2014 Şubat Anneleri

ilk hamilelik haberini veren benim sanırım haydi kızlarrr ayağımı sürüdüm gelin arkamdan :KK16::KK16::KK16::KK16:

ben de bugun çift çizgiyi gördüm, iki oğlum var, karışık duygular içindeyim..

Şubat annesiyim :) Çarşamba günü, adet günüme 3 gün kala idrar testi yaptım ikinci çizgi hafif silik çıktı, o gün hastaneye gittik ve kan tahlili yaptırdık hcg değerim 89 çıktı, dün tekrar kan testi yaptırdık ve 452 ye çıkmış bu arada reglim sadece 2 gün gecikti ama ben bayağı önce hissettim :) Çok fazla yorgunluk, uyku hali, ateş basması ve kasık ağrısı vardı, hala da devam ediyor bu belirtiler. 4 gün sonrası için tekrar çağırdı doktor, keseyi görebilmek için, yüzde bir ihtimal dış gebelik olabilir dedi, neden böyle söyledi acaba bir anormallik mi var değerlerimde? 452'yi biraz yüksek buldu sanırım.

kızlar bende hamileyim adetim 2 gün geçti ama ben hamile olduğumu 1 hafta önce öğrendim. çok fazla yorgunluk uyku hali vardı birde göğüslerim çok acıyordu. 1 hafta önce kanda hcg 58.26 iki gün sonra 123,2 çıktı. şimdi tekrar bugün kan verdim. yarın sabah alıcam sonucu. yanlız dün gece az bir kanamam geldi sonra kesildi yerine kahverengi akıntıya bıraktı az az da olsa geliyor. doktorum kan sonucuna göre ilaç vericekmiş. geçen ayda kimyasal gebelik yaşamıştım açıkcası çok korkuyorum yine, bu arada göğüslerimdeki ağrıda hafifledi :KK43:

hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum..Rabbim sağlıkla sıhhatle bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin..bizlerede dua edin lütfen..benimde daha 2 hafta var batıma..inşallah bende hayırlı haberlerle gelirim

Son düzenleme:
hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum..Rabbim sağlıkla sıhhatle bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin..bizlerede dua edin lütfen..benimde daha 2 hafta var batıma..inşallah bende hayırlı haberlerle gelirim

inşallah canımm inşallah sende güzel haberler verirsin :KK16::KK16:

Şubat annesiyim :) Çarşamba günü, adet günüme 3 gün kala idrar testi yaptım ikinci çizgi hafif silik çıktı, o gün hastaneye gittik ve kan tahlili yaptırdık hcg değerim 89 çıktı, dün tekrar kan testi yaptırdık ve 452 ye çıkmış bu arada reglim sadece 2 gün gecikti ama ben bayağı önce hissettim :) Çok fazla yorgunluk, uyku hali, ateş basması ve kasık ağrısı vardı, hala da devam ediyor bu belirtiler. 4 gün sonrası için tekrar çağırdı doktor, keseyi görebilmek için, yüzde bir ihtimal dış gebelik olabilir dedi, neden böyle söyledi acaba bir anormallik mi var değerlerimde? 452'yi biraz yüksek buldu sanırım.[/QU

tebrik ederim.darısı başımıza inşallah.

teşekkürler :) amin darısı tüm isteyenlerin başına :)

teşekkürler canım inşallah sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi :KK16:
yumurtlama günlerine dikkat et canım iyi çalış :KK17::KK17:

ya kızlar içim bulanıyor ancak zorla kusuyormuşum gibi oluyorum kendimi çok kasıyorum bebeğe bir zararı olurmu hatta yüzüm kızarıyor . hatta biraz kendimi zorluyorum çıksında kurtulayım diye.

