Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım ya ben de kistten korkuyorum.6 tane yumurtam oluşmuştu.ama iki tanesi gelişmişti.hayırlısı olsun canım ya.sen hangi tedaviyi görüyorsun?

canım benimde bir kaç yumurtam oluşmuştu ama 1 tanesi gelişti. bu gelişmeyen yumurtalar kistemi dönüşüyor ve bu aşamada onlara tedavi uygulanıyormu? ve gelişen yumurtaya çatlatma iğnesi yapıldığı halde çatlamaması gibi bir durum var mı?

sor sor cevpalar her zaman ben iyiym çok şükür aynı devam :) doktor bakıyorumkendıme
Evet sağolsunlar çok yardımcılar Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah:KK16:
hayırlısı canım bu ay klomen mi kullanmıştın ?

biraz sancı var bicim eğer 35. güne kadar olursam bu benim için gerçekten çok iyi normalde 40. günden önce adet olamıyordum.. evet kendi haline bıraktım hormon tahlili yaptırmayı düşünüyorum metformin bende etkili mi diye takip edeyim dedim.. 6. ayım olacak seninle aynı zamanlarda başlamaıştık diye hatırlıyorum...

biçimcim canım yaa yardımcı olmuş topiğimizin gülü.. Rabbim ona hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.. bu arada baharcım söktürücü almadım bu ay bekliyorum kendiliğinden gelecek mi diye ama geleceğinden ümitliyim biraz sancım var umarım soğuk havadan kaynaklanmıyordur bu... geldiğinde tahlil yaptıracağım metformin etki ediyor mu diye hormonlarıma.. benim doktorum en az 6 ay kullan sonra tahlil yaptır demişti onun dediklerini yapıyorum.. senin metforminle aran nasıl oldu ?

senin durumun benimkiisnden daha kötüymüş biçim şimdi 40 güne inmesi çok güzel bir gelişme o zman canım..2e çıkardın ya daha güzel gelişmeler olur inşallah.. bana da Bülent Bey direkt 2 tabletle başlatmıştı.. benim de 40lı günlere sarkardı ilk defa metforminle bakacağım ne kadar da adet olacağım..

veee bekliyordum biçimin ütüleri ne zamandı diye:KK52: sanırım ütü lafını her duyduğumda aklıma geleceksin bicim.. sen neleri ütülüyorsun o kadar ... :KK1::KK1:
Canım evet sağolsun Bicim yardımcı oldu.Ben rahim filmini hemen çekerler sanıyordum adet bitiminde çekiyorlarmış.Yumurtlama günümüde anlamıyorum canım ben.Sen anlıyormusun yumurtladığın günleri?Duphastona 17.gün başlıcam rahim filmi çekileceksem adet olmam lazımmış öncelikle Bicimciğim öyle söyledi:KK1:Ovulasyon testi doğru sonuç verirmi canım?Ben metformini 2 seneden fazla oldu kullanıyorum bilmem etkisi varmı yokmu bilmiyorum kilo vermemde etkili olmadı diyet ve sporla veriyorum kiloyu.Doktora gidince sorucam baya kullandım sürekli kullanılacakmı acaba:44:
uzun bir süreç var önümde.
azim disiplin ve kararlı olmam lazım.
inşallah başarırım, verilecek kilom çoook.
Olsun canım azim ve sabırla kiloların gitsin yeterki kararlı ol.Almaktansa yavaş yavaş ver daha iyi:KK34:
bahar ve ecrin ,sağolun paylaşım için. dualar iyi ki var. onlar olmasa ne kadar çaresiz kalırdık.bir de kenzül arş duası var o da güzel bir dua ,türkçesi çok anlamlı. onu da her gece yatmadan okumak iyiymiş.
tv de gördüm 15 günlük bebeği sokağa bırakmışlar hem de ne kadar güzel bir bebek Allahım :KK5: sen bize yanlış şeyler konuşup günaha girmeyi nasip etme
bu arada "beğen" butonu geri dönmüş çok sevindim
ben bugun daha iyiyim kafam zonkluyor ama atlattım çok şükür

