Cilt Bakımı Ürünleri avene ürünleri kullananlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
evt cnm çoğunlugu cilde agır gelen kremler kullanmaktan oluyormuş
şimdi hafif nemlendirici kullanıyorum
mutlaka yagsız
ve yaglı problemli ciltler için olanlar

benim yüzümde yag bezeleri vardı bana sözde mersinin en iyi doktoruymuş acnelse ve avenin sivilceli ciltler serisi vardı onu verdi bende sivilce felan yoktu sadece çene bölgemde vardı tamam dedim kullandım yüzümü soydu bir ay boyunca ne acılar çektim acnelseyi sürünce havalara zıplıyodum birde aven çok çok kurutuyodu yüzümü çünküyaglı degil karmaydı benim cildim güneş koruyucu kullanım diye sordum doktora kış günü gerek yok dedi tamam dedim bir ay 4kutu acnelseyle birlikte bitirdim ama aven daha yarı olmuştu doktora gittim tamam bezeler gitti ama bıyık bölgemde ve boynumda çok kötü leke kaldı alacalı gibi megerse leke kremi yazacakmış ondan güneş koruyucu kullanma demiş birde benle dalga geçer gibi ilk önce aven veriyor sonra başka markanın leke kremini özel doktor birde ne paralar döktüm ben bir ay önce 120 milyon avene para vermişim cildimi mahvetti kuruttu sonra bana onları at kullanma diyor leke kreminide almadım oda 100 milyondu yani anlayacagınız kızlar doktor kurbanı oldum şimdi çözümünü bulmaya çalışıyorum bulamıyorum lekenin neyapacam bilmiyorum boynum çok kötü bu doktorlar kozmetik firmalarıyla anlaşmış eline hangi firmanın büroşürü gelirse onu yazıyor

cnm ayda 4 kutu nasıl bitirdin?
acnelyse az az sürülüyor ki ben cildim çok hassas olmadıgı için bol bol sürüyorum
1 ayda yarım kutu bitti
sen nasıl sürdün ki cnm yaa

cnm ayda 4 kutu nasıl bitirdin?
acnelyse az az sürülüyor ki ben cildim çok hassas olmadıgı için bol bol sürüyorum
1 ayda yarım kutu bitti
sen nasıl sürdün ki cnm yaa
mahvoldum diyebilirm doktor dedi her hafta bir kutu bitecek 5 gün kullandım mahvoldum gittim doktora çok normal dedi böyle kullanılması gerekiyor bunun ayyyyyyyyyyyyyy düşündükçe ve yüzümdeki lekeyi gördükçe sinir krizleri geçiriyorum

busem33 bende geçen yıl doktorun verdiği acnelyse,cleocin t,imex sabun kullandım.Yüzümde beyaz yağ butonları ve kahverengi küçük lekeler vardı.Güneş koruyucuda kullanıyordum.Yüzümde hertaraf soyulduğu halde yağ butonları olduğu gibi kaldı herhangi bir değişiklik olmadı.Dudak kenarımda soyulduğu için açıklı koyulu leke oluştu.Bu lekeyi görünce tedaviyi bitirmeden bıraktım birdahada doktora gitmedim.Kendim eczaneden expigment aldım onuda akşam çok az leke olan yere sürüyordum ertesi gün kıpkırmızı oluyor diye kullanmadım.Yani bu yağ bezeleri ve lekenin bir çaresini bulamadım. Sen çaresini bulursan banada bilgi verirsen sevinirim.

arkadaşlar cildimiz dıştan sürekli temizlemeliyiz ve bu durmadan devam eder lekeler sivilceler içten tedavi etmek gerekirmiş bunun için hap varmış ama kesinlikle kullanmayın zararı çokmuş içenler 2 yıl hamile bile kalmazlarmış çocuk sakat bile dogabilirmiş dogal yöntemler en iyisi bence ben doktora hem cildim için hemde saçlarım dökülüyodu gittim yüzüm ne hale geldi anlattım saçlarımın dökülmeside durmadı bende bitkisel yag aldım inanın 2 haftada durdu her hafta bakım yapıyorum çok iyi parlıyo saçlarım gürleşti ne varsa dogal şeylerde var bence iyi bir nemlendirici ve temizleyici alsak tonik yerine gül suyu rosanseninki çok iyi haftada birde dogal şeylerle maske yapsak çok çok iyi olur ama sabırla yapmalıyız hemen sonuç beklememeliyiz

