Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Günaydınnn kızlarrrrrrrrr:KK3::KK3:
Herkese iyi haftalarrrrrrrrr
cemremmm sağol tatlımmmmmmm :KK16::KK16::KK16:
Yeşil034 cnm eşin testmi vericek ben kaçırmışımmmm.
inşallah hayırlı haberlerle gelir.:26:

Bebeğim, yavrum,
Kendimi bildim bileli, yani çocukluğumdan beri en büyük hayalimdi bir bebeğimin olması, babanla birbirimize aşık olup evlendikten sonrada en büyük hayalim; yüzünde, babanın yüzünü görebileceğim bir bebeğim olması idi...Hep hayal ettim, hamile kaldığımı öğrendiğimde bu haberi babana nasıl vereceğimi, ne diyeceğimi , nasıl mutlu olacağımızı... hamile kıyafetlerinin bana ne kadar yakışacağını, bebeğime ne kadar güzel ciciler alacağımı, bebek arabasında bebeğimi gezdireceğimi, hamileyken elimi belime koyarak oturup kalkacağımı...
Ve bir gün bebeğim, senin bedenimde filizlendiğini öğrendiğimde ne kadar mutlu olduğumu, sevinçten nasıl çığlıklar attığımı anlatamam...
Babana, bir bebeğimiz olacak diyerek senin müjdeni verdiğimde, babanın o anda bana sarılışını, gözlerindeki ışıltıyı ve mutluluğu anlatamam...o gün sabaha kadar senin hakkında neler neler konuştuğumuzu anlatamam...
Hele kalp atışlarını ilk duyduğumuzdaki hislerimizi anlatamam, sanki dünyadaki bütün sesler kesilmişti ve sadece senin kalp atışların duyuluyordu ve o kadar heyacanlanmıştım ki benim kalbimin o anda ne kadar hızlı attığını hatta çırpındığı anlatamam...
Bedenimde büyümeye başladığın ilk aylarda ne kadar çok midem bulanıyordu, ne kadar iştahsızdım ama senin varlığını düşündükçe ne kadar mutlu olduğumu anlatamam...
Hep hayalini kurduğum hamile kıyafetlerinin bana ne kadar da yakıştığını, sana ne kadar güzel ciciler aldığımı, elimi belime koyarak oturup kalkarken ne kadar haz aldığımı anlatamam...
Ve ve bebeğim, BEBEĞİM seni ilk kucağıma aldığımdaki duygularımı ben bile tarif edemiyorum, mini minnacık eller ayaklar, küçücük bir burun, ya teninin kokusu, Allah’ımın bana yaşattığı öyle bir duygu ki anlatamam...
Hep hayal ettiğim gibi, saçımda kırmızı bir kurdale sen, ben ve baban sayısız fotoğraf çektirdik o gün hastanede, ama fotoğrafları bir görsen, babanda bende mutluluktan nasıl şekilden şekle girmişiz anlatamam...
Artık uykusuz geceler başlamıştı bizim için bebeğim, kulağımız hep sendeydi, gık desen babanda bende hemen yanındaydık, sen bizim için uykunun en tatlı yeri, en güzel rüyasıydın... hep özenmiştim, annenin bebeğini emzirdikten sonra kendilerinden geçip beraber koyun koyuna uyumalarına, böyle yatmak, nefesini duymak tenimde hissetmek nasıl hoşuma gidiyordu anlatamam...
Sonra ilk gülüşün, ilk adım atışın, çok benzemese de ilk anne ve baba deyişin, bütün bunlar bizi o kadar mest ediyordu ki anlatamam...
Ve ilk kez kutlanan anneler günüm, bir kadının yaşamak isteyeceği, gurur duyduğu, onur duyduğu o ilk kutladığın anneler günüm, yıllarca beklediğim anneler günüm...babanla aldığın bir demet çicek ve sarılarak yanağıma kondurduğun bir öpücük ...varlığınla bir kez daha bana nasıl varlık kazandırdığını, nefes almamı anlamlandırdığını anlatamam...
Daha bir çok yaşadığımız, paylaştığımız anları, duyguları anlatamam,

