Bacak dolgusu yaptıran var mı?

bende sütyen içindeki silikonları denedim hoşumada gitmedi değil aslında ama benim bacaklar sağa ve sola gidiyor yani dışa çıkık bu yöntem bacağı içe kavisli olanlar için süper.benim içdede kavis var dışta da..

kızlar ya kusura bakmayın tekrar tekrar göndermişim bilgisayar kafayı yedi...tutukluk yaptı.

önemli değil canm anladığım kadarıyla sen baya beceriklisn
ben yapamamki yaa:KK43:( ama çok iyi fikir gerçekten
bir an önce yap ve lütfen sonuçları burdan bize bildir

PALMADORO etek giyemedim henüz.Olmadı cesaret gelmedi hala.emin olamıyorum nasıl görüneceğime cesaret edemiyorum etek giymeye.
Öyle olunca da öğrencilerin acımasız bakış ya da ifadelerinden de çekiniyorum.Havalar biraz daha ısınsın diyorum.Bir de hiç eteğim yok.Biraz maddi sorunlarımı hallettikten sonra alışveriş yapacağım ve yakışanı bulacağım.Ameliyattan önce de eteğe çok fazla hevesli değildim zaten.Şekil düzgün olsun yazın bir kaç gün kızımın yanında havuz başında hatta içinde olabileyim yeter.Zaten yüzme de bilmem :) çocuk havuzunda oynayacağız inşallah. Daha önce de demiştim artık pantolon seçmek zorunda olmamak da çok büyük bir özgürlük.ben memnunum halimden.Ameliyat olan-olmayan herkesin de böyle mutlu olmasını çok istiyorum. Hatta keşke ameliyat olmadan düzelmesinin bir yolu bulunsa da herkes az da olsa sıkıntı çekmeden istediğine kavuşsa...

Son düzenleme:
Kızlar ya benim kulaklarımda basınc varmış burnumda ödem olmuş o yüzden kulaklarıma basınç falzlaığı hissediyorum ilaç verdi doktor ama alıp kullanamıyorum korkumdan..acaba ilaçları kullansam sorun olur mu operasyon sırasında?

slm arkadaşlar. hanguley arkadaşım bayıldım sana. bacağı çarpık bütün arkadaşlar az çok bu yöntemleri denemiştir ama senin ki bambaşka bir yere gelmiş. aslında bu yazdıklarınızı çorap firmaları dikkate alsalar keşke. en azından birazda olsa avunurduk

kızlar akşama eski ve yeni resimleri koyacağım bir aksilik olmazsa,zaten bilgisayara aktarırken iş yerimdeki erkek iş arkadaşımdan yardım istedim fakat resimler bilgisayara yüklenirken gördü bacak resimlerimi rezillll oldum rezil :KK17: sizlere resim gösterceğim diye ne zorluklara katlanıyorum anlayın :KK16:

ayın 15 inden sonra tavsiye ettiğim yöntemi deniycem kızlar...zaten buda olmazsa artık bizim çarpık bacakları başkada birşey kurtarmaz ameliyat dışında...insan böyle çaresiz olunca küçük bir umut için sayfalar dolusu forum sitelerini okuyor acaba bir yöntem bulurmuyum diye ...çoooooook gecelerimi harcadım bilirim...umarım size umut olur bu yöntemim.. en kısa zamanda paylaşıcam...çok sağlıklı olmasada bu yöntem en azından özel günlerde gecelerde bizi kurtarsa yeter..yılda 5 gün mesela istediğimiz tüm kıyafetleri giysek fenamı olur...dolgulu çorap konusunu çok düşündüm yapabilirmiyim diye ama ince işçilik istiyor sütyen diken makinalarla dikilmesi lazım ki dışardan bakan anlamasın...çorap firmalarıda hiç duyarlı değil bu konuda...mutlaka ki akıllarına gelmiştir..mail atanda çok arkadaş olmuş dolgulu çorap üretin diye ama tık yok...

bende sütyen içindeki silikonları denedim hoşumada gitmedi değil aslında ama benim bacaklar sağa ve sola gidiyor yani dışa çıkık bu yöntem bacağı içe kavisli olanlar için süper.benim içdede kavis var dışta da..