busem33 cok gecmis olsun canim yaa,doktorlara güvenemicezmi artik:KK43:(

ben bugün eczaneye gittim.la roche posay ürünlerini kullaniyorum suan ama aveneyi denemek istiyorum dedim.eczaci kadin tavsiye ederiz dedi.nemlendiricinin testerini verdi,günes kremlerinin testerlerini verdi,denicem ona göre alicam bakalim artik nasil gelicek cildime.kompaktfondötenli günes kremini aldim bugün.onuda denemedim daha henüz.
peki avenenin fondötenini kullanan varmi aranizda arkadaslar?bugün sordum eczaciya iyi dedi,ama sanirim kompakt seklinde olanlar daha güzel kapatiyormus.kararsiz kaldim.

mahvoldum diyebilirm doktor dedi her hafta bir kutu bitecek 5 gün kullandım mahvoldum gittim doktora çok normal dedi böyle kullanılması gerekiyor bunun ayyyyyyyyyyyyyy düşündükçe ve yüzümdeki lekeyi gördükçe sinir krizleri geçiriyorum
bende bi dönem acnelys kullandım.fazla sürdüm zamn sabahleyin yüzüm acıyodu resmen.
nasıl bi doktormuş o öle:1shok:
sürekli kulanamadım yüzü soyuyodu makyaj felan yapamıyodum.o yüzden bıraktım.ama yüzü geröekten ince ince soyuyodu.dikkatli kullanmak lazım böle ilaçları
geçmiş olsun şeker.......

ben akne tedavisi gördüğüm için, clean ac adlı nemlendiricisini kullanmıştım. gayet güzel bir üründü.

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar iyi dileklerinizi için doktorların bir kısmı işi ticarete dökmüş kadın utanmadan sıkılmadan inanın eline hangi buroşür gelirse onu yazıyodu çok acılar çektim sadece güneş lekesine çözüm bulamadım leke tedavisi kışın olsa iyi olurmuş şimdi güneş daha etkili ya neyse gideceginiz doktoru iyi araştırın diyecem ben sözde mersinin en iyi doktoruna gittim paragöz kadın allah bilir o leke kremini yazacaktı onu alacaktım geçmeyecekti leke lazer yapalım diyecekti eminim buna ve daha sonra ögrendimki güzellik uzmanı tanıdıktan benim psikolog doktor arkadaşım vardı aynı doktor aveni vermiş bu iyi kullan demiş cildilde hiç sorun yokken artık bu ürünleri kullan demiş oda kullanmış ve bana şunu dedi arkadaşımı bir ay sonra tanıyamadım mahvetmişti yüzünü bu senmisin demiş artık gerisini sizlere bırakıyorum çok güvenilir kişiler seçin

bende avenin sıkılaştırıcı toniini kullanıyorum bi işe yaradıpı falan yok maden suyu dah açok işe yarıyo diğier ürünlerini bilmiyorum.

avenein sıkılaştırıcı tonik diye gözenek sıkılaştırıcı özelliği olan bir ürünü yok
cleanenceın toniği var sadece o da zaten alkol içerdiği için gözenek temizliyor
size onu yanlış satmışlar

avenenin günes kremini denedim,tester verdiler,cok harika.almaya karar verdim.üzerine makyaj yaptigim icin hic yaglanma yapmadi.hemen emiliyor.tavsiye ederim.
50+ faktör olanini denedim.

avene`nin nemlendiricisini ve yikamajelini aldim bugün.nemlendiricisini denemistim tester olarak cok hosuma gitti aldim.yanina birde yüzserumu ve nemlendirici maske hediye ettiler.kompakt fondöten ve mosaikpudrasinida aldim,bakalim bunlar nasil.bazi sitelerde yorumlari okumustum özellikle kompakt fondötenden baya memnun kalan vardi.
aranizda bu ürünü kullanan varmi?

arkadaslar kesinlikle avene i tek gecerim.. hep fiyatlari cok uygun hem de cilde inanilmaz iyi geliyor. tek yapmaniz gereken urunu alirken aciklamasini iyice okumak, cilt tipinize uygun urunu buldugunuzda kesinlikle farki goruceksiniz. ben cildimdeki sivilce izlerinden sikayetciydim ve aveneden sonra iz miz kalmadi.cleanance temizleme jelini ve cilt yumusatici tonigini (tonique douceur) kullaniyorum. herkese siddetle tavsiye ediyorum

deacneal kullanmıştım bir ara, sivilcelerim için doktor tavsiyesiyle. cilt tipimle alakalı herhalde birkaç ay sonra bile iritasyon yapıyordu, acaip kızarıyor ve yanıyordu yüzüm. deacneal'den aldığım verimi çok daha kısa bir sürede üstelik iritasyon olmadan acnelyse'den aldım. hoş şimdi retin-a siparişi verdim sanırım o da acnelyse'den daha etkili.

