Burun Estetiği Hasta Yorumları

Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun bkaç gün sonra normale dndün canım?[/Q
benimde kafam karıştıı

Doğru karar diyorum :) Güzel burunlular kervanına bekliyoruz seni de :) Bana Göksel bey 10 gün rapor vermişti. Üstelik ben hem burun, hem de çene ameliyatı olmuştum. Ama 3. gün tamponları aldırmaya gittim, 4. gün şehir dışına seyahate çıktım ve ertesi gün geri döndüm. hem de otobüsle. tam 10 gün sonra da işe başladım. ama isteseydim 1 hafta sonra da başlayabilirdim. ben dinlenmeyi tercih ettim :) 10 günden fazlası bence çok uzun. ağrı sızı olmuyor ki zaten. gerek yok. yani benim tecrübem Göksel beyden olduğundan en azından onun ameliyat ve sonrası sürecinin o şekilde olduğunu söyleyebilirim. şimdiden geçmiş olsun. Ne zaman ameliyat? fotolarını bekliyoruz :)

benimde çok küçücük bir kemiğim vardı ama o küçücük kemiğin gitmesiyle yuz ifadesi dusunulenden çok değişiyor... Dr.Abdulkadir Goksel in oneri ve goruslerini kesinlikle kulak ardı etme.. Kendisi hakkaten çok guzel burunlar yapıyor.. Tabii yuzunuzden bağımsız guzel burunlar değil, yüzünüzle uyumlu, yuzunuze en çok yakışan güzel burunlar.. bu yuzden hemen yaptır:)Nişan dugun fotografların daha da güzel olur boylelikle:)

heren83 :) bak sana düğünden önce burnunu yaptır demiştim herkes hemfikir,kesinlikle yaptır düğünde fotog çoook güzel olur,kendini de çok iyi hissedersin,
ameliyat olduktan bir hafta sonra ne tampon ne alçı birşey kalmıyor zaten,sıkıntı edilecek birşey yok.cesaretini topla ve burnunu yaptır canım sağlık problemin varsa o da hallolur

Doğru karar diyorum :) Güzel burunlular kervanına bekliyoruz seni de :) Bana Göksel bey 10 gün rapor vermişti. Üstelik ben hem burun, hem de çene ameliyatı olmuştum. Ama 3. gün tamponları aldırmaya gittim, 4. gün şehir dışına seyahate çıktım ve ertesi gün geri döndüm. hem de otobüsle. tam 10 gün sonra da işe başladım. ama isteseydim 1 hafta sonra da başlayabilirdim. ben dinlenmeyi tercih ettim :) 10 günden fazlası bence çok uzun. ağrı sızı olmuyor ki zaten. gerek yok. yani benim tecrübem Göksel beyden olduğundan en azından onun ameliyat ve sonrası sürecinin şekilde olduğunu söyleyebilirim. şimdiden geçmiş olsun. Ne zaman ameliyat? fotolarını bekliyoruz :)

kesinlikle zyk78 bencede doğru karar:)
iki gün sonra tamponlar çıkıyor,sonra birkaç gün sonra alçı çıkıyor alçı çıkmadan da zaten hareketlerin kısıtlanmıyor sadece burnunun üzerinde beyaz renkte ya da renkli alçı duruyor o kadar,alçı çıkıncada olay bitiyor yani 5 gün içinde alçı tampon bitiyor,sonrası keyifle burnun güzelleşme sürecine tanık olmanda...

heren83 :) bak sana düğünden önce burnunu yaptır demiştim herkes hemfikir,kesinlikle yaptır düğünde fotog çoook güzel olur,kendini de çok iyi hissedersin,
ameliyat olduktan bir hafta sonra ne tampon ne alçı birşey kalmıyor zaten,sıkıntı edilecek birşey yok.cesaretini topla ve burnunu yaptır canım sağlık problemin varsa o da hallolur

Ben de ısrar ediyorum :)))

