Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım teşekkür ederim =)) ama bu sadece benim vermiş olduğum bi karar doktora sormadım daha =)))) inş bi sorun çıkarmazlar... tatlım belki hatırlarsın benimde eşimde sorun var varikosel çift taraflı seninde vardı sanırım?? bize ameliyat dendi ama ameliyat olmadı eşim korktu :KK43:( sonra ''GNC arginmax'' kullandık bide keçi boynuzu yedi bol bol o ay hamile kaldım tabi bende klomen kullanmıştım... eşimin arkadaşındada vardı sorun oda kullandı arginmax ı onlarında hemen çocuğu oldu 1 hafta önce doğdu hatta... bu ilacı alıp deneyin bence eğer eşinde isterse tabii.. beni yanlış anlama sakın yardımcı olabilmek için söyledim canımmm... keçiboynuzu da yiyebilir pekmezide çok faydalı eşim bunları yapmıştı o ay canım inş.. bir an önce kavuşursun bebeğineee :KK16:

güzel dileklerin için çok sagol canım benım allah razı olsun evet hatırladım senı benım eşimdede varıkosel vardı ameliyta oldu ama ileri hala %0 dır en son gittiğimizde argınmaxsı çok duydum ama alamadım bir türlü sipariş vereyim hemen o zaman ne yanış anlaması canım yaaa hepimiz burad birbirimize destejk olmak için çabalıyoruz iştee sagol allah razı olsun keçiboynuzu pekmezini aldım başlayacak eşim artık eskisi gibi değil onu yemem bunu yemem demiyor argınma kapsul dimi

Son düzenleme:
nasılsınız şekerşeerrr :)) ben bişey sormak istiyorummm! 12 şubatta kanamam başladı 14 şubattada düşük yaptım sonra 3-4 gün daha sürdü kanamam ve bitti... sonra soğan suyu kürünü yaptım 15 gün adetimin çoktan gelmesi gerekiyodu ama yok maalesef hiç bi belirtide yok :KK43:( farlutal hariç en kısa yoldan hangi ilaçla gelir adetim bir an önce gelsin ve bitsin istiyorum çünkü önümüzdeki ay bi aksilik olmassa yine tedaviye başlıyoruuummm :))) çok umutluyumm o yüzden hemen gelsin adetim bana bi akıl verin noluurrrr :KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:
canım malesef daha kısa yolu yok bende farlutal gibi duphaston alıyorum..
evet cnm vardı ben çok seviyorum bu özelliği beğendiğin yazıları sonradan okuyabiliyorsun profilinde beğenilenler diye bir yer var hepsi oraya depolanıyor :) daha sonra takip etmek istersen edebiliyorsun
aynen bende çok sevdim çok iyi olmuş..
slm kızlar ben yeniyim siz çok uzun zaman olmuş kaynaşalı ben pko lu olduğumu yeni öprendim ilaçlara başladım ama araştırınca çok kolay bişey olmadığını anladım 8 aylık evliyim 27 yaşındayım ve tarlusal flagyl ve diane 35 le tedaviye başladım çocuk için erken diye dr da bişey söylemedi ama pkolu çocuk sahibi olmak baya uğraştırıyo anladığı kadarıyla sizce yanlış mı yaptım hemen çocuk sahibi olmam mı gerekiyodu

canım önceden de mesaj yazmıştım sana kilolu olmadığını söylemiştin bende kilolu değilim ama kilo da göreceli pko hastalarında çünkü tüm vucud ince bir göbek bölgemizde yağlanmalar oluyor. bu da pko dan dolayı aynı zzmanda bu belirti insülin direncinin de olduğunu gösteriyor.. bence korunma derim çünkü zaten tedavinin başında olacaksın hormonlar hemncecik düzene gelmeyebiliyor.. doktoruna metformini danış.. çoğumuz bunu kullanıyoruz pko nun asıl nedeni insülin direnci . onu kırabilirsek adetlerimiz de düzene girer.

dün akşamdan ve bugunden beri yürüken sağ kasıkda bişeyler batıyor bana galıba buay yumurtladım daha önce hiç böye olmamısım ben yaa yumurtladımmı acaba kızlarrrrrr:KK53::KK53::KK53::KK53: bu ayadan çok umutluyum ben yaaa:KK16: çalışmalara devam :)

dün akşamdan ve bugunden beri yürüken sağ kasıkda bişeyler batıyor bana galıba buay yumurtladım daha önce hiç böye olmamısım ben yaa yumurtladımmı acaba kızlarrrrrr:KK53::KK53::KK53::KK53: bu ayadan çok umutluyum ben yaaa:KK16: çalışmalara devam :)

evet benimde kasık ağrılarım ve batmalarım olmuştu inşallah yumurtlamışsındır canım

kızlar bana yazılan cevapları nerden görecem? bildirileriniz bölümünden göremiyorum tek tek kontrol etmek zorunda kalıyorum öylemi oluyor?

kızlarrr bişisorucammm...ben günlük 850 mg bir tane glukofen içiyordumm...bi süredir 2 taneye çıkardım şimdi bitti alıcam yeni..1000mg lık alsam 2 tane içsem sorun olarmıı..böle içenler var dimii...??yakın arkadaşım gitti oda pkoluymuşş kız 55 kilo sabah akşam 1000 mg vermişşş...bende kiloda varr....bende sabah akşam 1000kullanayım diyorumm...daha işe yarar belkiii...bi paylaşmak istedimm...

