Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Herkese merhaba,
21yasindayim ve dunden ber bagladigim aknetrenti gunde toplam 80mg kullaniyorum. Bilinen genel yan etkilerinin yani sira ben kilo kaybiyla ilgili bilgi almak istiyorum. Deneyimlemis olaniniz var mi? Gercekten bu ilac kilo kaybina yol aciyor mu?

ben daha 12. günümdeyim nasıl olurda 2 kilo verdim bilmiyorum ama vermişim yani 58 den 56 ya düştüm ve bariz yedim ama haptan mıdır bilemiyorum:KK43:

Herkese merhaba,
21yasindayim ve dunden ber bagladigim aknetrenti gunde toplam 80mg kullaniyorum. Bilinen genel yan etkilerinin yani sira ben kilo kaybiyla ilgili bilgi almak istiyorum. Deneyimlemis olaniniz var mi? Gercekten bu ilac kilo kaybina yol aciyor mu?

alakası yok tatlım ben 18. günümdeyim aksine alıyorumö galiba :)

Herkese merhaba,

Benim iştahım yok bu aralar ama ilaca bağlamalı mıyım bilmiyorum ? :) Bu arada 2. ayım 10 gün sonra bitecek ama sivilcelerim baya çoğaldı :KK43: ne zaman sönme aşamasına geçecek merak ediyorum

ben henüz başlamadım benim kolesterolüm 215 çıktı doktor kullanabilirsin dedi ama ben biraz diyet yapmak istedim yağlı şeylerden uzak durmaya ve kolesterol düşürmeye yardımcı bitkisel takviye alıyorum önümüzdeki hafta tekrar test yaptırcam ... benim durumumda olup başlayan oldu mu bu ilaca arkadaslar

ben henüz başlamadım benim kolesterolüm 215 çıktı doktor kullanabilirsin dedi ama ben biraz diyet yapmak istedim yağlı şeylerden uzak durmaya ve kolesterol düşürmeye yardımcı bitkisel takviye alıyorum önümüzdeki hafta tekrar test yaptırcam ... benim durumumda olup başlayan oldu mu bu ilaca arkadaslar

benimde 208 di diyet yapman gerek yoksa vermem demişti ben maşallah her gün hala çikolata yiyorm :KK70: artık kesicem ama :KK15::KK9:

ya millet pütür pütür içi yağ dolu minik sivilceler çoğaldı sivilce gibi değil ama işte siyah noktayla sivilce karışımı gibi :S neyse bunları sıkıyorm sıkıntıdan iz kalır mı yaa:KK43:

benimde 208 di diyet yapman gerek yoksa vermem demişti ben maşallah her gün hala çikolata yiyorm :KK70: artık kesicem ama :KK15::KK9:

Valla ben korkuyorum şu kolesterolden :-! Yürüyüş yapmaya çalışıyorum :-D birde ben lavanta nin karaciğer e çok faydası olduğunu okumuştum ilaca başladığımda kullansam diyorum malum epey yoruyor

Valla ben korkuyorum şu kolesterolden :-! Yürüyüş yapmaya çalışıyorum :-D birde ben lavanta nin karaciğer e çok faydası olduğunu okumuştum ilaca başladığımda kullansam diyorum malum epey yoruyor

vallaha canm ben sporcuyum elma ceviz yemedikçe ve yaşil çay içmedikçe düşmüyor =(bunları olabildiğince tüketmeye çalışıormda çikolata ve fast food uda kesemedim bide doktor katı yağla yapılmış yiyecekler tüketmemem gerektiğini söylemişti maşallah her sabah poğaça falan eksik etmem =)bakalm sonçlarm nasl çıkçak sende yaz cnm bilelm bzde:):21:

Doktor bana da bu ilacı yazdı eczacı aknegen verdi. 1 ay sonra kontrole çağırdı doktor aç karna gidiliyor değil mi ? Tam hatırlamıyorum doktorun ne dediğini.

Doktor bana da bu ilacı yazdı eczacı aknegen verdi. 1 ay sonra kontrole çağırdı doktor aç karna gidiliyor değil mi ? Tam hatırlamıyorum doktorun ne dediğini.

aç gitmen daha iyi, ben de bugün 3. kez kanımı verdim. Pazartesi de kontrolüm var. Bana her seferinde aç olup olmadığımı soruyorlar. O yüzden her ihtimale karşı aç gitmen daha iyi

Merhaba arkadaşlar ben 35. Günümdeyim ilk ay günde 30 mg ile başladım 2. Ayımdayım 40 mg ile devam edicem dudak ve burun kuruluğu ve birde saç dökülmesi dışında başka bir etkisiyle şükür karşılaşmadım inş karşılaşmamda. Benim aşırı bi sivilce sorunum yoktu öyle büyük iltihaplı sivilcelerim olmadı fakat çıkan sivilcelerim iz bırakıyordu artık yaş 28 olunca artık isyan bayrağını çektim uzun araştırmalar sonunda başladım. Ve öyle ciddi beni rahatsız edecek bi kusma yapmadı. Eğer bir yola girdiyseniz sonunu düşünerek istikrarlı olun ve pes etmeyin.

Merhaba arkadaşlar. Allah yardımcınız olsun.