Ben de ısrar ediyorum :)))

zyk78 dikkat ediyorum da senin gibi ya da benim gibi ikinci burun estetiği olanlar için ameliyat olmak hiiiiç zor bir karar değil,
kaldı ki zor olsa ben ikincisini olma cesaretini göstermezdim,

ama ilk burun estetiğimde daha detaylı bir doktor araştırmasına giripte Göksel Bey i bulsaydım bugün ikincisinide olmak zorunda kalmazdım:)
neyse buna da şükür ikincisinde doğru doktora rastladım:)))

benimde çok küçücük bir kemiğim vardı ama o küçücük kemiğin gitmesiyle yuz ifadesi dusunulenden çok değişiyor... Dr.Abdulkadir Goksel in oneri ve goruslerini kesinlikle kulak ardı etme.. Kendisi hakkaten çok guzel burunlar yapıyor.. Tabii yuzunuzden bağımsız guzel burunlar değil, yüzünüzle uyumlu, yuzunuze en çok yakışan güzel burunlar.. bu yuzden hemen yaptır:)Nişan dugun fotografların daha da güzel olur boylelikle:)

isteğim bu yönde canım,bakalım bide maddi boyutu halledebilirsek :)

zyk78 dikkat ediyorum da senin gibi ya da benim gibi ikinci burun estetiği olanlar için ameliyat olmak hiiiiç zor bir karar değil,
kaldı ki zor olsa ben ikincisini olma cesaretini göstermezdim,

ama ilk burun estetiğimde daha detaylı bir doktor araştırmasına giripte Göksel Bey i bulsaydım bugün ikincisinide olmak zorunda kalmazdım:)
neyse buna da şükür ikincisinde doğru doktora rastladım:)))

Ecemali,
kendimden o kadar memnun değildim ki zaten ben yıllardır istiyordum ameliyatı ama bir türlü kısmet olmamıştı.
Senin için de şunu diyebilirim. Allah korusun ya ikinci seferde de hüsrana uğrasaydın ne olacaktı :)

Ecemali,
kendimden o kadar memnun değildim ki zaten ben yıllardır istiyordum ameliyatı ama bir türlü kısmet olmamıştı.
Senin için de şunu diyebilirim. Allah korusun ya ikinci seferde de hüsrana uğrasaydın ne olacaktı :)

zyk78 ,sen çok güzel olmuşsun canım,alt yapı varmış zaten Göksel Bey güzel işlemiş,doğru noktaları tespit edip güzel işlemiş canım:)
Gördüğüm en güzel değişime uğrayan kişisin valla,
ben evet ya allah korusun valla üçüncüsünde ne olurdum bilemiyorum,
ben ilkte Göksel bey in ismini duymuştum ancak fiat konusunda düşündüğüm rakkamın üzerinde olduğundan ona yaptıramamıştım.
ama sonuçta gene ona oldum:)))
kaderden kaçamıyorsun:)
iyi de oldu,düzeltti burnumu:))

filisz canım öncelikle benim burnumu beğendiğin için tşk ederim canım,
her doktorla iletişim kurulamıyor,aslında Göksel bey öncelikle hastasını dinleyen ve ona göre kendsi filkirlerini sunan bir doktor.Yani kesinlikle hastasının fikrini şikayetlerini düşüncesini çok önemsiyor,üzüldüm iletişim kuramamanıza.
Sen Göksel bey de karar kılsaydın maddi konusu hallolur gibi geldi bana ama bilemem tabii:)
sen ciddi araştırma yapan ve ne istediğini bilen birisin anladığım kadarıyla,
eğer yardımcı olammı gerektiren birşey olursa seve seve yardım ederim canım,

zyk78 ,sen çok güzel olmuşsun canım,alt yapı varmış zaten Göksel Bey güzel işlemiş,doğru noktaları tespit edip güzel işlemiş canım:)
Gördüğüm en güzel değişime uğrayan kişisin valla,
ben evet ya allah korusun valla üçüncüsünde ne olurdum bilemiyorum,
ben ilkte Göksel bey in ismini duymuştum ancak fiat konusunda düşündüğüm rakkamın üzerinde olduğundan ona yaptıramamıştım.
ama sonuçta gene ona oldum:)))
kaderden kaçamıyorsun:)
iyi de oldu,düzeltti burnumu:))

Bence de sonuc cok iyi olmus :)

lütfen fiyat söyleyin ben de düşünüyorum hem kemik var hem düzeltme ve hafif kaldırma küçülte büyültme filan istemiyorum

Canım bana mailde net olmamakla birlikte,7,000 tl yazmış.Sende mail at sor istersen

karaca3737 7000 tl den başlıyor,burnun durumuna göre fiat belirleniyor sanırım zorluk derecesi ve işlemine göre ama en iyi fiatı doktor bey in kendisinden öğrenebilrsin,muayne için randevu al istersen

X