Son düzenleme:
Şubat annesiyim :) Çarşamba günü, adet günüme 3 gün kala idrar testi yaptım ikinci çizgi hafif silik çıktı, o gün hastaneye gittik ve kan tahlili yaptırdık hcg değerim 89 çıktı, dün tekrar kan testi yaptırdık ve 452 ye çıkmış bu arada reglim sadece 2 gün gecikti ama ben bayağı önce hissettim :) Çok fazla yorgunluk, uyku hali, ateş basması ve kasık ağrısı vardı, hala da devam ediyor bu belirtiler. 4 gün sonrası için tekrar çağırdı doktor, keseyi görebilmek için, yüzde bir ihtimal dış gebelik olabilir dedi, neden böyle söyledi acaba bir anormallik mi var değerlerimde? 452'yi biraz yüksek buldu sanırım.

aklını karıştıracak bir şey olmasın rahat ol. bu arada bol su iç idrara sıkış ki rahatça keseni görsün.

inşallah doğrudur canım dün bende aynı şeyi yaşadım ve sonra bhcg ye baktırdım 129.06 çıktı dün adet günümdü sana evde yaptığım idrar testini ekliyorum belki içine su serper biraz inşallah hamilesin canımmm :KK16::KK16:

Eki Görüntüle 721855
cokkk sevindirik oldum canım ya benim idrar sonucum da tıpatıp aynısıydı.. dun akşam bhcg baktırdım sabah cıkmış 464.5 :KK52::KK52: adetim yaklaşık 5 gün geçti ... inşallah artarak devam eder tüm anne adaylarının değerleri :KK49::KK49:

cokkk sevindirik oldum canım ya benim idrar sonucum da tıpatıp aynısıydı.. dun akşam bhcg baktırdım sabah cıkmış 464.5 :KK52::KK52: adetim yaklaşık 5 gün geçti ... inşallah artarak devam eder tüm anne adaylarının değerleri :KK49::KK49:

inşallah canım benim hayırlı uğurlu olsun çok sevindim allah tamamına erdirsin :KK16::KK16:

inşallah canım benim hayırlı uğurlu olsun çok sevindim allah tamamına erdirsin :KK16::KK16:

ilk hamilelik haberini veren benim sanırım haydi kızlarrr ayağımı sürüdüm gelin arkamdan :KK16::KK16::KK16::KK16:

ben de bugun çift çizgiyi gördüm, iki oğlum var, karışık duygular içindeyim..

ya kızlar içim bulanıyor ancak zorla kusuyormuşum gibi oluyorum kendimi çok kasıyorum bebeğe bir zararı olurmu hatta yüzüm kızarıyor . hatta biraz kendimi zorluyorum çıksında kurtulayım diye.

kızlar bende hamileyim adetim 2 gün geçti ama ben hamile olduğumu 1 hafta önce öğrendim. çok fazla yorgunluk uyku hali vardı birde göğüslerim çok acıyordu. 1 hafta önce kanda hcg 58.26 iki gün sonra 123,2 çıktı. şimdi tekrar bugün kan verdim. yarın sabah alıcam sonucu. yanlız dün gece az bir kanamam geldi sonra kesildi yerine kahverengi akıntıya bıraktı az az da olsa geliyor. doktorum kan sonucuna göre ilaç vericekmiş. geçen ayda kimyasal gebelik yaşamıştım açıkcası çok korkuyorum yine, bu arada göğüslerimdeki ağrıda hafifledi :KK43:

kızlar ya ben sabredemedim dr. saati gelene kadar.. :18: test yaptım silik çizgi çıktı ama ümitlenmiyorum bazen yanlış olabiliyor.. ama inşallah doğrudur :KK9:
ayyyyyyyyyyyy bal gibi hamilesiniz. hepinizi tyek tek tebrik ederim. ben de şu anda sizin kadar heyecanlandım. çok güzel bir süreç maaşallah hepinize. allah sağlıkla kucaklarınıza versin emi bebişleri.:nazar::emir_bebek::KK9::KK49:

merhabalar kızlarrr bende dün itibriyle hamiş olduğumu ögrendim elhamdüllillah sat 2 mayıstı ben yogun gripten ve ateşten dolayı ilaç içiordum ne olur ne olmaz diye kan testi yaptrdım ve 10.69 çıktı..doktor yei yeni oluşuo dedi..bnmde tahmini doğum tarihi 7 şubat bakalım hayılrısı..sizce beta degerim çokmu düşük sizlerin kaçtı?

