Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

2 saat önce kan vermiştim sonuç 2.0 yani negatif bu nasıl iş anlamadım yaa idrarda çıkıyo kanda çıkmıyo oofff

kızlar konu açtım cevap veren olmamış buraya aktarıyorum aynen

adetim 6 gün gecikti genelde adet olucam gün mide bulantım olurdu aşırı sancım olurdu ama şu son 2 gündür aşırı mide bulantım var bugün 3te tahlil yaptırdım 1,03 çıktı doktor yok gibi gözüküyo ama pazartesi kadın doğumcuya görünün dedi hiç böyle olmazdım anlamadım kızlar bide korunuyoduk

kızlar benim şanssızlığım iki defa test yaptım dün bugün ikiside bozuk çıktı iyi mi :KK43: ve kasık ağrım gelip gidiyor adet sancım olurdu normalde o da gitti sadece karnımda hafif sertlik ve mide bulantısı var çok hafif yarın bugün regl olmam gerekiyordu olmadım da yarının da geçmesini bekliyorum salı günü gideceğim inş.

kızlar konu açtım cevap veren olmamış buraya aktarıyorum aynen

adetim 6 gün gecikti genelde adet olucam gün mide bulantım olurdu aşırı sancım olurdu ama şu son 2 gündür aşırı mide bulantım var bugün 3te tahlil yaptırdım 1,03 çıktı doktor yok gibi gözüküyo ama pazartesi kadın doğumcuya görünün dedi hiç böyle olmazdım anlamadım kızlar bide korunuyoduk

cnm geç gebelikte değer çok düşük çıkıyor bende beş gün önce yaptırdım 0.01 çıktı sonuç bugün regl olmam gerekiyordu olmadım belki bir ihtimal bende de geç gebelik vardır diye düşünüyorum geç gebelikte regl geçtikten 10 gün sonra kanda değer yükseliyormuş

kızlaaar lütfen bana yardım edinnnnnnn adetime 5 gün var bugün kan testi yaptırdım beta hcg:29.7 çıktı doktor çıkmıştı gösteremedimmmm :KK43:( ne demek bu

arkadaşlar adetimden 5 gün geçti..kan tahlili yaptırdım beta-hcg 261,90 çıktı sizce iyi bi sonuçmu yükse düşükmü:KK43:(doktora göründüm bebeğin kesesini göremediii:KK43:

arkadaşlar adetimden 5 gün geçti..kan tahlili yaptırdım beta-hcg 261,90 çıktı sizce iyi bi sonuçmu yükse düşükmü:KK43:(doktora göründüm bebeğin kesesini göremediii:KK43:

Canım hamilesin ama değerin biraz düşük gibi. Belki geç yumurtlama olmuş olabilir iki gün sonra tekrar bi tahlil yaptır istersen. Artışa göre sağlıklı gebelik olup olmadığı anlaşılır... Kese değerler 600 ün üzerindeyken görünebiliyor diye biliyorum. Şuan görememen normal

Canım hamilesin ama değerin biraz düşük gibi. Belki geç yumurtlama olmuş olabilir iki gün sonra tekrar bi tahlil yaptır istersen. Artışa göre sağlıklı gebelik olup olmadığı anlaşılır... Kese değerler 600 ün üzerindeyken görünebiliyor diye biliyorum. Şuan görememen normal

inşallah dediğin gibidir canım..evet tekrar yaptırıcam inşallah yükselir ya çok üzgünümmm:KK43:(

En son bat tarihini öğrenebilir miyim? Üzülme o kadar da kötü değil 2 gün kadar geç yumurtlamışsan sonuç normal. İyi düşünelim iyi olsun:)

sağol canım ya..ben en son 3 kasımda adet olmuştum..bu ayın üçünde adetim gelmedi..bende 7 aralıkta kan tahlili yaptırdım ord çıktı bu sonuç..

Kızlar hatırlayan varsa bilirler benim geçen hafta salı kanımda 79.2 çıkmıştı.Bugün 1000 olmuş.Sat'a göre 4+5 günlük fakat hekim muayene sırasında keseyi göremedi.Henüz 4 haftalık civarı erken olabilir dedi.1000'den önce görünmez dedi.Haftaya idrara sıkışık tekrar gelmemi istedi.İnşaallah keseyi görebilirim.

normal cnm bizim bi tanıdıkta kese iki ay sonra görünmüştü hatta bazen geç görünebiliyor 5 gün geçtükten sonraysa en fazla üç haftalıktır bu da çok iyi bir değer :)

hamile değilim arkadaşlar tam doktora gittim sıra bana geldi lavaboya b, gittim hasta olmuşum kısmet zaten ben daha bnm için erken diye düşünüyordum vardır rabbimin bir bildiği ilk denemeydi olmadı bir kaç ay belkide bir yıl sonra deneriz artık :) henüz okuduğum için zor gelecek gibi bana bunu hamile olduğumu düşünürken bunlar aklıma geldi :)

ilk defa çocuk düşündük bende bir sürü belirti oluştu meğer göbeğim düşmüş daha önce hiç olmadığı için hamileliğe yoruyordum bende göbek nasıl kladırırlır bilen var mı karnım taş gibi halen ya mide bulantımda var

Merhabalar,
Ben 25 Eylül'de regl oldum. Normalde 22 Ekim - 23 Ekim gibi regl olacaktım ancak olmadım. 2 Kasım'da regl oldum. 8 ve 18 Kasım arasında eşimle ilişkimiz oldu. 1 - 2 Aralık gibi, regl olacaktım, olmadım.
Bugün gittim test yaptım, 7169 çıktı.

5 haftalık hamile miyim?
Çoğul gebelik olabilir mi?
Mol gebelik olabilir mi?
Kaç haftalık hamile oluyorum?

Tam anlamadım, bu hafta içerisinde doktora gideceğim.

Cevap verirseniz çok sevinirim, iyi akşamlar.

X