Rica ederim canım dualarımız kabul olur inşallah.Yazık nasıl kıyıyorlar o bebeklere:KK5: Allah herkeze akıl vermiş ama kullanmasını bilene.Yinede yadırgamayalım Allah ıslah etsin o bebeğede yardım etsin:KK50:Geçmiş olsun canım iyi olmana sevindim:KK16::KK34:

hoşgeldin canım nasılsın napıyorsun?:KK16:Ben dün gece adet oldum belki hamileyim dedim ama kısmet olmadı.Duphaston kullanıcam yine değilmi adetin belli bir gününde demiştin nasıldı unuttum ya:KK50:
hayırlısı olsun canım benim yazını okudum ama yazamadım bende heyecanlanmıştım.Allah nasip ederse olacak tabiki.

ayyyyy canım inşallahhhhhhhhhh.ama bu aralar pozitifim olmayacak değilde olacak diyorum heppppp ve hep öyle düşünüyorummm.inşallah pozitif düşünce sayesinde hamile kalabicem.bende şokkk olacam gibi mi geliyor burda parti yaparız o zamannnnnnnnn:KK1::KK1:
sen pzitif olmaya devam et canım adet olunca çok fazla yıkılmamaya başlıyorsan bilki atmışsın kafadan demektir.

bu değilmi cvr yazsa barı bize bende bakayım canıj bulursak yazalım dırek bu dua cıkıyorr yazınca ama tekrar bakalım
Kale rabbi heb li min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua'. bu duayı okumuştum canım.

Sanırım bu canım.Cvr okumuş duayı yazar hangi dua olduğunu Cvrde.

Dua bu kopyaladım:

Kale rabbi heb li min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua'.
evet canım bu dua Allah kabul etsin.

ümitsiz olma bakayım hemen bak hala ümidin var gelmemiş işte kırmızıların ne güzel.. bu ay ilaç kullandığın halde hemde.. ağrı falan var mı ya da canının ekşili bir şeyler istiyor mu ?

aynen canım umutlarımız hep olacak dualra devam :KK16: :KK49:

cvr
nasılsın şeker nasıl gidiyor hamilelik...
iyiyim şekerim yaa sen neler yapıyorsun yarın doktora gidicem bakalım .dua et.:KK16:

Canım evet sağolsun Bicim yardımcı oldu.Ben rahim filmini hemen çekerler sanıyordum adet bitiminde çekiyorlarmış.Yumurtlama günümüde anlamıyorum canım ben.Sen anlıyormusun yumurtladığın günleri?Duphastona 17.gün başlıcam rahim filmi çekileceksem adet olmam lazımmış öncelikle Bicimciğim öyle söyledi:KK1:Ovulasyon testi doğru sonuç verirmi canım?Ben metformini 2 seneden fazla oldu kullanıyorum bilmem etkisi varmı yokmu bilmiyorum kilo vermemde etkili olmadı diyet ve sporla veriyorum kiloyu.Doktora gidince sorucam baya kullandım sürekli kullanılacakmı acaba:44:
bahar sadece metformin kilo verdirmiyor biraz yediklerime içtiklerime de dikkat ettim.. diyet yapmadım ama bazı şeyleri hayatımdan çıkardım artık.. kaç mglık metformin alıyorsun ? biçim doğru söylemiş adet bitiminden sonra rahim filmi çekiliyor ve rahimfilmi sırası almak kolay değildir.. şimdiden almaya çalış duphaston getirir adetini sonra da rahim filmi çektirirsin ... ben de kesin bilmiyorum yumurta günlerimi yani dikkat etmedim hiç.. yanlız şöyle hesaplayabilrisin adetini normalde hangi gün geliyorsa 16 gün geri say o gün çatlama günüdür..

evet eskiden vardı canımEn Büyük TÜRKİYE
öyleymiş busmai ben de yeni gördüm .. eski topraksınız desene ben 2011 sonlarında üye olmuştumm..

iyiyim şekerim yaa sen neler yapıyorsun yarın doktora gidicem bakalım .dua et.:KK16:
aynen bildiğin gibiyim canım kırmızıları bekliyoruum ama gelmiyorlar 30. güne girdim... umarım uzun süre beklemem

ben hasta oldum yine:KK43:( boğazım ağrımaya başladı.ne çok hasta oluyorumya hamileliğimde hastalanmayım diyodum ama oldum işte.bugün okula gitmedim.sağlık ocağına gittm dr.sprey verdi içini okudum hamilelikte kullanılmaz diyo söyledim hamile olduğumu hatta baktı bil.dan kaçıncı haftadayım diye ama niye o spreyi verdi anlamadım.bide ateş olursa diye minoset verdi plus olmayanndan onu okudum kullanılırmış.ikisinide kullanmadım gerçi dr.mu arıcam benden habersiz ilaç kullanma demişti.doğal yollardan ne yapabilirm ki?

