Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

slm kızlar.bende soğan kürünü kullandım.adetlerm normalde30-34 gün arası oluyor.şuan 26, günümdeyim.fakat soğan kürüm bittikten sonra sürekli kahverengi akıntı geliyor.ne olduğunu anlayamadım .bakalım adetimi bekliyorum ama işallah olmam diyorum ama hep olacakmışım gibi geliyor.gene tatlı krizlerine giriyorum:KK43:

slm kızlar.bende soğan kürünü kullandım.adetlerm normalde30-34 gün arası oluyor.şuan 26, günümdeyim.fakat soğan kürüm bittikten sonra sürekli kahverengi akıntı geliyor.ne olduğunu anlayamadım .bakalım adetimi bekliyorum ama işallah olmam diyorum ama hep olacakmışım gibi geliyor.gene tatlı krizlerine giriyorum:KK43:

as belki kist vardır o patlamıştır inşallah hamiş kalırsın..

ben bu ay soğan kürünü kullandım, çok akıntım oldu. en son gittiğimde dr büyük bi kistin var demişti.
Önümüzdeki kontrollerde bakalım ne olucak. Ama kesinlikle bi faydası var bu kürün.

kızlarrrrrrrrr bende sanırım hamileyim test yaptım çift çizgi çok net çıktı hayırlısı olsun darısı herkezin başınaaaaaaa allahım tüm isteyenlere nasip etsin bende soğan kürüyle hamile kaldım birde klomen kullandım allahın mücizesi soğan gerçekten etki oldu allah isteyen herkeze nasip etsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn çok muuuuuuuutluyummmmmmmmmmmmmmmmm:::)))9

net bilgiyi sitesinden alabilirsiniz biz de orada okuduğumuz şekilde yapıyoruz, bitiminden sonraki 7. gün doğrusu

ben size linkini vereyim Prof. Dr. brahim Adnan SARAOLU Kuru soan

sitedende baktım ama videosunuda izledim videosundada adete 15 gün kala demiş saracoglu.baslama zamanı adetten bitiminden 1 hafta sonra o konuda tamam.
peki 2. küre baslamam için bi kez hastalanıcam ondan sonraki adetimden 10 gün önce hesaplıcam dimi.düzenlide değil benim 5 gün öncede gelebiliyo sonrada.

hip sen 3. küre baslamıstın okuyarak geldim dıger sayfaları 2. küre nezaman basladıgnı ögrenebilirmiyim.15 günlükten sonra hastalandın sonraki adetten 10 gün öncemi.

kızlarrrrrrrrr bende sanırım hamileyim test yaptım çift çizgi çok net çıktı hayırlısı olsun darısı herkezin başınaaaaaaa allahım tüm isteyenlere nasip etsin bende soğan kürüyle hamile kaldım birde klomen kullandım allahın mücizesi soğan gerçekten etki oldu allah isteyen herkeze nasip etsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn çok muuuuuuuutluyummmmmmmmmmmmmmmmm:::)))9[/QUOT

Gözümüzaydın 1 yıldız daha kaydı topicten :) ben sessiz takıpcılerınden bırıyım bu topigin okudukca hamıle haberlerını kürü deneme isteğim artıyo :) Allah saglıkla sıhhatle kucagınza almaı nasip etsin inşallah..

darısıda biz bekleyenlere :))

sitedende baktım ama videosunuda izledim videosundada adete 15 gün kala demiş saracoglu.baslama zamanı adetten bitiminden 1 hafta sonra o konuda tamam.
peki 2. küre baslamam için bi kez hastalanıcam ondan sonraki adetimden 10 gün önce hesaplıcam dimi.düzenlide değil benim 5 gün öncede gelebiliyo sonrada.

hip sen 3. küre baslamıstın okuyarak geldim dıger sayfaları 2. küre nezaman basladıgnı ögrenebilirmiyim.15 günlükten sonra hastalandın sonraki adetten 10 gün öncemi.

evet aynen öyle yaptım, ondan sonraki ay da gene son tarihimi baz alarak 10 gün önce başladım mesela bat ayın 20 si ben ayın 10 unda başladım

kızlarrrrrrrrr bende sanırım hamileyim test yaptım çift çizgi çok net çıktı hayırlısı olsun darısı herkezin başınaaaaaaa allahım tüm isteyenlere nasip etsin bende soğan kürüyle hamile kaldım birde klomen kullandım allahın mücizesi soğan gerçekten etki oldu allah isteyen herkeze nasip etsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn çok muuuuuuuutluyummmmmmmmmmmmmmmmm:::)))9

hayırlı uğurlu olsun :) güzel günlerini görmek nasip olsun darısı başımıza :KK16:

Yaa cift cizgi gorenleri hem kiskaniyorum hem onlar adina cok mutlu oluyorum insallah saglikli sihhatli bir sekilde kucaginiza alirsiniz bebislerinizi Allahim bana ve tum isteyenlerede nasip etsin :KK49:

(hamilelik takvimini heves icin yaptim insallah kaldrmama gerek kalmiycak bu ay)
sogan suyunu denicektim bu ay ama aktardan bi karisim aldik ona basladk bide ovu. Testi aldim ilk kez kullanicam. Denemelerimizin ikinci ayi sayilir gecen ay vajinsmusu yeni yenmistim ve sadece 5kez oldu o is bu ay bomba gibiyim insallah tutcak :)

ve işte beklenen güzel haber..canım tebrik ederim rabbim bizede nasip eyler inşallah.darısı tüm isteyenlerin ve benim başıma inşallah canım benim...kan testide yaptırda degerin kaçmış baksınlar canım..belki ikiz flndır belli mi olur hiç :)))

kızlarrrrrrrrr bende sanırım hamileyim test yaptım çift çizgi çok net çıktı hayırlısı olsun darısı herkezin başınaaaaaaa allahım tüm isteyenlere nasip etsin bende soğan kürüyle hamile kaldım birde klomen kullandım allahın mücizesi soğan gerçekten etki oldu allah isteyen herkeze nasip etsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn çok muuuuuuuutluyummmmmmmmmmmmmmmmm:::)))9[/QUOT

Gözümüzaydın 1 yıldız daha kaydı topicten :) ben sessiz takıpcılerınden bırıyım bu topigin okudukca hamıle haberlerını kürü deneme isteğim artıyo :) Allah saglıkla sıhhatle kucagınza almaı nasip etsin inşallah..

darısıda biz bekleyenlere :))

sağol cnm ilk önce veren allahıma şükürler olsun... sonrada doğamıza böyle mucizevi bir bitkiyi bize tekrar sunan allahıma çok şükür cnm yapın ben faydasını gördüğüme inanıyorum bu ay bnden sarı sarı çok akıntı geldi pko vardı sanırım içim temizlendi allah razı olsun allahım tez zamanda tüm bebek isteyenlere versinnn :::)))aminnnnnnnnnnnn

ve işte beklenen güzel haber..canım tebrik ederim rabbim bizede nasip eyler inşallah.darısı tüm isteyenlerin ve benim başıma inşallah canım benim...kan testide yaptırda degerin kaçmış baksınlar canım..belki ikiz flndır belli mi olur hiç :

sağol cnm allah razı olsun ben inanıyorum başta da dedimya alıcaz sırasyla o güzel haberleri inşallah allahım sağ sağlim kucamıza almayı nasip etsin inşallah allah herkezin kucağını doldursun::)))inşallah bir aksilik olmazsa cuma günü gidecem inşallah sağ sağlim gider gelir haber veririm cnm ikizmi bilmem yokdur öle yha ay ne yaprım bilmem allahım tüm isteyenlere nasip etsin kızlar alllahım yardımcınız olsun::))9

sağol cnm ilk önce veren allahıma şükürler olsun... sonrada doğamıza böyle mucizevi bir bitkiyi bize tekrar sunan allahıma çok şükür cnm yapın ben faydasını gördüğüme inanıyorum bu ay bnden sarı sarı çok akıntı geldi pko vardı sanırım içim temizlendi allah razı olsun allahım tez zamanda tüm bebek isteyenlere versinnn :::)))aminnnnnnnnnnnn

kesinlikle öyle sonsuz şükür Rabbimin tüm nimetlerine gerçekten. hiç birsey sebebsız değil doğada.nekdar uyguladın sogan kürünü kacıncıda hamıle kaldın canım.aslında bi liste olsa ne guzel olur sogan krunu kullanıp hamıle kalanlar dıye tek tek okuyarak bulmak cok zor oluyo :) ben 8 aylık evlıyım bebek dusunmeye yenı basladım doktora felan gıtmedım bı engelım varmı bılmıyorm 8 aydır korunmadım aslında yumurtlama donemlerıne dıkkat ederek korundum.doktora gıtmekte ıstemıyorum sogan kürünü uygulamayı dsunuyorm bı sıkıntım varsada gider nasılsa diye.adetim 2 gune bıtıyo bende katılıcam aranıza ınsallah:)

X