Anlatamam bebeğim, ÇÜNKÜ SEN BELKİ
Hiç annenin bedeninde filizlenemeYECEKSİN,
Hiç babana varlığını müjdeleyeMEYECEĞİM,
Hiç kalp atışlarını duyamaYACAĞİM
Hiç midem bulanmaYACAK
Hiç hamile kıyafetleri giyemeYECEĞİM, sana ciciler alamaYACAĞİM, oturup kalkarken elimi belime koyamaYACAĞİM,
Hiç seni kucağıma alamaYACAĞİM, minicik ellerini, ayaklarını göremeYECEĞİM, mis gibi kokunu koklayamaYACAĞİM,
Hiç saçıma kırmızı kurdale takıp hastanede fotoğraf çektiremİYECEĞİM,
Hiç koyun koyuna yatamaYACAZ, nefesini tenimde hissedemeYeCeĞİM,
Hiç ilk adımını, ilk gülüşünü, göremİCEM, anne baba deyişini duyamaYACAĞİM,
Hiç anneler günümü kutlayamaYACAĞİM.

Sen bedenimde filizlenemedin ama yüreğimde filizlendin, sen hiç anne diyemeyeceksin belki ama ben hep hissedeceğim...
Seni kucağıma saramaYACAĞİM BELKİ ama ruhuma sardım...
Çünkü biz mağduruz bebeğim, yavrum,

Babanla ben seni HEP BEKLEYECEĞİZ bebeğim, şimdi kök hücre çalışmaları var fakat halen mağdurlarında tedavi olarak kullanılmaya başlanmadı, 4-5 seneye uygulanmaya başlanacak diyorlar İNSALLAH BEBEĞİM ben seni hep bekleyeceğim ve bir gün geleceksin inanıyorum ALLAH BÜYÜK babanla bizim evlenmemiz nasıl mucize gibiyse sen de bize geleceksin inanıyorum bebeğimiz olacaksın, babana benzeyeceksin inşallah cünkü ben onu cok seviyorum, o benim canım…

ahhh canım yaa sabah sabah yazını okudum bittim resmen:KK14::KK14::KK14:

günaydın kızlarrr
ben de hafta sonları çok yoğun oluyorum sadece hızlı hızlı okuyup çıkabiliyorum.. iyiki varsınız bağımlılık yaptı vallahi..

bugün okulun ilk günü.ben çok üzgünüm.çünkü okula göndereceğim evladım henüz yok.annesinin gelmesini dört gözle bekleyeceği evladım daha dünyaya gelmedi.onun için hazırlık yapacğım,evladım şu yemeği sever diyeceğim yok.herkes okul alışverşini anlatırken,bunun ne kadar yorucu ve masraflı olduğunu anlatırken onlara acıyorum.evladın olsunda gör ne zor diyenlere olsunda görün anne nasıl olunur demek içimden geliyor ama kendimi frenliyorum.olsunda görün bakalım annesi ne masrafı düşünür ne yorgunluğu.olsun da gör dünya ben nasıl anne olurum.
cnm ne yapalım bende biraz önce sağlık ocağına gittim gelirken benim evin yakınına yeni okul yaptılar ordan geçtim çocuklar koşuyo anneleri peşinde şöle bi baktım ben ben geene yanlızım ne yapayım aglasam skakkta olmaz içim cız etti inşlh bizlerdeo günleri görürüzzz:26:
esleri sertoli ve leyding kullananlar yardim yada fikrinize ihtiyacim var.
tozlari icerken nasik bir yontem uyguluyor esleriniz .yardimci olursaniz cok sevinirim.
esim bu sabah hayirlisiyla ilk sertoliyi icti.zorlandi biraz bol su icti ama daha baska ne yapabiliriz.
cnm eşin bi çAY kaşığı sertollyi içip ardından bol su içsin olur benim eşimde öle yapıyordu bi başka sulu şeyle karıştırmadan içiyor
kız sen dah gitmedin mi yoksa gittin de geldin mi aaa kafam akrıştı :KK37::KK9::KK9:
hee bak şimi çıkmışsın hadi gör kızını hasret gider..

Son düzenleme:
Günaydınnnnn herkeseeeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bugünnnn evlilik yıldönümümüz koçişlee:123::KK48::KK48::KK48::emir_bebek:

Geçen sene bu günlerdede transferim olmuştu ve ben bebişlerim benimlemi değilmi diye düşünüyodum.
inş tutunmuşlardır hem doğum günü hem evlilik yıldönümü hediyesi olur diye düşünüyodum ama olmadı .
aradan 1 sene geçti ve bebeğim benimle bu defa çok şükür.:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
10 senemiz doldu neler neler yaşadık ama herşeye değdi yavrumuzun gelişiyle..
bu doğum günü Rabbimin bana en büyük hediyesi benimleeeeee :emir_bebek::emir_bebek:

