Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

eskiden varmıydı gyaman.. benim üyeliğimden itibaren ilk defa gördüm..

evet cnm vardı ben çok seviyorum bu özelliği beğendiğin yazıları sonradan okuyabiliyorsun profilinde beğenilenler diye bir yer var hepsi oraya depolanıyor :) daha sonra takip etmek istersen edebiliyorsun

off bugün kayınvalideyle güne gidiyoruz nefret ediyorum günlerden yaa ne kadar kaçarsam kaçayım olmuyor yakalanıyorum arada neden anlamak istemez bu kaynanalar gelinleriin böyle şeylerden nefret ettiğini deliricem artık :KK14::KK14:

slm kızlar ben yeniyim siz çok uzun zaman olmuş kaynaşalı ben pko lu olduğumu yeni öprendim ilaçlara başladım ama araştırınca çok kolay bişey olmadığını anladım 8 aylık evliyim 27 yaşındayım ve tarlusal flagyl ve diane 35 le tedaviye başladım çocuk için erken diye dr da bişey söylemedi ama pkolu çocuk sahibi olmak baya uğraştırıyo anladığı kadarıyla sizce yanlış mı yaptım hemen çocuk sahibi olmam mı gerekiyodu

slm kızlar ben yeniyim siz çok uzun zaman olmuş kaynaşalı ben pko lu olduğumu yeni öprendim ilaçlara başladım ama araştırınca çok kolay bişey olmadığını anladım 8 aylık evliyim 27 yaşındayım ve tarlusal flagyl ve diane 35 le tedaviye başladım çocuk için erken diye dr da bişey söylemedi ama pkolu çocuk sahibi olmak baya uğraştırıyo anladığı kadarıyla sizce yanlış mı yaptım hemen çocuk sahibi olmam mı gerekiyodu

merhaba canım bana sorarsan sakın korunma çünkü pko çocuk konusunda çoğumuzu uğraştırıyor ama tabiki bilinmez pko olupta hemen hamilede kalabilirsin ama ya uğraştırırsa diye ben senin yerinde olsam korunmazdım :KK34:

merhaba canım bana sorarsan sakın korunma çünkü pko çocuk konusunda çoğumuzu uğraştırıyor ama tabiki bilinmez pko olupta hemen hamilede kalabilirsin ama ya uğraştırırsa diye ben senin yerinde olsam korunmazdım :KK34:

ilaçları kullanıp diane yi kullanmamayı düşünüyorum aslında dr gidince tekrar sorayım adetin 3.günü gel ve dianeye başla demişti ama bende kullamaktan çekiniyorum şuan

slm geçmiş olsun canım bende 4,5 yıllık evliyim ve 1,5 yıl istememiştim.keşke bu kadar uzatmasaydım tedaviye başlasaydım diye düşünüyorum evet biraz uğraştırıyor ama bu süreç senin durumuna göre değişir tabi. sen bilirsin canım yaş 27 eğer ikinci çocuğu da düşünüyosan hemen başla derim

ilaçları kullanıp diane yi kullanmamayı düşünüyorum aslında dr gidince tekrar sorayım adetin 3.günü gel ve dianeye başla demişti ama bende kullamaktan çekiniyorum şuan

sana tavsiyem onu kullanmaman doktoruna metformini sor hayatım onu kullanmak istedğini söyle çünkü pkoya çok etkili bir ilaç kaliteli yumurtlamayı sağlıyor doğal olarakta reglin düzene giriyor ama biraz uzun kullanım sonunda 3 ila 6 ay dan sonra etkisini göstermeye başlıyor
reglin gecikince söktürcülerle getirirsin adetini cnm diana bana göre çok sakıncalı bir ilaç kullandığın sürece etkili bence

Son düzenleme:

sana tavsiyem onu kullanmaman doktoruna metformini sor hayatım onu kullanmak istedğini söyle çünkü pkoya çok etkili bir ilaç kaliteli yumurtlamayı sağlıyor doğal olarakta reglin düzene giriyor ama biraz uzun kullanım sonunda 3 ila 6 ay dan sonra etkisini göstermeye başlıyor

bu pko nun tam tedavisi yok mu ya yada ilacı sizin ağrılarını var mıydı benim çok ağrım var çok haklısınız ya geç kalırsam

canım maşallah yaa 10kılo iyi vermişsin bende 4kılo verdım ama takılıyorum ara ara ama devam sen ansıl verdın canım doktor kontrolundemı

dr kontrolü sayılırrr....dr verdiği liste aradada kontrol...ama bende zor veriyorumm..bakma böle yazması kolay ama yemedim..son haftalardada sporr...sükürrr...vermekten çokk verebiliyorumdiye seviniyorummm...sende güsel vermişsinn...bende kilo çok yaa ondan bu kadar verdi vucut sende kilo azz..ondan öle ama çook çook güsell....valla pkodan dolayı heralde gıdım gıdım gidiyor resmennn....

