay bizim buraya kar yağmıs eşimin köye gidemediler mem tatıl etti bize bisi yoktu . bizim köyyoluda karla kapanmıs kısmi. yolda çakıldım araba ne ileri ne geri . 4 arkadasız giden indi ittiler yok. mıhtar ve azalar geldi ittiler . heryanım ıslak 30 dk sobanın dibninde kurutmaya çalısıyorum ya rezalett valla

canım mutfağa omlet yapmaya gittim 2 parça haşlanmış tavukla geri döndümmm:KK9::KK9::KK9:
ilk defa yumurtasız bir gün geçireceğimmm.

kahvaltım

2 parça haşlanmış tavuk
domates
biraz yoğurt
yeşil çay
1 portakal
canım ne fark eder ha yımırta ha tavık yımırtamı tavıktan tavıkmı yımırtadan felsefesi gereği . ben seni face de ekleyemedim arkadas isteği gönder butonu çıkmıy sende beni sen eklesene süheyla olarak arkadaş oluruk :KK1::KK16::KK16::KK16::KK16:

sabah sevgili baskülüm 63.2 gösterdi. 15 tatil öncesini döndüm sükürler olsun ve sunu anladım karataya tam uyunca kilolar tıkır tıkır gidiyor bu hafta tek kaçamağım ikindin yogurt ve 2-3 kornison yemek oluyordu.

kaç haftadır aptal gibi 5 günde 5 kilo bilmem ne deneyip baskülde bu kiloyu görememistim. 1 gün boyu patates 1 gün yumurta yamaye çalısarak eziyet etmisim resmen kendime .bir hafta tam karatay yaptım inidim hemen . simdi tamgaz devam :KK8::KK8::KK8::KK8::KK55::KK55::KK55:

selam sevgili karataycılar

facedeki grubunuza katılmak istiyorum
aradım fakat bulamadım
davet mi gönderiliyor
ne yapmak lazım
teşekkürler

gunaydın arkadaslar

kahvaltım

2 kayısı kıvam yumurta
4 zeytın 3 cevız 1 erık
orgu peynır kıvırcık
1 catal helva 1 dılım salam
omega3 yesılcay

bugun evı dıp kose temızlemek ıstıyorum ama sadece ıstıyorum henuz gırısım yok:KK1:

Selam papadiya ben ara vereli çok uzun zaman oldu bazı saglık sorunları yasadım ve doktorlar karatay diyetini bıraktırdı ama çok pişmanım onları dinlemekten ne güzel kilo vermiştim geri aldim bak siz nekadar yol almissiniz canım tebrik ederimmotivasyona çok ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim hepinize kolay gelsin sevgiler:KK49:

ay cok ılgınc polıs cagıracak kadar zoruna gıtmıs demekkı yurumen:KK1::KK1::KK1:gecmıs olsun canım salla gıtsın

tekrar gecmıs olsun canım kuzular senı bekler kos okuluna bakem:)))

kahvaltımı yaptım cayımı ıcıp sızı okuyorum menumu arz edeyım

2 kayısı kıvam yumurta(yumurtadan sıkılacagım yerde hergun dahada sevıyorum hatta dozunu arttırıyorum):KK1:
5 zeytın,b.peynır,2ceviz,az tahın helva,kıvırcık,taze sogan,acı bıber,az yogurt,yesılcay,omega3

bugun ne yapıp edıp yurumem lazım 2 gundur yurumedım eksık gıbıyım.

ay ne güzel,bense yumurta bile görmek istemiyorum ama yapacak bişey yok:KK50:çok tok tutuyo çünkü

Herkese günaydın kizlar ben uzun zamandır yoktum 1 ay kadar yaptım Karatay diyetini ve mucize gibiydi hiç açılkmadan kilo veriyordum sonra tansiyon yükselmesi yasadım ve safrakesemde tas oldu uzun süre tansiyonu dengelemek için bogustum ve bu arada diyet yapamadım sizlerdeki güzel gelişmeleri gördüm ve çok sevindim safra tası yüzünden yumurtayı çok kısıtlı yemem gerekiyor karataya başlamak istiyorum ama muzla sütler olan kahvalti yumurta kadar tok tutmuyor bana yardım edermisiniz ne yemeliyim hepinize kolay gelsin mutlu günler diliyorum.

bugün tartıldım hala aynıyım,sanırım geçen 2-3 haftada toplamda 4-5 kilo verdiğim için aylık hakkımı doldurdum:KK1:

Çok mutluyum, bugün 12 gün oldu başlayalı ve güzel gidiyor :nazar: Azar azar ama kalıcı gidecek galiba kilolar. Bişey danışıcam size..Keten tohumunu soracaktım. Kullanmıyorum ben. Alsam mı? Bir de tam olarak ne için kullanıyoruz?

hayırlı cumalar karataycılar bugünki kahvaltım bir dilim kepek ekmegi peynir zeytin çemen domates iki bardak çay bukadar öglene tavuklu yemek var bir tabak ekmeksiz yogurla yemeyi düşünüyorum sizlerede kolay gelsin canımcımlar .:KK8:

günaydın:KK16:

2 yumurt
15 zeytin
peynir
1çay bardaği ceviz
kuzukulağı
1dilim ayva
2günkurusu
1kuru erik
küçük bir kase yoğurt

dün akşam:KK25:2tane lokma tatlısı yedim:26::26:

epeydir foruma girmiyordum.. yaklaşık 2 aydır da karatay usulü beslenmemi bozmuştum malesef :KK43: bu arada sigarayıda bıraktım.. neyse sonuç olarak 2 kilo aldım.. bu hafta kitabı baştan okuyup, tekrar başlıyorum karatay diyetime.. anladım ki herşey yalan, karatay diyeti gerçek...

facebooktaki grubu bulamadım
yardımcı olurmusunuz

evde kitabım var ama iki tane melekten okumaya fırsat bulamadım henüz
ilk 10 sayfasını ancak okuyabildim

ikinci doğumdan sonraki ilk ay sadece 8 kilo fazlam varken
şu anda 18 kilo fazlam var kızım 10 aylık oldu ben vermek bir yana aldım da aldım.

lütfeeeen.

günaydın:KK16:

2 yumurt
15 zeytin
peynir
1çay bardaği ceviz
kuzukulağı
1dilim ayva
2günkurusu
1kuru erik
küçük bir kase yoğurt

dün akşam:KK25:2tane lokma tatlısı yedim:26::26:

ahh hemşerim üzülme yalnız değilsin dün akşam hattta ne akşamı gece 2 tane kemalpaşa tatlısı yedim off offf:KK4:

günaydın bacılar :KK16:

bugün uyuyakalmışım servisi kaçırdım ilk kez eeee ben de madem geç kalacağım vur dibine dedim güzel bir kahvaltı yaptım :KK56:
peynir
5 zeytin
2 rafadan yumurta
3 dilim pastırma
1 dilim organik tam buğday ekmeği
zeytinyağı
4 ceviz
1 kapsül omega 3
1 kivi...

bugün soğan suyu kürüne tekrar başladım galiba bu ayda çocuğu tutturamadık bari kistlerime savaş açayım değil mi vakit nakittir :KK1:

Kızlar sordum ama gözden kaçtı galiba.. Keten tohumu almadım ama tam olarak ne için kullanılıyor??

Bir de sabahki menüm:
1 yumurta
1 muz
Peynir
4 zeytin
1 dilim ananas

Haftasonu uzak kalıcam forumdan.. Kalbim sizlerle :KK16:

X