Umudunuzun hiç bitmemesi dileğiyleeeeeee arkadaşlarrrrrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
olucağına inanın ve dua edin :26::26::26::26:
Rabbim hayırlı zamanda sizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..:26:

evlilik yıldönümün kutlu olsun yeni yaşında mutluluk getirsin inşallah

arkadaşlar iyi akşamlar ne zamandır girmedim babam vefat etti 2 gün sonra abimin eşinin hamile olduğunu öğrendim hem çok sevindim hem de üzüldüm içim bir tuhaf oldu çok mutsuzum yarın okul açılıyor normalde sevinirim şimdi ise 6 saat nasıl geçecek diye düşünüyorum enerjim çok düşük tedavi y kromozom testinden sonra yarım kaldı kafam çok karışık:KK43:
canım başın soğolsun çok üzüldüm Allah sabır versin
herkese günaydınnn
bugün güzel haberler alalım
yeşilin eşi test yaptırıcaktı inşlh dolu spermler çıkmıştır
flzask ın minik kızı ayrıntılı görücek darısı başımızaa......
ve aklıma gelmeyen kim varsa hepsi içiin bugün güzel umut dolu bi haftanın başlangıcı olsun
:KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar:KK16::KK16:
biz test veremedik malesef cumartesi günü eşimin arkadaşı telefon açtı kahveye size geliyoruz diye tabi gelmeyin diyemedik :KK47:
neyse geldiler kahveydi çaydı diyene kadar neredeyse öğleden sonra oldu sonra da biz gidemedik bu cuma inşallah bir aksilik olmazsa
test verecek eşim inşallah dolu dolu bir sürü hareketli de olsun spermler görürüz:KK52::KK52:

Son düzenleme:
canım başın soğolsun çok üzüldüm Allah sabır versin

günaydın kızlar:KK16::KK16:
biz test veremedik malesef cumartesi günü eşimin arkadaşı telefon açtı kahveye size geliyoruz diye tabi gelmeyin diyemedik :KK47:
neyse geldiler kahveydi çaydı diyene kadar neredeyse öğleden sonra oldu sonra da biz gidemedik bu cuma inşallah bir aksilik olmazsa
test verecek eşim inşallah dolu dolu bir sürü hareketli de olsun spermler görürüz:KK52::KK52:
olsun kız bunda da vardır hayır belki o zaman az çıkıcaktı şimdi bi sürü spermcikler çıkıcak inşlhhh:KK52::KK52::KK52:
nasıslın güzelim

cnm ne yapalım bende biraz önce sağlık ocağına gittim gelirken benim evin yakınına yeni okul yaptılar ordan geçtim çocuklar koşuyo anneleri peşinde şöle bi baktım ben ben geene yanlızım ne yapayım aglasam skakkta olmaz içim cız etti inşlh bizlerdeo günleri görürüzzz:26:

cnm eşin bi çAY kaşığı sertollyi içip ardından bol su içsin olur benim eşimde öle yapıyordu bi başka sulu şeyle karıştırmadan içiyor

kız sen dah gitmedin mi yoksa gittin de geldin mi aaa kafam akrıştı :KK37::KK9::KK9:
hee bak şimi çıkmışsın hadi gör kızını hasret gider..

cemreoşum saat 1 'de biizm randevu daha çıkmadıkkkk:KK1::KK1:

ben acele ediyorum gitti mi diye demekki benim olsa randevum sabahım kırasında hastanede olurum temizlikçilerle bir açarım hastaneyi:KK9::KK9::KK9:
genetik testtim bugün çıkmış biraz önce aradım kısmetse bu hafat cumaya kadar gidip alıcam bakalım bişey çıkıcak mı:26:

olsun kız bunda da vardır hayır belki o zaman az çıkıcaktı şimdi bi sürü spermcikler çıkıcak inşlhhh:KK52::KK52::KK52:
nasıslın güzelim
ayyy kız Allah söyletti diyelim inşallah bende görürüm şu spermcikleri:KK52: ameliyattan sonra ilk defa test vereceğiz
belki bir ihtimal çıkar diye ümüdim var ama çok da kaptırmak istemiyorum kendimi sonra ağlarım :KK14:falan anca kendi psikolojimi
toparladım
canım inşallah güzel sonuçlar ile gelirsin kızınla da bol bol hasret giderin :KK16:

