Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hadi hayırlısı bakalım...
inş herşeyini görürsün bıcırığın . :KK34:
sağlıklıdır inş canım telaş etme....dua etmez olurmuyum. her namazın arkasına dua ediyorum.
eşim diyor namaz kılarken bu kadar kalmıyorsun secdede diyor....:KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1:
dilek hiç bitmiyor sen de haaaa diyor :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1:

iyiyim canım lşükür.
bu aralar sululuğum üzerimde ....
duygusalım anlıcan...
her geçen gün dokunuyor sanırsam bebişsizlik :KK25::KK25::KK25:
okul başladı belki dağılır biraz kafam.
seminerde bıcırıklar yokru ...şimdi bıcırıklarla vakit geçiririm biraz en azından

Sağol canım benim Allah razı olsun bizlere ettiğin dualar misliyle sana dönsün inşallah.
RABBİM seninde gönlünün muradını versin inşaALLAH
gönlü güzell arkadaşımmmmm:KK16::KK16:
Kıyamam arada böyle duygusallaşıyor insan haklısın inş bu günlerde geçecek.
gözyaşlarınız mutluluktan olucakkkkk
yarın okul başlıyo yoğun olucaksın kafaan dağılır en azından cnm:KK34:

arkadaşlar iyi akşamlar ne zamandır girmedim babam vefat etti 2 gün sonra abimin eşinin hamile olduğunu öğrendim hem çok sevindim hem de üzüldüm içim bir tuhaf oldu çok mutsuzum yarın okul açılıyor normalde sevinirim şimdi ise 6 saat nasıl geçecek diye düşünüyorum enerjim çok düşük tedavi y kromozom testinden sonra yarım kaldı kafam çok karışık:KK43:

İyi akşamlar cnm..
Başın sağolsun Allah rahmet eylesin 26:
Bebeğinizde hayırlı olsun...

Son düzenleme:
arkadaşlar iyi akşamlar ne zamandır girmedim babam vefat etti 2 gün sonra abimin eşinin hamile olduğunu öğrendim hem çok sevindim hem de üzüldüm içim bir tuhaf oldu çok mutsuzum yarın okul açılıyor normalde sevinirim şimdi ise 6 saat nasıl geçecek diye düşünüyorum enerjim çok düşük tedavi y kromozom testinden sonra yarım kaldı kafam çok karışık:KK43:
cnm başınsağolsun bende annemi kaybedeli 5 sene oldu ama desen ki hiçç günler yıllar geçmemiş rabbim sabır versin sana ve ailene cnm mekanı cennet olsun babacığının...
bebğiniz aileye sağlıklı gelsin cnm darısı sana olsun ardından sen gel hemen inşlh kromozon testtiniz temiz çıkmış gözünüzaydın inşlh bundan sonra herşeylerin hayırlı olur cnm....:KK34:

canım y kromozom mikrodelesyon testi yaptırdık 1 ay önce sonuçları aldık ama doktora gösteremedik babamın hastalığı ve vefatı nedeniyle eşim zaten pek ilgilenmiyor ben araştırıyordum ama test temiz çıktı bundan sonra doktor seçip ona göre devam edecektik tedaviye çünkü burda bu konunun ehli doktor yok hemen ameliyat etmek istediler ama birazda eşim araştırsın istiyorum evlendiğimizden beri her yük benim üzerimde yoruldum galiba

iyi geceler canlar:KK16: okuyorum ama yazamiyorum cok
iyiyiz sukur son gunlerimiz artik RABBIM hayirlisiyla nasip ederse. gun sayiyoruz.karnim cok buyuk degil yinede ben daha kocaman olurum saniyordum.
hamislerimiz nasilsiniz kuzular iyidir ins,DURUDENIZDERYA nin bebeklerinide RABBIM korusun.FLZASK ,BAHAR,NURSEN....,yeni hamisleri tebrik ederim.

serap cim babacigina ALLAH rahmet eylesin..elden ne gelir sabir diliyorum.:KK70:
testiniz temiz cikmis ins supermenlerde cikacaktir.benim esimde ilgisizdi.cunku erkekler bizden daha cok uzuluyor ve paylasmiyorlar,
cok sukur bir iki sperm bulundu dondurulmustu, simdi bebegimi bekliyorum.
biz kadinlar daha gucluyuz ins.sende birgun anne olacaksin,ben hep soylerim imkansiz diye birsey yok ALLAH DILERSEE.dua ve gayret bizden ALLAH yoktan var eden yaratandir, cok sukur inancimiz var.