ayyyyyyyyyyyy bal gibi hamilesiniz. hepinizi tyek tek tebrik ederim. ben de şu anda sizin kadar heyecanlandım. çok güzel bir süreç maaşallah hepinize. allah sağlıkla kucaklarınıza versin emi bebişleri.:nazar::emir_bebek::KK9::KK49:

inşallahhh sağlıkla gelsinler bebişlerimiz teşekkür ettim canım :KK9::KK9:

merhabalar kızlarrr bende dün itibriyle hamiş olduğumu ögrendim elhamdüllillah sat 2 mayıstı ben yogun gripten ve ateşten dolayı ilaç içiordum ne olur ne olmaz diye kan testi yaptrdım ve 10.69 çıktı..doktor yei yeni oluşuo dedi..bnmde tahmini doğum tarihi 7 şubat bakalım hayılrısı..sizce beta degerim çokmu düşük sizlerin kaçtı?

canım hayırlı uğurlu olsun rabbim tamamına erdirsin çok dikkat et tam oluşma aşamasında sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi :KK16::KK16::KK16:
canım geç yumurtlamış olabilirsin inşallah değerin yükselecektir :KK31::KK31:

inşallah doğrudur canım dün bende aynı şeyi yaşadım ve sonra bhcg ye baktırdım 129.06 çıktı dün adet günümdü sana evde yaptığım idrar testini ekliyorum belki içine su serper biraz inşallah hamilesin canımmm :KK16::KK16:

Eki Görüntüle 721855

herkese merhaba
benim dünkü yaptığım testte aynen bunun gibi silik çıktı baya
batıma daha 2gün falan var
henüz gebeyim diyemiyorum bi kaç gün daha geçsin öyle dicem inş.
kan testi içinde bekliyorum 30unda yaptırırım onuda

sizinkinide tebrik ederim hepiniz sağlıkla kucanıza alın inş. bebişlerinizi

Son düzenleme:
herkese merhaba
benim dünkü yaptığım testte aynen bunun gibi silik çıktı baya
batıma daha 2gün falan var
henüz gebeyim diyemiyorum bi kaç gün daha geçsin öyle dicem inş.
kan testi içinde bekliyorum 30unda yaptırırım onuda

sizinkinide tebrik ederim hepiniz sağlıkla kucanıza alın inş. bebişlerinizi

kızlar testleri sabah saatlerindemi yaptınız?

topic hayırlı uğurlu olsun :)
bat bekliyorum inşallah bu sefer olur bekleyen herkesin :KK3: ekim 2013 olacaktı olamadı şubat 2014 olur inşallah...

aynen canım ya benmde ekim 2013 olacaktı malesef olamadı ben de 2,5 ay önce kalbi atmadığı için mecburen kürtaj oldumama bu ay biraz umutluyum 4 gün var batıma acaba test yapsam mı?

kızlar testleri sabah saatlerindemi yaptınız?

ben testi sabah yaptım ama ilk idrarla değil
ama dediğim gibi bat günü geçmeden alınan sonuçlar beni korkutuyor o yüzden bi kaç gün sonra gebeyim diyebilirim ancak ben

bu arada benimde şubatta kürtajım var 8 haftalıktı ozaman eylül annesi olacaktım olamadım yani
bu topiği okudumda genelde benim gibi olanlar hep
hakkımıza hayırlısı olsun inş. bu defa gebe olursak sağlıkla kucağımıza alalım

X