nasılsınız şekerşeerrr :)) ben bişey sormak istiyorummm! 12 şubatta kanamam başladı 14 şubattada düşük yaptım sonra 3-4 gün daha sürdü kanamam ve bitti... sonra soğan suyu kürünü yaptım 15 gün adetimin çoktan gelmesi gerekiyodu ama yok maalesef hiç bi belirtide yok :KK43:( farlutal hariç en kısa yoldan hangi ilaçla gelir adetim bir an önce gelsin ve bitsin istiyorum çünkü önümüzdeki ay bi aksilik olmassa yine tedaviye başlıyoruuummm :))) çok umutluyumm o yüzden hemen gelsin adetim bana bi akıl verin noluurrrr :KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

off bugün kayınvalideyle güne gidiyoruz nefret ediyorum günlerden yaa ne kadar kaçarsam kaçayım olmuyor yakalanıyorum arada neden anlamak istemez bu kaynanalar gelinleriin böyle şeylerden nefret ettiğini deliricem artık :KK14::KK14:

:KK1::KK1::KK1:ne garip durumlarr böle bunlarr yaaa...bizim kaynana beni gününe götürmedidee..yarın gün ondaymışşşş bana bişiler yap dediii....değişikbirşeylerr olmalıymışşşş...tatlı tuzluu...yapıcam yapmak iş değildeee yarın bende inicem mecburr misafirlerin yanına bide bunların hepsi akrabalarııı......bilmiyorum belki yaşıtlarımla yapsam gün işi güsel olur amaaa...böle banada pek hoş gelmiyorrr.....allah yardımcınn olsunn canımmmm.....

nasılsınız şekerşeerrr :)) ben bişey sormak istiyorummm! 12 şubatta kanamam başladı 14 şubattada düşük yaptım sonra 3-4 gün daha sürdü kanamam ve bitti... sonra soğan suyu kürünü yaptım 15 gün adetimin çoktan gelmesi gerekiyodu ama yok maalesef hiç bi belirtide yok :KK43:( farlutal hariç en kısa yoldan hangi ilaçla gelir adetim bir an önce gelsin ve bitsin istiyorum çünkü önümüzdeki ay bi aksilik olmassa yine tedaviye başlıyoruuummm :))) çok umutluyumm o yüzden hemen gelsin adetim bana bi akıl verin noluurrrr :KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

valla farlutalden başka bilgiğim yok benimdee...progestanda uzun...farlutali kaçgün içiyorsunn??ben gecenlerde bicim önerisiyle progestann içtim 5 gün sabah..öğle..akşam..oda söktü...ama farlutakk tam söktürüyorr..başkadabildiğim bişiyok üzgünümm...

dr kontrolü sayılırrr....dr verdiği liste aradada kontrol...ama bende zor veriyorumm..bakma böle yazması kolay ama yemedim..son haftalardada sporr...sükürrr...vermekten çokk verebiliyorumdiye seviniyorummm...sende güsel vermişsinn...bende kilo çok yaa ondan bu kadar verdi vucut sende kilo azz..ondan öle ama çook çook güsell....valla pkodan dolayı heralde gıdım gıdım gidiyor resmennn....

haklısın canım harikayız biz diyete ve spora devam :)

tedavin hayırlı olsun canım benim

bu pko nun tam tedavisi yok mu ya yada ilacı sizin ağrılarını var mıydı benim çok ağrım var çok haklısınız ya geç kalırsam

diana 35 sakın içme derim biran önce tedavıne başla canım hakkında hayırlısı bu pko değişik bişey hemen hamıle kalanda da uzun süredir tedavı görende belli olmuyor yanı bence başla derim tedavıne

valla farlutalden başka bilgiğim yok benimdee...progestanda uzun...farlutali kaçgün içiyorsunn??ben gecenlerde bicim önerisiyle progestann içtim 5 gün sabah..öğle..akşam..oda söktü...ama farlutakk tam söktürüyorr..başkadabildiğim bişiyok üzgünümm...

canım farlutal kullanmayalı uzun zaman oldu hatırlamıyorum bile nasıl ve ne kadar içtiğimi, evde var farlutalım olmazsa onu kullanırım ama nedense hiç sevmiyorum o ilacı :S evde progestanımda var hamileyken vermişti doktor onuda kullanabilirim ama 200 mg lık var bende..hemen gelsin istiyorum en çabuk hangisiyle olursa onu kullanırım farketmez.. soğan suyuda yaptım niye gecikti anlamadım :26::26::26: soğan suyu yapıp adeti geciken varmı hiiiççç aramızdaaa :26::26::26:

tedavin hayırlı olsun canım benim

canım teşekkür ederim =)) ama bu sadece benim vermiş olduğum bi karar doktora sormadım daha =)))) inş bi sorun çıkarmazlar... tatlım belki hatırlarsın benimde eşimde sorun var varikosel çift taraflı seninde vardı sanırım?? bize ameliyat dendi ama ameliyat olmadı eşim korktu :KK43:( sonra ''GNC arginmax'' kullandık bide keçi boynuzu yedi bol bol o ay hamile kaldım tabi bende klomen kullanmıştım... eşimin arkadaşındada vardı sorun oda kullandı arginmax ı onlarında hemen çocuğu oldu 1 hafta önce doğdu hatta... bu ilacı alıp deneyin bence eğer eşinde isterse tabii.. beni yanlış anlama sakın yardımcı olabilmek için söyledim canımmm... keçiboynuzu da yiyebilir pekmezide çok faydalı eşim bunları yapmıştı o ay canım inş.. bir an önce kavuşursun bebeğineee :KK16:

X