unutmadan bir de yıkama jelini de almıştım uzuuun bir süre kullandım, fiyatı pek az değildi diye hatırlıyorum ama bezelye kadar jel bütün yüzüme yetiyordu. tekrar alır mıyım sanmıyorum vazgeçilmeyecek bir ürün değildi çünkü.

ben senelerdir la roche posay kullanıyordum cildim yağlı olduğu için effaclar serisini (jel ve nemlendirici) ve çok memnundum
sonra cildim çok sivilceli olduğu için roaccutane kullandım 2 sene önce ama bi süre sonra ufak ufak sivilceler çıktı yine. doktor isotrexin jel verdi, kullandım ve la roche kullanmaya da devam ettim.
sonra 1.5 2 ay kdr önce yine minik sivilceler kafama takıldı şunlardan kurtulim roaccutane sonrası gibi cildim bebek gibi olsun diye bi isotrexin daha aldım ama la rocheun nemlendiricisi yeterli nemlendirmedi burun kenarlarım soyuk soyuk kalmaya başladı.ecazcı da bana avene tavsiye etti.cidden iyi nemlendiriyor amaaa sivilcelendi yüzüm isotrexinden mi kaynaklanıyor anlamıyorum! ilk kullandığımda bu kdr artırmadı sivilcelerimi ama şimdi avene le beraber kullanınca bi tüp bitmesine rapmen hala sivilceliyim ve sinir oldum resmen kendi elimle cildimi bozdum! bu tüp bitince tekrar la roche a dönücem. bildiğinden şaşmicaksın valla... isotrexine de devam ediyorum valla böyle olcanı bilsem 2. tüpe başlamazdım kesinlikle
ama aveneden mi kaynaklandı tam emin diilim ama etkisi olduğunu düşünüyorum o nedenle bi daha kullanmam avene

benim yüzümde yag bezeleri vardı bana sözde mersinin en iyi doktoruymuş acnelse ve avenin sivilceli ciltler serisi vardı onu verdi bende sivilce felan yoktu sadece çene bölgemde vardı tamam dedim kullandım yüzümü soydu bir ay boyunca ne acılar çektim acnelseyi sürünce havalara zıplıyodum birde aven çok çok kurutuyodu yüzümü çünküyaglı degil karmaydı benim cildim güneş koruyucu kullanım diye sordum doktora kış günü gerek yok dedi tamam dedim bir ay 4kutu acnelseyle birlikte bitirdim ama aven daha yarı olmuştu doktora gittim tamam bezeler gitti ama bıyık bölgemde ve boynumda çok kötü leke kaldı alacalı gibi megerse leke kremi yazacakmış ondan güneş koruyucu kullanma demiş birde benle dalga geçer gibi ilk önce aven veriyor sonra başka markanın leke kremini özel doktor birde ne paralar döktüm ben bir ay önce 120 milyon avene para vermişim cildimi mahvetti kuruttu sonra bana onları at kullanma diyor leke kreminide almadım oda 100 milyondu yani anlayacagınız kızlar doktor kurbanı oldum şimdi çözümünü bulmaya çalışıyorum bulamıyorum lekenin neyapacam bilmiyorum boynum çok kötü bu doktorlar kozmetik firmalarıyla anlaşmış eline hangi firmanın büroşürü gelirse onu yazıyor

aman tanrım:uhm bir ayda 4 tüp acnelyse mi???? o doktor çıldırmış yaaa acnelyse cildi mahvederr asit gibi bişi o ya nasıl bi doktor o
çok geçmiş olsun ya valla çok üzüldüm şimdi okuyunca böyle doktor olmaz olsun çok daha ağır sonuçları olabilirdi ucuz kurtmulmuşsunuz