ben acele ediyorum gitti mi diye demekki benim olsa randevum sabahım kırasında hastanede olurum temizlikçilerle bir açarım hastaneyi:KK9::KK9::KK9:
genetik testtim bugün çıkmış biraz önce aradım kısmetse bu hafat cumaya kadar gidip alıcam bakalım bişey çıkıcak mı:26:

inşallah temiz çıkar arkadaşım:KK16:bende genetik test sonuçlarımı bekliyorum bir aksilik olmazsa test sonuçları çıkınca mustafa bey ile görüşmeye gideceğim artık nasıl bir plan uygulayacak çok merak ediyorum doğrusu:26:

ayyy kız Allah söyletti diyelim inşallah bende görürüm şu spermcikleri:KK52: ameliyattan sonra ilk defa test vereceğiz
belki bir ihtimal çıkar diye ümüdim var ama çok da kaptırmak istemiyorum kendimi sonra ağlarım :KK14:falan anca kendi psikolojimi
toparladım

canım inşallah güzel sonuçlar ile gelirsin kızınla da bol bol hasret giderin :KK16:

inşallah temiz çıkar arkadaşım:KK16:bende genetik test sonuçlarımı bekliyorum bir aksilik olmazsa test sonuçları çıkınca mustafa bey ile görüşmeye gideceğim artık nasıl bir plan uygulayacak çok merak ediyorum doğrusu:26:
inşlhh cnm sevineceksin bu defa:KK16::KK16:

5 ay önce üye olmuştum. ücretsiz poregon 500 ihtiyacı olan var mı? başlıklı konu açmıştım. ücretsiz ilacı ihtiyacı olan sahibine ulaştırdık, ama 5 ay önceki transfer edilen embiryolar tutmadı malesef. daha yeni yeni tuparlanmaya çalışıyoruz. eşim azosperm hastası. bazı bitkisel ilaçlarla 35 adet sperm çıkışı olmuştu.bir umut embiryo oluştu. ama gebelik yok. şu anda sperm sıfır. henüz bir program yok.

HERŞEYGÜZELOLCAK İÇİN besmele okuyoruz

NİYETİ: eşinden sağlıklı spermin çıkması ve hayırlı Salih Saliha evlatlar sahibi olmak.

10 eylül salıdan --------------------12 eylül Perşembe saat 22.00 ye kadar

70 bin BESMELE-İ ŞERİFE listesi
1--- sonsuz ……………………………. 2055
2--- pıtırcık_43 ………………………….. 2120
3-- tülay20 …………………………… 2055 …..=okudu
4—cemrem29 …………………………… 2055 …..=okudu
5—denizbulutu …………………………… 2055
6—zambak06 ……………………………. 2055
7—aruna …………………………… 2055 …..=okudu
8—alev99 ……………………………. 2120
9—ecrin23 ……………………………. .. 2055
10—cicek00 ……………………………. 2055 …..=okudu
11—balım1905 ……………………………. 2055 …..=okudu
12—ervae ……………………………. 2055 …..=okudu
13—huzuryolu …………………………… 2055
14—bengusuu ……………………………. 2055
15—esma ……………………………… 2055
16—hasretim01 ………………………….. 2055 …..=okudu
17—her şeygüzelolcak …………………… 2055 ……=okudu
18—ilkbahar_ilkbahar ………………….. 2055 ……=okudu
19—ese44 ……………………………... 2055 …….=okudu
20—lamyay ……………………………… 2055 …….=okudu
21—mavimenekşe ……………………….. 2055
22—seval0817 …………………………… 2055 …..=okudu
23—papatyainci ………………………….. 2055 …..=okudu
24—pembe85 …………………………….. 2055 …..=okudu
25—yeşil034 ……………………………… 2055
26-- ecrin_bebek ………………………….. 2055 ……=okudu
27—eda09 ………………………………… 2055
28—derya06……………………………….. 2055 ……=okudu
29—doğadandeva…………………………. 2055
30—edebal………………………………… 2055
31—sağanak ………………………………. 2055
32—esmerimyarim ………………………… 2055
33-- ucubirarada …………………………… 2055 …….=okudu
34—papatyayarim …………………………… 2055 ……=okudu
canım ben herşeygüzelolacak'ın besmelesini okudum Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin

canım maşallah iyice büyüdü paşan :nazar:
sağlıcakla kucağına alırsın inş :KK16:
miniklerinle yeni döneminizde hayırlı olsun :KK16::KK16::KK16:

canımmmmm prensesinin ismini zeynep koyacaksın galiba :KK8:
sağlıcakla doğsun meleğin ve ismiyle yaşasın inş :KK16::KK16::KK16:
negüzel sizler mucizelerinize kavuşacaksınız yakında :KK16:
rabbim buradaki herkese yaşatsın bu mutluluğu :KK16::KK16::KK16:

canım benimmmmmmm büyük ihtimal doğumun olmuştur yada en fazla 1-2 günün kalmıştır :KK9:
13 sene sonra mucizene kavuşuyorsun çok şükür :nazar:
rabbim mutluluğunuzu daim etsin hep güzel haberlerinizi alırız inş :KK16::KK16::KK16:

evet canım zeynep koyucaz inşallah.sağol canım biz azalttık haftalarımızı darısı senin ve diğer arkadaşlarımın başına rabbim herkese nasip etsin inşallah..biz bir mucizeyi gerçekleştirdik azospermi 47xxy yi yendik hemde tek bir yumurtamla..rabbim ol dedikten sonra tıp olmaz desin oluyor..inşallah kızımı mucizemi kucağıma almakta nasip olur..zeynebimle dualarımızdasınız teyzeleri..:emir_bebek::nazar:

ıyıyım cok sukur, bebıste ıyı hamdolsunn:KK16: oglum olcak Allah nasıb ederse teyzesı... sen nasılsın, canımm neler yapıyorsun ? amın canım ıamınn ınsallahhhh.

esleri sertoli ve leyding kullananlar yardim yada fikrinize ihtiyacim var.
tozlari icerken nasik bir yontem uyguluyor esleriniz .yardimci olursaniz cok sevinirim.
esim bu sabah hayirlisiyla ilk sertoliyi icti.zorlandi biraz bol su icti ama daha baska ne yapabiliriz.

Merhaba canım, yeni tedaviniz hayırlı uğurlu olsun eşinin kullanacağı ilaçlar şifa olur inşallah. :KK16: :KK16: siz bugün ilk kez içiyorsunuz ilaçları biz de yarın son kez içiyor olacağız inşallah. :18: Bir günlük sertolisi kaldı eşimin. eşim yarım bardak suya bir çay kaşığı ilaç koyup, karıştırıp içiyordu. Ersel Beye sormuştuk nasıl içelim diye o da mideye gitsin de nasıl giderse gitsin fark etmez demişti. tabiki saatleri ve aç olarak içmek önemli.

canım sende yeni katılmışsın aramıza inan hikayeni okuyunca gözlerim doldu çok içten anlatmışsın yaşadıklarınızı :KK5:
inş emeklerinizin karşılığını alır mucizenize kavuşursunuz canım :KK16:
allah yardımcınız olsun :KK16:

Evet bende aranızdayım artık :KK43: amin cnm inş. emeklerimiz boşa çıkmaz Allahım yüzümüzü güldürür...

Selam kızlarrrr :KK16::KK16:
bi kaç sat oldu geleli ama yorgunluktan yazamadım sizlere.
herşey iyi dedi doktor.bizim nazlı kız yüzünü göstermedi elleriyle kapatmıştı.
ayaklarda yukardaaaaaa pek nazlı ismi gibi .:KK1:
doktor amcası ismini "naz" koyarsanız tabi göstermez dedi.:KK1:
567 gr olmuşş ..2 hafta sonra kontrole gel dedi.
hemde bi poz daha yakalamaya çalışırız dedi.
bizden böyleee canlarımmmm çok şükür bunuda atlattım

Selam kızlarrrr :KK16::KK16:
bi kaç sat oldu geleli ama yorgunluktan yazamadım sizlere.
herşey iyi dedi doktor.bizim nazlı kız yüzünü göstermedi elleriyle kapatmıştı.
ayaklarda yukardaaaaaa pek nazlı ismi gibi .:KK1:
doktor amcası ismini "naz" koyarsanız tabi göstermez dedi.:KK1:
567 gr olmuşş ..2 hafta sonra kontrole gel dedi.
hemde bi poz daha yakalamaya çalışırız dedi.
bizden böyleee canlarımmmm çok şükür bunuda atlattım

AYYY KIZZ YERİM BEN ONU MİNNOŞA DA BAKIN KENDİNİ GÖSTERTMEMİŞ HAKKİKATEN ÇOK NAZLIYMIŞ:nazar::nazar:
İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA YİNE GÖRÜRSÜN CİMCİMEYİ:KK16::KK16:

X