Son düzenleme:
Uzun bir aradan sonra merhaba kızlar. benim netim yoktu giremiyordum ne yazık ki sayfaları okuyamıyorum oldukça cok birikmiş iyi dilekte bulunan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. yeni katılan arkadaşlarım hoşgeldiniz. tedaviye başlayan varsa hayırlı olsun . sperm çıkışı olanlar tedavisi olumsuz sonuçlanan arkadaşlar inşallah en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz. bizim 3.denememizdi Allaha şükür kalp atışlarımızı duyduk. su an mide bulantısı ve baş ağrısı ile savaşıyorum :) Allah hepinize yaşatsın inşallah :)

slm canım ben hasretim01,herşey güzel olacak,ilk bahar, ese44 ün besmelelerini okudum Rabbim niyetlerini tez zamanda gerçekleştirsin inş. güzel Allah'ım hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip eder inş. ammmmiiiiinnnn..:KK16:

canım benim evlilik yıkdönümünüz kutlu olsun :KK16::KK16::KK16:

flzaşk kuzummm yarın kontrol var umarım bebişimiz çok çok sağlıklıdır.
yarın ararım seni bebişim haberlerini alırım ...

Sağol bitanemmm akşam görmemişim yazdığını ..:KK16::KK16::KK16:
inşallah cnm iyidir herşey yolundadırrrrrr:26::26:
görüşürüzzzzzzz yarın:KK54::KK54::KK54::KK54:

Uzun bir aradan sonra merhaba kızlar. benim netim yoktu giremiyordum ne yazık ki sayfaları okuyamıyorum oldukça cok birikmiş iyi dilekte bulunan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. yeni katılan arkadaşlarım hoşgeldiniz. tedaviye başlayan varsa hayırlı olsun . sperm çıkışı olanlar tedavisi olumsuz sonuçlanan arkadaşlar inşallah en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz. bizim 3.denememizdi Allaha şükür kalp atışlarımızı duyduk. su an mide bulantısı ve baş ağrısı ile savaşıyorum :) Allah hepinize yaşatsın inşallah :)
hoşgeldin cnm maşallahh 10.cu haftalara da gelmişsiniz sonuna kadar sağlıklı gitsin herşeyy:nazar:

Yarın okul açılıyo..Ve galiba hasta oluyorummm:KK43:((((((((
kendine dikkat et cnm aman tam da hasta olucak zaman yani:KK9:geçmiş olsun şimdidenn:KK34:
Sağol bitanemmm akşam görmemişim yazdığını ..:KK16::KK16::KK16:
inşallah cnm iyidir herşey yolundadırrrrrr:26::26:
görüşürüzzzzzzz yarın:KK54::KK54::KK54::KK54:
tatlım hadi inşlh üzel haberler veirrsin minik kızın sağlıklıdır:nazar::KK54:

herkese günaydınnn
bugün güzel haberler alalım
yeşilin eşi test yaptırıcaktı inşlh dolu spermler çıkmıştır
flzask ın minik kızı ayrıntılı görücek darısı başımızaa......
ve aklıma gelmeyen kim varsa hepsi içiin bugün güzel umut dolu bi haftanın başlangıcı olsun
:KK16::KK16::KK16:

herkese günaydınnn
bugün güzel haberler alalım
yeşilin eşi test yaptırıcaktı inşlh dolu spermler çıkmıştır
flzask ın minik kızı ayrıntılı görücek darısı başımızaa......
ve aklıma gelmeyen kim varsa hepsi içiin bugün güzel umut dolu bi haftanın başlangıcı olsun
:KK16::KK16::KK16:

bugün okulun ilk günü.ben çok üzgünüm.çünkü okula göndereceğim evladım henüz yok.annesinin gelmesini dört gözle bekleyeceği evladım daha dünyaya gelmedi.onun için hazırlık yapacğım,evladım şu yemeği sever diyeceğim yok.herkes okul alışverşini anlatırken,bunun ne kadar yorucu ve masraflı olduğunu anlatırken onlara acıyorum.evladın olsunda gör ne zor diyenlere olsunda görün anne nasıl olunur demek içimden geliyor ama kendimi frenliyorum.olsunda görün bakalım annesi ne masrafı düşünür ne yorgunluğu.olsun da gör dünya ben nasıl anne olurum.

ESMA İÇİN besmele okuyoruz

NİYETİ: eşinden sağlıklı spermin çıkması ve hayırlı Salih Saliha evlatlar sahibi olmak.