Bende de sivilce problemi var, 21 yaşındayım. yaklaşık son 5 aydır özellikle çenemde sivilcelenme var, şu sıralar yanaklarımın burna yakın taraflarda da birer tane sivilce çıktı, bi tane alnımda çıktı. normalde daha önce hiç sivilce problemi yaşamadım, o yüzden bu sorunu küçümsemeye çalışıyorum ama sivilcelerim geçmiyor ve iz bırakıyor. Acaba benim gibi bi durumda olup da bu ilaca başlayan oldu mu? aslında daha çok şunu merak ediyorum,
-Bu ilaca başlarken ki sivilce sayınız, yayılımı, ağrısı vb. özellikleri neydi?
-Daha önce başka sivilce ilaçları kullandınız mı?
-Son olarak kullanmaya başladıktan sonra sivilce artışnız nasıldı?

Merhaba arkadaşlar. Allah yardımcınız olsun.

Bende de sivilce problemi var, 21 yaşındayım. yaklaşık son 5 aydır özellikle çenemde sivilcelenme var, şu sıralar yanaklarımın burna yakın taraflarda da birer tane sivilce çıktı, bi tane alnımda çıktı. normalde daha önce hiç sivilce problemi yaşamadım, o yüzden bu sorunu küçümsemeye çalışıyorum ama sivilcelerim geçmiyor ve iz bırakıyor. Acaba benim gibi bi durumda olup da bu ilaca başlayan oldu mu? aslında daha çok şunu merak ediyorum,
-Bu ilaca başlarken ki sivilce sayınız, yayılımı, ağrısı vb. özellikleri neydi?
-Daha önce başka sivilce ilaçları kullandınız mı?
-Son olarak kullanmaya başladıktan sonra sivilce artışnız nasıldı?

merhaba canım ben 23 yaşındayım benim minik minik özellikle alnımdalardı ama sıkılmıyoduda öle bişi minik yani ,hatta kullanan arkadaşlarım dediki sana vermezler baya ağır vakaya veriyolar dedi yok arkadaş 3. gidişimden sonra banada verdi:)

daha önce birsürü sivilce ilacı kullandım hepsi merhemdi ve 0 sonuç verdi kökten çözülmedi!

şuan benim 16. günüm sivilcelerim çoğaldı minik minik hala fakat 2 tane falan içi dolu ağrılı cinsten çıktı bende hayret ettim :)ama bunlara rağmen asla bırakmam:):21:

merhaba canım ben 23 yaşındayım benim minik minik özellikle alnımdalardı ama sıkılmıyoduda öle bişi minik yani ,hatta kullanan arkadaşlarım dediki sana vermezler baya ağır vakaya veriyolar dedi yok arkadaş 3. gidişimden sonra banada verdi:)

daha önce birsürü sivilce ilacı kullandım hepsi merhemdi ve 0 sonuç verdi kökten çözülmedi!

şuan benim 16. günüm sivilcelerim çoğaldı minik minik hala fakat 2 tane falan içi dolu ağrılı cinsten çıktı bende hayret ettim :)ama bunlara rağmen asla bırakmam:):21:

asıl bu ilacı bitirenler kullananlar ya da 4. 5. ayda olanlar yazsada azcık bize yardımcı olsa :KK43:

2. ayıma başladım kızlar...
yine doktor 30 mg verdi:KK24:
sırt agrısından ölyorum, bde su dudaklar yara olmasaaa:KK53:
kimsede yazmyo burayaaaEn Büyük KK

2. ayıma başladım kızlar...
yine doktor 30 mg verdi:KK24:
sırt agrısından ölyorum, bde su dudaklar yara olmasaaa:KK53:
kimsede yazmyo burayaaaEn Büyük KK

canım senle aynı gidiyoduk zaten :) bende 30 ile devam
aynen ya bendede bel ve sırt agrısı sorma ama ara ara ve rahatsız edici değil
bepanthene merhem ve blistex kullan dudaklarına canım
sivilcelerin ne durumda ve izlerin

canım senle aynı gidiyoduk zaten :) bende 30 ile devam
aynen ya bendede bel ve sırt agrısı sorma ama ara ara ve rahatsız edici değil
bepanthene merhem ve blistex kullan dudaklarına canım
sivilcelerin ne durumda ve izlerin

ewett aynıyız :)
sırt agrısı cok fena yaa.:26:
krem falan kullanyrm,dudak kremi vermşti bepnten degldi baska bsy naneli kokyu adnı unuttm şimdi:44:
sivilcelerm gecti tek tuk vr , burnmda siyah noktalar vardı onlar gecti, gözeneklerim acıldı...ama izler var biraz, cildim masslah güzelleşti diyblrim:nazar:
senin nasıl????????

ewett aynıyız :)
sırt agrısı cok fena yaa.:26:
krem falan kullanyrm,dudak kremi vermşti bepnten degldi baska bsy naneli kokyu adnı unuttm şimdi:44:
sivilcelerm gecti tek tuk vr , burnmda siyah noktalar vardı onlar gecti, gözeneklerim acıldı...ama izler var biraz, cildim masslah güzelleşti diyblrim:nazar:
senin nasıl????????

aynı canım burnumdaki siyah noktalar geçti sivilceler tek tuk cıkıyo izler var hala ama bence onlar ilacın verdiği bi kırmızılık bitince geçicek diye düşünüyorum maşallahhh diyim

X