ovıtrelle kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

ben iğne yaptığım ilk üç gün vardı şimdi yok yumurtalıkların kac ml olmuş inş.hayırlı haberler verirsin

hoşbulduk cnm..iğnemi perşembe yaptrdm,fakat benim tedavim hapla değldi bu ay,puregon iğnesini 7 gün boyunca göbegmden yaptm,2 yumurtam oluştu,snra kalçadan çatlatma iğnesnı vurdurdum..doktor ikiz olablr,tabi olmayablr de dedı..beklemek çok zormuş bu dönemde bunu anladm :KK43: bu arada çatlatma iğnesini vurduralı 5 gün oldu ve hala yumurtalıklarmda ağrı var szde de oldu mu?

merhaba canım bende senın gıbı iğne tedavısı göruyorum gecen ay basladım yumurtam catladı fakat gebelık olmadı bu ay tekrardan devam edıyorum iğnelere cumaya kontrolum var evet canım benım göguslerım cok şiştı ve sızladı resmen ksık agrımda devam etmıştı fakat adet oldum iğneler hormon iğnelerı oldugu için agrı yapıyor :nazar:

mrb canım nasıl gidiyor kasık ağrın devam ediyormu

evet canım senin için dedim bende ağrı durdu

merhaba canım bende senın gıbı iğne tedavısı göruyorum gecen ay basladım yumurtam catladı fakat gebelık olmadı bu ay tekrardan devam edıyorum iğnelere cumaya kontrolum var evet canım benım göguslerım cok şiştı ve sızladı resmen ksık agrımda devam etmıştı fakat adet oldum iğneler hormon iğnelerı oldugu için agrı yapıyor :nazar:

adetmi oldun yoksa öterki aydanmı bahsediyosun benm netee sorun var

evet canm ekımde catlatma iğnemı oldum kasım15 de adet oldum sımdı yıne devam ıgnelere cuma kontrole gore catlatma iğnem olcak

evet canm ekımde catlatma iğnemı oldum kasım15 de adet oldum sımdı yıne devam ıgnelere cuma kontrole gore catlatma iğnem olcak

inş.bu sefer olur bu arada çatlatma iğnesinden sonra 14 gün geçmişse gebelik olsılığı varmış bilgin varmı

ben iğne yaptığım ilk üç gün vardı şimdi yok yumurtalıkların kac ml olmuş inş.hayırlı haberler verirsin

bnm 5.günün snunda gttgm kntrolüm de,biri 14, biri 16 mm olmuştu,doktor brden gelşmş 2 gùn daha vur iğneni,snra çatlatma iğneni yaptr ddi,heralde bi 18mm, 20mm flan olmuştr tahminmce..benm iğneli ilk tedavim ve bu ay umutluyum,çnkü tùplerm tıkalymş açıldı,prolaktinim dùştü,2 tane de yumurtam oldu,hrsey olumlu..Rabbim bize de nasip eder inşallah..

inş.bu sefer olur bu arada çatlatma iğnesinden sonra 14 gün geçmişse gebelik olsılığı varmış bilgin varmı

inş. olur bu sefer canım ya bu iğneyı olanlar genelde 2.de tutmuş inş.bizdede işe yarar evet bılıyodum ben 17. gun adet oldum:KK34:

bnm 5.günün snunda gttgm kntrolüm de,biri 14, biri 16 mm olmuştu,doktor brden gelşmş 2 gùn daha vur iğneni,snra çatlatma iğneni yaptr ddi,heralde bi 18mm, 20mm flan olmuştr tahminmce..benm iğneli ilk tedavim ve bu ay umutluyum,çnkü tùplerm tıkalymş açıldı,prolaktinim dùştü,2 tane de yumurtam oldu,hrsey olumlu..Rabbim bize de nasip eder inşallah..

inş.canım güzel haber verirsin

inş. olur bu sefer canım ya bu iğneyı olanlar genelde 2.de tutmuş inş.bizdede işe yarar evet bılıyodum ben 17. gun adet oldum:KK34:

öyleyse sende niye 17.gün olmuş sarı renkte akıntı acaba iğneden dolayımı oluyor

bılmıyorum kı bende anlayamadım bır turlu gununumu tutturamıyoruz acaba :44:

nasipte yok diyelim buna spermler üç dört gün canlı kalıyor iğneden sonra ilşki günü veriliyor gününü tuttursak bile nasip kısmet

kzlar zten tedavi oldugumuz icn,ve doktorda günleri söyledği içn günleri tutturamama gbi bşey yok,ama tedavi olmayan arkadaşlara ovulasyon testini bi denesinler derim,ben bile alıp denemeyi düsünüyorum.

kızlar peki hangi hastanede tedavi görüyorsunuz

X