7 eylül Cumartesiden-----------------------9 eylül Pazartesi saat 22.00 ye kadar

70 bin BESMELE-İ ŞERİFE listesi
1--- sonsuz ……………………………. 2120 …..=okudu
2--- pıtırcık_43 ………………………….. 1000 …..=okudu
3-- tülay20 …………………………… 2120 …..=okudu
4—cemrem29 …………………………… 2120 …..=okudu
5—denizbulutu …………………………… 2120 ……=okudu
6—zambak06 ……………………………. 2120 ….=okudu
7—aruna …………………………… 2120 …..=okudu
8—alev99 ……………………………. 2120 …….=okudu
9—ecrin23 ……………………………. .. 2120
10—cicek00 ……………………………. 2120 ……=okudu
11—balım1905 ……………………………. 2120 ……=okudu
12—ervae ……………………………. 2120 ……=okudu
13—huzuryolu …………………………… 2120
14—bengusuu ……………………………. 2120 …..=okudu
15—esma ……………………………… 2120
16—hasretim01 ………………………….. 2120 ……=okudu
17—her şeygüzelolcak …………………… 2120 ……=okudu
18—ilkbahar_ilkbahar ………………….. 2120 …..=okudu
19—ese44 ……………………………... 2120 ……=okudu
20—lamyay ……………………………… 2120 …..=okudu
21—mavimenekşe ……………………….. 2120 ……=okudu
22—seval0817 …………………………… 2120 ……=okudu
23—papatyainci ………………………….. 2120 ……=okudu
24—pembe85 …………………………….. 2120 …..=okudu
25—yeşil034 ……………………………… 2120 ……=okudu
26-- ecrin_bebek ………………………….. 2120 …….=okudu
27—eda09 ………………………………… 2120 ……=okudu
28—derya06……………………………….. 2120 ……=okudu
29—doğadandeva…………………………. 2120 …..=okudu
30—edebal………………………………… 2120 ……=okudu
31—sağanak ………………………………. 2120
32—esmerimyarim ………………………… 2120 ….=okudu
33-- ucubirarada …………………………… 2120 …..=okudu
34-- papatyayarim ………………………….. 1160 …..=okudu

esma herseyguzelolacak ılkbahar ve ese44 okudum canım ınsalllah duaları kabul olur arkadaslarımızın

Canım ben hasretim01 ve herşeygüzelolacak duasını okudum ALLAH kabul etsin tez zamanda gönül muradına kavuşsunlar

s.a canlar biz hala hast.deyiz doktor çıkartmıyor.galiba bende akdeniz anemisi varmış,bebekleri sabah ultrasyona aldılar,onlarda korkmuşlar karınları inip inip kalkıyor teyzelerı sizin dualarınız çok etkili,çünkü ben tamamen kaybettigimi düşünmüştm Allah hepinizden razı olsun,bende burada sizler için çok dua ediyorum Alllaha emanet olun...Aycan inş.hayırlı pozitif sonuç alırsın.Filiz dogum günün kutlu olsun.bebeginle eşinle saglıklı mutlu yuvan olsun.hepinizi öpüyorum dua ve gönül kardeşlerim.
canım inşallah bebeklerin ve sen sağasalim hastaneden çıkıp evinize döneceksiniz tüm dualarımız seninle:KK16::KK16:

selam canlar 3 haftadır foruma girememiştim nihayet katıldım aranıza :KK16:
hepinizi öyle çok özledim ki :KK16::KK16::KK16:
ben çok şükür iyiyim 15+0 olduk bugün :KK49:
en son 23 ağustosta kontrolümüzün iyi geçtiğini yazmıştım size...
çok şükür 2 li tetsin sonuçlarıda temiz çıktı onuda atlattık allahın izniyle :KK16:
biliyorsunuz en son kayınvalidem gelemeyeyeceğini yazmıştım size :63:
kaldım bi başıma burda :KK19:
neyseki yardımcı tutup hallettik işimizi...
kontrolden hemen sonra temmuz topiğinden balıkesirde oturan bi arkadaşım sayesinde :KK70: bi yardımcıyla tanıştım ve evimizi taşınmadan önce temizlettik...
eşyalarıda komşularımdan birine toplattırdım saolsun 1 günde topladı...
taşındıktan sonra yine bahsettiğim arkadaşım sayesinde tanıştığım arkadaş 2 gün geldi ve evimi yerleştirdi...
çok şükür böylelikle sorunu çözmüş olduk ama yinede ortada dolanırken yoruldum hala kızgınım bu yönden kayınvalideme :63:
yeni okulumda başladım göreve...
2. dönem doğum izninde olacağım için bana 6 yaş grubunu verdiler sabahçıyım rahatım bu yönden...
küçük yaş olsaydı çok daha zor olacaktı benim için...
okuldaki ortamda güzel öğrencilerimlede uyum sağladık umarım huzurlu bi dönem geçiririm :KK16:
onun dışında eşim bayramdan sonra tekrar tomografi çektirip kontrole gitmişti izmire druna...
dru amerikadan getirilecek ilacı istemeden bi kere daha heyete gir 2 tomografi sonucunu karşılaştırıp tekrar karar verelim durumuna dedi...
bu çarşamba eşim tekrar ege üniversitesinde heyete girecek...
inş 2 test sonucu arasında iyi yönde fark vardır ve tedaviye gerek kalmaz nolur dualarınızı eksik etmeyin :KK16:
onun haricinde bebişimle iyiyiz :KK16:
evde durmaya alıştığımız için şimdi biraz yoruluyoruz ama bu tempoyada alışırız diye düşünüyorum...
23 eylülde kontrolümüz var tekrar...
ayda bir oluyor kontroller ilk defa bu bir ay geçmek bilmedi :KK31:
ozaman 16+2 olucaz inş bebişimden iyi haberler alırız ve öğreniriz cinsiyetinide :KK52:
bizden son haberler bunlar canlar...
internetimizde sorun vardı bağlanamamıştı bi türlü çok şükür bugün bağlandı koştum bende hemen yanınıza :KK1:
bundan sonra burdayım bu kadar ara vermem :KK34:
buarada sizlerin haberlerini aldım telde arkadaşlardan...
gulzammmm hamileymişsinnnnnnnn :KK49: çok sevindim canım benimmmmmmm :KK52:
3 pgtden geçmiş embriyo transferin olmuş bence senin bebişler ya :emir_bebek::emir_bebek: ya :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
hakkınızda hayırlısı olsun sağlıcakla kavuşursun bebişlerinize inş :KK16::KK16::KK16:
bu arada temmuz topiğindeki tablomuza da ekledim seni :KK49: diye :KK34:
halayımıda çekeyimmmmmmmmmmmmm ohhhhhhh :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
aycancım sende test yaptırmışsın gününden önce galiba...
inş hayırlısıyla seninde güzel haberini alırız burada :KK16:
belirtilere takılma herkesin vücut yapısı farklı canım...
inş seninde halayını çekmek nasip olur dualarım seninle :KK16::KK16::KK16:
durudenizderyam çok geçmiş olsun canım seninde durumunu yeni öğrendim :26:
rabbim ikizlerinizi size bağışlasın inş...
kaç tane arkadaşımız yaşadı bu durumu allahın izniyle aldılar bebişlerini kucaklarına...
allahın izniyle sizde atlatacaksınız inanıyorum...
dualarım sizinle canım allah yardımcınız olsun :KK16:
yokluğumda 130 sayfa birikmiş yavaş yavaş okur açığımı kapatırım artık...
durumundan haberdar olmadığım arkadaşlar varsa kusura bakmayın...
hepinizi kocamannnnnnn öpüyorum :KK54::KK54::KK54:
hoşgeldin bahar,
bebiş de sende iyimişsiniz inşallah eşinin test sonuçları da iyi çıkar
yeni evine de taşınmışsın hayırlı olsun canım Allah bebişli bebişli güle güle oturmayı nasip etsin inşallah:KK16::KK16:

herkese günaydın..... bu hafta kontrolleri olan hamilelerimiz ve esi test verecek olan ve yuregimiz yanan hasretle evlatlarimizi bekleyen bizler icin 1000 ya safi okudumm.rabbim hepimizin yardimcisi gonulerimizde muratlarini versin hepimiziiinnnn.

günaydın ben uzun zamandur giremiyorum herkes iyidir umarım tanımadığım çok kişi gelmiş topiğe keşke hiç gelmeseydiniz ben de hoşgeldiniz demek zorunda kalmasaydım :KK43: umarım erkenden kurtulursunuz bu dertten

esleri sertoli ve leyding kullananlar yardim yada fikrinize ihtiyacim var.
tozlari icerken nasik bir yontem uyguluyor esleriniz .yardimci olursaniz cok sevinirim.
esim bu sabah hayirlisiyla ilk sertoliyi icti.zorlandi biraz bol su icti ama daha baska ne yapabiliriz.

hafta sonu yogun gecti .bugun ilkbahar ve ese44 un besmelelerini okudu olarak yazarsin.rabbim kabul etsin dua ve dileklerini ikisininde.

Selamün Aleyküm Herkese Hayırlı Haftalar.
Pıtırcık canım hasretim01 in besmelelerini okudum Allah kabul etsin. Cumadan buyana giremedim k.bakmayın. Hayırlısıylı güzel sonuç alsınlar inşallah.

X