Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

simge sakin kirilma lütfen ama bu senin aldigin dünyanin parasini verdigin lensler hic dogal durmuyor damarli ve göz bebeklerinden cok beli oluyor lens oldugu uzaktan beli oluyorsa yakinina gelen haydi haydi anlar soloticalarin renklerinden yada diyer lenslerden kulnansana lensi seven birisin renkli gözüde seven birisin daha dogal duran bu renkte lensler bula bilirsin sadece fikir ben sana sadece ayna tutuyorum güzel yakisiyor diyenler bence masal okadar makyajilenslerin beli oluyor kirmak seni üzmek icin inan demiyorm sevgiler [/FONT

selam fikrin için teşekürler ama erkek arkadaşım damarlı lens sevdigi için aldım benim düşüncem stela veyahut heaveandı solotica lenslerin hemen bütün serisini kulandım ama bir tek beyendigim n.c ourtzo bayılıyorum bende mevcut takıyorum arada dönüşümlü fxeyes yeni lenslerim stela oldu en azından damarsız bu defa tercihimi kendim kulandım 5.ayın 16 sında sipariş verdin yedinci ayın sonunda elime geçer fxeyes katalogunda damarlı damarsız okadar seçenek varki paramı toplayıp seneye heavean veyahut ıcy green olivia grenden birini düşünüyorum okadar çok seçenek varki ne bilim kafam karışıyor stela lenslerim gelsinde seneye allah büyük sevgiler saygılar

fatmagülün lensleri hidrocor ice kızlar solotica. aynısından bende kullanmıştım. kendisi de aynı şirketten görmüştüm. gerçek gözleri kahverengi

elegance_ canım benimde senin gibi yeni aldığım hatta konusunu açtığım
Tanita yellow lenslerim elimde kaldı doğru düzgün takmadım faturası duruyor:)
Arkdaşım yeni lens aldığımdan habersiz yeni gri lensler almış bana,griyi herkes daha çok yakıştırdı bana
Tanitalar kaldı elimde bari birinin işine yarasın
İlgilenenler tanita konuma bakıp msj atarbilirlerEki Görüntüle 669359

merhaba ben ilgileniyorum lenslerinizle
kaça vermeyi düşünüyorsunuz

fatmagülün lensleri hidrocor ice kızlar solotica. aynısından bende kullanmıştım. kendisi de aynı şirketten görmüştüm. gerçek gözleri kahverengi

merhaba senden özür diliyorum dogru dürüst kontrol etmeden kendi gözü yazdım haklısın kesinlikle lens %100 lens evet hidrocor ıce kesinlikle bendede aynı hemen hemen biraz farklı göz rengi ten rengi herkeste farklı duruyor kesinlikle hidrocor ıce bravo sana kutluyorum seni gözü koyu kahve n.c ourtzo taksa daha çok yakışır daha çok benzerdi adriana limaya yanlış lens tercihinde bulunmuş fatmagül bence

Kızlar rainbow giallo lenslerim geldi ilk defa kullanıyorum bayıldımmmm resmen doğal ötesi bişey telden girdiğim için resim koyamıyorum en yakın zamanda koyucam gözlerim açık kahverengi çok güzel durdu açık kahverengi gözle uyumu çok güzel hiç pupil boşluğu da fark etmedim çok uyumlu oldu :)

29 martta aldığım nc ocre lenslerimi kullanmadığımdan dolayı satıyorum..sadece 2 defa kullanıldı solüsyonu ile birlikte göndericem isteyen bana ulaşsın özelden

Arkadaşlar elegance marka lens kullanıyorum ama lenslerimin süresi doldu yeniden almam gerek kararsızım renk konusunda 3 ton gri kullanıyorum söylemediğim sürece kimse anlamıyor lens olduğunu acaba yine aynı tonu mu alsam ? Bi rengi daha çıkmış ''giallo'' diye açık yeşil kullanan oldu mu acaba nasıldır doğal durur mu :26:

Arkadaşlar elegance marka lens kullanıyorum ama lenslerimin süresi doldu yeniden almam gerek kararsızım renk konusunda 3 ton gri kullanıyorum söylemediğim sürece kimse anlamıyor lens olduğunu acaba yine aynı tonu mu alsam ? Bi rengi daha çıkmış ''giallo'' diye açık yeşil kullanan oldu mu acaba nasıldır doğal durur mu :26:

size bişey sormak istedi,m
ben hiç lens kullanmadım size sormak istediğim şeyler şunlar lenslerin çapları değişiyor mu benim göz bebeğim lensle daha büyük gözükür mü?
lenslerde uv güneş korumalı olanı var mı??
renk alttaki göz rengine göre değişir mi??
çok teşekkür ederim birde online satış yapan yerlerden alıyor musunuz hangisinden alıyorsunuz

size bişey sormak istedi,m
ben hiç lens kullanmadım size sormak istediğim şeyler şunlar lenslerin çapları değişiyor mu benim göz bebeğim lensle daha büyük gözükür mü?
lenslerde uv güneş korumalı olanı var mı??
renk alttaki göz rengine göre değişir mi??
çok teşekkür ederim birde online satış yapan yerlerden alıyor musunuz hangisinden alıyorsunuz

Canım göz çapı değişir ama lenslerin çapları genelde değişmiyor eleganceların mesela 8.6 benim gözüme tam uydu.Evet pupil boşluğu geniş oluyor genelde biraz daha büyük görünüyor gözbebeği.Sanırım var yine araştır sen uv korumalı olanları ben araştırmadığım için tam bilemicem :) Göz rengin koyuysa lenste okadar koyu olur gözünün tabanı önemli lens alırken buna dikkat et özellikle :) Ben bulunduğum yerdeki optikçiden alıyorum canım rica ederim :KK54:

renkli lens kullanmıyorum. numaralı lens kullanıyorum 4 yıldır. inşallah birkaç sene içinde lazerle çizdireceğim gözümü. benim tavsiyem eğer gözlüğünüz çok kalın değilse lens kullanmayın. göze zararları var cidden. benim göz 8 numara olduğu için mecbur olarak lens kullandım. sorularınız varsa cevaplarım sevgilerr

kızlar ayrı konu açtım ancak buraya da yazmak istedim çünkü gerçekten acil bilgiye ihtiyacım var..

Kızlar yaklaşık 5 yıllık gözlük kullanıcısıyım.. Gözlerim miyop , sol -3.25 sağ -3.50 derece.. Dün doktora gittim rutin kontroller için , doktor lens kullandın mı daha önce diye sordu hayır dedim denemek ister misin dedi , olur dedim, kendi çıkarttı lensi taktı 15 dakika bekle gel dedi, çok rahattı 15 dakika boyunca hiç batma vs hissetmedim sonra bir ay bunları dene , eğer istersen de yazdığım lensten alırsın, gözlüğü de mutlaka alıcaksın lensten gözlerini dinlendirmek için dedi..

Dünden beri lensler gözümde bir tek yatarken çıkardım, sanki gözümde yok gibiler , unutuyorum çoğu zaman gözlüklerimi arıyorum sonradan aklıma geliyor kullanım ve temizlik açısından sorunum yok , ancak sonuçta göz bu şakaya gelmez , lensi öneren, önermeyen , zararları , olabilecekler hakkında sizlerden yardım istiyorum..

bir de fiyat konusunda buraya baktım optikçinin bana söylediği fiyatın çok çok altında fiyatlar var o konuda da fikirlerinizi bekliyorum..
doktorun yazdığı lens Airoptix night & day bana aylığına 140 lira fiyat verdi..

şimdiden çok teşekkürler kızlar..

Siyah gözlerim var cok tatlı Yeşil yada mavi doğal duran lens hangisi uygun bana kızlar acaba ? Damarli gibi hareliler bence daha cok ben buradayım diyor gibime geliyor sizce

Siyah gözlerim var cok tatlı Yeşil yada mavi doğal duran lens hangisi uygun bana kızlar acaba ? Damarli gibi hareliler bence daha cok ben buradayım diyor gibime geliyor sizce

canım bnm gözlerimin numaraıs var 4 yıldır lens kullanıyorm her rengi herşeyi denedim ama renkşi lensler ne olursa olsun gözü pörtlek gösteriyo ve bakışların ölü balık gibi oluyo.

Fatmagül fakının kullandığı lensten olan varsa kullanmayan özelden mesaj atarlarsa almak isterimm teşekkürler

X