mademoiselle canım aynı durumdayız seninle ben de la roche posayın effeclarından jel e kremini kullanıyodum yazın geçmişti sivilcelerim bnde bunlara baglamıştım ama tekrarlayınca dermotologa giittim ve bu isotrexini verdi bana da..2haftadr kullanıyorum cildim çok hassaslaştı soyuluyo ince bi tabaka halinde ve su degdirsem yanıyo.yanında la roche un jelini ve kremini kulanayım dedim krem biras yumuşatr felan die yok daha da yandı bnde soyulma geçene kadar hiç bişey sürmemeye karar werdim canım..doktordan roaccutan istedim vermedi sorumluluk sana ait diyince bnde istemedim ama seninkini o mu geçirdi eger faydası olacaksa onun en az dozunu kullanmak istiyorum ben de..bu isotrexinin faydası varmı canım sana..yanında nemlendirici kullanmakmutlaka ki gerekir mi?????cildimi daha da mahvetmek istemioruuum çünkü..

mademoiselle canım aynı durumdayız seninle ben de la roche posayın effeclarından jel e kremini kullanıyodum yazın geçmişti sivilcelerim bnde bunlara baglamıştım ama tekrarlayınca dermotologa giittim ve bu isotrexini verdi bana da..2haftadr kullanıyorum cildim çok hassaslaştı soyuluyo ince bi tabaka halinde ve su degdirsem yanıyo.yanında la roche un jelini ve kremini kulanayım dedim krem biras yumuşatr felan die yok daha da yandı bnde soyulma geçene kadar hiç bişey sürmemeye karar werdim canım..doktordan roaccutan istedim vermedi sorumluluk sana ait diyince bnde istemedim ama seninkini o mu geçirdi eger faydası olacaksa onun en az dozunu kullanmak istiyorum ben de..bu isotrexinin faydası varmı canım sana..yanında nemlendirici kullanmakmutlaka ki gerekir mi?????cildimi daha da mahvetmek istemioruuum çünkü..

canım öncelikle geçmiş olsun. ben roaccutane ı 2 sene önce kullandım ama benim cildim resmen krater gibiydi korkunçtu sadece yüzümde diil vücuduma da yayılmıştı sivilceler başka çaresi yoktu yani:KK43: doktor bana sormaya bile gerek duymadan verdi ilacı. ben de kabul ettim 7 ay kullandım ve bebek ötesi oldu cildim. ama tedavi bittikten 1 sene sonra yani geçen sene ufak ufak sivilceler çıkmaya başladı. ben roaccutane a alıştığım için yine istedim ama o kdr ağır değildi sivilceler 2 doktora gittim 2si de vermedi. isotrexin verdiler. isotrexin geçirdi sivilceleri ama böle dudak kenarında fln minik kırmızı noktalar şeklinde arada bi çıkıyodu yine. son seferde artık doktora sormadan aldım ben isotrexin ama yanında avene nemlendirici aldım ve ilk seferde iyi gelen ilaç bu sefer çoğalttı sivilceleri... neyse ama şimdi kullandığım tüp bitti sivilceler de kayboldu. yani yine geçirdi sadece bi kaç iz var şuan. avene sürmüyorum artık la rocheun eski nemlendiricisine geri döndüm.

isotrexini yüzüne her gün mü sürüyorsun canım? bana doktor ilk başlarda her gün değil gün aşırı sür ve sadece geceleri sür dedi ben önce dinlemedim aynen senin gibi oldu kıpkırmızı oldu inceldi ve soyuldu. o nedenle 2 günde bir kullan canım. ve sakın unutma kırmızılıklar derideki hassasiyet geçene kdr kullanma normal haline dmnünce tekrar başla ve 2 günde bir sür. sonra cildin alışır her gece sürmeye başlarsın. isotrexin iyi bi jel cnaım sana da iyi gelceine eminim. ama yanında nemlendirici de sür mutlaka. bi de gündüz dışarı çıkarken güneş kremini unutma. kaydirigubbakcemile2 sevgiler..

bu arada sivilceler isotrexin kullanırken artıyomuş hakkaten bi kaç yerde okudum ama benim ilk kullanımımda hiç artmadı. bu son seferde kullandığımda arttı ama heralde avene nemlendiriciden kaynaklandı. ve çıktığı gibi de söndü tüp yeni bitti. iz kaldı sadece onlar da geçer heralde. yani nemlendiriciye de dikkat etmek lazım isotrexin kullanırken. belki ben senelerdir la roche kullanıyorum cildim ona alıştı o nedenle avene'e tepki göstermiş olabilir bilemiycem. neyse ki gitti ama sivilceler inşallah bi daha da çıkmaz

X