cnm benimde bacaklarım senin dediğin gibi ...bacaklarımın alt kısmında 4 parmak boşluk var o kadar yani...tam parantez...ama benim amacım düm düz yapmak değil zaten...sadece o kavisli görüntü gitsin hafif dolgun dursun yeter....bacaklarıma bakan anlamasın yeter...ama çarpık bacaklıda okadar çok ünlü var ki...esra erol başta...mesela funda arar hiç farketmişmiydiniz ama inanılmaz çarpık bacakları ince uzun avantajını güzel kullanıyo duruş şekliyle..dün saba tümere ece vahapoğlu katıldı inanamadım benim bacaklarımın aynısı çekmiş miniyi ama kötü duruyor işte...gülşeni ve ebru şallıyı zaten biliyoruz... ivana sertin nekadar çarpık ama sürekli kapalı tutuyor çok çaba sarfediyor göstermemek için ama miniden de vazgeçemiyor...bu arada bugün ne giysemde bugün yarışmaya katılanlardan en az 5 ide çarpıktı...ama bunlar beni motive etmiyor aksine onları izleyince diyorum ki bak işte nekadar kötü görünüyor diyorum...çevremdede tek çarpık bacaklı benim diğer arkadaşlarım manken gibi :KK43: yaza kadar çözersem bu işi baharda tayt vede babet giymek niyetim :))))en büyük hayalim...ama bunu yapabileceğimiz başka malzeme önerisi olan bilen varsa yazsın lütfen...hazır satılan silikon falan mesela...

ayın 15 inden sonra tavsiye ettiğim yöntemi deniycem kızlar...zaten buda olmazsa artık bizim çarpık bacakları başkada birşey kurtarmaz ameliyat dışında...insan böyle çaresiz olunca küçük bir umut için sayfalar dolusu forum sitelerini okuyor acaba bir yöntem bulurmuyum diye ...çoooooook gecelerimi harcadım bilirim...umarım size umut olur bu yöntemim.. en kısa zamanda paylaşıcam...çok sağlıklı olmasada bu yöntem en azından özel günlerde gecelerde bizi kurtarsa yeter..yılda 5 gün mesela istediğimiz tüm kıyafetleri giysek fenamı olur...dolgulu çorap konusunu çok düşündüm yapabilirmiyim diye ama ince işçilik istiyor sütyen diken makinalarla dikilmesi lazım ki dışardan bakan anlamasın...çorap firmalarıda hiç duyarlı değil bu konuda...mutlaka ki akıllarına gelmiştir..mail atanda çok arkadaş olmuş dolgulu çorap üretin diye ama tık yok...

hanguley seni takdir ettim, gurur duydum
umarım işe yarar ve ameliyat olmaya cesaret edemeyen, maddi durumu yetemeyenlere bi ışık yakmış olursun :13:

ve kızlar geçen yıl çok inat ettim kısa elbise giyicem diye..aldım 3-4 adet ama mini değil dizde...ben 29 yaşımdayım ve geçen yıl keşfettim bacaklarımı düzgün kullanarak yürümeyi bacaklarım düz duruyor ve hiç çarpık durmuyor kimse anlamıyor...bir süre giydim..şimdide ara ara giyiyorum bacaklarımı hafif öne eğip birleştirerek yürüyorum inanılmaz farkediyor..ama çok yoruluyorum bacak kemiklerimde yamuk olduğu için sürekli onları düz tutma çabam sonucu çok yoruluyorum ve bacaklarım akşam ağrıyo ,,,ve sürekli dikkatin bacaklarımda olması lazım unuttuğum anda eskisi gibi yürümeye başlıyorum ve çarpıklık ortaya çıkıyor birde çocuk olunca onun peşinde koştururken bacaklarıda düzgün tutma çabam beni çok zorluyor..bu yıl bıraktım artık giymiyorum...pes ettim :) bazende çok gülüyorum allahım nelerle uğraşıyorum diye...şuan yazdıklarıma gülüyorum..okudum şimdi...çok güldüm...

merhaba arkadaşlar,ben de birkaç ay önce sütyenin sünger kısmını kestim,coton külotlu çorabımı giydim, çorabın iç kısmına ,bacağımın dolgun olmasını istediğim yere ,süngeri koyup,dıştan diktim.üzerine siyah tayt,üzerinede pentinin kesik desenli siyah normal kalınlıkta çorabını giydim.evet dışardan belli olmadı ama ben bildiğim için o sünger belli gibi geldi bana.veee hızımı alamadım,çarşıya çıkıp mini elbiseler denedim.kabinden her çıktığımda mağazadaki müşterilerde dahil çok yakıştığını söyledi.valla bi güven geldi sormayın.giyindim tekrar evde ,eşim-bak ne kadar güzel bacakların var,sorunu sen kendin yaratıyorsun demez mi?-yani kimse anlamadı.mayısta eczacılar gecesi var,bakarsınız ameliyatsız,kendi üretim çorabımla ve mini elbiseyle katılırım.tabi hep siyah çorap giymek kaydıyla.bu arada pentiye de mail atmıştım böyle bir çorap üretin diye ,kaç sene önce ama zor heralde.ha birde çarşıya gittiğimde unutuyorumda,şimdi şu bedene yapışan silikon sütyen,hani askısı,arkası falan yok.kapak gibi,2 çift. sadece yapıştırıyorsun.onu deneyecegim inşallah....