busmai nasıl oldun canm geçmişi okuyamadım gözlerim acıyo çok kalamıycam yatcam.

bicim,sen naptın rahim filmine ne dedi dr.a gittin mi?

cvr,sen nasılsın canm.

umarım herkes iyidir.öpüyorm hepinizi...

bahar ve ecrin ,sağolun paylaşım için. dualar iyi ki var. onlar olmasa ne kadar çaresiz kalırdık.bir de kenzül arş duası var o da güzel bir dua ,türkçesi çok anlamlı. onu da her gece yatmadan okumak iyiymiş.
tv de gördüm 15 günlük bebeği sokağa bırakmışlar hem de ne kadar güzel bir bebek Allahım :KK5: sen bize yanlış şeyler konuşup günaha girmeyi nasip etme
bu arada "beğen" butonu geri dönmüş çok sevindim
ben bugun daha iyiyim kafam zonkluyor ama atlattım çok şükür

haklısın canım dua edince ben rahatlıyorum dua etmek bana iyi geliryorr olcak işte ama zamanı var diyorum hayırlısı biz dualarımız eksık etmeyelim.bende gördüm o haberi çok üzldüm allahım ben sana yalvarıyorum bebek için dedim sunlara bak yaa vara ama kısmet bılmıyorlar dedım çok üzüldüm valla

ben hasta oldum yine:KK43:( boğazım ağrımaya başladı.ne çok hasta oluyorumya hamileliğimde hastalanmayım diyodum ama oldum işte.bugün okula gitmedim.sağlık ocağına gittm dr.sprey verdi içini okudum hamilelikte kullanılmaz diyo söyledim hamile olduğumu hatta baktı bil.dan kaçıncı haftadayım diye ama niye o spreyi verdi anlamadım.bide ateş olursa diye minoset verdi plus olmayanndan onu okudum kullanılırmış.ikisinide kullanmadım gerçi dr.mu arıcam benden habersiz ilaç kullanma demişti.doğal yollardan ne yapabilirm ki?

busmai nasıl oldun canm geçmişi okuyamadım gözlerim acıyo çok kalamıycam yatcam.

cvr,sen nasılsın canm.

canım benim çok geçmiş olsun yorma kendını doktoruna sormadanda bişey alma sakın yat dinlen birazzzz

hayırlısı olsun canım benim yazını okudum ama yazamadım bende heyecanlanmıştım.Allah nasip ederse olacak tabiki.

sen pzitif olmaya devam et canım adet olunca çok fazla yıkılmamaya başlıyorsan bilki atmışsın kafadan demektir.

Kale rabbi heb li min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua'. bu duayı okumuştum canım.

teşekkürler canım benim öptüm çok bende okuyacam meryem suresine başladım :) rabbim dualrımızı kabul eder inş.

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar :) bugün tartıldım yine aynıyım 60,9 olsun almamışım sabitim 1hafta daha böyle sabit kalırım herhalde :KK16::KK16:

günaydınnnn canımm arkadaşlarımmmmmmmmmmm......nasılsınızzzzzzz..hepinizi çookk özledimmmm:KK54::KK54::KK54: eee ne var ne yokkk ...güsel haberler varmııı ben gelmeyeli...dilerimm herkezlerr iyidirrr....ben bu ayda kırmızıları güselce ağırladım veee gönderdimmm...artık ağlamıyorumm adet oluncaa...bi hüzün oluyor ama eskisi gibi değilll...oyyy oyyyyy insanlar nelere alışmıyorukiiii...bunadaalıştıkk...amaaa gelecekkkk...emin olun bigün gelecek beklediklerimizdeee...bu ara bakış açım daha beterini düşünüp buna şükrediyorummm...şükürler olsunn rabbimeee...rabbim vermişşş bizi sınıyorr...bin şükürr...