kızlarrr bişisorucammm...ben günlük 850 mg bir tane glukofen içiyordumm...bi süredir 2 taneye çıkardım şimdi bitti alıcam yeni..1000mg lık alsam 2 tane içsem sorun olarmıı..böle içenler var dimii...??yakın arkadaşım gitti oda pkoluymuşş kız 55 kilo sabah akşam 1000 mg vermişşş...bende kiloda varr....bende sabah akşam 1000kullanayım diyorumm...daha işe yarar belkiii...bi paylaşmak istedimm...

bünyeden bünyeye değişiyor waw.. ne kadardır 850mg lığı sabah akşam alıyorsun en az 1 yıl alman gerekliymiş..etki göremezsen o zman artırman gerekli.. bende 52.7 kilodayım şimdi bende 850mg günde iki kere alıyorum....5 ay bitiyor bu sürede 7 kilo verdim..

kaç gün oldu canım klomeni kullanalı.. belki de olmuştur belli olmaz ... umutların sevince dönüşür inşallah canım benim..

kaç gün oldu canım klomeni kullanalı.. belki de olmuştur belli olmaz ... umutların sevince dönüşür inşallah canım benim..

amin canım inş. klomen biteli bugun 5,gün canım adetiminde 12,günü ben bişey daha sorcam su yumurta akı varya uzayan ben onu göremiyorum çok su içtiğim içinmi göremiyorum acaba

kızlar merhaba..bilmiyorum sizde o programı izlediniz mi ama geçen akşam İbrahim Saraçoğlu bir programdaydı ve kadınlarla ve hormonlarla ilgili açıklamalar yaptı..Benim en dikkatimi çeken lafı ise şu oldu '' bitkilerin besinlerin genetiğiyle oynanıyor,bunun amacı ise dünya üzerinde doğurganlığı azaltmaktır. '' Eskiden bu kadar erken menopoz,çocuk sahibi olamama yoktu dedi..Aslında durum acı ama ne kadar doğru!! Ve kadınlara kesinlikle süt içmeyin dedi,yani tabii abartılı olarak..düzenli süt içilmesi kadınlarda hormon değerlerini bozup bebek sahibi olmalarını dahi engelliyormuş..Örneğin Amerika'da kadınlar çok fazla süt içiyormuş ve genellikle ilk çocuktan sonra doğum oranı azalıyormuş..buna karşılık olarak birde Afrika benzeri ülkelere bakın,o şartlarda nasıl çok çocuk sahibi oluyorlar dedi..Dediğim gibi belki bunları biliyorsunuz ama ben yinede sizlerle paylaşmak istedim..İnşallah hepimiz sağlığımıza kavuşuruz..

kızlar merhaba..bilmiyorum sizde o programı izlediniz mi ama geçen akşam İbrahim Saraçoğlu bir programdaydı ve kadınlarla ve hormonlarla ilgili açıklamalar yaptı..Benim en dikkatimi çeken lafı ise şu oldu '' bitkilerin besinlerin genetiğiyle oynanıyor,bunun amacı ise dünya üzerinde doğurganlığı azaltmaktır. '' Eskiden bu kadar erken menopoz,çocuk sahibi olamama yoktu dedi..Aslında durum acı ama ne kadar doğru!! Ve kadınlara kesinlikle süt içmeyin dedi,yani tabii abartılı olarak..düzenli süt içilmesi kadınlarda hormon değerlerini bozup bebek sahibi olmalarını dahi engelliyormuş..Örneğin Amerika'da kadınlar çok fazla süt içiyormuş ve genellikle ilk çocuktan sonra doğum oranı azalıyormuş..buna karşılık olarak birde Afrika benzeri ülkelere bakın,o şartlarda nasıl çok çocuk sahibi oluyorlar dedi..Dediğim gibi belki bunları biliyorsunuz ama ben yinede sizlerle paylaşmak istedim..İnşallah hepimiz sağlığımıza kavuşuruz..

paylaşım için teşekkürler canım

amin canım inş. klomen biteli bugun 5,gün canım adetiminde 12,günü ben bişey daha sorcam su yumurta akı varya uzayan ben onu göremiyorum çok su içtiğim içinmi göremiyorum acaba
stres yapma ecrincim 12. günümde bende öyle akıntı geldi yumurtlama old belli ama çatlamadı demekki hala adet olmayı bekliyorum.. eskiden bazen 28. günümde adet olabilirdim o zamna da 12. günümde akışkan yumurta akı şeklinde akıntı olurdu.. acele hem 14. güne kadar yumurtlama olabilirmiş.. doktora gidiyor musun yumurta takbi için bu günler kontrol edilmesi gerekiyor..
janx kesinlikle katılıyorum bu düşünceye.. programı izlemedim.. tam da bir düşüncemin üstüne söyledin ben bol süt tüketen biriyim acaba bu mu etkiliyor beni :2: bak şimdi aklıma takıldı bir araştırayım.. paylaşım için teşekkür ederim...

X