bugün dr 'a kontrole gittim.merak ettiğin soruyu sordum.
eğer bacak kırılırsa silikon neolur alınması gerekir mi diye.o da kırığa bağlı dedi.ama silikona zarar gelmesi için üstünden araba geçmesi lazım dedi.ve ama yine kırığın derecesine bağlı dedi yapılacak işlem.

merhaba arkadaşlar,ben de birkaç ay önce sütyenin sünger kısmını kestim,coton külotlu çorabımı giydim, çorabın iç kısmına ,bacağımın dolgun olmasını istediğim yere ,süngeri koyup,dıştan diktim.üzerine siyah tayt,üzerinede pentinin kesik desenli siyah normal kalınlıkta çorabını giydim.evet dışardan belli olmadı ama ben bildiğim için o sünger belli gibi geldi bana.veee hızımı alamadım,çarşıya çıkıp mini elbiseler denedim.kabinden her çıktığımda mağazadaki müşterilerde dahil çok yakıştığını söyledi.valla bi güven geldi sormayın.giyindim tekrar evde ,eşim-bak ne kadar güzel bacakların var,sorunu sen kendin yaratıyorsun demez mi?-yani kimse anlamadı.mayısta eczacılar gecesi var,bakarsınız ameliyatsız,kendi üretim çorabımla ve mini elbiseyle katılırım.tabi hep siyah çorap giymek kaydıyla.bu arada pentiye de mail atmıştım böyle bir çorap üretin diye ,kaç sene önce ama zor heralde.ha birde çarşıya gittiğimde unutuyorumda,şimdi şu bedene yapışan silikon sütyen,hani askısı,arkası falan yok.kapak gibi,2 çift. sadece yapıştırıyorsun.onu deneyecegim inşallah....

cnm benimde aslında aklıma ilk o silikon yapışan sütyen geldi...ama sonra durmaz dedim..bacaklarım kavisli ...göğüse yapışıyo ama kavisli bölgede durmaz kayma yapar diye düşündüm ...birde içi boş ya onların nasıl olur bilemedim..sen bir dene bakalım memnun kalırsan sonucu yazarsın...aslında bu tür fikir alışverişende bulunsak herkese umut olsa daha mantıklı...çünkü herkes ameliyat olamıyor hem madden hemde cesaret edemiyolar...bu arada ben geçen yılda demiştim taytın içini doldurmuştum diye...sakallı iplerle bacağımın uzunluğuna ve enine göre dikdörtgen parçalar örüp taytın iç kısmına dikmiştim...tek başına belli oluyor ama uzun botlarla oldukça iyiydi...taytların içine elyafta doldurulabilir ama dediğim gibi hepsi ince işçilik istiyor...en kestirmeden çorap firmaları duysun sesimizi :)

hanguleycim, jel mumu da arştırdımda ,sıcaklık etkisiyle kolay erir diyor.vücut sıcaklığımızda ,gezmeye gidince yarısı erimesin.e bide mum lekesiyle millete ne yalan atıcaz,tam bacağımızın ortasında....

Son düzenleme:
canım senin sorularınıda sordum. dr' a bir arkadaşa 140 lık silikon takılmış dediğimde daha soruyu bitirmeden dr şu tepkiyi verdi 'ooo çok büyük takılmış rahatsız eder' dedi.silikonlar 60 cc den başlarmış.diğer markaların çok sert olduğunu söylemiş ya doktorun onu da sordum .ne den sert olsun ki diğer markalar dedi.silikon normalde çok sert olmazmış.eğer rahatsız ediyorsa doktoruyla konuşsun ufağıyla değiştirsin dedi.aynı kesiden mi değişir dedim evet dedi ama şimdiki kesin daha büyük olduğu için kayma yapmasın diye yatsı silikon takılsın dedi.ilk ameliyattan daha kolay olurmuş.benim dr ameliyatı belden aşağısını uğuşturarak yapıyor.buna anestezi druna muayene olduktan sonra karar veriliyor.

bu gün dr's kaas arkadaşımda geldi orda tanıştık kendisiyle:) o da gün aldı ameliyat için bakalım hayırlısı:))

kızlar sanırım hepimiz bu yolları farklı şekillerde denedik :)) ben de bu konuda çok yaratıcı olduğumu düşünüyordum :)) tek değilmişim.. ama en iyisi ameliyat sanırım. :KK43:

KAFAYIYEMİŞDÜŞLER bugün nasılsın???? bacakların ne durumda? değişim falan var mı?

X