Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

haklısın canım kaç gecedir uyuyamıyorum oldumu olmadımı diye düşününce elim ayağım titriyo:) bende adet sancım var ama sürekli değil arada bi vuruyor midem çok kötü ama iki üç gündür şişkinlik var iştahım yok belki başka bi sebeptendir ama bilmiyoum göğüslerimdede hafif bı sızı var ama herşeyi hamileliğe yoruyo insan isteyince hayırlısı bakalım:) folik asit kullanıyomusun

yok cnm kullanmıyorumm

ben düşüdğümden itibaren kullanmaya başladım doktorda önerdi eminim sende arastırmışsndır ama kullan bence hamilelik düşündüğün için çok faydalıymış:-) gerçi bundan sonra doktorun kullan diyecek hamiş olduğun için inş:)

ağzından bal damlıyo kızz :)) inşş inşşşş :KK66:)

yok cnm hala test yapmadım ve hala hastada olmadımm ama göğüslerim felaket acıyo. artık hasta olcm diyemi yoksa neden bilemiyorum . birazdaha bekliyeyim diyorumm. sende durum nee ?

bence bi test yap hemen canim insallah hamilesindir :) ben bu sabah yine test yaptim ama negatif.. testin resmini yükledim coook hafif biseyler var gibi ama bilemiyorum.. :KK43: biraz daha beklicem mecbur.. :KK14:

testler arası farklılık olabilir canım bazısında beyaz yada gölge gibi olabilir cok erken dönemdeyse başka bi test daha dene istersen

sagol canim insallah dedigin gibidir.. resimde belli olmuyor belki ama sanki cok hafif bi cizgi gördüm gibi.. :KK43: eger haftasonuna kadar adet olmazsam birdaha test yaparim bu yaptigim iki testte ayni markadan erken yapilabilen testlerdi yani adet günün gecmeden önce yapabiliyorsun.. bide normalini denerim.. ama pek ümidim yok olsa cikardi heralde.. 8 gün gecti adetim.. :KK14:

bence bi test yap hemen canim insallah hamilesindir :) ben bu sabah yine test yaptim ama negatif.. testin resmini yükledim coook hafif biseyler var gibi ama bilemiyorum.. :KK43: biraz daha beklicem mecbur.. :KK14:

cnm birazaha bekle ve canını sıkmaa Allahın izniyle olcak inş .. ooff test yapsammı bilmiyorum yaaa aslında içim kıpır kıpır ama tek çizgi görmk istemiyorumm ..

canım öyle berligin bi akıntım yok bende her zaman hafif olur o şekilde var akıntı bi belirtimi

bazısında çok akıntı oluyormuş o yüzden merak ettim , yarın müjdeli haberini alınca sendeki belirtileri hamilelik belirtisi olarak nitelendireceğiz çünkü, peki bacaklarında çekilmeler başladı mı bacaklarında halsizlik adet sancısı gibi?

bazısında çok akıntı oluyormuş o yüzden merak ettim , yarın müjdeli haberini alınca sendeki belirtileri hamilelik belirtisi olarak nitelendireceğiz çünkü, peki bacaklarında çekilmeler başladı mı bacaklarında halsizlik adet sancısı gibi?

canım benim inşallah umarım öyle olur.. bacaklarımda çok bişey yok ama genel olarak bi halsizliğim var midem çok kötü şişkin ve bulantıda var inş psikolojik değildir 10 gün önce dotorum muayne etmişti içerden ve ultrasonla hamile olsam görürdü diye tereddütteym :KK43: hiç bişey demedi o yüzden günüm geçsede bekliyorum gecikmedir diye:KK43:

X