günaydınnnn canımm arkadaşlarımmmmmmmmmmm......nasılsınızzzzzzz..hepinizi çookk özledimmmm:KK54::KK54::KK54: eee ne var ne yokkk ...güsel haberler varmııı ben gelmeyeli...dilerimm herkezlerr iyidirrr....ben bu ayda kırmızıları güselce ağırladım veee gönderdimmm...artık ağlamıyorumm adet oluncaa...bi hüzün oluyor ama eskisi gibi değilll...oyyy oyyyyy insanlar nelere alışmıyorukiiii...bunadaalıştıkk...amaaa gelecekkkk...emin olun bigün gelecek beklediklerimizdeee...bu ara bakış açım daha beterini düşünüp buna şükrediyorummm...şükürler olsunn rabbimeee...rabbim vermişşş bizi sınıyorr...bin şükürr...

günaydın canım benım ne güzel düşünmüşsün beterin beteri var bugunumuze şükürler olsun umut her zaman var :):KK16:

evet canım bu dua Allah kabul etsin.

Evet canım hayırlısı olsun inşallah.Sen nasılsın sağlığın nasıl?Allah hepimizin duasını kabul etsin canım.Doktora gideceksin sanırım hadi inşallah güzel gelişmelrle gelirsin canım:KK16::KK34::KK49:
bahar sadece metformin kilo verdirmiyor biraz yediklerime içtiklerime de dikkat ettim.. diyet yapmadım ama bazı şeyleri hayatımdan çıkardım artık.. kaç mglık metformin alıyorsun ? biçim doğru söylemiş adet bitiminden sonra rahim filmi çekiliyor ve rahimfilmi sırası almak kolay değildir.. şimdiden almaya çalış duphaston getirir adetini sonra da rahim filmi çektirirsin ... ben de kesin bilmiyorum yumurta günlerimi yani dikkat etmedim hiç.. yanlız şöyle hesaplayabilrisin adetini normalde hangi gün geliyorsa 16 gün geri say o gün çatlama günüdür..

öyleymiş busmai ben de yeni gördüm .. eski topraksınız desene ben 2011 sonlarında üye olmuştumm..

aynen bildiğin gibiyim canım kırmızıları bekliyoruum ama gelmiyorlar 30. güne girdim... umarım uzun süre beklemem
Tabi canım bencede sadece ilaçla kilo verilmez.Neleri hayatından çıkardın mesela?Canım şimdiden randevu alsamda bana sorarlarsa adet gününüz nezaman diye benimki belli olmuyorki ya farklı bir zamanda gelirse adetim?Ben duphastonu içtiğimde gelecek ay için sylüyorum adetim gelince hemen alsam randevuyu olurmu acaba?Canım gelir inşallah stres etme kendine bak sen bana diyordun şimdide ben sana diyorum:KK9:
günaydın kızlarrrrrr
Günaydın canım hayırlı cumalar:KK16:

cvr,sen nasılsın canm.

Canım geçmiş olsun bencede doktoruna danışmadan kullanma.Bitki çayları iç bol sıvı al .İnşallah iyi olursun hemen.:KK16:
günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar :) bugün tartıldım yine aynıyım 60,9 olsun almamışım sabitim 1hafta daha böyle sabit kalırım herhalde :KK16::KK16:
Hayırlı cumalar canım iyi negüzel:nazar:Başarılarının devamını dilerim:KK9:
Hoşgeldin canımm sende özlettin kendini.Sağlık olsun canım bende yeni adet oldum Allah bilir zamanını:KK16:Evet birçok şeye alışıyoruz.Rabbim aratmasın hepimize nasip etsin:KK34::KK49:Kilo vermen ne durumda nasıl gidiyor?:KK8:

kızlarrrrr....bugün itibariyleeeeeeeeeeeeeee tammm tamınaaaa 10kilo vermişşş durumdayımmm....12 aralıkda 100.6 yla başlamıştımm....ve bugün 90.6 yımmmmm.....ayyy ayy şükürler olsunnnnn....ben çok sefindim sizinle paylaşmak istedimmm....:KK24::KK24::21::21::21::21:

kızlarrrrr....bugün itibariyleeeeeeeeeeeeeee tammm tamınaaaa 10kilo vermişşş durumdayımmm....12 aralıkda 100.6 yla başlamıştımm....ve bugün 90.6 yımmmmm.....ayyy ayy şükürler olsunnnnn....ben çok sefindim sizinle paylaşmak istedimmm....:KK24::KK24::21::21::21::21:

canım maşallah yaa 10kılo iyi vermişsin bende 4kılo verdım ama takılıyorum ara ara ama devam sen ansıl verdın canım doktor kontrolundemı

X